Jak

Jak otevřít města v The Sims 4

Máme 26 odpovědi na otázku Jak otevřít město v Sims 4? S největší pravděpodobností to bude stačit k tomu, abyste dostali odpověď na svou otázku.

 • Jak získat přístup ke správě města v Sims 4?
 • Jak se dostat do města v The Sims?
 • Proč je The Sims 4 uzavřeným světem?
 • Jak otevřít všechny položky v Sims 4?
 • Jak otevřít uzavřená města v Sims 4?
 • Jak se staví ve městě v The Sims 4?
 • Jak otevřít nabídku v Sims 4?
 • Jak vyrazit na výlet v The Sims 4?
 • Jak se dostat do nabídky města v Sims 4?
 • Jak přidat hodně městu v The Sims 4?
 • Jak otevřít město v Sims 4? Odezvy uživatelů
 • Jak otevřít město v Sims 4? Videoodpovědi

Odpověděl Andrey Khabutdinov

Že otevřít mapa města ve hře Sims 4 musíte stisknout klávesu „M“, pokud se nic nestane, přejděte do nastavení a ovládacích prvků hry.

Stiskněte «M» — ačkoli to nefunguje pro každého a ne vždy Otevřete mapu prostřednictvím telefonu, v telefonu musíte najít položku «Go», takže se mapa otevře před vámi.

Zajímavé:  Jak přejít na The Sims 4 Pinnacles.

Jak získat přístup ke správě města v Sims 4?

V «vedení města» můžete vstoupit z režimu života buď kliknutím na ikonu v levém horním rohu nebo stisknutím klávesy F5 na klávesnici. Hráči jsou automaticky vítáni ke správě měst po přihlášení do již vytvořené uložené hry.

Jak se dostat do města v The Sims?

V takovém případě otevřete svůj herní smartphone a vyberte „Go“ (alternativní překlad zní jako „Let’s go“). Poté se na obrazovce zobrazí obecná mapa města s dostupnými osadami a budovami. Označte svůj cíl, pak se mužíček přesune do požadovaného bodu.

Proč je The Sims 4 uzavřeným světem?

Když jsme v roce 2014 vyzpovídali vývojáře, dali to jasně najevo opravdu podělal výkon a chtěl, aby The Sims 4 běželi doslova na každém počítači — a tak bylo rozhodnuto opustit otevřený svět.

Jak otevřít všechny položky v Sims 4?

Abyste k nim měli přístup, otevřete konzolu kódů, zadejte bb.showhiddenobjectsa všechny objekty budou dostupné k použití.

Jak otevřít uzavřená města v Sims 4?

Výběrem správných odpovědí odemknete skrytou oblast. Chcete-li otevřít tuto oblast, vyberte následující možnosti: Následuj zvuk » Jdi po proudu » Vstup do mlhy » Jdi na mýtinu.

Jak se staví ve městě v The Sims 4?

Klikněte na „Vytvořit dům“ a označte, kam přesně sídlo umístíte. Poté můžete kliknout na tlačítko „Externí konstrukce“.. Budovy je přípustné libovolně odstraňovat a přidávat v závislosti na řešeném tvůrčím úkolu.

Jak otevřít nabídku v Sims 4?

Chcete-li používat kódy v The Sims 4, musíte nejprve otevřít konzolu kódů ve hře, stisknutím Ctrl + Shift + C na PC nebo Mac.

Jak vyrazit na výlet v The Sims 4?

Možnost vyrazit na výlet je k dispozici v doplňku Dovolená pro The Sims. Postavy mohou cestovat pomocí svého telefonu. Pokud některý z členů rodiny není doma, hra vás na to upozorní a požádá vás, abyste počkali, až se objeví všichni členové rodiny, než vás pošle na výlet.

Zajímavé:  Jak rychle otěhotnět v The Sims 4.

Jak se dostat do nabídky města v Sims 4?

Pokud chcete, můžete se dostat do nabídky města stiskněte Esc a poté Spravovat města. Zde si vyberete požadované město.

Jak přidat hodně městu v The Sims 4?

Klikněte na ikonu domu vlevo nahoře a v rozbaleném panelu vyberte požadovaný typ pozemku. Vraťte se do města (stiskněte tlačítko F1 na klávesnici).

Jak otevřít město v Sims 4? Odezvy uživatelů

Odpovídá Natalya Kuryazhskaya

Že otevřít mapa světa, klikněte na „jít“. Pokud chcete přejít pouze na mapu oblasti, přibližte co nejvíce pomocí kolečka myši.

Ilya Efimov odpovídá

K tomu je potřeba vložit namalovaný obrázek do kapsy a pověsit na zeď muzea. Pokud si hráč přeje, můžete také otevřít obchod s vlnou.

Odpovídá Vladislav Magomedov

Náš katalog her představuje ty nejkrásnější města. Každý si může snadno stáhnout sims 4 města a okamžitě ji začněte zaplňovat Simíky.

Lenuška Chugunová odpovídá

Chcete-li to provést, klikněte během migrace na křížek vedle postavy a zrušte přemístění. Budete vyzváni k přidání Simíka do koše. The Sims 4Jak se otevřít .

Odpověděla Tatyana Ledyanaya

Tak, aby se otevřít mapa města ve hře Sims xnumx možné přes telefon otevřít menu a tam klikněte na jít.

Odpověděl Alexey Kovtun

Jít ven město ve hře Sims 4nutné otevřít mapa. Mapa vám umožňuje vybrat místo, kam chcete jet, například park, .

Odpovídá Ivan Englert

Tak, aby se otevřít vše města v The Sims 4, musí být splněny určité podmínky. Nejprve musíte dosáhnout vysoké úrovně.

Milana Gorina odpovídá

Podívejme se, jak v The Sims 4 vyrazit do města, když na klávesnici nefunguje klávesa M? V tomto případě otevřete svůj herní smartphone a vyberte «Go» (alternativní překlad je «Pojďme»). Poté se na obrazovce zobrazí obecná mapa města s dostupnými sídly a budovami.2 Jan. 2020

Zajímavé:  Jak hrát Sims 4 o časovanou raketu.

Rustam Rais odpovídá

Otevřete svůj smartphone a je zde možnost „Go. “, (pokud máte jiný překlad, pravděpodobně to bude říkat „Let’s go“) stiskněte a spustí se.

The Sims 4 „Obrovský mod otevřeného světa – Brookheights (verze 1.1) + Russifier“

Brook Heights

Poměrně nedávno byl do veřejné sféry uvolněn nádherný mod pro otevřený svět města Brookheights. Malý svět inspirovaný New Yorkem – není jako žádný jiný v Sims 4. A je to vlastně jeden, bezproblémový, otevřený svět, velikost 360×360 – nejsou potřeba žádné načítací obrazovky, můžete se volně pohybovat po světě.

 • Vítejte ve svém dobrodružství v Brookheights!

Pomozte Amosovi najít jeho původ. Vydejte se na cestu kolem světa, abyste našli stopy o jeho zmizelých rodičích a o tom, odkud přišli. Můžete jít do nového světa, bez omezení.

Můžete dělat mnoho věcí: pronajmout si chatku v Greenmount Forest, jít na muzikál na Broadstreet, řídit auto, jít do posilovny, na hřbitov, do venkovního kina, na radnici, do obchodu s potravinami a mnoho dalšího. to vše bez načítání obrazovek.

 • Mohou moji Simíci žít v Brookheights?

Brookheights je skrytý svět přístupný pouze skokem na Sul Airlines. Můžete tam zůstat, jak dlouho chcete, pokud zaplatíte nájem a najdete si práci, pokud získáte pracovní vízum z kanceláře starosty, ale nemůžete si koupit aktivní pozemek uprostřed. Můžete tam jet s rodinou, najít si nové přátele a pohybovat se (nebo jezdit) po městě, aniž byste museli nakládat.

 • Jaké jsou požadavky, aby tento mod fungoval?

Je nutná úprava povinný přítomnost nainstalovaného DLC «Pracovat» и «Život ve městě». Některé herní funkce však vyžadují nainstalované další doplňky, například: «Cesta ke slávě», «Jít na túru!», systém metra vyžaduje doplňky «Svět kouzel», animace vzlétajícího letadla — „Cesta do Batuu“, kreditní systém — «Na univerzitě». Čím více doplňků budete mít, tím více možností bude dostupných – ale nebojte se, stále se budete moci dostat do Brookheights, jen některé interakce budou blokovány.

 • Vlastnosti modifikace:
 1. Otevřený svět. Nový 360-360 (rozšiřitelný) svět bez načítání obrazovek je nyní ve vašich rukou. Připravte se na let Sul Airlines a vydejte se do Brookheights. Obklopuje vás mnoho stránek, přiblížením zobrazíte 3D mapu světa. Jít kamkoliv! Užívat si!
 2. Příběhový mód. Příběhový režim vám dává příležitost vydat se na dobrodružství a pomoci Amosovi najít skrytý svět. Pokud nechcete hrát v příběhovém režimu, existuje cheat kód pro přechod do skrytého světa.
 3. Nové kariéry. Pošlete své Simíky pracovat do města, dělejte vlastní rozhodnutí a sledujte je po celém světě. První dostupnou otevřenou kariérou je pilot SulSul Airlines. Můžete poslat turisty do Selvadorady nebo dokonce celebrity do údolí Del Sol. Slyšel jsem, že tam Lady Gogo chodí každý pátek. je to pravda?
 • Instalace modifikace:
 1. Rozbalte stažený archiv „mod“ do libovolné složky, která vám vyhovuje, například na ploše.
 2. Otevřete rozbalenou složku s názvem „mod“, uvidíte v ní 4 podsložky. Nyní vysvětlím, co je třeba hodit a kam:
 • Grafika— Přesuňte obsah do této cesty: Documents/Electronic Arts/Sims 4/ConfigOverride. Za žádných okolností ne složka! Z toho je pouze samotný soubor.
 • Mody a CC— otevřete složku s názvem „Mods and CC“ a přesuňte složku z ní („BROOKHEIGHTS FULL BUILD“) do cesty: Documents/Electronic Arts/Sims 4/Mods. V tomto případě přesouváte složku úplného sestavení Brookheights, nikoli soubory z ní. (!) Pokud plánujete v budoucnu nainstalovat cracker, přeskočte složku s mody, neinstalujte nic z tohoto bodu, jděte rovnou na další, pro uložení souboru.
 • Uložit soubor— přejděte do složky a přesuňte z ní soubor sem: Documents/Electronic Arts/Sims 4/Saves.
 • Hra— v této složce jsou dvě podsložky, nelekejte se. Přesouváte soubory z první (NE složky) s názvem „WORLDS“ podél cesty: C/Programs(x32/x64/x86)/Origin Games/The Sims 4/Delta/EP01/Worlds/Areas a nahraďte Pokud je potřeba. Soubory z druhé podsložky (opět NE složky, pouze soubory z ní) “CAMERA SYSTEM” hodíte sem: C/Programy(x32/x64/x86)/Origin Games/The Sims 4/Game/Bin/res/ také s výměna, nahrazení .
 • Instalace crackeru:
Zajímavé:  Jak pochopit, že kočka je těhotná v The Sims 4.

Pokud chcete crack nainstalovat, smažte složku „BROOKHEIGHTS FULL BUILD“, pokud jste ji stále nainstalovali, ze složky mods, stáhněte si archiv s crackem a přesuňte složku „RUSSIAN“ z archivu „rus“ do cesty : Dokumenty/Electronic Arts/Sims 4 /Mods. Pokud náhle crack nefunguje, zkontrolujte, zda je v nastavení hry povolen ruský jazyk. Pokud to nepomůže, zaklepejte na komentáře pod příspěvkem a já vám pomohu.

Aktuálně přeloženo:

-Interakce s budovami.

-Popis objektů a interakce s nimi.

V průběhu:

-Drobné opravy překladů, leštění.

Napište o všech chybách rusifikace do komentářů pod příspěvek.

Po instalaci se ujistěte, že máte V nastavení hry jsou povoleny mody a povoleny jsou i mody skriptů.

Určitě zaškrtněte!

Po spuštění hry klikněte na „Načíst hru“ a vyberte uložení Brookheights Story Mode, které obsahuje jedinečný náhled.

Poté se spustí režim příběhu, kde budete muset jít k rodině Brooks ve Willow Creek a prozkoumejte dům, abyste našli stopy, jak se dostat do Brookheights.

Pomozte Amosovi najít jeho kořeny. Cestujte po celém světě a hledejte stopy o jeho pohřešovaných rodičích a o tom, odkud přišli. Možná se ocitnete ve zcela novém světě bez jakýchkoli hranic.

Pokud nechcete hrát příběhový režim a chcete jít přímo do města, stačí kliknout na poštovní schránku a vybrat «Jděte do Brookheights (CHEAT)».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»