Jak

Jak nakrmit kočku v The Sims 4

The Sims 4: Vše, co potřebujete vědět o pamlscích pro zvířata (Cottage Living)

Zvířecí pamlsky, které můžete vytvořit a nakrmit svá zvířata z The Sims 4: Cottage Living, jsou extrémně výkonné pro vytváření různých druhů mléka, vlny a vajec z vašich zvířat. Mohou dokonce prodloužit životnost vašich zvířat nebo vám dát zlé kuře, které má potenciál přimět Grima navštívit váš domov… protože to víte.

Jak získat pamlsky pro zvířata

Ve skutečnosti existuje mnoho způsobů, jak mohou vaši simíci získat zvířecí pochoutku, ale nelze je pouze zakoupit z vašeho pozemku. První způsob je, že vaši simíci zajdou na náměstí a koupí si je v zahradním stánku, ale nebudou mít vždy k dispozici všechny druhy pamlsků a ty vzácnější tímto způsobem nezískáte.

Dalším způsobem je vyřizovat pochůzky pro různé důležité vesničany (např. Agnes, Starosta, strážce tvorů atd.) a když splníte úkol, mohou vám dát pamlsek do vašeho inventáře spolu s dalšími dobrotami.

Dalším způsobem je účastnit se veletrhu Finchwick a udělat si dost dobře, abyste získali cenu, kterou jsou často zvířecí lahůdky. Veletrh se koná každou sobotu a každý týden je na jiné téma od nadrozměrných plodin, přes vejce až po krávy. Jaký typ veletrhu se tento týden chystá, můžete zjistit, když se podíváte na kalendář ve hře.

Zajímavé:  Jak se chránit v The Sims 4.

Konečně můžete někdy dostat dárky, které vám nadělí volně žijící ptáci or divokých králíků které najdete po celém světě. Aby se to stalo, musíte mít k těmto zvířatům slušný vztah, ale je to skvělý způsob, jak získat zvířecí lahůdky.

Jak získat recepty na pamlsky pro zvířata

Na rozdíl od většiny věcí v The Sims 4 vaši simíci nejen automaticky vědí, jak vyrobit jednotlivé zvířecí lahůdky. Než se vůbec naučíte recepty, musíte pochoutky získávat jinými způsoby.

Abyste se naučili každý recept na pamlsky, musíte to skutečně udělat krmte jimi své zvíře potřebuje to sníst kuře, kráva nebo lama a dostanete upozornění, že se váš simík tyto recepty naučil.

Jak si vytvořit své vlastní zvířecí pochoutky

Jakmile se vám podaří nakrmit zvíře pamlskem a dostanete do rukou recept, budete moci kliknout na boudu pro zvířata nebo na ledničku a začít vytvářet zvířecí pamlsky. Než je však budete moci vyrobit, budete muset mít konkrétní typy ingrediencí v inventáři svého simíka nebo v lednici.

Jak podvádět, abyste získali pamlsky pro zvířata

Pokud se vám nechce vynakládat úsilí shánět každý druh pamlsku nebo získávat všechny ingredience staromódním způsobem, vždy to můžete ošidit. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je nejprve povolit cheaty poté podržte stisknutou klávesu Shift a klikněte na ledničku simíka, poté uvidíte tři následující možnosti pod ikonou cheaty na léčbu zvířat kategorie:

  • Vytvořte všechny receptury krmiva v inventáři
  • Odemkněte všechny recepty na pamlsky pro zvířata
  • Vytvořte všechny ingredience receptury v inventáři

Výběrem možnosti Vytvořit všechny recepty krmiva okamžitě získáte jeden od každého typu pamlsku v inventáři vašeho simíka. Odemknutím všech receptů se vaše Simíky okamžitě naučí každému receptu, který se musí naučit. Nakonec vytvořte všechny ingredience receptu a získáte každou položku, kterou potřebujete k vytvoření každého jednotlivého zvířecího pamlsku přímo v inventáři vašeho simíka.

Zajímavé:  Jak vrátit oči dětem v The Sims 4.

Druhy živočišných pamlsků a přísad

Při hraní Cottage Living zjistíte, že existuje 13 druhů zvířecích dobrot, které můžete objevit. Každý z nich má na vás jiný vliv hospodářských zvířat kterou si projdeme za vteřinu. Všechny také obsahují různé ingredience, které budete potřebovat, abyste je mohli vytvořit, z nichž některé vyžadují, abyste se naučili konzervovat (nebo si koupit konzervy na náměstí).

Typ léčby Složení
Zvířecí párty Jakékoli bobule, jakékoli houby
Čokoládová pochoutka Chocoberry, pudink
Rybí proteinová pochoutka Jakákoli ryba
Koketní pochoutka Cukr, jahodový džem
Friendly Treat Jakákoli zelenina nebo ovoce
Ovocná pochoutka Jablečný džem, borůvkový džem
Zlatá pochoutka Zlaté vejce, brusinkový džem nebo med
Zdravá pochoutka Jakékoli ovoce nebo zelenina, salát
půlnoční pohoštění Brusinkový džem, obsidiánové vejce
Dýňová pochoutka Dýně, cukr
Duhová pochoutka Zelené vejce, modré vejce, oranžové vejce
Pikantní pochoutka Pikantní houby, jakákoli zelenina
Vegetariánská pochoutka Salát, lilek

Účinky na kuřata

Když krmíte kuře jakýmkoli druhem zvířecí pochoutky, dostanete výsledek, některé jasnější než jiné. Existují dvě speciální nabídky, půlnoční pochoutka a zlatá pochoutka, o kterých budeme diskutovat trochu dále, ale zbytek pohoštění dělá následující:

Typ léčby Kuřecí efekt
Zvířecí párty Naplňte kuřecí pozornost
Čokoládová pochoutka Čokoládová vejce
Rybí proteinová pochoutka Přidá 1 vejce k dalšímu výnosu
Koketní pochoutka Další vylíhnutelná vejce od slepic
Friendly Treat Zvyšuje vztah Simíka s kuřetem
Ovocná pochoutka Modré vejce
Zdravá pochoutka Zvyšuje životnost kuřete
Dýňová pochoutka Oranžové vejce
Duhová pochoutka Duhové vejce
Pikantní pochoutka Obsidiánová vejce
Vegetariánská pochoutka Zelená vejce

Zlatá kuřata

Pokud byste krmili kuře a zlaté vejce dostanete zlaté kuře. Více o zlatých kuřatech se dozvíte zde, ale zkrácená verze je taková, že tito zářící nádherná stvoření svýma očima skutečně zlepší kvalitu úrody na vaší farmě, a to velmi cool způsobem.

Zajímavé:  Jak zlepšit svou dovednost Woohoo v The Sims 4.

Zlá kuřata

Pokud byste svému kuře nakrmili půlnoční pochoutkou, stane se z něj zlé kuře (jejda!) a to nemusí být něco, co byste chtěli. Tato kuřata mají schopnost skutečně ublížit vašim Simíkům a dokonce je zabít.

Účinky na lamy

Většina pamlsků, které se chystáte krmit lamám, bude mít jeden hlavní účinek, změní lamu na jinou barvu a umožní vám ji ostříhat na různou barevnou vlnu, což je skvělé, když požádáte chovatele, aby vám vyrobil zvířecí oblečení nebo křížkové prošívání.

Některé z pamlsků mají silnější účinky, jako je posílení vašeho vztahu nebo dokonce prodloužení života vašeho zvířete. Níže najdete, co všechno může pamlsek udělat s lamou.

Typ léčby Účinek léčby Vizuální efekty
Zvířecí párty Naplňuje sociální potřebu lamy Nevyplněno
Čokoládová pochoutka Hnědá vlna Hnědá lama
Rybí proteinová pochoutka +1 Výtěžnost vlny Nevyplněno
Koketní pochoutka Růžová vlna Růžová lama
Friendly Treat Zvyšuje vztah vašeho Simíka s lámou Nevyplněno
Ovocná pochoutka Modrá vlna Modrá lama
Zlatá pochoutka Zlatá vlna Zlatá lama
Zdravá pochoutka Prodlužuje životnost vaší lamy Nevyplněno
půlnoční pohoštění Černá vlna Černá lama
Dýňová pochoutka Oranžová vlna Oranžová lama
Duhová pochoutka Duhová vlna Duhová lama
Pikantní pochoutka Červená vlna Červená lama
Vegetariánská pochoutka Zelená vlna Zelená lama

Účinky na krávy

Krávy nemají mnoho vizuálních efektů (ve skutečnosti jen jeden), ale mají potenciál vytvářet nejrůznější příchutě mléka. Mají také nějaké lahůdky, které prodlouží jejich vztah s vaším simíkem nebo prodloužíte jejich životnost.

Typ léčby Účinek
Zvířecí párty Naplňuje sociální potřeby vaší krávy
Čokoládová pochoutka Čokoládové mléko
Rybí proteinová pochoutka +1 mléko k dalšímu výnosu
Koketní pochoutka Jahodové mléko
Friendly Treat Zvyšuje vztah vašeho Simíka s krávou
Ovocná pochoutka Obohacené mléko
Zlatá pochoutka Zlaté medové mléko
Zdravá pochoutka Zvyšuje životnost krav
půlnoční pohoštění Obsidiánové mléko
Dýňová pochoutka Dýňové kořeněné mléko
Duhová pochoutka Duhové mléko
Pikantní pochoutka Ohnivé mléko
Vegetariánská pochoutka Mocné rostlinné mléko
Zajímavé:  Jak zakázat mřížku v Sims 4.

Vizuální efekty pro krávy

Existuje pouze jeden typ pamlsku, který vám poskytne vizuální efekt pro krávy, a to je pamlsek duha. Samozřejmě byste chtěli duhovou krávu!

Závěrečné myšlenky

Naučit se všechny ty zvířecí lahůdky je hodně práce, ale rozhodně to stojí za to vzhledem k tomu, kolik druhů vajec, vlny a mléka můžete objevit. Navíc mít různé barevné lamy a duhovou krávu je taky docela fajn. Veselé hraní!

Taylor O’Halloran

Hraji The Sims od vydání první hry, když mi bylo pouhých 5 let. Je to moje obrovská vášeň už dvě desetiletí a miloval jsem každou jeho minutu. Také miluji psy. A sendviče s grilovaným sýrem. A myslím, že já a Bob Pancakes bychom mohli být přátelé.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»