Jak

Jak porodit dívku ve videu The Sims 4

Dnes vám řeknu, jak porodit dívku v The Sims 4. Tato metoda funguje 100% a je mnou osobně vyzkoušená. Přečtěte si článek, dodržujte doporučení a váš Simík se jistě stane maminkou úžasné dcery.

Funkční způsob porodu dívky v Sims 4

Všechno to začalo tím, že moje simička Anetta stále nemohla porodit dívku. S manželem Jackem plánovali těhotenství mnohokrát, ale Annette z nějakého důvodu porodila pouze chlapce. Žila tedy rodina, ve které byla pouze matka žena.

Opravdu jsem chtěl porodit dívku, abych ji mohl vychovat a vzít si ji. Rozhodla jsem se založit novou rodinu a vyzkoušet metodu, která fungovala v Sims 3. Představte si moje překvapení, když jsem si uvědomila, že tato metoda funguje i v Sims 4. Nyní mohu porodit holčičku se 100% pravděpodobností.

Všechno se ukázalo být jednoduché — Abyste v Sims 4 porodili dívku, musíte během těhotenství jíst jahody a poslouchat pop music. Když tedy váš Simík začne vykazovat známky těhotenství (neustále chce jít na záchod, cítí se špatně atd.), okamžitě si kupte další jahody a krmte jimi Simíka tak často, jak je to jen možné.

Zajímavé:  Jak se připojit ke cloudu v The Sims 4.

Jahody lze nalézt na tajném místě — Forgotten Grotto (Oasis Springs) a téměř ve všech oblastech ve Willow Creek.

Moje nová rodina Simíků má díky této metodě již tři úžasné dívky. Takže pokud ještě nevíte, jak porodit dívku v The Sims 4, vyzkoušejte mou možnost a všechno se určitě vyřeší. Hodně štěstí ve hře!

Všechno to začalo tím, že moje simička Anetta stále nemohla porodit dívku. S manželem Jackem plánovali těhotenství mnohokrát, ale Annette z nějakého důvodu porodila pouze chlapce. Žila tedy rodina, ve které byla pouze matka žena.

Cheaty a kódy pro Sims 4 — těhotenství, pohlaví a dvojčata

Jak urychlit těhotenství v SIMS 4

Cheaty můžete aktivovat stisknutím Ctrl+Shift+C nebo podržením všech kláves Shift ve verzi pro Xbox One nebo PS4.

Dále zadejte frázi testingcheats true

Poté zadejte Sims.add_buff buff_pregnancy_inlabor, klikněte na těhotnou SIMS a voila, už rodí.

Řídíte se vždy pokyny gynekologa nebo pediatra?
Samozřejmě nás znají lépe.
34.36%

Ne, ani tomu nevěřím, sám si vše dvakrát zkontroluji, abych se ujistil, že to za léčbu stojí, nebo jestli se potřebuji poradit se zkušenějším lékařem.

Vždy poslouchám jejich recepty a pak hledám informace na internetu, abych se ujistil, že musím slepě věřit, jinak to všechno jen zhorší.

39.44%
Hlasovalo: 1851

Jak změnit pohlaví dítěte v SIMS 4

Existují 2 způsoby, jak ovlivnit pohlaví vašeho dítěte v Sims 4

1) Napište cas.fulleditmode, podržte shift, klikněte na dítě a budete mít přístup k editoru dítěte, jako byste vytvářeli novou postavu.
2) Jestli chceš holku, poslouchej pop music a jez jahody
Jestli je to kluk, tak houpej a jez mrkev

Čtěte také: Kočka během těhotenství leží na břiše

Zajímavé:  Jak pozvat hosty ke sledování ceremoniálu v The Sims 4.

Jak získat dvojčata v SIMS 4

Zadejte force_offspring_count (Sim ID) (počet dětí, které má vaše SIMS porodit).

Cheaty můžete aktivovat stisknutím Ctrl+Shift+C nebo podržením všech kláves Shift ve verzi pro Xbox One nebo PS4.

LFG » Jeden počítač » Návody » Jak porodit dítě v Sims 4

Mít děti v The Sims 4: jak rychle porodit doma nebo v nemocnici, Užitečné cheaty. Jak porodit chlapečka, holčičku, dvojčata nebo trojčata.

Jak porodit dítě ve hře Sims 4

Pokud toužíte vytvořit ve hře velkou a přátelskou rodinu, pak otázka mít děti není tou poslední, pojďme se podívat na všechny detaily mít dítě v The Sims 4. Existuje několik způsobů, jak porodit dítě:

 • přirozeně;
 • prostřednictvím adopce;
 • s pomocí neznámé magie;
 • pomocí cheatů.

U prvního způsobu je vše jasné, vybereme požadované místo pro početí dítěte, vybereme rodiče a stiskneme volbu „Počít dítě“.

Pomocí telefonu můžete adoptovat miminko nebo dospělé dítě. Voláme sociální službu. Opatrovnictví a hned druhý den se staneme rodiči.

S pomocí magie. Existují některé doplňky, které vám umožní udělat přání pro dítě.

cheaty. Níže je uveden seznam cheatů, které můžete použít k uspořádání těhotenství.

Dvojčata nebo trojčata

Aby se Simce narodila dvojčata nebo dokonce trojčata, lze provést několik rituálů. Pokud máte schopnost Plodnost zakoupenou za body štěstí, pak to značně zvýší vaši šanci stát se rodičem dvojčat. Součástí doplňku „Spa Day“ je také speciální masáž pro plodnost. Mělo by být zřejmé, že tyto metody neposkytnou 100% účinek narození dvojčat a trojčat, ale výrazně zvyšují tuto šanci.

chlapec

K tomu, abychom měli kluka, potřebujeme jíst hodně mrkve a poslouchat jen těžkou muziku – alternativní nebo rockovou.

Zajímavé:  Jak se zbavit blech v Sims 4.

Dívka

Aby se ve hře narodila dívka, přejídáme se jahodami a posloucháme pop music.

Kódy pro porod

Otevřete naši oblíbenou konzoli (Ctrl+Shift+C). Chcete-li rozbalit seznam cheatů, klikněte na znaménko plus.

 • add_buff buff_Pregnancy_Trimester1 – trimestr těhotenství 1.
 • add_buff Buff_Sim_MorningSickness — ranní nevolnost (aplikujte na těhotného Simíka, aby zvracel).
 • add_buff buff_Pregnancy_Trimester2 – trimestr těhotenství 2.
 • add_buff buff_Pregnancy_Trimester3 – trimestr těhotenství 3.
 • add_buff buff_Pregnancy_InLabor – porod.
 • add_buff buff_Pregnancy_Labor_react – prenatální panika (objeví se, když se jedna z těhotných příbuzných postavy, na kterou je kód aplikován, chystá porodit).
 • add_buff buff_Pregnancy_Trimester1_Male – mužský trimestr těhotenství 1.
 • add_buff buff_Pregnancy_Trimester2_Male – mužský trimestr těhotenství 2.
 • add_buff buff_Pregnancy_Trimester3_Male – mužský trimestr těhotenství 3.
 • add_buff buff_Pregnancy_InLabor_Male – mužské těhotenství a porod.

Jak rychle porodit

Celý proces porodu ve hře trvá 72 hodin a je rozdělen do 3 trimestrů. Co dělat, když nechcete čekat tak dlouho? Můžete se uchýlit k výše popsaným cheatovým kódům. Čas ve hře můžete maximálně zrychlit. Bohužel neexistuje způsob, jak rychle porodit v The Sims 4 přirozeně.

Co dělat, když váš Simík porodí

Co dělat, když nastal okamžik X? Kamera se automaticky přepnula na naši SIM kartu, porodila a chystala se porodit — co máme dělat? V první řadě rozhodujeme o místě narození.

Čtěte také: 3 těhotenské kapky na břicho

V nemocnici

Pokud se rozhodneme jít do nemocnice, klikněte buď na auto, nebo na samotného Simíka, nebo na budovu nemocnice a vyberte příslušnou možnost — „Porodit v nemocnici“. Po úspěšném porodu se v naší rodině objeví dlouho očekávaný přírůstek.

Pokud se rozhodnete zůstat doma, klikněte na svou SIM kartu a vyberte možnost „Porodit sama“. Trochu magie a je to tady, dlouho očekávané miminko v naší rodině.

Zajímavé:  Jak vypadá Sanchez Sims 4.

Mít děti v The Sims 4: jak rychle porodit doma nebo v nemocnici, Užitečné cheaty. Jak porodit chlapečka, holčičku, dvojčata nebo trojčata.

Otázka, jak porodit dívku v The Sims 4, vyvstává, protože proces těhotenství a porodu v této verzi hry se mírně liší od předchozích dílů. Od okamžiku početí do narození dítěte uběhnou 3 trimestry (to trvá 3 až 5 herních dnů).

Pohlaví nenarozeného dítěte je skryté, takže zjistit, zda se jedná o chlapečka nebo holčičku, je možné až v okamžiku narození, kdy vám hra dává možnost vybrat jméno pro novorozené miminko. Co ale dělat, když chcete, aby se v rodině objevila dcera?

Mimochodem, nedávno jsme si povídali o tom, jak porodit chlapce v Sims 4. Pokud tedy chcete vědět, jak ovlivnit pohlaví svého nenarozeného miminka tak, abyste skončili s dívkou nebo chlapcem, doporučujeme přečíst tento článek: Jak porodit chlapce v Sims 4?

A v tomto návodu vám řekneme několik jednoduchých způsobů, jak ovlivnit pohlaví dítěte v Sims 4 a zajistit, aby se narodila konkrétní dívka.

Jak přimět dívku narozenou v Sims 4?

Na různých fórech věnovaných Sims 4 hráči sdílejí své zkušenosti a vzorce narození miminek ve svých rodinách, které objevili během hry. Tyto předpoklady mají přirozeně nějaký základ. Ostatně je známo, že herní vývojáři přidali do hry několik zajímavých vzorů. Díky nim můžete pochopit, jak v Sims 4 porodit dívku.

Na základě zkušeností hráčů jsme identifikovali několik doporučení.

Koncepce by měla proběhnout večer nebo v noci

Pomocí pokusů a omylů si lidé postupně začali všímat zajímavého aspektu hry. Pokud budou postavy odpoledne woohoo (volbou akce „Počít dítě“), bude to mít pozitivní vliv na narození dívky. Pokud tedy chcete dceru, začněte s početím mezi 15:00 a 00:00 hodin dne.

Zajímavé:  Jak si přát v The Sims 4.

Těhotná žena by měla jíst častěji jahody nebo melouny

Pokud jste nevěděli, tady je zajímavý fakt: jídlo vždy ovlivňovalo pohlaví nenarozeného dítěte v sérii her The Sims 4 Ano, ano, a sada zeleniny a ovoce, které pomáhají porodit dívku nebo dítě chlapec zůstal prakticky beze změny. Melouny a jahody mají pozitivní vliv na vzhled dcery. Ale absolutně byste neměli jíst mrkev a jablka, protože mají negativní vliv.

Poslouchejte pop musicporodit dívku ve hře Sims 4

Ale hudební preference jsou něco nového, že? Ale je to tak, v této části hry dívky opravdu milují populární písně. Proto, aby se dívka objevila, musíte si zakoupit stereo systém. Chcete-li to provést, zapněte konstrukční režim, přejděte do části „Elektronika“ a vyberte magnetofon. Poté jej zapněte a vyberte rozhlasovou stanici „Pop Music“.

Ale je lepší zdržet se poslechu stanice „Alternative“. Bude to mít negativní vliv.

Čtěte také: Jak upravit hlavičku novorozence

Pamatujte, že těhotná žena by ji měla poslouchat. Před početím nemá hudba na nic vliv.

Další způsoby, jak mít dívku v Sims 4

Někteří hráči také tvrdí, že aby se v Sims 4 narodila dívka, musí iniciativa k početí pocházet od ženy. Zkuste proto nabídnout, že se zapojíte do woohoo z dívčiny strany.

Jiní říkají, že obě postavy musí být před početím v romantické náladě. Proč ne? Snadná kontrola. Chcete-li, aby vaši Simíci měli Mololet „Flirty“, můžete:

 • poslat postavy na rande do restaurace. K tomu musíte mít nainstalovanou herní sadu „V restauraci“;
 • přidejte rys „Romantická aura“ do oblasti, kde dojde k početí. To lze provést v režimu výstavby, pokud máte nainstalovaný doplněk „City Life“;
 • pít ženšenový čaj, který lze vyrobit pomocí položky „Čajový systém — Čajová magie“. Bylo přidáno s City Living;
 • dát si horkou sprchu;
 • sledovat romantickou show v televizi.
Zajímavé:  Jak se stát instalatérem v The Sims 4.

Zda jsou tyto metody pouhou náhodou nebo skutečně ovlivňují pohlaví dítěte, lze ověřit pouze osobní zkušeností. Ale přesto je můžete použít jen pro případ. Nejsou nijak zvlášť složité, ale pokud vám mohou pomoci dosáhnout toho, co chcete, tak proč ne?

Pohlaví nenarozeného dítěte je skryté, takže zjistit, zda se jedná o chlapečka nebo holčičku, je možné až v okamžiku narození, kdy vám hra dává možnost vybrat jméno pro novorozené miminko. Co ale dělat, když chcete, aby se v rodině objevila dcera?

V tomto článku vám prozradíme tajemství, jak ovlivnit pohlaví miminka v The Sims 4, jak to udělat, aby se narodila holčička nebo kluk, ale i dvojčata a dokonce trojčata.

Jak porodit dívku ve hře Sims 4

Porodit holčičku v Sims 4 je docela jednoduché, váš Simík musí jíst jahody a poslouchat pop music, a pak holčička novopečenou maminku jistě potěší.

Ptáte se, kde získat jahody v The Sims 4, ale můžete je najít téměř všude ve Willow Creek a v Oasis Springs v tajné oblasti Forgotten Grotto (jak se tam dostat: Jak najít Forgotten Grotto).

Jak porodit chlapce ve hře Sims 4

Vaše zlatíčko chce synka, pak by při čekání na miminko měla jíst mrkev a poslouchat alternativní hudbu.

Jak porodit dvojčata v Sims 4

Díky charakterovému rysu pro zápletky „Na ley line“ je velmi snadné získat dvojčata, stačí zápletce tuto vlastnost dát.

Jak porodit trojčata v Sims 4?

Chcete-li porodit trojčata, kupte si „Multiple Children“ v obchodě s odměnami za 3000 bodů nebo jej přidejte pomocí kódu: Traits.equip_trait Fertile (nezapomeňte nejprve zadat kód vývojáře v Sims 4). A také dejte oblasti, kde vaše rodina žije, charakterový rys „On the ley line“. A koho chcete, chlapce nebo děvčata, je jen na vás, protože pohlaví budoucích miminek ovlivnit už víte!

V tomto článku vám prozradíme tajemství, jak ovlivnit pohlaví miminka v The Sims 4, jak to udělat, aby se narodila holčička nebo kluk, ale i dvojčata a dokonce trojčata.

Pojďme společně pracovat na tom, aby byl materiál ještě populárnější, a po přečtení jej znovu zveřejníme na sociální síti, která se vám bude hodit

Zajímavé:  Jak se dostat k policii v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»