Jak

Jak vydělat zlato reklamou v The Sims 4

Jak spustit zlatou událost v Sims 4

S oznámením hry The Sims 4: Get Together mohou Simíci pořádat perfektní večírky a setkávat se se svými přáteli. I když bez rozšíření mohou pořádat i různé akce. Když vaši Simíci chtějí uspořádat večírek, musí se nejprve rozhodnout, jaký druh večírku chtějí, domácí večírek? BBQ večer? Nebo zvou Góty na večeři? Vy rozhodnete! Uspořádejte párty pro své Simíky!

Trénink

Váš Simík musí připravit svůj domov na párty. Několik dobrých věcí, které je třeba mít na paměti (pokud již nejsou na místě):

  • Bufet: za 250 Simoleonů mohou vaši Simíci naplnit svůj bufet vším, co si jejich hosté mohou přát k večernímu jídlu. Je malý a lze jej umístit téměř kamkoli.
  • Fontána zábavy: Chcete-li dokončit nový bufet svých Simíků, přidejte fontánu zábavy a nechte svého Simíka naplnit ho čokoládou, karamelem, ovocným punčem. možnosti jsou nekonečné! Simíci si celou noc užijí nekonečný proud karamelové chuti.
  • Místa k sezení: Pokud vašim Simíkům dochází místo na večírek, přidejte na terasu pár laviček nebo židlí, aby je bolely nohy, když začnou tančit celou noc.
  • Bar: Pokud váš dům ještě nemá bar, umístěte si ho na dvorek nebo verandu, aby mohli vaši Simíci. Je někdo z vaší rodiny mixolog? Ať se starají o bar zdarma!

Jak spustit zlatou událost v Sims 4Jak spustit zlatou událost v Sims 4

Hosté přijíždějí! Hosté přijíždějí!

S prostřenými stoly, servírovaným jídlem, připravenými nápoji a s tím nejlepším chováním dětí (nebo si to alespoň myslíte), vaši hosté nyní začnou přicházet! Pozdravte je s úsměvem a poděkujte jim, že přišli. Pokud chcete, aby se vám ve hře „počítala“ parta, je to každopádně podmínkou, ale i když ne, nenaučila vás máma děkovat hostům??

Zajímavé:  Jak kopat kameny v Sims 4.

Až se všichni sejdou, pozvěte je na jídlo! Nikdo nechce tančit s prázdným žaludkem!

Rozesmát je

Vaši hosté se budou chtít cítit vítáni, takže nebude na škodu se projít, popovídat si a říct pár vtipů! Je čas, aby vaši Simíci utopili své každodenní starosti v zábavě! A kdo by neměl rád dobrý vtip?

Zatímco bavíte své hosty, také by nebylo na škodu nechat svého manžela trochu uklidit. někdo musí uklidit ty nepořádně položené talíře!

Jak spustit zlatou událost v Sims 4Jak spustit zlatou událost v Sims 4

Uvolněte se, opakuji, odpočiňte si!

Udělali jste práci, pozvali hosty, uvařili jídlo, pozdravili, vtipkovali, celých devět věcí! Je čas si odpočinout a sledovat, jak si vaši hosté užívají noc. alespoň do doby, než je čas vše zatřást.

Zapněte hudbu a připravte se na tanec! Váš večírek je téměř u konce, takže je na čase to pořádně zapnout. Pusťte si oblíbenou hudbu svých Simíků a pozvěte všechny své hosty na „taneční parket“, kterým může být obývací pokoj, přední veranda, zadní terasa nebo dokonce vaše ložnice.

Jak spustit zlatou událost v Sims 4

Sbohem!

Večírek se chýlí ke konci. Rozlučte se s hosty a poděkujte jim, že přišli, a pak je čas jít spát!

Počkat. zapomněli jsme na nádobí, že? Udělejte si pár minut a umyjte nádobí, které zůstalo VŠUDE! Poděkujete si ráno, až vaše veranda nebude moc páchnout.

Uspořádali jste perfektní párty! Je to dobrý pocit, že? Teď ještě pár utraťte, odpočiňte si a vyrazte do kin a bowlingových drah! Bavte se, přátelé, bavte se!

Pokud najdete chybu, vyberte část textu a stiskněte Ctrl + Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»