Jak

Jak opravit Simíka v The Sims 4

Zadejte „resetSim First Name Last Name“ a stiskněte Enter. Ujistěte se, že zadáváte jméno postavy, kterou chcete restartovat. Pokud je například postava jménem Vasya Pupkin zamrzlá a potřebujete ji restartovat, zadejte: „resetSim Vasya Pupkin“ a poté stiskněte „Enter“.

Jak restartovat postavu v The Sims 2?

The Sims 2 nemá resetovací kód. Musíte zadat vývojářský kód boolprop testingcheatsenabled true, kliknout na Simíka (a přitom stisknout Shift), ze seznamu vybrat Force Error a z nabízených možností vybrat reset.

Jak uložit hru v Sims 4, pokud zamrzne?

Spusťte The Sims 4 a vyberte Načíst hru.

Vyberte bod uložení a hra načte soubor, který jste přejmenovali a udělali z něj primární bod uložení.

Proč můj Sim nic nedělá?

Pokud vaše postavy nedělají vůbec nic a jen tam stojí, některé soubory ve hře mohly být poškozeny. Zkuste v nabídce kliknout na „Odstraňovat problémy s hrou“. . Zkus deaktivovat mody a restartovat hru. Pokud to nepomůže, možná budete muset přeinstalovat.

Zajímavé:  Jak vrátit hru do The Sims 4.

Co mám dělat, když moje postava Sims 4 zamrzne?

Zadejte „resetSim First Name Last Name“ a stiskněte Enter. Ujistěte se, že jste zadali jméno přesné postavy, kterou chcete restartovat. Například: pokud potřebujete restartovat postavu jménem Vasya Pupkin, zadejte: „resetSim Vasya Pupkin“ a poté stiskněte „Enter“.

Jak ukončit hru Sims 4, pokud je zamrzlá?

Nejprve to zkuste pomocí kombinace kláves Alt+F4. V řadě starších her (vydání před rokem 2005) pomůže kombinace Ctrl+Break. Můžete zkusit přepnout na plochu pomocí kombinace Win+D (minimalizovat všechna okna) nebo přepnout do jiné aplikace pomocí Alt+Tab.

Jak obnovit postavu v The Sims 2?

 1. Nejprve se ujistěte, že rychlost hry je 1 a vybraná postava nemá ve frontě žádné akce.
 2. Pozastavit hru.
 3. Posouvejte se dolů v nabídce Přidat souseda do rodiny na náhrobním kameni, dokud se neobjeví jméno postavy, kterou chcete vzkřísit, a potom na něj klikněte.

Jak se stát mladší v The Sims 2?

agessimscheat on/off (vyžaduje NL) – přidá možnost „Nastavit věk“ do nabídky interakce s jakýmkoli Simíkem. on – přidat možnost, off – znovu ji odebrat. Výběrem této možnosti pak můžete vybrat jakoukoli věkovou fázi pro daného Simíka, takže bude buď mladší, nebo starší, než je aktuálně.

Jak přivést postavu zpět k životu v The Sims 4?

Chcete-li použít tuto metodu ke vzkříšení Simíka, jeho duch musí být přátelský. Když jste si jisti, že jste splnili všechny podmínky, musíte umístit „Knihu života“, abyste po přepnutí na ovládání ducha mohli vybrat záložku „Přivést do života“.

Jak ukončit Skyrim, pokud je zamrzlý?

Stiskněte ctrl+alt del a poté klikněte na Exit, tímto způsobem můžete zavřít Skyrim bez restartování počítače.

Zajímavé:  Jak usmířit Simíky po rozvodu v The Sims 4.

Co dělat, když se hra v Sims 4 neukládá?

 1. Obnovte herní soubory.
 2. Vyčistěte počítač.
 3. Vyčistěte si registr. .
 4. Vymažte soubory mezipaměti Origin. .
 5. Zkontrolujte disk a opravte poškozené soubory.
 6. Zkontrolujte svůj antivirový software nebo firewall.
 7. Deaktivujte hru Origin In.

Jak obnovit data ve hře Sims 4?

Chcete-li to provést, přejděte do složky „The Sims 4“, která se nachází v My Documents/Electronic Arts. Klepněte pravým tlačítkem myši na složku „uloží“ a vyberte akci „Obnovit předchozí verzi“.

Jak vyhodit Simíka z partie?

Mod přidává do hry novou interakci s dveřmi, která vám pomůže vyhnat nechtěné hosty z oblasti. Klikněte na dveře a zvolte «Make Leave» a poté vyberte Simíky, které chcete z pozemku vyhodit.

Co mám dělat, když The Sims 4 zamrzne na úvodní obrazovce?

Re: Sims 4 zamrzá na úvodní obrazovce

Vytvořte novou složku modů a poté ji vložte po částech ze staré složky do nové, dokud hra nezačne dávat chyby.

Jak zadávat kódy v Sims?

Chcete-li získat přístup ke kódům v The Sims 4, otevřete herní konzoli Kódy stisknutím Ctrl + Shift + C na vašem PC nebo Macu. Otevře se dialogové okno, do kterého můžete zadat kód. Po zadání kódu nezapomeňte stisknout Enter.

Co dělat, když vaše postava v The Sims 4 zamrzne?

The Sims je série simulátorů lidského života ve formě počítačové hry. Vytvořené postavy neovládáte ručně, ale pouze jim zadáváte příkazy, které plní, jak nejlépe umí. Někdy mohou hrdinové zamrznout, což vede k jejich další smrti nebo nesplnění důležitých úkolů. Pokud vaše postava v The Sims 4 zamrzla, přečtěte si tento článek.

Co dělat, když je vaše postava zaseknutá

Zadání kódu

Nejdůležitější a nejrychlejší způsob, jak situaci napravit, je zadat kód do konzole. K tomu potřebujete:

 1. Buďte ve hře, kde hrdina uvízl.
 2. Stisknutím kombinace kláves Ctrl+Shift+C otevřete okno pro zadávání cheatů.
 3. Zadejte příkaz jako „resetSim *křestní jméno příjmení* a stiskněte Enter pro použití.
Zajímavé:  Jak porodit upíří dívku v The Sims 4.

Místo *jméno, příjmení* musíte zadat přesné údaje o znaku, které jste zadali při vytváření. Můžete si je prohlédnout během hry na panelu hrdinů.

Po zadání kódu se hrdina objeví poblíž svého domova s ​​plně uspokojenými potřebami. Jediné, co nelze vrátit na výchozí bod, je nálada a momentální touhy Simíka, které byly v okamžiku mrazu.

Co dělat, když je vaše postava zaseknutá

Všichni hrdinové jsou zmrazeni

Nyní víte, co dělat, když vaše postava v The Sims 4 zamrzne. Co dělat, když všichni hrdinové v daném save zamrznou? To neznamená, že veškerý váš pokrok je ztracen a budete muset začít znovu, abyste znovu získali funkčnost. Pro takové příležitosti a hry je zde také tým podobný tomu předchozímu.

K tématu: „Ural-6464“: fotografie, technické vlastnosti

Chcete-li do něj vstoupit, musíte panel znovu otevřít pomocí Ctrl+Shift+C a zadat příkaz „resetSim *“. Hvězdička uvedená na konci řádku znamená, že chcete restartovat všechny hrdiny v této lokaci.

Pokud vaše postava uvízla v The Sims 4 a nechce provádět akce ani po nuceném restartu, zkuste přijmout globálnější opatření. Například restartujte hru nebo počítač. V některých případech možná budete muset znovu nainstalovat The Sims 4. Jednoduše řečeno, nebuďte tak rychlí s drastickými opatřeními, spuštěním nového režimu a rozloučením se starými Simíky. Ve většině případů jsou hráči schopni nepříjemnou chybu opravit a pokračovat ve hře pro své vlastní potěšení!

Jak užitečný je příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nejsou žádná hodnocení. Hodnotit jako první.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»