Jak

Jak otevřít mapu města v The Sims 4

Nainstaloval jsem nový doplněk University, nyní je to jen bílé pozadí, bez obrázků měst. Nejsou žádné mody. Vše vždy letělo a fungovalo správně. Jak vyřešit problém??

dělat tance s tamburínou a vše smazat a stáhnout znovu

S největší pravděpodobností je problém v tom, že máte piráta. Nemám ani nainstalované mody, neumím si ani představit, jak nainstalovat doplňky. možná je to problém, ale nejsem odborník

Mody by neměly být spojeny s pirátem — to je jedna z hlavních nevýhod. A vždy si stáhnete doplňky, jakmile vyjdou. Pár dní po vydání se objeví pirát, který nějakým zázračným způsobem naváže kontakt s již existujícími. Dopadlo to obecně takříkajíc smutně

Svět se nenačte

Schválené rozhodnutí

Dobrý den, koupil jsem si doplněk Sims 4 „Vampires“ Otevřu hru, vytvořím postavu, ale když dojde na výběr města, nové město, které je součástí doplňku, se jednoduše nenačte (bílá obrazovka). , ale všechny ostatní světy fungují, ale jen tento ne Jak vyřešit problém?

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Pošlete e-mail příteli

@LizaCattt obnovení hry je snadné. V Knihovně najdeme požadovanou hru, v tomto případě The Sims 4, klikněte pravým tlačítkem myši na destičku hry — Obnovit. A generování nové složky je takové – na cestě Dokumenty – Electronic Arts najdeme složku The Sims 4 a přesuneme ji na libovolné místo, které vám vyhovuje. Poté se pokusíme spustit hru. Pokud je vše v pořádku, přesuňte data ze staré složky do nové.

Zajímavé:  Jak otěhotnět teenager v modu The Sims 4.

CCP Hero Banner - Blue.jpg

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Pošlete e-mail příteli

@LizaCattt dobré odpoledne. Používáte ve hře mody nebo doplňkové materiály? Obnovil jsi hru? Zkusili jste vygenerovat složku The Sims 4 v Dokumentech?

CCP Hero Banner - Blue.jpg

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Pošlete e-mail příteli

Srpen 2019 – poslední úprava srpen 2019

@Dedudamol, Dobrý den, žádné další materiály jsem to nezkoušel, protože nevím, jak se to dělá: s

POMOC JE POTŘEBA!! Proč se po vytvoření postavy v The Sims 4 nezobrazují města?

pokud neco, tak tam vsechno funguje s mody, tvorba postavy funguje dobre, ale kdyz to chci naplnit, tak se nezobrazuji mesta. Vypnu mody, vše se zobrazuje, i když jsem se přihlásil a zapnul mody, zobrazí se kód chyby: 3. S mody je lepší hrát, nechci je vypínat. Jak mohu zajistit, aby vše fungovalo s mody? Pomoc prosím

módy jsou pokřivené nebo si vzájemně odporují, hledejte jiné

mody jsou všechny normální, dokonce jsem z modů odstranil veškerý nábytek a vše je stejné

Alexey Shcherbakov Guru (4495) mody jsou nahrány do cloudu křivě, buď vám poskytli oříznuté nebo křivě upravené verze modů, nebo jsou v rozporu

Projděte si mody. Najděte a odstraňte ty, které způsobují chyby. Buď oni, nebo hra.

přesně stejná chyba se někdy objeví, někdy ne, a pokud se objeví, objeví se zápletky a je to, ale když naplním Simíka, okamžitě začne proces zavírání NEVÍM, CO DĚLAT.

Jak otevřít mapu města v The Sims 4?

Pokud se po stisknutí tlačítka «M» nic neotevře.

Jak jinak se můžete dostat na mapu města?

vznášet text

Někteří hráči The Sims 4 se tohoto problému obávají, protože někdy, když stisknou klávesu „M“ na klávesnici, nic se neobjeví (nulové reakce), ačkoli ovládací prvky naznačují opak. A není tam žádná značka označující město.

Zajímavé:  Jak poslat do práce v The Sims 4.

vznášet text

Poté se načte město, ve kterém se váš Simík nachází. Poté, je-li to žádoucí, zvolte požadovanou akci (někoho navštivte, někam se projděte atd.).

Když otevřete mapu v The Sims 4 na svém telefonu, budete muset najít položku nabídky „Odesláno“ a mapu uvidíte. Můžete také zkusit stisknout „M“, ale někdy to nemusí fungovat. Upřednostňuje se první možnost.

Existují dva způsoby, jak otevřít mapu v The Sims 4:

Stisknutí «M» — i když to nefunguje pro každého a ne vždy.

Otevření karty pomocí písmene em funguje pokaždé, někdy se karta otevře, někdy neotevře. Pouze dvě možnosti, žádné jiné.

Pokud chcete otevřít mapu města, ale z nějakého důvodu nám s tím klávesa „M“ nepomůže, musíte použít alternativní metodu — to znamená otevřít mapu města prostřednictvím telefonu.

Tato metoda pomůže s nestabilním fungováním tlačítka „M“, které obvykle otevírá mapu města.

Obecně lze mapu města v Sims 4 otevřít pomocí klávesy M.

Prostě klíč někdy mapu otevře, někdy ne – je to nepříjemné

Objeví se mapa města a dokonce i poloha vašeho Simíka.

Nyní můžete hrát a používat kartu současně.

Nejjednodušší je kliknout na telefon a vybrat funkci, kterou chcete spustit. V tomto případě si Simík bude muset vybrat, kam půjde, a před vámi se objeví mapa města.

Mapa je také v nastavení, když si vyberete dům, do kterého se nastěhujete, nebo si koupíte novou nemovitost.

Máte špatnou kvalitu hry The Sims 4, je možné, že je to kvůli pirátské verzi hry, ale pravděpodobně je to něco jiného. A s největší pravděpodobností je to nízký výkon počítače. Ale Sims 4 již nevyžaduje malé systémové požadavky ve srovnání s předchozími díly hry.

Zajímavé:  Jak přiřadit osobní zabezpečení v The Sims 4.

Na vydání hry jsem se těšil. Když ale vyšla, byla poněkud zklamaná. Samotní Simíci jsou nyní lépe vykresleni, ale hra je hrubá. Po Sims 3 je to nuda hrát. Není počasí, žádné obchody, obytný pozemek je omezen na čtyři domy a veřejný pozemek je omezen na jeden. Je třeba je neustále zatěžovat. Udělali by to jako v Mafii, aby Simík mohl nasednout do auta a klidně jezdit po městě a vjet do kteréhokoliv domu. Mimochodem, nejsou tam ani auta. Města jsou malá a nudná. V konstrukci nejsou žádné sklepy, bazény, stropy, kulatá schodiště, velmi, velmi málo nábytku nebo tapet. Nyní je nemožné natáhnout jakoukoli texturu na objekt. Barvení objektů je omezeno na skrovnou sadu textur. Snad ještě bude. Tvůrci hry chtějí zřejmě vydělávat peníze vydáváním různých přídavků a přídavků, což je velmi frustrující. Dnes není hraní Sims 4 zábavné. Za rok se snad něco změní.

Liga není v Číně tak populární. Proto je těžké posoudit, která je oblíbenější. Liga je populární v USA a Evropě díky obrovským investicím a zapojení Icefrog, dříve Valve, do vývoje hry. No, je to jednodušší než Dota a existují funkce pro nákup hrdinů a další vychytávky, které zjednodušují hru, což je atraktivní pro líné Američany a Evropany, kteří si mohou dovolit koupit hrdinu a vytahovat role s jednou myší. Dota naopak nevyžaduje od hráčů dary za skvělé funkce a je v ní více mikrokontroly, proto je v Asii populárnější (kvůli chudobě obyvatel a lásce ke komplexním hrám) než liga. . To je můj názor, možná s ním někdo nebude souhlasit. a v posledních letech Valve pořádá mezinárodní akce čím dál grandiózněji, takže liga může být brzy v oblíbenosti horší než Dotka.

Zajímavé:  Jak vyrobit dvojčata v Sims 4.

Je dobře, že LBZ byly vynalezeny ve hře World of Tanks. Dokončování osobních bojových misí hru trochu zpestřilo a umožnilo vydělávat zdroje ve hře – stříbro, hasicí přístroje, opravárenské sady, lékárničky a dokonce i tankistky. V jedenáctém úkolu musíte poškodit nepřítele beranem, takže ve správnou chvíli zrychlíte a zasáhnete nepřítele, je dobré, že ST se pohybují rychleji než TT, takže úder je efektivnější.

To je obecně snadný úkol. Je snadné zabít tři lidi pomocí čety. Důležité je být spolu, střílet na stejný cíl – takový tlak nevydrží ani těžká zbraň. A pokud se četa neskládá ze dvou, ale tří tanků, pak je úkol ještě jednodušší.

 • Wow rekreační oblast kde
 • Jak změnit nabídku ve Skyrimu
 • Jak si vytvořit vlastní řemeslo v Minecraft pe
 • Jak se jmenuje ta písnička, nemůžu na tebe zapomenout, táhne mě to ke dnu, nechci žít
 • Pan a paní Smithovi, kolik je Jolie let

Jak otevřít mapu města v The Sims 4?

Pokud se po stisknutí tlačítka «M» nic neotevře.

Jak jinak se můžete dostat na mapu města?

Štítky: počítačové hry the sims 4

Odpovědi na otázku

Odpovídá Alena Konstantinopolská.
V 17.09.2023 02 03:

V The Sims 4 můžete přistupovat k mapě města několika způsoby, i když tlačítko „M“ nefunguje:

 1. Použijte klávesu «M»: K otevření mapy města ve hře „Sims 4“ se zpravidla používá klávesa „M“. Ujistěte se, že klávesnice funguje správně, a zkuste znovu stisknout „M“.
 2. Použijte jiné klíče: Někdy, v závislosti na nastavení, může být tlačítko «M» změněno na jinou klávesu. Můžete zkontrolovat nastavení ovládání v menu hry a zjistit, který klíč je zodpovědný za otevření mapy. Přejděte do nastavení ovládání a vyhledejte příslušnou možnost.
 3. Klikněte na ikonu města: V levém dolním rohu obrazovky je ikona představující vaše město nebo oblast. Zkuste kliknutím na tuto ikonu otevřít mapu města.
 4. Použijte příkaz Travel: Svého Simíka můžete také poslat na cesty na jiná místa ve městě pomocí příkazu Cestování. Chcete-li to provést, klikněte na Simíka a vyberte příslušnou možnost.
 5. Používej klávesové zkratky: Někdy můžete k otevření mapy města použít klávesové zkratky. Zkuste stisknout «Ctrl» + «Shift» + «C» a napsat «testingcheats true» následované «Ctrl» + «Shift» + «M».
 6. Podívejte se na modifikace (mody): Pokud máte ve hře nainstalované modifikace (mody), mohou změnit funkčnost tlačítek a rozhraní. Zkuste dočasně deaktivovat mody a zkontrolujte, zda tlačítko «M» funguje.
 7. Přeinstalujte hru: Pokud vše ostatní selže, zkuste hru přeinstalovat. Někdy mohou být problémy s funkčností způsobeny poškozenými herními soubory.
Zajímavé:  Jak najít položky v The Sims 4.

Pokud žádná z výše uvedených metod nefunguje, můžete mít technický problém s hrou nebo počítačem. V takovém případě požádejte o pomoc herní podporu nebo hledejte řešení problému na oficiálním fóru komunity Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»