Jak

Jak myslet o 10 kroků dopředu v The Sims 4

The Sims Wiki je encyklopedie, která vám pomůže dozvědět se více o hrách The Sims a všech jejich funkcích a také sdílet své výtvory! Zde najdete kompletní informace o téměř všech herních funkcích, postavách, hrách a mnoho dalšího! Připojte se k The Sims Wiki ještě dnes a staňte se součástí naší komunity. Jsme rádi, že vidíme každého účastníka!

Nemáte účet?
Inzerát

The Sims Wiki

Městský balíček opatření

Městský balíček opatření

Akční plány sousedství

Městský balíček opatření (pův. Akční plány sousedství) (zkráceně GKM) je herní funkce představená v The Sims 4: Zelené bydlení. Jedná se o sérii nových pravidel nebo nařízení aplikovaných na konkrétní oblast ve hře, o kterých se rozhoduje prostřednictvím komunitního hlasování. Tyto hlasy odevzdané pro určitou oblast pocházejí a mohou být vyhlášeny pouze občany světa, ve kterém se nachází. změnit své chování. Některé soubory opatření existují, aby pomohly zlepšit nebo zhoršit ekologickou stopu oblasti, zatímco jiné mohou omezit volný čas postavy nebo změnit její chování. Současně mohou být aktivní až čtyři sady opatření.

Každý týden od pátku 8:00 do pondělí 18:00 budou moci Simíci hlasovat o řadě akčních plánů sousedství. Hlasy pro GCM lze odevzdat na radě veřejného mínění (umístěné v kolektivním prostoru) nebo do schránek obyvatel. Postavy začínají s jedním bodem vlivu, ale získají více tím, že požádají ostatní, aby pomohli podepsat a získat více hlasů. Komunita bude také hlasovat o svých vlastních akčních plánech a bude mít šanci porazit akční plán zvolený hráčem. Jeden hlas stojí 10 bodů vlivu, čím více bodů vlivu má postava, tím více hlasů může dát GCM, které si vybrala. Postavy mohou také zrušit existující GCM stejným způsobem jako hlasovat pro jednu. Pro zrušení akčního plánu musí postavy nasbírat 5 podpisů a akční plán bude na konci období hlasování zrušen. Pouze postavy žijící ve stejném okrese mohou hlasovat pro GCM pro daný okres.

Zajímavé:  Jak získat práci v The Sims 4.

Panel akčního plánu sousedství

Na konci období hlasování bude přijat GCM s největším počtem hlasů. Postavy mohou své body vlivu distribuovat v libovolném počtu GCM – nejsou omezeny na jejich použití všechny v jednom GCM. V nabídce herních možností může hráč také zakázat hlasování sousedů offline pro GCM, což znamená, že proces hlasování může zahájit pouze hráč. Bez toho lze různá městská opatření aktivovat bez jakéhokoli zásahu hráče.

Postavy si také budou moci prohlížet akční plány sousedství na svých simulačních panelech, aby viděli, kdy jsou otevřené, stejně jako otevírací dobu, uvidí své body vlivu a zruší svůj aktuální akční plán.

Seznam opatření města [ ]

Čtením knih a hraním fyzických her, jako jsou šipky, ping pong, Don’t Wake the Llama a mnoho dalších, získáte malé množství bodů vlivu.

Používání moderních předmětů, jako je televize, počítač, sporák, mikrovlnná trouba a woohooing, bude mít za následek pokutu §25.

Stanice jehličnanů:

Nádherná čtvrť Conifer Station je už pěkně zelená, ale my ji můžeme udělat ještě zelenější! S malým darem, který se automaticky přidá k týdenním účtům obyvatel, můžeme vysadit stromy, keře a další rostliny a zlepšit ekologickou stopu stanice Conifer Station. Situace výhodná pro obě strany!

Říká se, že v oblasti Grims Quarry někdo viděl malý kousek země s trávou. Pokud bude tento soubor opatření přijat, budeme moci konečně financovat nové experimentální hnojivo pro stálezelené rostliny a znovu osadit Grims Quarry krásnými borovicemi!

Nejen, že se oblast stane zelenější, ale také sníží produkci oxidu uhličitého a zlepší její ekologickou stopu.

Hlasujte a ignorujte mírný nárůst vašich týdenních účtů. Dodejme městu zeleň!

Environmentální programy někdy nejsou úplně šetrné k životnímu prostředí, ale alespoň jsou krokem správným směrem. Je čas osázet Port Promise bujnou vegetací. Pokud bude tento soubor opatření přijat, získáme nejen mnoho nových stromů a keřů, ale také zlepšíme ekologickou stopu Port Promise.

Zajímavé:  Jak podvádět hacknutou hru Sims 4 a připojit se ke galerii.

Vše, co musí obyvatelé udělat, je poskytnout malý dar, který bude automaticky přidán do jejich týdenních účtů. Je to jednoduché!

Během dvou herních týdnů se v okolí postupně objeví nové stromy a zeleň. Ekologická stopa oblasti se také mírně posouvá směrem k zelené. Účty za energie se zvyšují o 50 %. Zmizí také odpadky ve vašem okolí.

Získejte vliv dokončením činností pro dovednosti Odšťavňování a míchání a připravujte koktejly pro všechny své sousedy.

Stanice jehličnanů: Při pohledu na další města v oblasti Evergreen Harbor bude stanice Conifer muset tvrdě pracovat, aby udržela krok s pokrokem. Když se budete podílet na financování obnovy čtvrtí, uvidíte, že nové projekty přidají nové byty a zlepší železniční tratě a věže. Samozřejmě budeme potřebovat finanční prostředky na financování stavby.

S tímto programem se zvýší týdenní účty za energie, ale také podnikneme kroky ke zvýšení mezd rezidentů, abychom kompenzovali dodatečné náklady.

Lom Grims: Stává se vám někdy, že při pohledu kolem sebe nakrčíte nos? Nejspíš proto, že opravdu voní jako starý koberec.

Vše je v pořádku. Nestydíme se to přiznat. Žijeme v oblasti s přístupem k působivé technologii, ale Grims Quarry stále zaostává za moderními standardy. Se správným financováním můžeme exponenciálně zlepšit život v Grims Quarry.

Hlasujte pro projekt modernizace na modernizaci nejen lomu a parku, ale i obytných budov v Grims Quarry.

Port Promise: Jste naštvaní na stav našeho krásného Port Promise? Hlasujte pro dodatečné financování modernizačních projektů, které pomohou revitalizaci oblasti.

Tvrdá práce a financování – většinou financování – pomohou dosáhnout zlepšení v této oblasti. Nenechte se odradit dodatečnými náklady na vyúčtování na konci každého týdne – vyjednáváme o zvýšení mezd pro všechny obyvatele, abychom nové náklady vykompenzovali. Pomozte Port Promise stát se lepším místem!

Zajímavé:  Jak oživit Simíka v The Sims 4 pomocí kódu.

Během dvou herních týdnů bude obvod postupně stavět různé esteticky atraktivní objekty. Příkladem může být slunečnicová mozaika v Conifer Station, památník vrtule v Port Promise nebo eko-bydlení v Grims Quarry. Daně z pozemků se zvyšují o 20 %. Zmizí také odpadky ve vašem okolí. Všechny kariéry budou mít navýšení platu o 40 %.

Krok 1: Snižte spotřebu elektřiny ve svém domě omezením používání spotřebičů.*

Krok 2: Vypněte elektřinu pouze na jeden den v týdnu. Elektrárenská společnost Landgraab dokonce souhlasila s poskytnutím slevy na energie za tímto účelem.

*Pokud neušetříte dostatek energie v souladu s normami tohoto souboru opatření, budete muset platit denní penále. Měj hezký den.

Skutečně kreativní komunita sdílí lásku ke kreativitě.

Podpořte tuto politiku svým hlasem a získáte nejen radost z kreativity, ale také ovlivníte body za kreslení, fotografování, psaní, výrobu a další kreativní koníčky.

Profesionální umělci, tvůrci stylu, nezávislí producenti и spisovatelé bude vydělávat více, dokud bude tento soubor opatření platit.

  • Pracovní den strávený v kanceláři dá 10 bodů vlivu (uděluje se po návratu z práce) Postava musí pracovat v jedné z profesí uvedených v popisu souboru opatření.
  • Kreslení na stojanu, cvičení v psaní a psaní knih, vytváření květinových vazeb, ořezávání bonsaje, vytváření skladeb v hudebním centru, výroba dílů a objektů na konvertoru, interakce s video systémem „Více zobrazení“, pořizování fotografií a selfie — 2 body každý.
  • Výroba svíček: máčené a vyřezávané svíčky — 4 body (2+2), svíčky lisované — 2 body.
  • Při kreslení graffiti postava získá 2 body za časové období. Za celý proces od začátku do konce — asi 80 bodů, ale musíme vzít v úvahu, že to trvá poměrně dlouho. Plus 2 body za hotovou práci.
  • Výběr kariéry „Stylemaker“ přinese 5 bodů vlivu, ostatní kariéry ze seznamu takový bonus neposkytují.
Zajímavé:  Jak určit pohlaví dítěte v The Sims 4.

Za každé povýšení v kariéře utvářeče stylu, umělce a spisovatele můžete získat 5 bodů.

Věříme, že na zdvořilost můžete někdy zapomenout. Udělejme tento svět lepším místem – od jednoho sousedského boje k druhému. Svět, ve kterém můžeme hájit své názory a nenechat se za své názory udeřit. Hlasujte pro balíček opatření „Rvačky jsou povoleny“ a můžete získat vliv prováděním zlých činů. Pokud se vám to samozřejmě líbí.

Některé postavy mají věcí hodně, jiné málo. Ale co kdyby každý mohl mít všechno? Vidíš to kolo? Tohle může být vaše kolo! Může to být sdílené kolo! Se zavedením těchto opatření může být vše vaše.

Líbilo se ti něco? Je to tvoje. Žádné otázky, žádné následky. Hlavní věcí je nevázat se příliš na věci, které už máte.

Postavy mohou krást předměty a nikdy nebudou při krádeži přistiženy.

Kromě toho budou obyvatelé města krást náhodné předměty z pozemků.

Připojte se k naší komunitě a získejte vliv nejen hraním na nástroje, ale také vyjadřováním svých emocí v jiných formách scénického umění.

Profesionálové, s kariérou v zábavním průmyslu dostane více, když bude zaveden balíček opatření.

Jste uvolněni a nechcete měnit své obvyklé pořadí věcí? Držte krok s technologickým pokrokem ve vaší komunitě.

Ať už kódujeme nebo děláme raketovou vědu, můžeme pokračovat ve zlepšování světa pomocí technologií a zároveň zvyšovat svůj vliv.

Postavy s kariérou v technologických oborech – jako jsou astronauti, technici, vědci, programátoři na volné noze a stavební inženýři – dostanou více, pokud bude balíček opatření přijat.

Programování, raketová věda a robotika vám vydělají malé množství bodů vlivu. Simíci pracující v kariéře Astronaut, Tech Guru, Vědec, Programátor na volné noze, Civilní designér a Ochránce přírody dostanou 30% zvýšení platu.

Zajímavé:  Jak se zbavit rysu fanouška telefonu v The Sims 4.

Proč utrácet Simoleony za něco, co si můžete sami vytvořit?

Proč vyhazujeme tolik materiálů, které by se daly znovu použít?

S naším Recyklačním balíčkem dáváme vliv na každého, kdo bude používat recyklátory k recyklaci materiálů a konvertory k vytváření věcí z těchto materiálů!

Věříme, že prostřednictvím každotýdenního „Dne bez vody“ a společného úsilí o snížení spotřeby vody* může tato komunita významně změnit!

*Pokud neušetříte dostatek vody v souladu s normami tohoto souboru opatření, budete muset platit denní pokuty. Měj hezký den.

Všiml si ale někdo, že máme celou horu papírových sáčků? Nikdo se neodváží je vyhodit! Jednou se budou hodit! Nemyslíte, že každá z těch 8 346 úhledně složených tašek má potenciál?

Podporou balíčku Bag on Head můžeme tyto tašky hrdě nosit na hlavě jako symbol našeho zeleného životního stylu.

  • Všechny postavy v oblasti, včetně té aktivní, budou mít na hlavě papírové pytlíky.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»