Jak

Jak obnovit soubory v Sims 4

Složka Electronic Arts a v ní The Sims 4 a Mods se objeví po prvním spuštění hry. Pokud poté tyto složky nevidíte, musíte provést následující: Otevřete Průzkumníka a klikněte na nabídku nahoře na Nástroje a Možnosti složky. Poté klikněte na Použít a OK.

 • Složka Electronic Arts s hrami The Sims 4 a Mods se nemusí objevit po prvním spuštění. Chcete-li ji získat zpět, musíte otevřít Průzkumníka a změnit nastavení složky.
 • Pokud potřebujete přesunout složku Electronic Arts na jiný disk, můžete změnit umístění složky „Moje dokumenty“ a určit nové umístění pro dokumenty.
 • Chcete-li obnovit předchozí uložení v The Sims 4, musíte otevřít soubor „My Saved Game 1 (Auto)“ v seznamu uložení.
 • Uložení Sims 4 se nacházejí ve složce Electronic Arts > Sims 4 > Uložení v Dokumentech.
 • Chcete-li obnovit smazanou složku, musíte ji najít, kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat „Obnovit předchozí verzi“.
 • Pokud složka zmizela, můžete ji vybrat, přejděte do části „Předchozí verze“ ve vlastnostech a vyberte nejnovější verzi, kterou chcete obnovit.
 • Chcete-li přesunout složku na jiný disk, musíte ve vlastnostech vybrat kartu „Umístění“ a kliknout na „Přesunout“ a poté vybrat nové umístění.
 • Pokud potřebujete přesunout složku hry na jiný disk, můžete ve vlastnostech hry vybrat „Změnit instalační složku“ a vybrat nové umístění složky v knihovně Steam.
 1. Jak získat zpět složku Electronic Arts
 2. Je možné přesunout složku Electronic Arts na jiný disk?
 3. Jak obnovit předchozí uložení v The Sims 4
 4. Kde jsou uložená uložení v Sims 4?
 5. Jak obnovit smazanou složku
 6. Jak obnovit složku, která zmizela
 7. Jak přesunout složky z jednoho disku na druhý
 8. Je možné přesunout složku hry na jiný disk?
 9. Jak nainstalovat složku Mods pro Sims 4
 10. Proč Simíci nevidí uložení?
 11. Jak odstranit uložení ze Sims 4
 12. Co dělat, když je hra Sims 4 smazána
 13. Jak uložit hru Sims 4 při přeinstalaci
 14. Kde najít zachráněné domy ve hře Sims 4
 15. Jak přeinstalovat pirátské Sims 4
 16. Jak obnovit smazaný program
 17. Jak obnovit data z odstraněného koše
 18. Jak obnovit smazané soubory z chráněné složky
 19. Jak přenést své dokumenty na jiný disk
 20. Jak se přesunout do složky
 21. Jaké složky lze přesunout z jednotky C na jednotku D
 22. Jak otevřít zamčené věci v The Sims
 23. Jak zálohovat Sims 4
 24. Jak vygenerovat novou složku Sims 4
 25. Jak najít všechny položky hry Sims 4
 26. Jaké soubory by měly být ve složce Sims 4 Tray
 27. Kde se hra The Sims 4 nachází?
 28. Jak obnovit omylem smazaný program
 29. Jak obnovit smazané soubory pomocí antiviru
Zajímavé:  Jak zvýšit FPS v Sims 4.

Jak získat zpět složku Electronic Arts

Složka Electronic Arts a v ní The Sims 4 a Mods se objeví po prvním spuštění hry. Pokud poté tyto složky nevidíte, musíte provést následující: Otevřete Průzkumníka a klikněte na nabídku nahoře na Nástroje a Možnosti složky. Poté klikněte na Použít a OK.

Je možné přesunout složku Electronic Arts na jiný disk?

Bude stačit kliknout pravým tlačítkem myši na složku „Moje dokumenty“ na ploše, vybrat Vlastnosti a tam v poli Umístění cílové složky zadat nové umístění složky dokumentů. V důsledku toho zůstanou Dokumenty a Nastavení tam, kde byly, ale samotné dokumenty se přesunou na nové místo.

Jak obnovit předchozí uložení v The Sims 4

Nejjednodušší způsob obnovení uložení (pokud jste po jeho náhodném smazání nestihli spustit nebo spustit jinou hru) je otevřít soubor s názvem „My Saved Game 1 (Auto)“, tedy vaši poslední hru. Jak vidíte, uložení se opět objevilo v seznamu a je aktuální — hra je v pátek v 5 hodin ráno pořád stejná!

Kde jsou uložená uložení v Sims 4?

Vyhledejte uložené soubory v Dokumenty > Electronic Arts > Sims 4 > Uložení.

Jak obnovit smazanou složku

Najděte složku, ve které byl uložen požadovaný soubor nebo složka, klikněte na ni pravým tlačítkem myši a poté klikněte na Obnovit předchozí verzi. Pokud byla složka umístěna na nejvyšší úrovni jednotky, například C:, klepněte na jednotku pravým tlačítkem a vyberte možnost Obnovit předchozí verzi.

Jak obnovit složku, která zmizela

Vyberte složku, klikněte na ni pravým tlačítkem a přejděte na Vlastnosti > Předchozí verze. Systém Windows poté vyhledá seznam předchozích kopií odstraněných nebo osiřelých souborů/složek. 3. Vyberte nejnovější možnou verzi souboru a klikněte na tlačítko «Obnovit».

Zajímavé:  Jak přenést kariéru do The Sims 4.

Jak přesunout složky z jednoho disku na druhý

Vyberte kartu Umístění v okně Vlastnosti a klikněte na Přesunout pod cestou ke složce. Vyberte novou složku a podle pokynů na obrazovce změňte cestu.

Je možné přesunout složku hry na jiný disk?

Klepněte pravým tlačítkem myši na název hry a vyberte Vlastnosti. V záložce «Místní soubory» vyberte «Změnit instalační složku» V rozbalovací nabídce můžete vybrat umístění složky knihovny Steam, kam chcete přenést soubory hry.

Jak nainstalovat složku Mods pro Sims 4

Jak nainstalovat mody pro The Sims 4:

 • Přejděte na Dokumenty, poté na Electronic Arts, poté na The Sims 4 a poté vyberte Mody (nebo C:UsersUsernameDocumentsElectronic ArtsThe Sims 4Mods).
 • Umístěte všechny stažené soubory s příponou . balíček a. ts4script.

Proč Simíci nevidí uložení?

Re: Ukládání se ve hře nezobrazuje

Zkuste vytvořit novou složku a uložit tam. Přetáhněte složku Dokumenty (Dokumenty – Electronic Arts – The Sims 4) na jiné místo, poté spusťte hru a ukončete, až se hra načte. Poté přetáhněte samotné ukládání ze staré složky ukládání do nové a zkontrolujte.

Jak odstranit uložení ze Sims 4

Chcete-li přenést uložení, uložte složku The Sims 4 z DocumentsElectronic Arts z prvního počítače na vyměnitelné médium (flash disk, disk atd.) a umístěte jej do stejné cesty na druhém (po instalaci hry).

Co dělat, když je hra Sims 4 smazána

Přeneste složku z dokumentů do jakéhokoli jiného adresáře (to je nutné pro případ, aby nedošlo ke ztrátě uložených položek). Stáhněte a nainstalujte origin https://www.origin.com/rus/ru-ru/store/download do výchozí složky. Poté nainstalujte hru z původní knihovny. Vraťte složku The Sims 4 do původního umístění.

Jak uložit hru Sims 4 při přeinstalaci

Re: Sims 4 šetří

Zajímavé:  Jak obnovit hrob v Sims 4.

Umístění hry se uloží do složky. Cesta k nim je: C:UsersDocumentsElectronic ArtsThe Sims 4saves. Složku Saves si někam uložte a poté ji jednoduše nahraďte novou, kterou jste obdrželi po přeinstalaci hry.

Kde najít zachráněné domy ve hře Sims 4

Sledujeme cestu DocumentsElectronic ArtsThe Sims 4 a hledáme složku s názvem „Tray“. To je místo, kam ve skutečnosti budete muset umístit všechny rozbalené soubory.

Jak přeinstalovat pirátské Sims 4

Rozbalte do něj stažený archiv, klikněte na spustitelný soubor Sims-4-updater. Po aktivaci programu byste měli ve speciálním řádku najít složku, kde je nainstalován The Sims 4, poté klikněte na „aktualizovat“ nebo „Aktualizovat“. Vyberte požadované opravy a klepněte na OK.

Jak obnovit smazaný program

 • Vyberte Start > Nastavení > Aplikace > Aplikace a funkce. Aplikace a funkce v nastavení
 • Vyberte požadovanou aplikaci.
 • Klikněte na odkaz Další možnosti pod názvem aplikace (některé aplikace tuto možnost nemají). Na stránce, která se otevře, klikněte na tlačítko Obnovit, je-li k dispozici.

Jak obnovit data z odstraněného koše

Chcete-li obnovit soubory z koše ve Windows, otevřete koš, vyberte soubory nebo složky, které chcete obnovit, klikněte na ně pravým tlačítkem a vyberte Obnovit. Soubor nebo složka bude obnovena do původní složky.

Jak obnovit smazané soubory z chráněné složky

Chcete-li to provést, přejděte do Nastavení > Biometrie a zabezpečení > Složka Knox > Obnovit ze zálohy. Přejděte do Nastavení > Biometrie a zabezpečení > Zabezpečená složka. Pro přístup ke složce zadejte vzor, ​​heslo nebo PIN, které jste nastavili. Klikněte na Zálohovat/Obnovit.

Jak přenést své dokumenty na jiný disk

Změna umístění úložiště složek Moje dokumenty:

 • Klepněte pravým tlačítkem myši na složku Dokumenty (na ploše) a vyberte Vlastnosti.
 • Do pole Cíl zadejte novou cestu ke složce Dokumenty nebo klikněte na Přesunout pro přesun do složky a případně vytvořte novou složku Dokumenty.
Zajímavé:  Jak přivést zpět mrtvého člověka v The Sims 4.

Jak se přesunout do složky

Přesunutí souboru nebo složky do jiného umístění:

 • Přejděte na soubor nebo složku, kterou chcete přesunout.
 • Vyberte prvek, který chcete přesunout.
 • Na horním navigačním panelu klikněte na Přesunout.
 • V oblasti Přesunout položku do vyberte cílovou složku a klikněte na Přesunout.

Jaké složky lze přesunout z jednotky C na jednotku D

Pokud jste použili předchozí radu, ale na systémové jednotce C stále není dostatek místa, můžete uživatelské složky, kde jsou uloženy filmy, hudba, dokumenty, přesunout na jednotku D. Nejčastěji jsou uloženy ve složce „Dokumenty“ — pro Windows XP a pro Windows Vista — 8.1 v samostatných složkách.

Jak otevřít zamčené věci v The Sims

Chcete-li k nim přistupovat, otevřete konzolu kódů, zadejte bb.showhiddenobjects a všechny objekty budou dostupné k použití.

Jak zálohovat Sims 4

 • Přejděte na „Moje dokumenty“.
 • Otevřete složku Electronic Arts.
 • Najděte složku The Sims 4.
 • Klepněte pravým tlačítkem myši na složku a vyberte akci Kopírovat.
 • Přejděte na plochu.
 • Klikněte pravým tlačítkem na volné místo a vyberte Vložit.

Jak vygenerovat novou složku Sims 4

Vygenerujte novou složku The Sims 4 Chcete-li to provést, postupujte podle cesty Dokumenty – Electronic Arts a přesuňte složku The Sims 4 na jiné místo, které je pro vás pohodlnější.

Jak najít všechny položky hry Sims 4

Prvky lze získat zasláním nalezených krystalů a kovů do Geologické rady. Chcete-li to provést, stačí kliknout přímo na položku nebo na její ikonu v zavazadlech Simíka. Následující den v 9 hodin nebo později obdržíte poštou balíček obsahující prvky, které byly obsaženy uvnitř vámi zaslaných minerálů.

Jaké soubory by měly být ve složce Sims 4 Tray

Domy ve složce tray by se měly skládat z několika souborů s příponami trayitem (1 soubor), bpi (od 4 do 9) a blueprint (1 soubor). Pokud některý soubor chybí, domy se buď nezobrazí, nebo načtou.

Zajímavé:  Jak najít orchidej v The Sims 4.

Kde se hra The Sims 4 nachází?

Re: Chybí kořenová složka The Sims 4

Ve výchozím nastavení je kořenová složka umístěna v C:Program Files (x86)Origin Games. Pokud tam není, spusťte vyhledávání ve složkách na disku podle názvu aplikace (TS4_x64).

Jak obnovit omylem smazaný program

Možnosti obnovení v Ovládacích panelech

Do vyhledávacího pole na hlavním panelu napište ovládací panel a ze seznamu výsledků vyberte Ovládací panely. Vyberte Programy > Programy a funkce. Klikněte pravým tlačítkem na program, který chcete opravit, a vyberte Opravit.

Jak obnovit smazané soubory pomocí antiviru

Otevřete Zabezpečení systému Windows. Vyberte Anti & Virus Protection a klikněte na Protection History. V seznamu posledních položek vyberte filtr Položky v karanténě. Vyberte položku, kterou chcete uložit, a poté proveďte akci, například obnovení.

21.04.2023/XNUMX/XNUMX Jak obnovit složku Electronic Arts

Řešení problémů s ukládáním souborů lze nalézt nejen u her, ale i v obecných případech. Pokud jste omylem smazali důležitou složku, můžete použít funkci Windows Obnovit předchozí verze souborů a složek. Chcete-li to provést, musíte najít požadovanou složku, kliknout na ni pravým tlačítkem myši a vybrat „Vlastnosti“ > „Předchozí verze“. Systém Windows poté automaticky vyhledá seznam předchozích verzí souboru a složky a vy můžete vybrat nejnovější možnou verzi a kliknout na tlačítko „obnovit“.

Pokud chcete přenášet složky z jednoho disku na druhý, můžete to udělat rychle a snadno. Chcete-li to provést, vyberte kartu Umístění v okně Vlastnosti a klepněte na tlačítko Přesunout pod cestou ke složce. Poté vyberte novou složku a podle pokynů na obrazovce změňte cestu.

Pokud máte potíže s ukládáním souborů hry The Sims 4 a složek Electronic Arts a Mods a po prvním spuštění hry je nevidíte, můžete tento problém vyřešit otevřením Průzkumníka souborů a kliknutím na Nástroje a Možnosti složky v horní nabídce, poté klikněte na Použít a OK.

Zajímavé:  Jak se naučit hrát The Sims 4 v první osobě - ​​

Můžete také změnit cestu ke složce hry na jiném disku. Chcete-li to provést, klikněte pravým tlačítkem myši na název hry a vyberte „Vlastnosti“. Na kartě „Místní soubory“ vyberte „Změnit instalační složku“ a v rozbalovací nabídce vyberte umístění složky knihovny Steam, kam chcete přenést soubory hry.

Všechny výše uvedené metody vám pomohou obnovit ztracené soubory a složky a změnit cestu k souborům na jiném disku. Může se hodit i v případech, kdy potřebujete uvolnit místo na disku, přenést data na jiný počítač nebo zálohovat důležité soubory.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»