Jak

Jak odstranit cenzuru v The Sims 4

Sims 4 necenzurované dodatečné úpravy na košíčky. Kde stáhnout a jak nainstalovat mod pro zakázání cenzury

Ve všech oblastech našeho života se objevují témata, o kterých není zvykem mluvit. Může se to týkat některých běžných každodenních úkonů, které jsou charakteristické pro každého člověka, mladého i starého, ale může jít i o intimnější procesy, které jsou něčím osobní. Pokud je většina těchto procesů zcela přirozená a normální, proč tedy existuje cenzura ve filmech, médiích a dokonce i videohrách? A jak odstranit cenzuru ve hře «Sims 4»?

Proč je ve hrách potřeba cenzura?

Nejběžnější ikony omezení, které lze dnes vidět na obalech disků počítačových her, jsou: věková omezení, například „18+“, vulgární výrazy, krev a násilí, explicitní sexuální scény a mnoho dalšího.

Zajímavé:  Jak získat roli s odměnou za uznání Sims 4.

Pro děti je taková cenzura povinná, protože její absence může mít nepříznivý vliv na psychiku a vnímání okolního světa, protože si dítě některé věci ani nemusí uvědomovat.

Omezení v The Sims 4

Cenzura v počítačových hrách série Sims je způsobena tím, že obsahují intimní scény mezi postavami, stejně jako výlety na toaletu a sprchování. Někteří podnikaví lidé se rozhodli vytvořit seznam příkazů, které jim umožňují nejen zjednodušit život při používání různých cheatů za peníze, vždy dobrou náladu a vynikající charakterové vlastnosti, ale také hru co nejvíce přiblížit realitě. odstranění nešťastných pixelů, které byly v průběhu hry nepříjemné. Tak se objevily cenzurní kódy.

Na internetu je samozřejmě obrovské množství modderů, kteří pravidelně vydávají různé pirátské doplňky, které již ve své struktuře zavedly cheat kódy a umožňují vám hrát bez cenzury. Cenzurní kódy Sims 4 jsou však jednodušší variantou, protože někdy při stahování doplňků, zejména těch neoficiálních, mohou nastat různé problémy s výkonem hry. Proto musíte být při interakci s hrou opatrní, pokud z ní chcete odstranit jakýkoli náznak věkového omezení. Cenzurní kódy Sims 4 jsou vynikající alternativou k nelegálním doplňkům.

Jak odstranit cenzuru v The Sims 4

Jak kódy, tak modifikace cenzury budou vždy relevantní. A v herním průmyslu jsou potřeba. Velkou oblibu si dnes nezískávají cenzurní kódy Sims 4, ale spíše speciální mod programy. Nejznámější program v současnosti se nazývá „Anti-censor“. Instalace modu je celkem jednoduchá. Stažený archiv je třeba rozbalit do složky hry s názvem „Mods“. Poté, když vstoupíte do hry, uvidíte okno s mody, kde stačí zaškrtnout políčko pro použití modu.

To je vše! Dnes již není nutné používat kódy na The Sims 4 k odstranění cenzury.

Zajímavé:  Jak e hfnm uhfybws edtkbxtybz ntkf sim in sims 4.

Velmi častá a oblíbená otázka je problém s cenzurou v SIMS 4 . Mnoho hráčů chce ve virtuálním světě dosáhnout maximální realističnosti. K tomu existuje mnoho úprav pro vylepšení textur, přidání nového oblečení, účesů, make-upu atd. Ale jak odstranit cenzuru v SIMS 4 , lze to provést pomocí příkazů konzoly nebo prostřednictvím úprav? Tyto a další otázky budou podrobně diskutovány níže!

Odstranění cenzury v SIMS 4

V současné době již bylo vynalezeno mnoho úprav k odstranění cenzury postav ve hře SIMS 4 Hráčovi stačí nainstalovat stažené soubory do konkrétní složky a užít si výsledky. Bohužel je to v současnosti jediný způsob, jak dosáhnout toho, co chcete. Pro takové akce neexistují žádné konzolové příkazy a s největší pravděpodobností se neobjeví, i když — kdo ví, možná se vývojáři rozhodnou pro takovou exotickou inovaci.

Kde stáhnout a jak nainstalovat mod pro zakázání cenzury?

Úprava k odstranění cenzury postav v SIMS 4 již existuje nějakou dobu, takže její stažení není problém jako takové, hlavní věc je, že existuje touha.

Předpokládejme, že mod soubory jsou již staženy, skvělé! Zbývá je pouze nainstalovat. Chcete-li to provést, musíte archiv rozbalit. Pokud byl samotný soubor stažen přímo, pak tento krok jednoduše přeskočíme. Vše ostatní je snadné a jednoduché. Výsledné soubory je nutné zkopírovat nebo přesunout (volitelné) do adresáře s názvem „Mods“, který lze nalézt v adresáři s nainstalovanou hrou. Pokud na vašem počítači není složka se stejným názvem, musíte ji vytvořit. Pokud bylo vše provedeno správně, pak při příštím spuštění hry cenzura zmizí a nakonec uvidíte. no, obecně je vše, co jste chtěli, vidět do detailu!

Závěr

Cenzuru (pixelaci intimních detailů života postav) v The Sims 4 snadno odstraníte instalací anticenzoru. Stáhnout si jej můžete zde. Rozbalte soubor a přetáhněte jej do složky Mods, která se nachází na adrese:

Zajímavé:  Jak zadat kód pro peníze v The Sims 4.

Electronic Arts/The Sims4/Mods

Aby v The Sims 4 nedocházelo k cenzuře, musíte si stáhnout program Anti-Censor. Po stažení jej musíte přesunout do složky Mods.

Tento program si můžete stáhnout z tohoto zdroje zcela zdarma.

Hra vyšla teprve začátkem září. Cenzuru ze hry Sims 4 lze odstranit instalací jednoduchého anticenzorového modu pro tuto verzi, měl by ji automaticky odstranit, nejsem si jistý šťavnatými momenty ve hře.

Jak jinak můžete odstranit cenzuru? Vidíme, že náš Simík je na záchodě, je pokrytý pixely. Opustíme hru, ale musíte ji uložit a teprve poté ukončit.

Poté přejdeme do složek s hrou, najdeme soubor TS4.pa , měl by být přejmenován na The.Sims.4.Launcher.par.

Spustíme hru a můžete zkontrolovat, zda je odstraněna cenzura, například ho pošleme osprchovat:

Všechno je OK, koukej, koukej, žádná cenzura není.

K tomu je potřeba si stáhnout tzv. Anti-censor, například zde:

sims4-club.com/kak-ubrat-cenzuru-v .

Když vstoupíte do hry, zobrazí se příslušné informace, kde se mody nacházejí.

Není to tak dávno, co jsem sám trpěl tímto problémem, ale stále jsem se s tím dokázal vyrovnat. Takže jsem si stáhl anticenzor, vše přesunul do složky Mods (o tom už psal emili9) a problém byl vyřešen. Mimochodem, stáhl jsem si to zde

Ve hře The Sims 4, která byla vydána poměrně nedávno, musíte k odstranění cenzury nainstalovat do počítače speciální program nazvaný anticenzura. Přesuňte stažený soubor do složky Mods, která se nachází ve složce hry.

Jeden chlapík podrobně mluví o tom, jak odstranit cenzuru v Sim 4 v pirátské verzi. Zde musíte manipulovat se souborem TS4.par (umístěným v Game/Bin), jmenovitě jej přejmenovat na The.Sims.4.Launcher.par. Podívejte se na video o tom, jak odstranit cenzuru v The Sim 4.

Zajímavé:  Jak zabít Simíky v The Sims 4.

Abyste se v The Sim 4 úplně zbavili cenzury, musíte si stáhnout a nainstalovat mod, který odstraní cenzuru při krmení a tak dále. Mod si můžete stáhnout zde.

Existuje speciální anticenzor, který je třeba umístit do složky Electronic Arts/The Sims4/Mods. Anticenzor si můžete stáhnout zde. Tímto způsobem se můžete rozloučit s cenzurou v The Sim 4. Nyní bude vše vidět.

Že odstranit cenzuru ve hře Sims 4 , kvůli kterému jsou intimní partie a akce postav skryty pixely, je třeba nainstalovat speciální program Anti-Censor. Program lze stáhnout z tohoto webu. Stažený soubor je nutné rozbalit a umístit do složky Mods, která se nachází ve složce hry.

Nejprve si musíme stáhnout mod zvaný anti-cenzor, a pak se nám tento krok ve hře stane možným. Po stažení bude nutné anticenzor nainstalovat do složky s názvem Mods.

A po této akci bude možné odstranit všechny kostky cenzury ve hře Sims 4.

A tato složka se nachází na této adrese:

Po rozbalení a instalaci tohoto modu byste měli přejít do samotné hry. A u tohoto vchodu se zobrazí okno, ve kterém uvidíte název nainstalovaných modů, pokud jste dříve nainstalovali mody, uvidíte název nového anticenzorového modu.

Tímto způsobem tento problém vyřešíte.

Mnoho hráčů chce, aby se The Sims staly ještě realističtějším simulátorem života. Přemýšlejí, jak v The Sims 4 odstranit cenzuru, která zakrývá Simíky, když jdou na záchod nebo se koupou. Ve skutečnosti lze tento problém vyřešit velmi snadno, musíte si stáhnout anticenzor pro The Sims 4.

Jak odstranit cenzurní kostky v Sims 4?

První věc, kterou musíte udělat, je stáhnout si anticenzurní mod z našeho webu. Zde je odkaz na něj.

Zajímavé:  Jak hrát The Sims 4 přes místní síť.

STÁHNOUT — z disku Yandex.

Stažený soubor má příponu .package, což znamená, že jej stačí přesunout do složky „mods“, která se nachází na User/Dokumenty/Elektronické umění/The Sims 4/Mods.

Nyní musíte vstoupit do hry. Po přihlášení se zobrazí okno s nainstalovanými mody. Pokud se okno nezobrazí, jednoduše vyberte „Mods“ z nabídky. V okně, které se objeví, se zobrazí nainstalované mody, včetně anticenzoru pro Sims 4.

Nemusíte dělat nic jiného. Ukázalo se, že je to tak jednoduché, že si můžete nainstalovat anticenzor pro The Sims 4. Nyní vaši Simíci, když se sprchují nebo jdou na záchod, nebudou obaleni podivnými kostkami.

Je možné v The Sims 4 odstranit cenzuru?

Vypnutí cenzury je zbytečné hledat v nastavení hry – takovou funkci The Sims 4 prostě nemá. Budete muset použít vlastní úpravy.

Je možné v Sims 4 odstranit cenzuru?

Nejprve si musíme stáhnout mod zvaný anti-cenzor, a pak se nám tento krok ve hře stane možným. Po stažení bude nutné anticenzor nainstalovat do složky s názvem Mods. A po této akci to bude možné odstranit všechny cenzurní kostky ve hře Sims xnumx.

Jak odstranit cenzuru v Sims 4 pomocí kódu?

Za druhé, otevřete konzolu stisknutím Ctrl+Shift+C a zadejte kód testingcheats true, stiskněte Shift a klikněte levým tlačítkem na Simíka. Vyberte možnost Upravit v CAS a poté Zrušit.

Jak odstranit cenzuru v Sims 4 bez modů?

balíček“ do složky s mods, který se nachází v kořenovém adresáři s hrou na disku C. Poté restartujte počítač, přejděte do hry, otevřete složku s mods, zaškrtněte políčko vedle „Anti-censor“, uložte změny a užijte si průchod necenzurováno.

Jak odstranit cenzuru v Sims?

Do řádku zadáme „setConfig (zde zapíšeme vybranou možnost pro muže nebo ženy) true“. Pokud natáčíte cenzura od mužů, pak v řádku dostanete „setConfig NoNudityCensorM true“. To je vše, po této akci pošlete postavu do duší a ujistěte se, že je odstraněna cenzura.

Zajímavé:  Jak zvýšit předvolbu v Sims 4.

Jak čistit v Sims 4?

Simíci mohou požádat ostatní Simíky, aby jim pomohli čištění. Tato možnost je dostupná kliknutím na podlahu (a následným výběrem požadovaného Simíka ze seznamu) nebo na konkrétní postavu v nabídce přátelské interakce (v tomto případě Sim, který žádá o pomoc, musí mít negativní náladu pro špinavé prostředí) .

Jak nainstalovat mod v Sims 4?

  1. Stáhnout mod na počítači;
  2. Zkopírujte soubory modů do složky „Mods“ ve hře;
  3. Spusťte hru, přejděte do nastavení a na kartě „Ostatní“ zaškrtněte „Móda pro skripty»;
  4. Restartujte hru. Připraveno!

Kde koupit auto v Sims 4?

Pro nákup dopravy si můžete stáhnout auta za Sims xnumx nebo koupit hračku v sekci nákupu a pomocí kláves Shift+] ji začneme zvětšovat na velikost skutečného auta. Pokud jste to udělali příliš velké auto zmenšit pomocí kláves Shift+[ na požadovanou velikost.

Jak smazat celý dům v Sims 4?

Že odstranit oblasti, musíte přepnout do městského režimu. Poté vyberte dům, který bude smazán a klikněte na červené tlačítko “Smazat dům«. Oblast bude okamžitě odstraněna z městského režimu. Při tomto způsobu zbavení se domova však rodina náhradu za demolici nedostane dům.

Jak deaktivovat cenzuru v Dota?

Pokud hrajete»Dota“, poté přejděte do nastavení přes hlavní nabídku, vyberte kartu „Komunita“ a zrušte zaškrtnutí položky „Povolit filtrování textu“.

Jak odstranit cenzuru v Sims 2?

Stiskněte kombinaci [CTRL]+[SHIFT]+[C] a napište: intprop censorgridsize 0 – vypne se cenzura čtverce.

Jak přivést na svět dvojčata v Sims 3?

Jak porodit dvojčata nebo trojčata Sims xnumx? Nejjednodušší způsob, jak mít velkou rodinu, je zakoupit si odměnu „Plodnost“ za body štěstí. Jeho cena je 10000 XNUMX bodů. Toto ocenění zaručuje narození dvou nebo ve vzácných případech tří úžasných miminek.

Zajímavé:  Jak vložit zkopírované kódy do Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»