Jak

Jak otevřít kavárnu v The Sims 4

Ve hře Sims 4 až otevřít restaurace, musíte si ho nejprve koupit. Je to možné dělat, pokud postavíte restauraci od nuly nebo si vyberte hotový v „Moje knihovna“. Poté vyberte simakdo to koupí. Klikněte na tlačítko «Vlastnictví» v pravém dolním rohu obrazovky, vyberte možnost „Koupit restaurace» a vyberte web.

 1. Je možné prodat svou restauraci v Sims 4
 2. Kde najdete restauraci v Sims 4
 3. Jak najmout personál do restaurace
 4. Kde si můžete koupit dort v Sims 4
 5. Dort si můžete koupit v jakékoli restauraci v The Sims 4 kliknutím na stůl a výběrem tlačítka Přinést dort. »
 6. Jak koupit další místo pro dělníka v The Sims 4
 7. Užitečné tipy
 8. Závěry

Je možné prodat svou restauraci v Sims 4

Ano, můžete prodat svou restauraci. Chcete-li to provést, musíte otevřít nastavení restaurace a vybrat možnost „Prodat provozovnu“.

Kde najdete restauraci v Sims 4

Restaurace v The Sims 4 je plnohodnotným typem pozemku, který se ve světech neobjevuje automaticky. Musí být přesunuta z Galerie na volné plochy nebo postavena samostatně.

Zajímavé:  Jak správně zadat kód pro peníze v The Sims 4.

Jak najmout personál do restaurace

Když postava vstoupí na stránku, hra vygeneruje správce, číšníka a kuchaře. Otevřete personální menu, označte kandidáta a klikněte na tlačítko „pronajmout“, přičemž zohledněte jeho odborné dovednosti.

Kde si můžete koupit dort v Sims 4

Dort si můžete koupit v jakékoli restauraci v The Sims 4 kliknutím na stůl a výběrem tlačítka Přinést dort. »

Jak koupit další místo pro dělníka v The Sims 4

Pokud potřebujete další místo pro zaměstnance, otevřete nabídku pokladny v pravém dolním rohu obrazovky. Zobrazí se obrázek košíku s označením „bonusové body“. Na této stránce si můžete zakoupit nové obchodní dovednosti pomocí nashromážděných bonusů a také zobrazit již zakoupené obchodní dovednosti.

Užitečné tipy

 • Pokud chcete zvýšit příjmy vaší restaurace, je důležité proškolit váš personál. Každou neděli probíhá speciální školení, které zlepšuje dovednosti personálu.
 • Ke zvýraznění vašich preferencí a nálady podniku můžete použít obrácené tabulky.
 • Chcete-li přilákat více zákazníků k návštěvě vaší restaurace, zvyšte reputaci restaurace, vylepšete interiér a kvalitu jídla.
 • Pečlivě sledujte potřeby zaměstnanců a zákazníků, pomůže to zlepšit servisní proces a plnění objednávek.

Závěry

Otevření restaurace je jedním z nejvíce vzrušujících procesů ve hře Sims. 4. Komu úspěch nezávisel jen na něm od štěstí, je nutné maximálně využít všech příležitostí игрыpřilákat zákazníci a maximalizovat kvalitu služeb. Jak a realita, závisí výše příjmu z tohojak úspěšně zvládáte svůj podnikání, řiďte se potřebami zaměstnanci a analyzovat požadavky zákazníků.

 • Jak nainstalovat hotový dům z knihovny v The Sims 4
 • Jak dát předměty k prodeji v The Sims 4
 • Je možné koupit suchý led v lékárně?

Ve hře Sims 4 máte možnost koupit si hotovou restauraci. Nejprve si musíte sami postavit restauraci nebo vybrat hotovou budovu ze sekce „Moje knihovna“. Pak si vyberte Simíka, který restauraci koupí. Klikněte na tlačítko „Vlastnictví“ v pravém dolním rohu obrazovky a vyberte možnost „Koupit restauraci“. Poté musíte vybrat vhodné místo pro restauraci. Po zakoupení restaurace ji můžete spravovat a pozvat hosty na chutné jídlo. Můžete také najmout personál a zlepšit restauraci, aby přilákala více návštěvníků. V The Sims 4 si tak můžete užít vzrušující herní prostředí restaurace a realizovat své kulinářské a podnikatelské schopnosti.

Zajímavé:  Jak si vybrat několik oblečení v The Sims 4 pro kočky a psy.

Všechna práva vyhrazena © 2015-2024.

Restaurace v Sims 4. Jak otevřít kavárnu v Sims 4

Novinky, návody, recenze, recenze, vše o nejlepších počítačových hrách

vybrat Sims 4 základní obrázek hry a klikněte na tlačítko nebo klikněte pravým tlačítkem na obrázek a vyberte Zobrazit detaily hry. Vyberte balíček rozšíření, který chcete nainstalovat, ze seznamu a klikněte download. Po dokončení instalace klepněte na tlačítko Sims 4 a poté Play pro spuštění hry.

Jak udělat kavárnu v The Sims 4

AHOJ ANYA TOHLE POSTAVILA! PODÍVEJTE SE NA DATUM JSTE TAK HLOUPÍ.

kde si mohu stáhnout tyto police?

Byly „sezónní“ simíci, zima, jaro, léto)))

S rozšířením Pojďme se spolu bavit přichází nový typ pozemku – kavárna. Takto to bude ve skutečnosti fungovat

Valyo, máš velmi dobrý vkus

Řekněte mi prosím, jak stahujete další nábytek?

prosím vybudovat zverimex.

Při stavbě kavárny obvykle volím typ stránky restaurace. Přidávám pití a lehké občerstvení. A vypadá to spíš jako kavárna) A ano, ukázalo se to velmi pěkně!)

Škoda, že se nemůžete přihlásit milionkrát

Valyo, opakuješ se, toto video už vyšlo minulý týden

Skvělý nápad, se kterým jsi přišel, DOBŘE.

Valyo, prosím, udělejte ve městě blogery Iljiče a Iru Smelaye

Valya, udělejte ve městě blogery Alenu Venum a Ruslana Kuznetsova

Val, postav školku nebo školu))

A můžete to postavit, pokud je to možné v Sims 4, postavte obchod.

Dokážete vybudovat obchod s telefony?

Val Chci kavárnu bez modů, ale se základními věcmi, protože takové mody nemám

A pro mě 1x Valya. líbil se komentář. Super video)))️️️️️

Postavit dům pro mladou dívku (studentku)

Pokazuvati elementi keruvannya progravachem

Nyní můžete začít budovat svou restauraci nebo instalovat již hotovou z galerie.
Poté se ujistěte, že šarže obsahuje všechny předměty potřebné k zahájení.
To lze provést stejným způsobem jako u jakéhokoli jiného typu provozovny — klikněte na Informace o webu a Zkontrolovat průběh:

Jak postavit restauraci v Sims 4

Chcete-li otevřít restauraci a začít vydělávat peníze, musíte si koupit provozovnu. Chcete-li to provést, použijte svůj smartphone. Vyberte možnost „Rodina“ → „Koupit restauraci“.

Zajímavé:  Jak zdarma přidat The Sims 4 do Originu.

Umístěte provozovnu tam, kde je to pro vás výhodné. Pro stavbu je třeba vybrat volný pozemek. Po výběru místa na mapě je potřeba restauraci postavit. Postavte zdi. Umístěte kuchyňské a jídelní náčiní do budovy. Částku budete také muset převést na rozvoj svého podnikání.

Restaurace v Sims 4

Umístěte do budovy stoly a židle pro návštěvníky. Aby si mohli rezervovat stůl a jíst. Postavte barový pult, kde bude pracovat váš barman. Najděte místo pro kuchyň a nainstalujte kuchařský stůl. Nainstalujte toaletu na toaletu. Vyberte další restaurační náčiní ze seznamu.

Restaurace v Sims 4

Jak koupit hotovou restauraci v The Sims 4

Provozovnu můžete zakoupit již hotovou i s nábytkem. Chcete-li to provést, otevřete knihovnu (klávesa F4) a najděte tam, v sekci budov, restauraci „Visiting the Lama“. Umístěním na volné území získáte hotový restaurační podnik.

Restaurace v Sims 4

Restaurace v Sims 4

Přejděte na správu města, přejděte do města, kde jste provozovnu postavili, a vyberte ji ke koupi. Gratulujeme. Nyní jste majitelem restaurace.

Restaurace v Sims 4

Valyo, opravdu chci na tvém kanálu vidět hru pojďme hrát se čtyřmi sestrami: zima, jaro, léto a podzim. Chtěl jsem, aby «The Difficult Age» vycházel v pondělí, a chtěl jsem vidět tuto hru se sestrami v pátek. Mimochodem, pojďme si hrát se sestrami lze nazvat: „V životě jsou selhání“, „Věřte v zázraky“. To je vše, na co jsem zatím přišel.

V rozšíření At the Restaurant mají hráči možnost řídit restauraci. Budete moci otevírat provozovny, najímat zaměstnance, aby je obsluhovali a řídili zisky.

Můžete žít na veterinární klinice Sims 4?

Mohou vaši Simíci žít? ve stejné oblasti jako jejich klinika? Váš Sim bude nejprve musíte koupit pozemek pro dům a pak hodně pro kliniku. Ale většinou ano může váš simík je kliniku a domácí pohodlí na stejném místě. Mějte to na paměti pokud váš sim on nebo ona má práci budeme vrátit se domů po práci.

 1. Kódy pro rychlé peníze. Po načtení hry a úklidu můžete stisknutím „Shift + Ctrl + C“ otevřít cheatovou konzoli.
 2. Nastavení určité částky. Pokud máte zájem o konkrétní částku peněz, otevřete konzoli, napište „testingCheatsEnabled true“ a stiskněte Enter.
 3. Nákup nejdražšího domu.
Zajímavé:  Jak změnit postavu v Sims 4.

Jak získat maloobchodní výhody v Sims 4?

Je nutné Sims 4 získat práce. Objevte nové funkce a položky pro vás Obchod Obchod s Privilegium cheaty na body.

Sims 4 Kódy Privilegium Tečky.

Cheat kód Výsledek
bucks.unlock_perk SignageMimic true Amazing Sign Odemkne nový nápis, který lze umístit do vašeho obchodu a přilákat tak více zákazníků. Podívejte se na sekci Maloobchodní položky v režimu sestavení.

Vymyslete název restaurace. Jaké jméno si mám vybrat? Vy rozhodnete. Je to pravda. Každá restaurace potřebuje jméno a my vám dáváme jednoduchý a snadný způsob, jak si vybrat název pro svůj podnik v oblasti gastronomie.

tvorba

Vezměte v úvahu vaše potřeby velikosti a také schopnost rozšířit budovu. Můžete vlastnit více než jednu provozovnu, takže začněte s malou jídelnou a poté ji prodejte, abyste vybudovali větší provozovnu. Klikněte na v pravém dolním rohu obrazovky a vyberte „Koupit restauraci“. Chcete-li zahájit stavbu, musíte do své restaurace převést finanční prostředky. Doporučuji alespoň 12-15k v ruce. Začít je drahé a první den se nebudete koupat v Simoleonech.
Nejprve musíte zaplatit náklady na los a převést na něj peníze. Když poprvé vyberete položku, budete požádáni o převod finančních prostředků do firmy. Stejně jako v případě The Sims 4 Do práce může vlastník kdykoli odebrat nebo přidat finanční prostředky do podniku. Hra doporučuje 10000 15000 $, což je dobrý výchozí bod. Myslím, že budete potřebovat dalších XNUMX XNUMX dolarů. Vždy můžete přidat další. Pokud nemáte dost peněz, jednoduše ukončíte stavební režim, vrátíte se domů, vyděláte více peněz a vrátíte se s dalšími k dokončení stavby. Když jste na svém webu v režimu výstavby, klikněte na malou ikonu v levém dolním rohu a převeďte prostředky.

Zajímavé:  Jak mimozemšťané unášejí v The Sims 4.

Požadavky na web

Můžete si vybrat vlastnost webu tak, aby poskytovala určité bonusy, například romantickou atmosféru, klub pro teenagery atd. K dokončení šarže budete potřebovat následující položky. Naštěstí neexistují žádné přísné stavební předpisy. Vše co potřebuješ je:

1 WC
1 umyvadlo
4 místa na oběd (stoly, bary s posezením)
1. pozice kuchař
1 místo číšníka
1 hostitelská stanice
1 myčka (doporučeno)

Toaleta/umyvadlo – samozřejmé věci. Budete potřebovat maximálně jednu nebo dvě koupelny. Pokud jich děláte více, ujistěte se, že jsou odděleny zdí.

Jídelny a stánky. Můžete použít jakýkoli dvoučtvercový stůl vhodné výšky. Stoly, které mají tři plné čtverce, nebudou fungovat, i když jsou symetrické ke kabině. Budky jsou navrženy tak, aby sloužily maximálně čtyřem Simíkům. Rohová budka umožňuje obsluhovat dva Simíky a zabírá čtvercový stůl. Většina ostatních uspořádání stolů a židlí je zřejmá, takže se zaměřujeme na to, jak stánky v Dine Out fungují. Zkuste nejprve připravit stůl a PAK stánek. Vězte, že 2/3 vašich návštěv budou 1-2 Simíci, zatímco rodinná setkání jsou o něco méně častá – to vám pomůže určit poměr míst k sezení. Ujistěte se, že vytvoříte útulnou atmosféru, svíčky s tím hodně pomáhají.

Vymyslete název restaurace. Jaké jméno si mám vybrat? Vy rozhodnete. Je to pravda. Každá restaurace potřebuje jméno a my vám dáváme jednoduchý a snadný způsob, jak si vybrat název pro svůj podnik v oblasti gastronomie.

Správa restaurace v herní sadě The Sims 4 V restauraci. Část 1

Takže jste se rozhodli otevřít restauraci. Co bude dál? Nejprve si musíte koupit obchodní pozemek.
Chcete-li to provést, použijte svůj telefon na kartě Kariéra/Rodina nebo tlačítko Vlastní firma v pravém dolním rohu obrazovky:

Zajímavé:  Jak si najít přátele v The Sims 4.

Nyní můžete začít budovat svou restauraci nebo instalovat již hotovou z galerie.
Poté se ujistěte, že šarže obsahuje všechny předměty potřebné k zahájení.
To lze provést stejným způsobem jako u jakéhokoli jiného typu provozovny — klikněte na Informace o webu a Zkontrolovat průběh:

 • dřezu
 • toaletní mísa
 • kuchařský stůl
 • minimálně 1 stůl a 4 místa (židle, pohovky ze sestavy, piknikové stoly)
 • číšnický stánek
 • restaurační pult

Nyní, když máte vše, co potřebujete, přejděme k nastavení provozovny a najímání personálu.
Chcete-li to provést, klikněte na ikonu pokladny v levém dolním rohu a zobrazí se ovládací panel restaurace.

Pro pohodlí jsem tlačítka hlavní nabídky očísloval, pojďme se na ně podívat

1. Nastavení restaurace:
Zde si vyberete menu, nastavíte markup, koupíte reklamní balíček, vyberete uniformu pro zaměstnance* a dress code pro návštěvníky.
Po zakoupení bonusu Kvalita ingrediencí si zde můžete vybrat jejich kvalitu.

*můžete si vybrat uniformu z nabízených nebo si upravit vlastní v CAS

2. Zobrazte zprávu o směně:
Toto jsou statistiky práce provozovny od otevření do uzavření.
Zde vidíte, kolik jste utratili za produkty, kolik jste získali z prodeje, platů zaměstnanců, reklamních nákladů a konečného zisku.
Navíc hned vidíte názory návštěvníků na vaši provozovnu. S čím jsou spokojeni a na co si dát pozor?
Udává také náladu pracovníků a jakou dovednost se během pracovního procesu zlepšili.

3. Řídit zaměstnance:
Toto je náborové menu. Hned na začátku budete mít přístup k administrátorovi, jednomu kuchaři a jednomu číšníkovi.
Jak budete růst, budete moci najmout jednoho dalšího kuchaře a dva další číšníky.
Každý uchazeč má úroveň dovedností požadovanou pro danou práci a plat, který mu bude třeba vyplatit. Čím vyšší dovednosti, tím vyšší požadovaná částka.
Není pravda, že budete mít hned to štěstí, že si najmete prvotřídního kuchaře nebo super okouzlujícího správce. Vybíráme tedy to nejlepší z nejhoršího.

Zajímavé:  Jak získat práva na skladbu v The Sims 4.

4. Převod prostředků:
Restaurace, stejně jako obchod z addonu „To Work“, má svůj vlastní rozpočet, který vyčleníte na její rozvoj.
K tomu je potřeba převést část peněz z rodinného účtu na účet provozovny.

5. Obchodní dovednosti:
Jak budete postupovat, získáte bonusové body, za které si můžete zakoupit další funkce pro vaši restauraci.
Už jsem například zmínil bonus Kvalita ingrediencí.
Za bonusové body si také můžete najmout dalšího kuchaře, číšníky, získat slevy na produkty a dokonce ovlivňovat chování návštěvníků.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»