Jak

Jak jednat o tipy ve hře Sims 4

Hraní na kytaru v Sims 4

Nástroj je skvělý pro komunikaci s ostatními Simíky, zejména po vydání herního balíčku „The Sims 4 Go Camping!“, kdy můžete zpívat písničky u ohně =) Kytaru si můžete vzít kamkoli, na rozdíl od klavíru v The Sims 4. Takže, vezměme to náš nástroj a přesuneme se do parku potěšit ostatní postavy úžasnou melodií kytary (to neplatí pro první úrovně dovednosti =)).

Rozvíjení kytarových dovedností v The Sims 4

Ideální nálada: inspirovaný. Před hraním na kytaru vám radím dát si reflexní sprchu, pomůže vám to shromáždit myšlenky

Představuji vám knihy, které vám pomohou na nelehké cestě začínajícího kytaristy.

Hraní na kytaru v Sims 4

I když, můžete prostě začít vybírat provázky a zapomenout na knihy, protože stále stojí peníze. A na začátku života každého Simíka je vždy nedostatek peněz. Ale nebojte se, kytara brzy přinese vlastní váhu do vašeho rodinného rozpočtu.

Úrovně kytarových dovedností v The Sims 4

Hraní na kytaru v Sims 4

Seznam kytarových žánrů a melodií v The Sims 4

Hraní na kytaru v Sims 4

Možnosti kytarových dovedností v The Sims 4

Hra pro tipy

Již od úrovně 3, kdy již umíme hrát blues, můžeme jít do parku a hrát o peníze. Nejprve bude malé spropitné, ale s každou úrovní se zisk zvýší.

Psaní písní

Dobrý způsob, jak vydělat peníze, stačí k tomu jedna píseň. Celkem hra nabízí pět typů písní:
— smutek a utrpení (8. úroveň);
— odvážná melodie (úroveň 9);
— relaxační melodie (úroveň 9);
— hravá melodie (úroveň 10);
-smutná balada (úroveň 10).

Napsání písně trvá přibližně 12 hodin. K získání licenčních poplatků můžete použít pouze jednu skladbu. Srážky se zasílají každé ráno v 10:00. Zbývající skladby, které jste složili, můžete použít k hraní před jinými postavami.

Zajímavé:  Jak se připojit přes internet v The Sims 4.

Serenádu ​​a slib věnovat píseň

Následujme příklad minulých muzikantů, kteří své písně věnovali krásným dámám. Píseň však může být věnována pouze neobsazeným postavám. Ale můžete serenádu, koho chcete. Váš Sim zároveň získá sebevědomou náladu (+2 na 2 hodiny) a objekt jeho náklonnosti bude koketní (+2 na 8 hodin).

Hraní na kytaru v Sims 4

Děkuji za pozornost. Zanechte komentáře. A užijte si svou oblíbenou hudbu

Článek a screenshoty připravil: Eradreg.

DJ Skill v The Sims 4 Get Together

Dnes budeme mluvit o dovednosti DJ, která byla přidána do hry spolu s doplňkem „Have Fun Together!“. Podstatou této dovednosti je, že nyní máme přístup do DJ kabin, kde může váš Simík přehrávat skladby různých žánrů, vytvářet vlastní remixy a dokonce i kompilace! Kromě toho si můžete přivydělat jako DJ v klubu, ale neočekávejte vysoké platy — spropitné, které dostanete, nebude stačit ani na zaplacení účtů. DJ dovednost v The Sims 4 «Pojďme se spolu bavit!» Můžete se zlepšit cvičením v DJ kabině nebo hraním pro publikum, tam vám knihy nepomůžou. Čím vyšší úroveň dovedností, tím více žánrů a aktivit je k dispozici v DJ stánku. V režimu nákupu jsou k dispozici čtyři DJ konzole, z nichž dvě jsou přenosné, které si můžete vzít kamkoli, a ostatní, profesionálnější, jsou obvykle instalovány v klubech a dalších místech, kde se často shromažďují davy. dj konzole sims 4 dj konzole sims 4 dj konzole sims 4 dj konzole sims 4Po instalaci DJ konzole ve vaší oblasti se můžete začít učit. Ideální nálada pro to je inspirovaná. Vezměte prosím na vědomí, že dokud dovednost nerozvinete alespoň na druhou úroveň, bude interakce Učit dostupná pouze na domácím pozemku. funkce instalace dovednosti dj sims-4Jakmile získáte druhou úroveň DJ dovednosti, budete moci hrát tracky na veřejných prostranstvích, i když to nebude k radosti návštěvníků těchto podniků — koneckonců málokdo bude chtít tančit na zvuky které váš Simík nejprve vytvoří.

Zajímavé:  Jak nahradit veškerou hudbu v Sims 4.

Úrovně dovednost

Nyní se podívejme blíže na to, jaké příležitosti se nám nabízejí s každou novou úrovní dovedností. Úroveň 1 — váš Simík se právě začal učit DJ konzoli, takže na první úrovni dostáváme obvyklou praxi na DJ konzoli. Úroveň 2 — Nyní jsou pro vašeho Simíka k dispozici 2 nové žánry hudby: „Groove“ a „Equipment“, mezi kterými můžeme přepínat, když jsme u DJ konzole. Ostatní Simíci nyní mohou tančit na hudbu, kterou váš Simík hraje, nebo se jen dívat na jejich vystoupení. Úroveň 3 — Váš Simík nyní může přehrávat hudbu v novém žánru Chiptune, měnit dostupné žánry během DJingu a diskutovat o svých DJských dovednostech s ostatními Simíky. Úroveň 4 — je k dispozici nový žánr „Chillout“! Úroveň 5 — je k dispozici nový žánr „Breakbeat“! Úroveň 6 — Váš Simík nyní může hrát remixy! Nezapomeňte se chránit před náhodným požárem – pro některé kabiny je k dispozici nová interakce „Upgrade“, která vám umožní nainstalovat dynamickou přepěťovou ochranu a high-tech odvod tepla. Nová interakce Energy Burst umožní vašemu Simíkovi splynout s davem, nadchnout každého svou hudbou a dokonce dostat ostatní Simíky na taneční parket. Úroveň 7 — je k dispozici nový žánr „House“! Pro některé DJ kabiny jsou k dispozici dvě nové upgrady: Plasma Panel a Particle Beam Generator. Udělejte své výkony ještě lepšími! Přidáním vylepšení budete také moci zakázat určité paprsky částic v ovládacím panelu. Úroveň 8 — K dispozici je nový žánr hip-hopu! K dispozici je také bezdrátové připojení obrazovek. Jakmile je aktualizace nainstalována, můžete ke svému výkonu přidat nové obrazovky povolením funkce TV Blast na ovládacím panelu a blízké televizní obrazovky se připojí a vytvoří výkonné DJské vystoupení. Rádi tvoříte? Váš Simík bude nyní moci vytvořit novou hudební sbírku „Mix-Remix“ a přehrávat ji během svého vystoupení. Úroveň 9 — Drum and bass žánr k dispozici! S proudící kreativní inspirací může nyní váš Simík vytvářet nové hudební kompilace Wiki Wiki a Zipper Zipper, které si bude hrát během svého vystoupení. Úroveň 10 — Gratulujeme! Nyní jsme plně ovládli dovednost DJe a žánr Noise je nám k dispozici. Nyní můžeme doslova „změnit náladu“ veřejnosti a být s ní na stejné vlně. Váš Simík získá přístup k hudebním kompilacím Digital Age, Rockin’ Music a Electronic Tuna Tuna a navíc přístup k robotické helmě, která doplní jeho jevištní kostým! Helma Robo je k dispozici v šatníku, má 10 barev a má jakousi blikající vlastnost, kdy nejprve blikají barevné tečky a poté se objeví usměvavý obličej. robo helma sims 4 robo helma sims 4

Zajímavé:  Jak odejít ze školy v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»