Jak

Jak otevřít Simíka v The Sims 4

Hra Sims 4 se stal nedílnou součástí života mnoha hráčů po celém světě. Toto je virtuální světa, kde si můžete vytvořit svůj vlastní znaky a řídit jejich životy. Někdy, možná budete muset najít konkrétní postavu ve hře. Zde se na několik podíváme způsobyjak na to.

 1. Jak najít postavu nebo rodinu v Sims 4
 2. Jak zjistit, kde postava žije v The Sims 4
 3. Jak zjistit ID Simíka
 4. Jak zjistit číslo svého Simíka
 5. Kde je hřbitov v Sims 4
 6. Podrobné rady a závěr

Jak najít postavu nebo rodinu v Sims 4

Abyste v The Sims 4 našli konkrétní postavu nebo rodinu, musíte kliknout na tlačítko „Galerie“ v pravém horním rohu obrazovky. Poté vyberte kartu „Galerie“ nebo „Moje knihovna“. Pomocí vyhledávacího pole najděte postavu nebo rodinu, kterou hledáte. Navíc si můžete prohlédnout seznam nedávno přidaných postav do hry.

Jak zjistit, kde postava žije v The Sims 4

Pokud potřebujete vědět, kde je dům postavy, klikněte na smartphone v pravém dolním rohu obrazovky. Poté klikněte na tlačítko „Go“ a vyberte město, kde postava žije. Jděte do domů a zjistěte, ve kterém domě bydlí postava, kterou chcete.

Jak zjistit ID Simíka

Měli jste někdy problém najít ID svého Simíka? Sims.get_sim_id_by_name je kód, který vám umožní zjistit ID Simíka. Tento kód lze použít, když pracujete s mody nebo jinými herními doplňky, které vyžadují informace o konkrétní postavě.

Zajímavé:  Jak dosáhnout koketní nálady v Sims 4.

Jak zjistit číslo svého Simíka

Pokud vám ve hře unikla důležitá zpráva od konkrétní postavy, pak bez čísla Simíka to může být obtížný úkol. Chcete-li zjistit číslo svého Simíka, přejděte na svůj osobní účet v části „Moje objednávky“. V bloku „Doručení“ uvidíte odkaz na sledovací číslo. Stačí na něj kliknout a získáte číslo svého Simíka.

Kde je hřbitov v Sims 4

V The Sims 4 je pouze jeden funkční hřbitov, v Brindleton Bay. Nachází se ve světě z rozšíření Kočky a psi. Na tomto hřbitově jsou pohřbeni mazlíčci postav. Jak však bylo uvedeno, na světě existují dekorativní hřbitovy ze sady Vampires, ale nejsou funkční a nelze s nimi komunikovat.

Podrobné rady a závěr

Najděte toho pravého charakter nebo informace o něm v Sims 4 plechovka se ukázalo být jedním z nejstandardnějších úkolů ve hře. Ale, někdy, může to chvíli trvat čas a znalost herních mechanik. Použijte doporučení nadNa rychleji a je snazší získat potřebné informace. Nezapomeňže základní hra The Sims 4 plechovka výrazně rozšířit o různé hry dodatky и modskterá vám dá ještě víc příležitosti, znaky a funkcí.

 • Jak zakázat náhodnou smrt v Sims 4
 • Jak vrátit starou verzi Sims 4
 • Jak zjistit, kde postava žije v The Sims 4

Pokud hrajete The Sims 4 a chcete najít postavu, kterou chcete, první věc, kterou musíte udělat, je otevřít galerii. Chcete-li to provést, klikněte na odpovídající tlačítko v pravém horním rohu obrazovky. Poté na kartě Galerie nebo Moje knihovna najděte požadovanou postavu nebo rodinu. V galerii můžete využít vyhledávač klíčových slov nebo filtry podle typu postavy, jako je pohlaví, věk, národnost nebo styl oblečení. Pokud jste navíc registrováni na webu The Sims 4, pak v galerii můžete najít sbírky od ostatních hráčů, kteří si také vytvořili své vlastní postavy nebo domy. Obecně platí, že nalezení správné postavy v Sims 4 je poměrně jednoduchý a pohodlný proces.

Zajímavé:  Jak najít kód produktu v The Sims 4.

© 2007–2024. Všechna práva vyhrazena.

Jak najít Simíka v The Sims 4

Při správné instalaci by se měl objevit v knihovně hotových simáků. Pokud tam není, znamená to, že byl nainstalován nesprávně. Musíte jej nainstalovat do složky pro stahování.

Instaluji to do složky Downloads, ale nevím, kde jsou hotové simíky (

Elena Evdokimova Oracle (74590) klikněte na všechny ikony — najdete: režim výstavby, režim nákupu, ..jaké další ikony tam jsou.

pokud existuje formát pekege, pak všechny soubory s tímto formátem musí být vrženy do modů

V současné době jsou domy a Simíci pro The Sims 4 vytvářeny ve formě mnoha souborů ve formátech .bpi, .trayitem, .sgi, .hhi, .householdbinary a dalších. Chcete-li nainstalovat simíky a domy těchto formátů, musíte přesunout všechny soubory ze staženého archivu do složky „Tray“. Ve výchozím nastavení se nachází zde — «Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4/Tray».

Jak najít hrob v The Sims 4?

Ve hře The Sims 4 žijí postavy život podobný tomu skutečnému a dokonce umírají.

Když Simík zemře, objeví se hrob, pokud Sim zemřel na pozemku, nebo urna, pokud Sim zemřel v domě.

Stojí za zmínku, že náhrobek nebo urna se objeví pouze v případě, že Simík zemřel před vašima očima na vašem pozemku.

Proto nebudete moci vidět hrob, který není na vašem webu, takové hroby pro vás nejsou viditelné.

Pokud u vás, na vašem pozemku nebo ve vašem domě zemře někdo, kdo vás přišel navštívit, pak se objeví i hrob (urna).

Hrob, urna bude na místě, kde Sim zemřel.

Urnu můžete přesunout na jakékoli jiné místo.

Hrob nebo urnu si můžete dát i do zavazadla a pak je nainstalovat na místo, které uznáte za vhodnější.

Zajímavé:  Jak zadávat kódy v The Sims 4 na PS4.

V The Sims 4 dostávají náhrobek nebo urnu pouze postavy, jejichž smrt nastala před vašima očima. Tito. pokud přejdete do jiné rodiny a v rodině, kterou jste hráli předtím, někdo zemřel, pak nenajdete hrob. A pokud k vám přišel soused a zemřel na vašem pozemku, ačkoli to není vaše herní postava, objeví se náhrobek nebo urna. To je taková nespravedlnost.

Jsou tu ale i kladné stránky, když Simík zemře, lze ho potkat jako ducha. Pokud s ním nějaká jiná postava měla dobrý vztah, pak mu ten duch Sim zavolá. Pokud s duchem navážete dobrý vztah, můžete ho přidat do rodiny a hrát si na ducha a pak ho dokonce vzkřísit.

Mimochodem, náhrobky se mohou lišit vzhledem, vypadají jinak pro obyčejnou postavu, mimozemšťana, upíra nebo čaroděje.

Jak zjistit ID Simíka ve hře „Sims 4“?

V The Sims 4 můžete toto stejné ID potřebovat, abyste jej mohli použít v určitých cheatových kódech, například k odemknutí upíří schopnosti.

Jak zjistit ID určitého Simíka v The Sims 4, ptáte se!? Ano, velmi jednoduché.

Chcete-li to provést, musíte otevřít herní konzoli (Shift + Ctrl + C) a zadat následující kód:

Kde je křestní jméno vašeho Simíka a *** * je jeho příjmení.

Pokud se například váš Simík jmenuje Vasilij Petrov, kód bude vypadat takto:

Po zadání kódu stiskněte klávesu Enter, v důsledku čehož se v okně pod vstupním řádkem objeví nápis označující ID vašeho Simíka!

Nemohu najít svou postavu v Sims 4

V Sims 4 jsem vytvořil jednu postavu, uložil ji a bylo napsáno, že byla vytvořena rodina n, přidat ji do knihovny? Přidal jsem. Po chvíli hraní jsem skončil bez uložení hry. Teď nemůžu najít postavu, se kterou bych hrál. Kde hledat? Nebo je navždy pryč?
Je to hrozná hanba. Ukázalo se, že je to zajímavá postava.
Také: Jak mohu sledovat všechny Simíky, které jsem vytvořil v The Sims 4?

Zajímavé:  Jak oslavit Simíka v The Sims 4.

Možná to zůstalo v knihovně nebo ve městě, neobsazené nebo nezaplněné v obecné nabídce. Pokud ne, pravděpodobně odešel. Obecně je lepší si hru uložit

Viděl jsem to v knihovně, ale nemůžu to projít, abych si s tím mohl hrát.

Ve městě, kde měl bydlet, nikdo není. Už tam byl postaven dům, ale když se nastěhoval nový, bylo toto místo volně ukázáno.

psychosociální profíci (614) se ji pokusí získat a znovu osídlit, pokud jste ji našli v knihovně, stejně jako minule. Postava by se měla při vytvoření automaticky uložit.

 • Far cry 4 jak odinstalovat
 • Jak vyrobit vozík
 • Kde najít spoluhráče pro rainbow six siege
 • Jak urychlit růst rákosu v příkazu minecraft
 • Jak se jmenuje Antipov z dorostu v reálu?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»