Jak

Jak požádat rodiče o The Sims 4

«The Sims 4 Parents Game Pack» přidává do hry několik významných funkcí, které dramaticky změní každodenní život Simíků. Děti vašich Simíků se budou chovat ještě hůř: teenageři projeví svého vzpurného ducha a batolata se budou rozčilovat. Ale není třeba se obávat! Nová rodičovská dovednost pomůže dospělým Simíkům tuto situaci zlepšit.

Ale to není vše! Vzdělávání má dlouhodobé důsledky, vedoucí k možnosti budování silných stránek charakteru. Pokud váš Sim naučí své děti slušnému chování (jako je prostírání stolu, neříhání, neprdění a neříkání sprostých slov), děti vyrostou s novými vlastnostmi, které budou mít pozitivní dopad na jejich další život. Pokud děti neznají dobré způsoby, pak budou jejich vlastnosti úplně jiné.

Ve hře ale nemusíte dělat jen zásadní rozhodnutí. Děti si ze školy přinesou projekty, na kterých mohou pracovat doma s rodiči a sourozenci. Budou moci vytvářet zábavné předměty, jako jsou sopky a vesmírné rakety, které vám zůstanou navždy. Budoucí lékaři se budou moci naučit používat stetoskop na medvídky. Navíc vám nové styly oblečení a bytových doplňků pomohou udělat vaši rodinu a rodinný dům ještě jedinečnějšími.

Skupina: Přátelé
Příspěvky: 441
Ocenění: 197
Stav: offline

Oficiální herní trailer The Sims 4 Parents

Příspěvek upravil MoonBunny — Středa, 24.05.2017, 08:45

Skupina: Přátelé
Příspěvky: 2574
Ocenění: 1350
Stav: offline
Výběr nových faktů o herní sadě:

Skupina: Přátelé
Příspěvky: 2574
Ocenění: 1350
Stav: offline
Silné stránky postavy v herním balíčku pro rodiče The Sims 4

Ahoj, fanoušci The Sims! Abychom vám plně představili rodinný život The Sims, musíme vám říci více o herní sadě The Sims™ 4 Parents. Proto dnes probereme ctnosti charakteru.

Zajímavé:  Jak požádat o grant v The Sims 4.

Mladí Simíci se snaží přijít na to, jak se stát produktivními dospělými, a jejich rodiče jim mohou pomoci tím, že svým dětem vštěpují silné charakterové rysy. Pokud se dospělí Simíci nerozhodli pro jasný směr výchovy, ovlivní slabé charakterové vlastnosti jejich dětí jejich – s největší pravděpodobností nešťastnou – dospělost. Nejlepší na této funkci je, že ukazuje, jak vaši Simíci hrají a jak různorodé mohou být výsledky, což znamená, že můžete hrát The Sims 4 Parents Game Pack generaci po generaci.

O tom, jak mohou vaši Simíci pomoci (nebo zanedbávat) děti, se budeme bavit v jiném článku, ale dnes se podíváme na silné stránky postav. Zejména s jejich následky. Ve hře je celkem pět různých silných stránek postav, z nichž každá má své negativní a pozitivní výsledky. Těchto pět charakterových ctností zahrnuje způsoby, zodpovědnost, řešení konfliktů, empatii a emoční kontrolu.
Jak se miminka stávají batolaty, jejich silné stránky se objevují na panelu Simologie. Když se z teenagerů stanou mladí dospělí, jejich charakterové rysy zmizí a Simíci získají trvalé charakterové rysy, které odrážejí jejich výchovu.

Síla postavy je odrazem jednání vašich mladých Simíků. Když Simíci provádějí akce, které pozitivně přispívají ke ctnosti postavy, skóre této postavy se zvýší. Skóre ctnosti se také zvyšuje, když rodiče odměňují a chválí děti za jejich činy. Když Simíci provádějí akce, které negativně ovlivňují ctnosti postavy, a rodiče je podporují, ukazatel této ctnosti se sníží.

Podívejme se na příklad.

Řekněme, že matka chce, aby její dítě mělo dobré způsoby. Učí dítě říkat „děkuji“ a „prosím“ a také učí, jak prostírat stůl. S největší pravděpodobností potrestá dítě za špatné chování. Vyhovují vám spíše mladí pacholci se špatnými způsoby? Dítě může říkat zakázaná slova nebo bude neustále prdět a říhat v kruhu svých nejbližších. Pokud se toto chování nepodaří včas omezit, povede to k trvalým následkům!

Zajímavé:  Jak zlepšit pozici zloděje v The Sims 4.

No, vraťme se k příkladu. Dítě se stává teenagerem a poté mladým dospělým. Jeho charakterové přednosti byly identifikovány! Pokud matka nezabránila špatnému chování, dítě získá charakterovou vlastnost „Špatné chování“. Což otevře přístup k novým komunikačním akcím, jako je „Poukázat na nedostatky“. Vyslovování zakázaných slov se stane jedním ze Simových rozmarů, což naznačuje jeho osobní touhu chovat se nepřitažlivě a demonstrovat své špatné způsoby. Změní se i jeho autonomní chování, bude například preferovat hrubé zacházení a nebude mýt nádobí.

Ale co když se jeho matka rozhodla věnovat mu čas a vychovávat dítě s dobrými mravy? Poté obdrží charakterovou vlastnost „Dobré způsoby“. Simíci s touto vlastností budou vždy mýt nádobí, při setkání s ostatními Simíky se chovat zdvořile a sami se nikdy nedopustí hrubých činů. Rychleji se spřátelí, a pokud pocítí nutkání si prdnout, udělají to jen za určitých okolností.

Kromě toho všechny silné stránky postavy poskytují přístup k novým příležitostem, které berou v úvahu charakterové vlastnosti Simíků. To znamená, že po celý jejich život budete muset dělat těžká rozhodnutí a nezapomínat na důsledky jejich výchovy. Je to zajímavé, zábavné a někdy nečekané – ideální příležitost k vytváření nových příběhů.

Charakterové ctnosti dokonale zapadnou do vaší hry. Je to dokonalý mix vážných a směšných důsledků vašich rozhodnutí a vašich příběhů. S pěti osobnostními ctnostmi a dvěma osobnostními rysy na ctnost mohou vaši Simíci vyrůst v cokoli, co chtějí, což znamená, že můžete hrát The Sims 4 Parenthood Game Pack generaci po generaci.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»