Jak

Jak aktivovat cheat kódy v The Sims 4

Cheaty mohou udělat hru zábavnější a ušetřit spoustu času. Ve skutečnosti jsou cheaty tak velkou součástí The Sims 4, že dokonce i vývojáři hry povzbuzují hráče, aby je používali. Pokud je chcete vyzkoušet, ale nevíte, jak vám můžeme pomoci.

V této příručce poskytneme pokyny, jak povolit cheaty v Sims 4 na PC, Mac, Xbox a PS4. Kromě toho se podělíme o některé z nejzajímavějších cheatů pro Sims 4 a odpovíme na nejčastější otázky související s podváděním ve hře.

Jak povolit cheaty v Sims 4 na PC

Povolení cheatů v Sims 4 na PC je velmi jednoduché – postupujte takto:

 1. Během hry stiskněte Ctrl + Shift + C na klávesnici a otevřete okno pro zadání kódu.
 2. vstoupit testování cheatů na; pak klikněte vstoupit na klávesnici pro povolení cheatů.
 3. Znovu otevřete okno pro zadání cheatu a zadejte cheat.
Zajímavé:  Jak si rezervovat svět v The Sims 4, jak na to.

Jak povolit cheaty v Sims 4 na Macu

Pokud jste uživatelem Mac, pokyny pro povolení cheatů v The Sims 4 se příliš neliší od pokynů pro uživatele Windows. Chcete-li to provést, postupujte takto:

 1. Ve hře stiskněte Command+Shift+C na klávesnici pro otevření cheatu. pole.
 2. vstoupit testování cheatů napotom stiskněte vstoupit na klávesnici pro povolení cheatů.
 3. Znovu otevřete okno pro zadávání cheatů a zadejte cheat.

Jak povolit cheaty v Sims 4 na Xboxu

Cheaty v Sims 4 můžete používat i na konzolích. Chcete-li povolit cheaty na Xboxu, postupujte podle následujících pokynů:

 1. Během hry stiskněte LT, LB, RT и RB na ovladači současně otevřete okno pro zadávání cheatů.
 2. vstoupit testování cheatů napro povolení cheatů.
 3. Znovu otevřete okno pro zadání cheatu a zadejte cheat.

Rada. Úspěchy a trofeje v The Sims 4 mohou být zakázány, pokud na Xboxu používáte cheaty.

Jak to udělat. Povolte cheaty v Sims 4 na PS4

Chcete-li povolit cheaty v Sims 4 na PS4, postupujte takto:

 1. Během hry stiskněte L1, L2, R1 и R2 na ovladači současně otevřete okno pro zadání kódu. li>
 2. vstoupit testování cheatů napro povolení cheatů.
 3. Znovu otevřete okno pro zadávání cheatů a zadejte cheat.

Rada. Úspěchy a trofeje v The Sims 4 mohou být zakázány, pokud na PS4 používáte cheaty.

Jak změnit vlastnosti v Sims 4 pomocí cheatů

Bez cheatů můžete vlastnosti své postavy změnit pouze získáním 5 000 bodů spokojenosti a zakoupením rekvalifikačního lektvaru. Je to ale hodně práce. Chcete-li změnit vlastnosti svých Simíků rychleji, postupujte takto:

 1. Ve hře otevřete okno pro zadání kódu.
 2. vstoupit cas.fulleditmode. Ukončete režim zadávání kódu.
 3. Klepněte na tlačítko směna na klávesnici. a klikněte na Simíka, jehož vlastnosti chcete změnit.
 4. Zobrazí se nabídka Vytvořte Simíka. Změňte jakékoli vlastnosti stejně, jako byste to udělali, kdybyste vytvářeli novou postavu.
Zajímavé:  Jak začít hrát The Sims 4.

Jak získat určité množství Simoleonů pro svou rodinu v Sims 4

Některé cheaty na Sims 4 vám mohou okamžitě dát 1000 50 nebo 000 XNUMX Simoleonů. Můžete však chtít dostávat určitou částku na domácnost. Chcete-li to provést, postupujte takto:

 1. Ve hře otevřete okno pro zadání kódu.
 2. vstoupit Peníze X, s uvedením požadované částky místo X.
 3. Zavřete cheat vstupní okno a zadaná částka by se měla objevit na vašem účtu.

Jak změnit vztahy mezi Simíky v Sims 4

Udržování vztahů často není snadné – dokonce ani ve hře. Pokud chcete rychle navázat nebo přerušit vztah mezi vašimi Simíky, postupujte podle následujících pokynů:

 1. Ve hře otevřete okno pro zadání kódu.
 2. vstoupit upravitvztah (křestní jméno prvního simíka) (příjmení prvního simíka) (křestní jméno druhého simíka) (příjmení druhého simíka) (požadovaná změna úrovně přátelství) LTR_Friendship_Main pro změnu úrovně přátelství.
 3. vstoupit upravitvztah (křestní jméno prvního simíka) (příjmení prvního simíka) (křestní jméno druhého simíka) (příjmení druhého simíka) (požadovaná změna úrovně romantiky) LTR_Romance_Hlavnízměnit úroveň románu.

Tip: Chcete-li snížit úroveň vztahu mezi Simíky, zadejte hodnotu se znaménkem před ním.

Často kladené dotazy

Nyní, když jste povolili cheaty v The Sims 4, můžete se dozvědět více o tom, jak je používat. Čtěte dále a dozvíte se o nejlepších cheatech ve hře.

Jak osvobodit všechny domy na světě?

Při výběru domova pro rodinu Simíků se nemusíte omezovat. Pomocí cheatu si můžete prohlédnout všechny dostupné domy a nastěhovat se do kteréhokoli z nich zdarma. Otevřete pole pro zadání textu a zadejte FreeRealEstate zapnuto.pro povolení cheatu. Chcete-li cheat zakázat, otevřete pole pro zadávání textu a zadejte FreeRealEstate vypnuto.

Jak podvádět, abyste získali více simoleonů?

Čím více Simoleonů máte, tím větší svobodu volby máte v The Sims 4. Nemusíte vybírat daně, abyste je získali; místo toho můžete použít cheaty. Otevřete vstupní pole cheatů a zadejte poupě nebo kachováníokamžitě získat 1000 Simoleonů. Chcete-li získat 50 000 Simoleonů, vstupte matka.

Funguje TestingCheatsEnabled v Sims 4?

Někteří hráči jsou zvyklí testování kódu je možné podvádět z předchozích her Sims. To však v Sims 4 nefunguje. testingcheats codes true vykonávat stejnou práci u nich.

Jak odemknout cheaty, které aktualizují stav vašeho objektu?

Aby byla hra realističtější, můžete změnit stav určitých objektů. Chcete-li povolit cheat, který vám umožní vybrat stav objektu, otevřete vstupní pole cheatu a zadejte cheat testy jsou správné. Poté stiskněte a podržte tlačítko směna, vyberte položku a poté vyberte její stav z nabízených možností.

Jak otevřít skryté objekty v Sims 4?

Někdy nejsou objekty z katalogu dostupné. To může být frustrující, pokud máte srdce nastavené na konkrétní téma. Chcete-li zobrazit všechny skryté položky, otevřete okno pro zadání kódu a zadejte bb. showhiddenobjects.

Jak teleportujete svého Simíka?

Ve výchozím nastavení se mohou teleportovat pouze upíří Simíci. S pomocí cheatů však můžete okamžitě přesunout jakéhokoli Simíka na jakékoli místo. Otevřete okno pro zadání kódu a zadejte testy jsou pravdivéa poté stiskněte a podržte klávesu směna. Vyberte oblast, do které chcete svého Simíka teleportovat, a klikněte Teleportujte mě sem.

Jak řešíte potřeby svého Simíka?

Někdy můžete mít v The Sims 4 důležitější (nebo zábavnější) věci než uspokojování potřeb své postavy. Chcete-li přizpůsobit jejich potřebám, otevřete okno pro zadávání cheatů a zadejte testy jsou pravdivé. Poté stiskněte a podržte klávesu směna, vyberte Simíka a z daných možností vyberte možnost nálady, např. Udělat radost.

Jak se zbavit účtů za dům v Sims 4?

Někteří hráči neradi platí ve hře účty za dům – to je v reálném životě dost. Chcete-li zakázat účtování v Sims 4, otevřete vstupní pole cheat a zadejte home.autopay_bills true. Chcete-li cheat zakázat, zadejte home.autopay_bills false.

Jak stavět kdekoli v Sims 4?

V The Sims 4 si dokonce můžete postavit dům na uzamčených místech tím, že povolíte cheat. Chcete-li to provést, zadejte bb. povolit bezplatnou stavbu do pole pro zadání kódu a vyberte oblast.

Jak mohu rychle zkontrolovat statistiky grafiky v Sims 4?

Počet snímků za sekundu ve hře můžete zkontrolovat zadáním fps zapnuto v poli pro zadání kódu.

Jak resetovat Simíka, když se zasekl?

Pokud narazíte na chybu, při které se váš Simík nepohne, otevřete okno s kódem a zadejte jej shodit (křestní jméno vašeho Simíka) (příjmení vašeho Simíka), abyste problém vyřešili.

Jak změnit úroveň dovedností Simíka?

Úroveň určitých dovedností můžete pro svého Simíka přizpůsobit. Chcete-li to provést, zadejte stats.set_skill_level (Jméno dovednosti) X v poli pro zadání kódu. Místo X zadejte požadovanou úroveň dovednosti (1-10). Tento cheat by měl fungovat pro všechny dovednosti — barmanství, charisma, kytara, logika a mnoho dalšího.

Mohu v Sims 4 učinit svého Simíka nesmrtelným?

Ano – zadáním můžete své postavy učinit nesmrtelnými smrt.toggle true v poli pro zadání kódu. Pokud chcete cheat zakázat, zadejte smrt.přepnout nepravdu. Váš Simík nezemře okamžitě, ale stane se znovu smrtelným. Svou postavu můžete také na několik hodin ve hře proměnit v ducha psaním sims.add_buff Přízračný.

Získejte ze hry maximum

Cheaty výrazně rozšiřují vaše možnosti ve hře, pokud jde o stavbu, úpravu postav a mnoho dalšího. Proč se omezovat na hraní fér, když můžete hrát zábavně? Doufáme, že s pomocí našeho průvodce vytěžíte ze hry maximum.

Jaké jsou vaše oblíbené cheaty na Sims 4? Podělte se o své myšlenky v sekci komentářů níže.

Zajímavé:  Jak otevřít dlaždice v Sims 4.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»