Kde

Kde je Starlight Ceremony v The Sims 4?

«The Sims 4 Cesta ke slávě» — Kam jít na Starlight Boulevard

The Sims™ 4 Road to Fame Expansion Pack* bude brzy k dispozici, takže se pojďme blíže podívat na čtvrti Del Sol Valley! Pět míst k návštěvě na Starlight Boulevard:

1. Bujné orchideje

V tomto nadějném místě mohou Simíci vzít mikrofon a zpívat, vyprávět vtip nebo se vžít do postavy. Je to skvělý způsob, jak zvýšit svou slávu a naučit se pěvecké, herecké a komediální dovednosti. Pokud Simík dává přednost exkluzivnějšímu zážitku, může se přesunout do VIP zóny ve druhém patře, ale to bude vyžadovat vyhazovače přesvědčit.

2. Muzeum obrázků Plumboba

Jsou zde umělecká díla, sochy, kostýmy a dekorace z různých epoch. Muzeum je také ideálním místem pro pořádání exkluzivní akce nebo romantického rande. Oh, co to je? Dinosauří hlava?

3. Zatížení hrudníku

Moderní posilovna s velkým bazénem, ​​nejmodernějším vybavením a místností na jógu. Zde se Simíci mohou dostat do formy a dokonce se setkat se svou oblíbenou celebritou.

4. PBP Studio

Blikat! Blikat! Je to hvězda? Možná. Studio PBP lze s jistotou označit za nejmódnější podnik ve městě. Váš Simík se tam prostě musí dostat. Pokud se mu to podaří, samozřejmě. Simík může vyhazovače podplatit nebo se s ním poprat, ale ani to nezaručuje vstup. Když se váš Simík proslaví, otevřou se mu dveře i do těch nejexkluzivnějších míst. Ale dokud ho paparazzi nezačnou pronásledovat, je považován za nikoho. Jakmile je uvnitř, může si něco přát vhozením mince do fontány, popovídat si s hvězdnými obyvateli údolí Del Sol a podívat se na zlatý záchod.

Zajímavé:  Kde je policejní uniforma v The Sims 4.

5. Diamantová ulička

Půvab a patos údolí Del Sol je v nemalé míře zásluhou slavných dlaždic podél Starlight Boulevard. Vytoužené diamanty přitahují Simíky a nutí je snít o vlastní slávě (a bohatství).

Nemůžete se dočkat, až se stanete slavným? Přihlaste se do The Sims Mobile do 11. listopadu 2018 a dokončete výzvu k odemknutí kariéry učitele tance pro své Simíky. Po omezenou dobu můžete také získat exkluzivní oblečení!

Rozšiřující balíček The Sims 4 Get Famous vyjde na PC a Mac 16. listopadu 2018. Nezapomeňte sledovat novinky The Sims 4 na naší komunitě VKontakte a také na Twitteru a Instagramu, dejte like naší facebookové stránce a přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube.

Přihlaste se k odběru zpravodaje The Sims 4 a získejte e-mailové aktualizace, exkluzivní nabídky a další (včetně dalších produktů EA, novinek, událostí a akcí) a získejte kytaru zcela zdarma!

*K hraní vyžaduje The Sims 4 (prodává se samostatně) a všechny aktualizace hry. Cm. minimální systémové požadavky pro tento doplněk.

Otázky ohledně hraní doplňku „Path to Glory“.

V tomto tématu můžete klást otázky týkající se hraní doplňku „Path to Glory“.

Otázky týkající se technických problémů (instalace, spuštění, pády atd.) směřujte na technickou podporu.
Aktualizace a informace o opravách v tomto vlákně.

Časté dotazy k doplňku „Path to Glory“.
Tip: pro rychlé vyhledání FAQ otevřete spoiler a stiskněte Ctrl+F
a zadejte klíčové slovo nebo frázi do vyhledávacího pole.

Často kladené otázky

1. Jak vytvořit vlastní značku?
Vyžaduje Star Bonus Trading Lifestyle. Pokud máte na svém počítači bonus, je k dispozici akce Vytvořit značku životního stylu.

2. Jak získat body slávy?
Chcete-li začít, přejděte do nabídky Glory a klikněte na tlačítko Být v centru pozornosti (pokud je Glory ve výchozím nastavení ve vašem nastavení zakázána). Poté musíte provádět různé akce s ikonou hvězdy (slávy), například: vysílat pomocí dronu, nahrávat a nahrávat videa, darovat peníze na charitu, dobrovolně přidávat příběhy na Simstagram nebo publikovat obrázky prostřednictvím možností v telefonu, a mnohem víc. Velký počet bodů slávy získává herec po úspěšném natáčení nebo vystoupení před publikem.

Zajímavé:  Kde najít mimozemšťany v The Sims 4.

3. Proč moje sim hvězda nerozdává podpisy svým fanouškům?
Toto není autonomní akce. Musíte přijít a podepsat se prostřednictvím přátelských akcí.

4. Žák má vystoupení v dramatickém kroužku a rodiče musí přijít — jak na to?
Musíte vybrat rodiče a kliknout na něj Přejít na představení.

5.Je možné trvale odstranit diamanty standardních hvězd?
Případně si můžete vytvořit své vlastní hvězdy a umístit jejich olovnice na místa odstraněných celebrit.

6. Zajímají mě informace o předávání cen a talentové show – zvete lidi na ceremoniál, nebo potřebujete přijít do speciální oblasti? Je možné uspořádat talentovou show?
Starlight není na ceremoniál zván — je potřeba sledovat kalendář a v den předávání zajít na místo, kde se koná (standardně se jedná o koktejlový bar Studio PBP). Talentová show se také nekoná, navíc hra neposkytuje odměny pro účastníky ani vítěze. Přečtěte si více o všech nových akcích v tomto tématu.

7. Jak získat ocenění na Starlight Awards?
Šance získat ocenění je velká po úspěšném natáčení ve filmu/sérii (na zlaté úrovni), stejně jako po úspěšných akcích v jiných kariérách nebo činnostech – například po zveřejnění kvalitního videa, které odpovídá trendům na trhu .

8. Nemohu splnit úkol životního cíle spočívající v tom, že jsem byl požádán o pořízení selfie třikrát. Co dělat?
Navštěvujte častěji přeplněná místa a pořádejte akci Meet the Star – přiláká to velké množství fanoušků, kteří si budou chtít udělat selfie s vaší hvězdou.

9. Jak uspořádat charitativní banket?
Simík musí mít bezvadnou reputaci (co nejpozitivnější), v takovém případě bude hostina dostupná v nabídce Party.

10. Proč můj Simík nemůže vydělat spršku peněz?
To znamená, že nemá dost peněz.

Zajímavé:  Kde najít kopřivy v The Sims 4.

11. Jaké jsou výhody používání božské koruny?
Pokud je váš Simík hvězda, pak pokud do koruny vložíte vzácný krystal, můžete odstranit negativní vlastnost celebrity. Jinak v závislosti na krystalu můžete uspokojit své potřeby, urychlit vývoj dovednosti, zmírnit jednu nebo druhou emoci atd.

12. Moje hvězda s bezvadnou pověstí začala dostávat následující zprávy: „Říkají, že rád kradeš. Už nejsi vítaným hostem v mém domě.» Doprovázený poklesem reputace. Proč někdo může takhle přiletět, když Simík není kleptoman?
Tato situace nastane, když má Sim přítele nebo fanouška s kleptomanskou vlastností. S největší pravděpodobností se jedná o chybu.

13. Nemohu dokončit natáčení filmu/seriálu/reklamy o zlato, co mám dělat?
Nenechte si ujít úkoly na začátku pracovního dne – make-up, kostým, chatování s kolegy, jídlo, zkoušení, rozhovor s režisérem atd. A teprve poté začněte natáčet. Nepohrdněte také přípravou na natáčení doma – upgradujte své dovednosti, zkoušejte.

14. Sim dostává upozornění, že popularita klesá, co mám dělat?
Musíte neustále pracovat na udržení popularity prováděním každodenních akcí s ikonou hvězdy. Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je zapnout vysílání přes dron a věnovat se běžným činnostem Simíka.

15. Je možné v tomto doplňku vytvořit hudební skupinu?
Ne.

16. Jak nahrát vlog „Video Games“?
Klikněte na dron a začněte nahrávat video a pošlete svého Simíka hrát videohru.

17. Můj Sim uzavřel smlouvu s agenturou a prošel třemi castingy. Ale to je vše. Kde jsou nabídky na účinkování ve filmech?
Po každém castingu, pokud je úspěšný, se v záložce Kariéra objeví informace o čase natáčení. Vždy nejprve konkurzy, pak natáčení. Při vysokých úrovních jsou vzorky přeskočeny. Simík sám musí zkontrolovat dostupnou práci prostřednictvím telefonu nebo panelu klikové skříně.

Zajímavé:  Kde jsou hřiště v The Sims 4.

18. Naučili se Simíci se zavedením systému reputace „vědět“ o podvádění?
Ne, pokud váš Simík s někým flirtuje a někdo začne žárlit, pak se nějaký přítel ozve s něčím takovým: „Nejsem nijak zvlášť lhostejný k morálním zásadám, ale říkají, že jsi podváděl svého partnera, takové věci musíš dodržovat. tajně,“ sníží vaši reputaci a je to.

19. Je udržování například kulinářského blogu velmi podmíněné?
Ne, pokud je video zaznamenáno správně, pak patří do jedné nebo druhé kategorie, která se shoduje s akcemi Simíka — video o vaření, video o videohrách atd.

20. Nahrál jsem video pro reklamu kulinářského kanálu pomocí dronu, chci ho zkopírovat, abych mu ho poslal, ale nic se neděje.
Přetáhněte dron blíže k systému nebo jej vložte do zavazadla, posaďte Simíka k systému a vyberte akci Kopírovat obsah do videosystému. Poté video v případě potřeby upravte a publikujte.

21. Jak se zúčastnit talentové soutěže? Po kliknutí na počítadlo barů ani na mikrofony nejsou žádné související možnosti.
Ujistěte se, že dorazíte na správné místo ve správný čas. Po zobrazení zprávy o soutěži klikněte na barový pult a prolomte se k mikrofonu. Pokud jste na akci nešli sami, ale přijali jste pozvání přátel, ujistěte se, že dorazíte do koktejlového baru s barovým pultem, mikrofonem, klavírem nebo jiným hudebním prvkem a že je přítomen panel události .

22. Můj Sim vyhrál Starlight Award za nejlepší video. Zpráva uváděla, že odměna je v zavazadle mé postavy, ale není tam.
Ve stavebním režimu musíte zkontrolovat zavazadla rodiny, nikoli zavazadla Simíka.

23. Můj Sim pracuje jako herec, ale v posledních dvou představeních maskérka nedokázala nalíčit mou postavu.
Toto je chyba nebo konflikt s mody. Obnovte hru přes Origin nebo zkuste tuto akci zkontrolovat v čistém uložení.

Zajímavé:  Kde získat protijed v Sims 4.

24. Jakými činy můžete rychle získat dobrou pověst?
Komunikujte přátelsky, dokud se nestanete přáteli a dobrými přáteli. Najděte společnou řeč se svými nepřáteli a omluvte se. Pomozte opravit špatné vztahy. Přátelský — Jiné postavy — pochvalte jinou postavu, někoho si doberte. Reputace se zvýší za „nastupování“ pouze v případě, že akce bude úspěšná. Před svědky vynést odpadky, opravit předmět, hrát si s miminkem, i když to uděláte doma, a někdo na večírku to uvidí. Dobrovolnictví velmi dobře prospívá vaší pověsti a charitě.
Reputace se může zvýšit o celý stupeň, když Simík před svědky potká zatoulané zvíře, dá mu pamlsek nebo ho ukryje.

V tomto vlákně se můžete ptát na hlavní hru.
Dotazy na doplňky a herní sestavy můžete klást v sekcích jim věnovaných.

Poděkujte uživatelům za jejich pomoc prostřednictvím DM nebo pomocí podobného systému.
Zprávy obsahující pouze slova vděčnosti budou smazány.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»