Jak

Jak otěhotnět v Sims 4 Codes

Cheaty na těhotenství The Sims 4 — Urychlete těhotenství svých Simíků

Cheaty na těhotenství The Sims 4 - Urychlete těhotenství svých Simíků

Ty hledáš cheaty pro těhotné ženy v The Sims 4? K urychlení těhotenství a zajištění očekávaného výsledku můžete použít cheaty. Můžete například donutit svého Simíka, aby porodil dvojčata nebo dokonce trojčata. To vše vyžaduje pár slov.

Pokud si prohlížíte těhotenské cheaty, mohlo by vás také zajímat, jak mít dvojčata v The Sims 4, a to jak s cheaty, tak bez nich. Můžete také navštívit stránku s cheaty The Sims 4, kde se dozvíte vše o podvádění ve hře. Zde jsou vaše těhotenské cheaty Sims 4.

Všechny cheaty pro těhotné ženy v The Sims 4

V The Sims 4 není mnoho těhotenských cheatů, ale všechny jsou docela užitečné. Před zavedením jakýchkoli cheatů se ujistěte, že máte povolená rozšíření. Pokud nejsou povoleny, může to rušit hlavní hru.

trimestru těhotenství

Následující cheaty vám umožní přeskočit různé trimestry nebo přimět vašeho Simíka, aby okamžitě začal porodit.

 • sims.add_buff buff_pregnancy_trimester1
 • sims.add_buff buff_pregnancy_trimester2
 • sims.add_buff buff_pregnancy_trimester3
 • sims.add_buff buff_pregnancy_trimester3
 • sims.add_buff buff_pregnancy_inlabor

Přetočit těhotenství

Výše uvedené cheaty vám také umožňují přetočit těhotenství. Pokud je například váš Simík blízko porodu, můžete zadat cheat kód třetího trimestru a vrátit se na začátek třetího trimestru.

Zajímavé:  Jak přehazovat předměty v The Sims 4.

Cheaty na těhotenství The Sims 4 - Urychlete těhotenství svých Simíků

Kódy výsledků těhotenství

Pokud chcete mít určitý počet dětí, můžete svého Simíka donutit, aby měl dvojčata nebo dokonce trojčata. To lze provést pomocí následujícího cheatu:

 • těhotenství.force_offspring_count (ID SIM karty) (počet potomků)

Je důležité si uvědomit, že k provedení tohoto cheatu budete potřebovat SIM ID. Chcete-li získat ID, použijte následující vstup:

 • sims.get_sim_id_by_name (zadejte celé jméno simíka)

Pomocí ID vašeho Simíka pak můžete použít cheat kód pro potomky k vytvoření určitého počtu dětí. Pomocí této vlastnosti můžete také ovlivnit pravděpodobnost, že budete mít více dětí Plodnost. Simíkovi můžete dát tuto vlastnost pomocí následujícího kódu:

 • traits.equip_trait trait_fertile

Pokud chcete ovlivnit pohlaví svého dítěte, můžete tak učinit pomocí následujících metod:

 • Narození holčičky:
  • poslouchat pop music
  • jíst jahody
  • poslouchat alternativní hudbu
  • jíst mrkev

  To je vše, co potřebujete vědět o podvádění během těhotenství. Pomocí těchto metod můžete svého Simíka kdykoli donutit k porodu nebo dokonce ovlivnit počet dětí, které mají. Nezapomeňte se podívat na cheaty The Sims 4 Toddler, které pomohou ovlivnit vaše děti po jejich narození. Můžete se také podívat na univerzitní cheaty The Sims 4.

  Cheat kódy pro Sims 4: Často kladené otázky

  Je možné použít cheat kódy, aby váš Simík měl více dětí?

  Ano. Můžete použít cheaty k vyvolání těhotenství u dvojčat nebo dokonce trojčat.

  Je možné použít cheaty k označení konkrétního pohlaví dítěte v Sims 4?

  Ne. Neexistují žádné cheaty, které vám umožní určit konkrétní pohlaví při narození. To je ovlivněno tím, co váš Simík dělá během těhotenství.

  Jaké jsou těhotenské kódy The Sims 4?

  Neexistují žádné kódy pro těhotenství a porod hned, vývojáři je neposkytují, ale existují kódy související s tématem, které se zobrazí níže, urychlují těhotenství: sims.add_buff Pregnancy_Trimester1 — těhotenství a potom porod probíhá první den. sims.add_buff Pregnancy_Trimester2 – těhotenství a následně porod probíhá druhý den. sims.add_buff Pregnancy_Trimester3 – těhotenství a porod probíhá třetí den. sims.add_buff Pregnancy_InLabor — kód pro zbavení se břicha, ale k tomu je potřeba zakoupit kolébku. aby se vešly do hry, stiskněte Ctrl + Shift + C. dobrá hra

  Violet a [216K] před 4 lety

  V The Sims4 existuje možnost, jak urychlit proces těhotenství vaší postavy. Chcete-li to provést, budete muset otevřít konzolu ve hře, stiskněte Ctrl+Shift+C a zadejte cheat, který vás zajímá. Cheat kódy jsou uvedeny níže:

  8L40OQTC2A9htW8tTy7NmimfXxFBFxG.png

  Nelli4ka [108K] před 4 lety

  Neexistují žádné těhotenské kódy pro teenagery ani ženy v reprodukčním věku. Vztah mezi Simíky můžete zlepšit pouze pomocí speciálních kódů. Například pomocí tohoto kódu můžete přidat flirtování:

  Rc6DN5U74ELrIAj1Em6P1IcMgcFwMqOd.png

  Těhotenství ve hře je velmi realistické, vše se děje stejně jako v životě, je rozděleno do trimestrů. Mimochodem, novinkou ve hře je možnost udělat si těhotenský test (stojí 15 Simoleonů a je potřeba kliknout na záchod).

  loralee [15.2K] před 4 lety

  Konzole pro zadávání kódů v Sims4 se otevře současným stisknutím kombinace kláves Ctrl+Shift+C, po které můžete zadat požadovaný cheat kód. Ve hře nejsou žádné cheaty pro samotné těhotenství; vývojáři takovou funkci neposkytli, ale existují související kódy. sims.add_buff Buff_Pregnancy_Trimester1 Cheat kód pro první trimestr těhotenství, urychlení procesu za den sims.add_buff Buff_Pregnancy_Trimester2 Kód pro druhý trimestr těhotenství, urychlení procesu za den sims.add_buff_buff_BuffTrimester3 code třetího trimestru těhotenstvíXNUMX těhotenství, urychlení procesu proběhne během jednoho dne sims.add_buff Buff_Pregnancy_InLabor Cheat kód pro narození dítěte Kromě toho můžete použít cheat kód pro zlepšení vztahů, jehož působení může následně vést k početí a těhotenství. Vypadá to takto: modifikační vztah. Počet, který zvolíte, závisí na tom, jak moc chcete zlepšit vztah mezi svými Simíky.

  4 года назад
  Proč mi to nefunguje? Jel jsem vše správně.
  Elena D [351K] před 4 lety

  Pokud se již chcete přidat do své rodiny v Sims 4, pak neexistují žádné „těhotenské kódy“ jako takové a nejrychlejší způsob, jak otěhotnět a porodit dítě, je použít kód ke zvýšení úrovně vztahů v pár (více podrobností).

  Urychlit samotný proces těhotenství můžete také stisknutím kombinace kláves Ctrl+Shift+C zadáním následujících kódů do hry:

  nOwkfgkSMiu6Di9mEklQG92STYlLz7Xb.png

  Redycter [7] před 4 lety

  1) sims.add_buff buff_Pregnancy_Trimester1 trimestr těhotenství 1 2) sims.add_buff Buff_Sim_MorningSickness toxikóza (aplikovaná na těhotnou Simku, aby zvracela) 3) sims.add_buff buff_Pregnancy_Sim_trimester2 ester2 trimestr těhotenství 4 3) sims . add_buff buff_Pregnancy_InLabor porod 3) sims.add_buff buff_Pregnancy_Labor_react prenatální panika (objeví se, když se jedna z těhotných příbuzných postavy, na kterou je kód aplikován, chystá porodit) 5) sims.add_buff buff_Pregnancy_Labors. buff_Pregnancy_ Trimester6_Muž mužské těhotenství trimestr 7 1) sims.add_buff buff_Pregnancy_Trimester1_Mužské těhotenství trimestr 8 2) sims.add_buff buff_Pregnancy_InLabor_Muž mužské těhotenství před vstupem do porodu 2) kódy přitáhly pozornost ke kódům, které bych rád přitáhl ke kódům testování cheatů skutečnost, že kódy 9, 3, 3 jsou určeny pouze pro ženy a kódy 10-11 jsou určeny pouze pro muže, ale přesto kódy 1, 9-1, 2-4 fungují na muže i ženy a při použití. kód 7 na ženě, pravděpodobně porodí mimozemšťana, i když jsou oba rodiče obyčejní lidé. Mimochodem, pokud potřebujete kódy pro nějaké moodlety z The Sims 9 nebo doplňky k nim, použijte stránku: “http://darasims.com/stati/obzory/obzor_sims1/3-mudlety-v-sims-5 -i-dopolneniy ah.html»

  AnatolyKoz00 [6.2K] před 4 lety

  The Sims 4 bohužel nemají těhotenské cheaty. Jediný způsob, jak urychlit početí, je pomocí cheatu zlepšit vztahy, dovést vztah na maximum a následně počít dítě. Více o tomto cheat kódu si můžete přečíst zde.

  reparcam [11.6K] před 4 lety

  Pro urychlení těhotenství můžete zkusit použít tyto kódy: sims.add_buff Pregnancy_Trimester1 – to v prvním trimestru těhotenství projde prvním dnem. sims.add_buff Pregnancy_Trimester2 – toto pro druhý trimestr těhotenství přechází do druhého dne. sims.add_buff Pregnancy_Trimester3 – ve třetím trimestru těhotenství k tomu dochází třetí den. sims.add_buff Pregnancy_InLabor — a tento kód je pro zbavení se bříška, ale musíte si koupit kolébku.

  moreljuba [61K] před 4 lety

  Ve hře s názvem The Sims 4 můžete pomocí kódů urychlit samotný proces těhotenství. Mezi těmito kódy jsou následující: 1) Chcete-li, aby první trimestr těhotenství proběhl za pouhý den, použijte kód — sims.add_buff Pregnancy_Trimester1; 2) Chcete-li také dokončit druhý trimestr těhotenství za pouhý jeden další den, použijte kód -sims.add_buff Pregnancy_Trimester2; 3) Podobně pro třetí trimestr je kód sims.add_buff Pregnancy_Trimester3 A existuje i kód pro odstranění břicha — sims.add_buff Pregnancy_InLabor.

  Novabet [79.3K] před 4 lety

  V The Sims 4 je možné přivést na svět dítě okamžitě, ale existují i ​​další kódy, které umožňují otěhotnět k určitému datu. Kódy jsou níže. Musí být zadány do konzole, kterou lze otevřít pomocí následující kombinace kláves — Ctrl + Shift + C.

  Annet007 [25.9K] před 4 lety
  Jediné kódy pro Sims 4, které jsou online pro těhotenství, jsou tyto:

  ZqpVGvUAwgblkD7Wz88DCip5nyX3t5yd.png

  Proč jsou tyto kódy zajímavé? Jejich krása spočívá v tom, že nemusíte čekat na celý těhotenský cyklus vaší SIM karty, můžete „pořídit dítě“ téměř ve stejný den po početí.

  Přečtěte si také

  Zapněte hru. Vyberte město a poté rodinu. Vstupte do stavebního a nákupního režimu. V nákupech klikněte na tlačítko „Položky podle místnosti“, druhé tlačítko shora v levém rohu, pod tlačítkem s domem. Dále vyberte kuchyň (tlačítko s plynovým sporákem) a klikněte na ni. Najděte mikrovlnnou troubu (kuchyňské potřeby pro domácnost), přesuňte kurzor a klikněte na ni. Kupte si výrobník popcornu Sweet Kane a umístěte jej na vámi zvolené místo. Dále vstupte do životního režimu, vyberte postavu a najeďte myší na výrobce popcornu, klikněte na něj a vyberte akci „Vyrobte popcorn na másle“. Chvíli počkejte, než se popcorn uvaří. Znovu přesuňte kurzor na popcorn a vyberte požadovanou akci, například „vezměte si porci“. Pokud vaše kuchařské dovednosti nejsou na stejné úrovni, popcorn se může připálit. To jsou všechny triky.

  A zkopírujte soubory do složky na adrese:

  3R0Ig9exUuTnIFJHvWJy2iUBEnXDqC.png

  Doporučení: Při umísťování souborů do složky Mods se doporučuje vytvořit samostatnou složku pro každou kategorii (šaty/trička/kůže/kosmetika atd.), s tímto rozdělením souborů bude snazší uvolnit místo nebo najít závadný soubor bez smazání všech dalších materiálů a modů.

  Chcete-li povolit/zakázat režim okna hry Sims 4 (Sims 4), musíte přejít do nastavení hry:

  bSF0DeT11aVRTNyFeP17EUComwvlUAk.png

  Menu

  V části „Typ obrazovky“ vyberte požadovaný režim: V okně, v okně na celou obrazovku nebo na celou obrazovku.

  Při volbě režimu v okně nebo celé obrazovky musíte určit rozlišení obrazu, ve kterém bude vhodné hrát (pro celou obrazovku se doporučuje zadat aktuální rozlišení monitoru).

  Po změně typu obrazovky nezapomeňte kliknout na tlačítko „Použít“. Hra přijme potřebné parametry a pokud vám budou vyhovovat, budete muset změny potvrdit ve vyskakovacím menu:

  změny

  Počítačová hra «Simíci», který vychází od ledna 2000, nepřestává získávat na popularitě.

  V září 2014 byla vydána čtvrtá série hry.

  Jasnou výhodou videoherní série Sims je, že každý účastník si může znovu vytvořit svůj vlastní individuální svět vztahů, kde se události a akce blíží realitě.

  Takže třeba dort je potřeba na dovolenou. Podle zavedených pravidel si v The Sims 4 nemůžete koupit dort, ale můžete si ho uvařit. Hlavní podmínkou pro vytvoření dortu je přítomnost chladničky a trouby.

  Možná možnost koláče přímo závisí na úrovni dovednosti, konkrétně:

  Zajímavé:  Jak se otočit v Sims 4.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»