Jak

Jak pít v otpuaku v Sims 4

Máme 26 odpovědi na otázku Jak jet na dovolenou v Sims 4? S největší pravděpodobností to bude stačit k tomu, abyste dostali odpověď na svou otázku.

 • Je možné v The Sims 4 odstranit cenzuru?
 • Jak opustit domov v Sims 4?
 • Jak navštívit lázně v The Sims 4?
 • Jak jít na rodinnou dovolenou Sims?
 • Jak někoho donutit jet na dovolenou?
 • Jak si rezervovat prohlídku v Sims 4?
 • Jak se vrátit domů v The Sims?
 • Co potřebujete ke hraní Sims 4?
 • Jak cestovat na dovolenou v Sims 4?
 • Kde si můžete v The Sims 4 odpočinout?
 • Jak jet na dovolenou v Sims 4? Odezvy uživatelů
 • Jak jet na dovolenou v Sims 4? Videoodpovědi

Odpověděl Vadim Pershin

В Sims ne ani ne dovolené, žádné dny volna ale můžete chodit do práce každý druhý den. Hlavní je, že nejsou dvě absence za sebou. Datum: 08. listopadu 2001 v 17:55& .

Chcete-li poslat svou postavu na dovolenou ve hře Sims 4, potřebujete: Telefonicky: přejděte na kartu „Jet“ a poté vyberte možnost „Jít na dovolenou“ (pokud chcete odpočívat o samotě) nebo „Jet na dovolenou s.. .“ (pokud chcete chytit své přátele). Přes počítač: vyberte záložku „Rodina“ a poté udělejte totéž jako na telefonu Dovolená v The Sims 4 může být zaplacena, pokud Simík zahájil určitou kariéru. 3 dny placeného víkendu se okamžitě objeví v jeho pracovním panelu. Můžeme je používat libovolně, k tomu stačí vybrat možnost práce na telefonu a poté použít den odpočinku.

Zajímavé:  Jak vyrobit nábytek v The Sims 4.

Je možné v The Sims 4 odstranit cenzuru?

Přejděte do nabídky nastavení hry. Vyberte „Jiné“ a zaškrtněte políčko vedle „Uživatelský obsah a úpravy“. Restartujte The Sims 4.

Jak opustit domov v Sims 4?

Hráč bude muset otevřít nabídku mobilního telefonu a najít tam položku „Přemístit rodinu“. Kliknutím na toto tlačítko se otevře speciální okno s přístupem k výběru požadované lokality v konkrétním městě. Přejdeme na požadovanou stránku a vybereme „Koupit dům“ a radujte se z přesídlení.

Jak navštívit lázně v The Sims 4?

K otevření lázní hráč potřebuje vyberte místo a typ místa „Spa“ v režimu výstavby. Pokud chce hráč změnit typ pozemku, musí kliknout na tlačítko „Více“ a vybrat požadovaný typ. Hotové sekce naleznete v sekci „Moje knihovna“, která se nachází v galerii.

Jak jít na rodinnou dovolenou Sims?

Vezměte si dovolenou z rodinných důvodů — K dispozici těhotným Simíkům od třetího trimestru. Jakmile dorazí, budete o této příležitosti informováni. Kromě toho mohou manželé těhotných žen čerpat dovolenou i z rodinných důvodů.

Jak někoho donutit jet na dovolenou?

Zaměstnavatel nemá právo nutit zaměstnance jít na dovolenou bez schváleného rozvrhu dovolené., ale také si vyhrazuje právo nedohodnout termíny a délku dovolené.

Jak si rezervovat prohlídku v Sims 4?

Výpravu můžete naplánovat stejným způsobem, jako můžete plánovat všechny druhy večírků. Podle mého názoru je to nejpohodlnější přes Kalendář > Přidat událost (kde můžete vybrat den a čas), ale můžete také přes Telefon > Komunikace > Naplánovat veřejnou událost (pak se to hned spustí).

Jak se vrátit domů v The Sims?

Abyste mohli svého Simíka okamžitě vrátit domů, potřebujete typ: •ResetSim jméno příjmení (vašeho Simíka).

Co potřebujete ke hraní Sims 4?

Na opravdovou túru potřebujete skutečné kempingové potřeby. Nezapomeňte svým postavám koupit stan a vybavit je kempingovým vybavením. Užijte si jedinečná venkovní dobrodružství.

Zajímavé:  Jak připravit čaj z kuřecích křídel Sims 4.

Jak cestovat na dovolenou v Sims 4?

Možnost vyrazit na výlet je k dispozici v doplňku Dovolená pro The Sims. Postavy mohou cestovat pomocí svého telefonu. Pokud některý z členů rodiny není doma, hra vás na to upozorní a požádá vás, abyste počkali, až se objeví všichni členové rodiny, než vás pošle na výlet.

Kde si můžete v The Sims 4 odpočinout?

Simíci si mohou odpočinout od každodenního života Borový les Granite Falls, kde najdou zajímavý hmyz, podivné bylinky a další přírodní překvapení. Jen doufejte, že se vaši Simíci nebojí chyb. Se správným vybavením si Simíci mohou vytvořit pohodlný tábor.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»