Jak

Jak používat svádění upírů v The Sims 4

V lednu tohoto roku vyšla herní sada Sims 4 Vampires, díky které si můžete vyvinout novou dovednost — vampiristická dovednost. Tato dovednost otevírá Simíkům nové možnosti. Budou například moci vyrábět nové druhy nápojů a po maximálním rozvinutí této dovednosti budou moci trénovat postavy, aby ničili upíry.

Pokud mají běžné dovednosti nejčastěji deset úrovní, pak bude třeba dovednost vampirismu studovat hlouběji, protože existuje až patnáct úrovní.

Po dosažení druhého stupně Sim vampirismus pomocí počítače nebo skříně, na záložce „Tajemství upírů“., bude moci zakoupit speciální referenční knihu.

Encyklopedie «Upíři». Hlasitost 1.
Autor: Wasmer Balke.
Původ upírů, raná historie, alternativní zdroje potravy.

Aby dostal příležitost Objednejte si krevní sáčky pro upíra přes internet na jídlo, potřeba získat třetí úroveň dovednost vampirismu.

ao čtvrtá úroveň Krevní sáčky si můžete vyrobit sami; tyto sáčky budou obsahovat krev žab nebo ryb.

Na páté úrovni S upírskou dovedností budete umět plést copánky z česneku (budete potřebovat 5 hlávek česneku), věnce (10 hlávek česneku) a girlandy (15 hlávek česneku). Česnek by měl být v Simíkově zavazadle a kliknutím na něj tam vyberte jednu z akcí. Česnekové produkty jsou nezbytné pro ochranu, pokud chcete ochránit svou postavu před kousnutím upíra.

Zajímavé:  Jak přimět teenagera, aby odvolal zasnoubení v The Sims 4.

Upíři, kteří se blíží k takovým česnekovým copánkům, dostávají negativní náladu, protože vůně česneku neguje touhu pít krev.

Po překročení šestá úroveň dovednost, bude možné zakoupit druhý díl příručky o vampirismu.

Encyklopedie «Upíři». Hlasitost 2.
Autor: Wasmer Balke.
Slabé stránky, silné stránky, způsoby ochrany, preferovaná strava.

Upíři sedmá úroveň budou moci naučit své znalosti každého.

Na osmá úroveň Vampirism skills budou k dispozici ke koupi přes počítač speciální semena — vlčí kořen, krvavý plod a past na komáry.


Z těchto semínek můžete vypěstovat budoucí ingredience pro speciální upíří koktejly a pokrmy (Další podrobnosti o této dovednosti v recenzi: Zahradnictví v The Sims 4). Prostě na deváté úrovni postava, která upgraduje dovednost upírství, bude moci vychutnejte si koktejl Bloody Mania nebo krvavý ovocný salát.


Na další desátá úroveň, otevírá se nákup třetího dílu upírské příručky.

Encyklopedie «Upíři». Hlasitost 3.
Autor: Wasmer Balke.
Sluneční světlo a význam opalovacího krému. Využití krevních plodů, česneku a vlčího kořene v domácích podmínkách. Tipy pro péči o upíří zuby.

Na jedenácté úrovniopilý nový koktejl «Ochrana před slunečními paprsky», váš upír bude moci jít ven za bílého dne. Kromě toho na slunci bude moci pijavice obnovit svou energii.

Po vystudování vampirismu na úroveň 12, Simík může používat bar k vaření koktejl s názvem «Ochrana před upíry». Jeho působení je zaměřeno na vzdorování schopnostem upírů.

Final Comprehensive Vampire Handbook lze objednat přijetím úroveň 13 dovednost vampirismu. Cena této knihy je 1000 Simoleonů.

Encyklopedické kompendium «Upíři».
Autor: Wasmer Balke.
Od anatomie ke kulturním hodnotám. Tato kniha obsahuje všechna známá fakta o upírech.

Na další Úroveň 14 S dovedností bude Sim schopen připravit koktejl Dose of Change. Tento nápoj rychle obnoví schopnosti upíra.

Zajímavé:  Jak zlepšit své chování v The Sims 4.

Patnáctý, poslední úroveň dovednosti upírství odemkne znalosti, jak přestat být upírem. Lék na vampirismus se připravuje na barovém pultu ze speciálních surovin.

V tabulce můžete vidět všechny koktejly dostupné s dovedností, potřebné ingredience pro jejich výrobu a cenu. Všechny koktejly se připravují na baru bez ohledu na úroveň mixologie (Další podrobnosti o dovednosti v recenzi: Dovednost míchání nápojů – Mixologie v The Sims 4).

Jak se stát upírem v Sims 4

Aaron Donald Aaron Donald je vášnivý spisovatel technologií s výrazným důrazem na hry a elektronické přístroje. Jeho rozsáhlé znalosti herního hardwaru a bystré oko pro technické detaily ho vybavují k tomu, aby poskytoval důkladné a podrobné pokyny a recenze nejnovějšího herního vybavení a her. Přečtěte si více 1. října 2021

Výhody stát se upírem v Sims 4 jsou přitažlivé. Nestárnete, máte méně potřeb a získáváte nadpřirozené schopnosti, jako je přijímání jiných podob a ovlivňování mysli druhých. Být upírem však není jen zábava a hry. Ztratíte možnost chodit ven za denního světla, aniž byste se zranili, a budete muset lovit smrtelníky.

Jak se stát upírem v Sims 4

Pokud byste se přesto chtěli stát upírem ve hře Sims 4, jsme tu, abychom vám pomohli. V této příručce vysvětlíme, jak se stát upírem přirozeně a pomocí cheatů. Kromě toho se podělíme o pokyny, jak se stát mistrem upíra, a odpovíme na běžné otázky související s tímto tématem.

Jak se stát upírem v Sims 4

Každý ví, že abyste se stali upírem, musíte být upírem kousnuti. Vývojáři Sims 4 věří, že nejsou na místě přepisovat pravidla, která byla po staletí. Jediný způsob, jak se stát upírem dostupný v běžné hře, je najít upíra a nechat ho kousnout. Nicméně to, že se prostě stanete jejich krmným cílem, nepomůže. Místo toho se musíte seznámit nebo dokonce spřátelit. Postup:

 1. Najděte upíra a představte se. Můžete navštívit jednu z domácností ve Forgotten Hollow.
 2. Ujistěte se, že vybraný upír má dovednost „Vampire Creation“.
 3. Promluvte si s upírem, dokud úroveň vašeho vztahu nedosáhne Známosti nebo Přátelství. Tím odemknete potřebnou interakci.
 4. Během rozhovoru s upírem vyberte interakci „Ask to Turn“.
 5. Počkejte, až upír kousne vašeho Simíka do krku.
Zajímavé:  Jak jít do výzkumného centra v The Sims 4.

Transformace nebude okamžitá. Nejprve zažijete náladu „Strangely Hungry“, která se po přibližně 12 hodinách ve hře změní na „Znechucený jídlem“. Po dalších 12 hodinách ve hře se „Znechucený jídlem“ změní na „Apetit ztracený“ a váš Simík bude při jídle cítit nevolnost.

Během transformace obklopí vašeho Simíka fialový oblak kouře. Když se transformace chystá dokončit, fialový kouř zčerná a zvedne vašeho Simíka do vzduchu.

Po dalších 12 hodinách ve hře obdržíte upozornění, že se váš Simík konečně stává upírem. Když je transformace dokončena, váš Simík obdrží náladu „Podivná žízeň“. Asi víte, co to znamená.

Jak použít cheat k tomu, abyste se stali upírem v Sims 4

Pokud se vám hledání upíra a budování přátelství s nimi zdá jako příliš trápení, můžete se upírem stát pomocí cheatů. Postupujte podle níže uvedených pokynů a okamžitě se proměňte v upíra:

 1. Stiskněte současně klávesy „Ctrl“, „Shift“ a „C“, abyste vyvolali pole pro zadávání cheatů.
 2. Do okna zadejte „testingcheats true“ a stisknutím klávesy „Enter“ povolte cheaty.
 3. Znovu vyvolejte pole pro zadávání cheatů a zadejte „traits.equip_trait trait_OccultVampire“, abyste se okamžitě stali upírem. Případně zadejte „stats.set_stat commodity_BecomingVampire 2160“, abyste prošli přirozeným upírským přechodem.

Gratulujeme, váš Simík je nyní oficiálně upír.

Jak se stát lovcem upírů v Sims 4

Někteří hráči se raději nepřidají k Temné straně a nestanou se zabijáky upírů než upíry. Chcete-li se jím stát, postupujte podle následujících kroků:

 1. Vyhledejte si nějaké informace o upírech na vašem PC ve hře. Dosáhněte alespoň 2. úrovně dovednosti a pokračujte v nákupu knih o upírech, abyste ji dále posunuli.
 2. Když je vaše dovednost Vampire Lore dostatečně vysoká, váš Simík získá možnost nakupovat semena česneku.
 3. Kupte si semínka česneku a zasaďte je. Budete potřebovat co nejvíce plných květináčů, abyste se naučili vyrábět česnekové girlandy a věnce.
 4. Až budete mít česneku dost, klikněte na nějaký v inventáři a vyrobte si z něj česnekové ozdoby. Pak je zavěste kdekoli ve svém domě, abyste odehnali upíry.
 5. Pokračujte v rozvoji své dovednosti Vampire Lore. Ujistěte se, že si také vybudujete dovednost Fitness, protože je budete potřebovat k boji s upíry.
 6. Učte se Vampire Lore, dokud nebudete moci zasadit vlkodlaky a plazmové ovoce. Vždy mějte nějaké na své zahradě, protože z těchto rostlin můžete vyrábět užitečné lektvary.
 7. Když dosáhnete dovednosti Vampire Lore úrovně 15, vytvořte koktejl The Ultimate Vampire Cure. Vyžaduje to 10 česneků, 10 plazmových plodů a 10 vlčích plodů. Budete také muset zaplatit 2.500 XNUMX Simoleonů.
 8. Ujistěte se, že vaše fitness dovednosti jsou maximální. Poté najděte upíra z kategorie Střední a vyberte interakci „Slay Vampire“. Pokud nevidíte interakci, budete muset nejprve zhoršit svůj vztah s upírem.
 9. Pokud je váš Simík dostatečně silný, postříká na upíra The Ultimate Vampire Cure a promění ho v člověka. Ve skutečnosti nemůžete zabít upíra.
Zajímavé:  Jak přimět adoptované dítě vyrůst v The Sims 4.

Jak se stát hlavním upírem v Sims 4

Stát se mistrem nebo velmistrem upírem vyžaduje hodně odhodlání. Toho nelze dosáhnout několika jednoduchými kroky, ale vyžaduje to celý soubor akcí a pravidelnost. Postupujte podle níže uvedených pokynů a začněte budovat svou hodnost upíra v Sims 4:

 1. Poté, co se stanete upírem, začněte dělat obvyklé upíří věci – pít plazmu a používat své schopnosti.
 2. Klikněte a vyberte z možností „Dark Meditation“. Dělejte to pravidelně.
 3. Seznamte se s přátelským upírem a zapojte se do interakce „Sparr“. Opakujte pravidelně.

Dalším krokem je rozvoj dovednosti Vampire Lore. Postup:

 1. Zamiřte k počítači a vyhledejte „Vampire Secrets“.
 2. Po průzkumu si kupte plazmové balíčky a knihu encyklopedie Vampire.
 3. K dispozici jsou celkem čtyři knihy, které pokrývají 15 úrovní. Pokračujte v nákupu a čtení knih, dokud nezískáte možnost nakupovat plazmová semena a plazmové ovoce.

Když potkáte upíra vyšší hodnosti, požádejte ho o výcvik. Tento krok je nezbytný pro to, abyste se stali mistrem upírem.

Krok za krokem bude vaše upíří hodnost růst. Pokrok můžete sledovat kliknutím na ikonu knihy ve spodní části karty „Potřeby“. Zde uvidíte své body síly uspořádané podle hodnosti: Fledging (1-2), Minor (3), Prime (4), Master (5) a Grand Master (6). S každým hodnocením si budete muset vybrat nové silné a slabé stránky. Slabin je celkem 11, přičemž i velmistři jich mají minimálně pět.

Pokud nemáte čas studovat Vampire Lore, trénovat a bojovat s jinými upíry, můžete se stát Master Vampire pomocí cheatu. Postupujte podle následujících kroků:

 1. Současným stisknutím kláves „Ctrl“, „Shift“ a „C“ vyvoláte příkazovou konzoli.
 2. Zadejte „testingcheats true“ a stiskněte „Enter“, abyste povolili cheaty.
 3. Znovu stiskněte současně klávesy „Ctrl“, „Shift“ a „C“ a zadejte „stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 1058“. Poté stiskněte „Enter“.
Zajímavé:  Jak spolu žít po svatbě v The Sims 4.

Volitelně můžete maximalizovat hodnost upíra ještě dále a stát se velmistrem upírem zadáním cheatu „ stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 1486 “.

FAQ

V této sekci odpovíme na další otázky o upírech v Sims 4.

Jak dlouho trvá, než se ve hře Sims 4 proměníte v upíra?

Proces přeměny v upíra ve hře je rozdělen do čtyř fází. Po kousnutí se váš Simík začne cítit „podivně hladový“. Po přibližně 12 hodinách ve hře se nálada změní na „Znechuceni jídlem“. Druhá fáze také končí přibližně za 12 hodin ve hře a mění se na „Apetit ztracený“. Během třetí fáze se váš Simík bude cítit mizerně a nebude moci jíst. Nakonec po dalších 12 hodinách ve hře uvidíte upozornění, že se Simík stává upírem. Finální proměna trvá dalších 12 hodin ve hře. Celkově tento proces trvá přibližně 48 hodin ve hře.

Vampire by Choice

Nyní, když jste se snad v Sims 4 stali upírem, budete se muset zaměřit na rozvoj svých schopností a maximalizaci své hodnosti. Vybírejte své silné a slabé stránky moudře, podle svých cílů a vlastností. Samozřejmě můžete také jít jednoduchým způsobem a používat cheaty k maximalizaci všech statistik. Naštěstí to vývojářům hry nevadí. Ve skutečnosti oficiální herní stránka EA uvádí, že podvádění je hlavní součástí hry.

Které upírské schopnosti považujete v Sims 4 za nejužitečnější? Podělte se o své myšlenky v sekci komentářů níže.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»