Jak

Jak podávat léky v Sims 4

The Sims 4: Nemoc a jak vyléčit svého nemocného Simíka

Nemoc v franšíze sims je tu již dlouhou dobu a nemoci sims 4 jsou spoustou. zábavy? Naši simíci mohou onemocnět z různých náhodných příčin ve městě a vy musíte vědět, jak těmto nemocem předcházet a jak je léčit, jinak budou vaši simíci mnohem méně užiteční.

Jak vyléčit nemoc v The Sims 4

Existuje několik způsobů, jak můžete vyléčit nemoc simíků, ale zjistil jsem, že nejjednodušší je objednat si léky z počítače. Můžete kliknout na počítači > objednat > lék a každá lahvička léku bude stát 50 dolarů. Tento jeden typ léku vyléčí jakoukoli nemoc.

Někdy bude muset váš simík vzít léky více než jednou, aby se začal cítit lépe. Své nemoci se na pár hodin zbaví, ale může se vrátit a budou muset znovu užívat léky.

*Poznámka: Lék najdete v osobním inventáři simíka a vše, co potřebujete udělat, je kliknout na lék a vybrat si brát léky.

Poté, co simík vezme léky, dostane dokonce 4h energizující moodlet, takže nejenže už nebude nemocný, ale bude se cítit skvěle! Ujistěte se, že nedávejte léky svým zdravým simíkům, protože dostanete omámený moodlet, díky kterému budou věci trochu méně zábavné.

Zajímavé:  Jak prodávat pečivo v The Sims 4.

Osobní sládek Tea Magic můžete také použít k tomu, abyste si uvařili čaj, který může zkrátit délku vaší nemoci. Také jsem slyšel, že můžete pít pomerančový džus, ale nikdy jsem tuto metodu nezkoušel.

Typy nemocí

Nevolnost

A těhotná sim může dostat nevolnost z ranní nevolnosti a zjistil jsem, že je to nejběžnější typ nevolnosti ve hře. Vaši Simíci mohou také onemocnět, pokud jedí špatné jídlo, které je zkažené. Pokud dáte své sim háklivý vlastnost jim bude doslova nevolno po celou dobu od věcí, jako je někdo, kdo na ně vstoupí v koupelně, až po hádku.

Vaši simíci nebudou zvracet pokaždé, když mají pocit nevolnosti, ale zjistil jsem, že je to asi 50/50. Simík může zvracet na záchodě nebo v křoví.

Jed

S přidáním The Sims 4: Dobrodružství v džungli se nyní vaši simíci mohou otrávit, když jsou venku v Selvadoradě. Pokud bude mít váš simík štěstí, jed nebude tak zlý a negativní nálada bude trvat jen asi 12 hodin. Pokud váš simík nebude mít štěstí, může na to skutečně zemřít. Naštěstí můžete jít do počítače a koupit si protijed na počítači, který vás bude stát §1000.

Otrava jídlem

S přidáním hry The Sims 4: Dine Out se nyní vaši simíci mohou otrávit jídlem, když snědí špatné jídlo v restauraci. Dostanou nevolnou a nepříjemnou náladu a můžete někdy zavolat do restaurace a možná dostanete trochu peněz výměnou za své utrpení.

Horečka vzteklých hlodavců

S přidáním The Sims 4: My First Pet Stuff přišla nová klec pro hlodavce a zcela nová nemoc, která by mohla vést ke smrti. Pokud budete klec vašeho hlodavce ignorovat, dokud se neznečistí a nebudete s nimi mít špatný vztah, budete rozhodně kousnout a dostat horečku hlodavců.

Zajímavé:  Jak hrát The Sims 4 z disku.

Ihned poté, co se kousnete, dostanete napjatou náladu, která se nakonec změní v nepříjemnou. Chcete-li se zbavit horečky vzteklých hlodavců, než váš simík zemře, musíte provést průzkum na počítači, abyste se o něm dozvěděli více, nebo navštívit veterináře, který vám může pomoci.

Stesk po domově

S přidáním The Sims 4: Outdoor Retreat se vám nyní může stýskat po domově, pokud je váš simík příliš dlouho na dovolené. Dostanou smutek, který trvá několik hodin a pokud odejdete a vrátíte se domů, okamžitě zmizí.

Závěrečné myšlenky

Není to žádná legrace, když vaši simíci onemocní a vy si můžete snadno vzít nějaké léky na některé nemoci, nicméně věci jako horečka vzteklých hlodavců vyžadují trochu více práce. Onemocněl vám simík v sims 4? Jak jste se s nemocí vypořádali? Dejte mi vědět do komentářů!

Taylor O’Halloran

Hraji The Sims od vydání první hry, když mi bylo pouhých 5 let. Je to moje obrovská vášeň už dvě desetiletí a miloval jsem každou jeho minutu. Také miluji psy. A sendviče s grilovaným sýrem. A myslím, že já a Bob Pancakes bychom mohli být přátelé.

Jak vyléčit vlkodlaky v The Sims 4? Podrobný průvodce

Jak vyléčit vlkodlaky v The Sims 4? Podrobný průvodce

S vydáním nové aktualizace The Sims 4 Werewolves jsou všichni milovníci nočních procházek v nebezpečí. A pokud vás náhle kousl vlkodlak a vy se jím nechcete stát. Pak se vám bude hodit vědět, jak v The Sims 4 léčit vlkodlaky.

Kdo jsou vlkodlaci v The Sims 4?

Vlkodlaci jsou nemoc, která způsobí, že se váš Simík promění ve vlkodlaka. Existuje několik způsobů, jak se proměnit v tuto bestii, například nechat se od jednoho kousnout nebo se stát potomky vlkodlačích rodičů. Nyní je tedy čas zjistit, co můžete udělat, abyste prokletí zlomili.

Zajímavé:  Jak odstranit kůži v The Sims 4.

Jak vyléčit vlkodlaky v The Sims 4

Jak vyléčit vlkodlaky v The Sims 4

Abychom vám pomohli vyléčit vlkodlaky, sestavili jsme seznam kroků, které budete muset v tomto novém rozšiřujícím balíčku The Sims 4 udělat.

Jděte do baru a bunkru Grimtooth

Jednou z prvních metod, kterou můžete použít, jsou léky, které lze zakoupit v Grimtooth Baru. Najdete ji na mapě Moonwood Mill.

Nejen, že tam budou vlkodlaci, ale také upíři, pokud máte balíček The Sims 4 Vampires.

Přistupte k barmanovi u baru

Přistupte k barmanovi u baru

Budete muset požádat barmana, aby vám lék dostal, ale mějte na paměti, že lék musíte získat okamžitě, jinak bude na záchranu příliš pozdě.

Pokud si nejste jisti umístěním baru, hledejte staré auto poblíž ohniště.

Zeptejte se barmana na svůj lék

Klikněte na barmana a zpřístupní se možnost „Požádat o vlkodlačí lék“ (v tomto případě bylo na nákup léku pozdě). Pokud to uděláte včas, infekce zmizí.

Další způsoby, jak se nestát vlkodlakem

Ti, kteří chtějí alternativní způsob, jak se nestát vlkodlakem, by měli zamířit na Prowler’s Patch, který se nachází na mapě.

Přejděte na řídicí panel

Jak se nestát vlkodlaky v The Sims 4

Informační panel Moon Forest Mill zobrazuje podrobnosti o tvorech. Klikněte na tabuli a vyberte možnost „Zobrazit doporučení pro vlkodlaky“. S touto metodou uvidíte další akce k odstranění infekce, včetně běhání na běžícím pásu, které může způsobit, že se váš Simík potí.

Jiné způsoby, jak se nestát vlkodlaky

V The Sims 4 existuje ještě rychlejší způsob, jak najít domácí lék na nemoc. Jediný způsob, jak toho dosáhnout, je naučit se tajemství a historii vlkodlaků a získat schopnost Lunar Insight.

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak léčit vlkodlaky v The Sims 4.

Přečtěte si také další návody a tipy pro absolvování. Chcete se dozvědět více tipů nebo tajemství, přečtěte si další průvodce The Sims 4:

Zajímavé:  Jak najmout druhého veterináře v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»