Jak nastavit

Jak postavit novou nemocnici v The Sims 4

Abyste se dostali do budovy nemocnice ve hře Sims 4, musíte nejprve jít pracovat pro kariéru lékaře . Vytřete dům buldozerem. Vyberte si dům nemocnice Red Heart ze své knihovny. Klikněte na „umístit pozemek“ a umístěte dům na pozemek.

Zajímavé:  Jak postavit dům v The Sims 4 fortnite.

Jak postavit nemocnici zdarma v The Sims 4?

Poté, co jste povolili cheaty, musíte do konzole zadat testCheats true. bb. Enablefreebuild – Stavte kdekoli, dokonce i v uzavřených oblastech, jako jsou koleje v The Sims 4: Objevte univerzitu, nemocnici atd.

Jak vytvořit funkční nemocnici v Sims 4?

Nemocnici Sims 4 najdete v oblasti Willow Creek Civic World Center. Nemocnice se jednoduše jmenuje Willow Creek Hospital a je to veřejný pozemek, který nelze upravovat bez cheatů. Chcete-li navštívit nemocnici, musíte mít rozšiřující balíček The Sims 4: Get to Work.

Jak si postavit vlastní nemocnici?

Otevřete nemocnici podle těchto 10 kroků:

 1. Naplánujte si nemocnici.
 2. Převeďte svou nemocnici na právnickou osobu.
 3. Zaregistrujte svou nemocnici k daním.
 4. Otevřete si obchodní bankovní účet a kreditní kartu.
 5. Nastavte účetnictví pro vaši nemocnici.
 6. Získejte potřebná povolení a licence pro vaši nemocnici.
 7. Získejte nemocniční pojištění.
 8. Definujte značku vaší nemocnice.

Jak postavit nemocnici v Indii?

Před zahájením léčby pacientů je vyžadována lékařská licence. Kromě toho musí být nemocnice registrována podle zákona o klinických zařízeních z roku 2010 (pokud existuje), zákona o společnostech z roku 2013 a zároveň musí zaregistrovat příslušné ředitele. Získejte finanční prostředky pro nemocnice na získání těchto licencí.

Snažil jsem se opravit nemocnici v The Sims

Existuje v The Sims 4 povolání lékaře?

Jednou z profesí přidaných do balíčku je Kariéra doktora, díky které se váš Simík bude starat o pacienty, ať už to znamená nosit jim jídlo nebo na nich provádět nouzové operace. Na vašem výkonu nikdy nezáleželo víc, protože špatné zacházení se Simíkem může mít katastrofální následky.

Je v Sims 4 lékař?

Mezi tyto aktivní kariéry v The Sims 4 patří Kariéra doktora, kde Simíci komunikují s pacienty, diagnostikují nemoci a nabízejí léčbu.

Zajímavé:  Jak nastavit světlo z oken v The Sims 4.

Mohou Simíci podstoupit operaci?

Kromě výběru velikosti postavy, poměru tělesného tuku nebo barvy vlasů mohou nyní hráči, známí jako Simmerové, dát svým dospívajícím nebo dospělým Simíkům chirurgické jizvy nebo je donutit nosit hrudní výztuhy nebo formovací oblečení.

Je možné porodit dvojčata v nemocnici Sims 4?

Dvojčata v The Sims 4

Existuje malá šance, že jakékoli těhotenství v The Sims 4 bude mít za následek dvojčata; Pravděpodobnost mít dvojčata je asi 10% a šance mít trojčata je asi 1%. Ale stejně jako hráči mohou ovlivnit pravděpodobnost, že budou mít chlapce nebo dívku, mohou také zvýšit pravděpodobnost, že budou mít více dětí.

Mohu ze svého domova udělat veterinární kliniku Sims 4?

Můžete koupit jakýkoli volný pozemek nebo jakýkoli opuštěný pozemek k bydlení. Ve výchozím nastavení má Brindleton Bay jednu veterinární kliniku, kterou si můžete zakoupit, ale pokud ji koupíte zařízenou, budete k jejímu nákupu potřebovat více než 80 000 EUR. Stejně jako u jiných podniků můžete vlastnit tolik restaurací, obchodů a klinik, kolik chcete.

Mohou Simíci kvůli nemoci jít do nemocnice?

Měla jsem jednu z mých těhotných simíků, která porodila v nemocnici, takže to vypadalo o něco zajímavěji, ale nemůžete to dělat u všech simíků s nemocemi, jako je nachlazení, prostě si vezmou léky nebo pijí džus a normálně odpočívají.

Jaké předměty jsou potřeba v nemocnici Sims 4?

Nemocnice musí mít alespoň:

 • 1-2 chirurgické stoly.
 • Vyšetřovací lůžka.
 • 1 recepce s počítačem a židlí.
 • 1-2 Běžecký pás.
 • 1-2 rentgenové přístroje.
 • 1-2 Chemický analyzátor.
 • 1 automat na občerstvení.
 • Další počítače (mimo recepci)

Jaký cheat vám umožňuje stavět kdekoli v Sims 4?

Chcete-li to provést, aktivujte cheatovou konzoli, zadejte «bb.moveobjects on» a vyberte objekt, který chcete umístit, a zjistíte, že jej můžete umístit kamkoli na svůj pozemek.

Zajímavé:  Jak postavit školu v The Sims 4 Dasha Rein.

Jaká byla nejlépe placená práce ve hře Sims 4?

Vojenská kariéra, která s tím přichází, je zdaleka nejlepší kariéra založená pouze na platu. Obě pobočky vám každý týden vydělají 16 880 $, takže si můžete vybrat pobočku, která se vám nejvíce líbí. Můžete také pracovat z domova a vydělávat stejný plat, takže je to docela všestranná kariéra.

Jaké je Simsovo nejvyšší pracovní zařazení?

The Sims 4: 10 nejlépe placených pracovních míst

 1. 1 skrytý operátor/důstojník (vojenská kariéra)
 2. 2 stylista (kariéra ovlivňující styl)…
 3. 3 Interstellar Smuggler (kariéra astronauta) .
 4. 4 Botanik (zahradnická kariéra) .
 5. 5. Trendsetter (kariéra influencera)…
 6. 6 Investor (Business Career Track)…

Mohou Vampire Sims získat práci?

Pokud vás nebaví vystupovat každý večer za účelem obživy, nebo pokud je váš upír samotář, který nechce trávit čas mezi smrtelníky, varhany stále nabízejí způsob, jak vydělat peníze. Když váš upír dosáhne varhanní úrovně 8, bude schopen na varhany psát písně.

Jaké město je nemocnice ve hře Sims 4?

Chcete-li navštívit nemocnici, musíte mít nainstalovanou hru The Sims 4: Get To Work. Areál nemocnice se nachází v oblasti Willow Creek Civic Center a nazývá se Willow Creek Hospital.

Je možné v Sims 4 postavit hotel?

Stručně řečeno, mod Resorts & Hotels přidá do vaší hry funkci resortu/hotelu. Pokud tuto vlastnost hodně nasadíte, okamžitě se z ní stane restaurace/hotel, takže ji můžete navštěvovat nebo se stát jejím majitelem. Pokud jde o stavbu hotelu nebo rekreačního pozemku v The Sims 4, je zde několik požadavků: Ložnice (dvoulůžkové a samostatné postele).

Kolik Simíků může pracovat v nemocnici?

Do práce můžete chodit pouze se dvěma Simíky najednou, všichni ostatní Simíci v této kariéře budou pracovat mimo kancelář, takže je během dne neuvidíte. Pracovní stanici může používat vždy pouze jeden Simík.

Zajímavé:  Jak postavit hotel Eleon v The Sims 4.

Která nemocnice je v Indii nejdražší?

Fortis Escorts Heart Institute, Okhla Road. Nemocnice Indraprastha Apollo, Nové Dillí. Nemocnice Fortis, Bannerghatta Road. Nemocnice Nanavati.

Jaká je největší nemocnice v Indii?

Amrita Hospital je soukromá nemocnice v Faridabad, Indie. Je to největší soukromá multi-speciální nemocnice v Asii, kterou otevřel premiér Narendra Modi.

Proč jsou nemocnice v Indii tak drahé?

Tyto nemocnice využívají nejmodernější technologie k poskytování nejvyšší kvality zdravotní péče. Tyto náklady nesou pacienti. Ve skutečnosti to v žádném případě nesnižuje význam vědeckého vývoje v medicíně, ale je to rozhodující kritika vyšších cen v podnikových nemocnicích.

Jak užitečný je příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nejsou žádná hodnocení. Hodnotit jako první.

Stáhnout Sims 4 Hospital Mod

Life simulator Sims 4 je jednou z nejpopulárnějších her na světě. Můžete si v něm vytvořit nejen svou vlastní postavu, ale také se vžít do role hlavy rodiny, šéfa firmy, správce hotelu nebo dokonce hlavního lékaře nemocnice. Zdá se, že hra má vše, aby vytvořila jedinečný svět a zcela se ponořila do toho, co se děje.

Ne vždy však základní prvky hry hráče plně uspokojí. Vývojáři The Sims 4 prozíravě do hry zahrnuli možnost instalovat mody, které přidávají nové předměty, kostýmy, interiéry a další prvky. To pomáhá hráčům poskytnout některé nástroje pro přizpůsobení a vytváření jejich příběhů.

Jedním z těchto modů je „Nemocnice“. Přidává do hry novou hratelnost a umožňuje vám vytvořit a spravovat vlastní nemocnici. Mod má všechny potřebné prvky: od administrativní kanceláře a recepce až po operační sál a lékařské pokoje.

Pokud si také chcete vyzkoušet roli hlavního lékaře, doporučuji zvážit, kde tento mod najdete a jak jej nainstalovat. V tomto článku si o tom všem povíme podrobněji.

Zajímavé:  Jak postavit Mystery Shack v The Sims 4.

Nemocniční mod sims 4

Popis modu

The Sims 4 Hospital Mod je nový doplněk, který umožňuje vašim Simíkům praktikovat medicínu a léčit ostatní Simíky. Stažením tohoto modu získáte přístup k novým objektům, jako jsou lékařské nástroje, lékárna, operační sál, oddělení a mnoho dalšího.

Mod navíc obsahuje nové postavy, které souvisejí s medicínou – lékaři, sestry, pacienti. Každý z nich má své vlastnosti a schopnosti, které lze využít při práci v nemocnici.

Nemocniční mod The Sims 4 je v současnosti jedním z nejpopulárnějších modů. Díky němu se hráči mohou vrhnout do světa medicíny a stát se skutečnými lékaři, kteří léčí své blízké, přátele a známé.

Jak nainstalovat mod

 • Stáhněte si archiv s nemocničním modem The Sims 4;
 • Extrahujte obsah archivu do složky Mods hry;
 • V nastavení hry aktivujte vlastní úpravy.

Po instalaci modu budete mít přístup k novému hernímu režimu „Nemocnice“, ve kterém můžete praktikovat medicínu a rozšiřovat své schopnosti ve hře.

Jak stáhnout a nainstalovat nemocniční mod v Sims 4?

Krok 1: Najděte požadovaný mod a stáhněte si jej

První věc, kterou musíte udělat, je najít nemocniční mod v Sims 4. Několik webů tuto možnost poskytuje, musíte najít web, který byl ověřen jinými uživateli.

Je důležité, aby se: Nikdy nestahujte soubory z pochybných zdrojů, mohlo by to poškodit váš počítač a vést ke ztrátě dat.

Jakmile najdete vhodný mod, stáhněte si jej do počítače. Soubory modu mohou mít obvykle příponu .zip nebo .rar. Po stažení otevřete dokument a extrahujte soubory z archivu.

Krok 2: Umístěte soubory do požadované složky

Přesuňte nemocniční mod soubory do požadované složky v počítači. Chcete-li to provést, musíte přejít do složky hry Sims 4 Obsah složky Mod bude nejjednodušší najít, pokud použijete pole hledání ve složce Sims 4 Vložte soubory do složky Mod.

Zajímavé:  Jak postavit zábradlí pro schodiště v The Sims 4.

Krok 3: Spusťte hru

Jakmile přenesete soubory modu do nemocnice, spusťte The Sims 4. Po spuštění hry můžete zkontrolovat, zda byl mod úspěšně nainstalován, jeho instalací přes správce modů.

 • Otevřete správce modů kliknutím na ikonu «Možnosti».
 • Vyberte «Hraní». Najděte tam nainstalovaný nemocniční mod Sims 4 a aktivujte jej.
 • Restartujte hru, aby se změny projevily.

Vlastnosti hry s The Sims 4 Hospital Mod

The Sims 4 Hospital Mod umožňuje hráčům vytvořit si ve hře vlastní nemocnice a přidat velké množství nových funkcí. Instalací modu si hráč může vytvořit vlastní zubní ordinace, operační sály, oddělení, lékárny a mnoho dalšího.

Hráč dostane příležitost stát se skutečným lékařem, který řídí celý nemocniční proces. Nové funkce umožňují hráči vypořádat se s nemocemi a zdravotními problémy postav ve hře.

Přidáním nemocničního modu může hráč vytvořit plán léčby pro své Simíky a efektivně řídit všechny diagnostické a léčebné procesy. Mod také otevírá nové kariérní příležitosti a umožňuje vám vytvořit si vlastní nemocniční impérium.

 • Přidání nových lékařských postupů a vybavení
 • Otevírání nových kariérních příležitostí ve hře
 • Vytvoření vlastních zdravotnických zařízení
 • Řídit léčbu postavy a vytvořit plán léčby

Když hráč přidá mod Sims 4 Hospital, dostane příležitost sledovat zdraví postav a přijmout opatření k jejich obnovení. S realistickými lékařskými postupy a vybavením si hráč může hru užít a učinit ji hlubší a zajímavější.

Obecně platí, že mod Sims 4 Hospital výrazně rozšiřuje hranice hry a dělá ji ještě napínavější a zábavnější.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»