Jak

Jak najít chrastítko The Sims 4

Sul-sul! Vítejte na hoře Komorebi! Jsem místní průvodce a dnes budeme poznávat svět, který mám tak rád. Možná jste to viděli na mapě nebo sledovali video, jako je to výše, ale to je jen poškrábání povrchu. Můžu vám říct mnohem víc!

Pokud se zde rozhodnete bydlet nebo odpočívat, mám pro vás perfektní program.

První pohled na horu Komorebi se vám otevře z vesnice Wakaba na úpatí. Jedná se o krásnou rezidenční oblast se spoustou aktivit. Pokud je to váš první den ve vesnici, udělejte si čas a začněte svou dovolenou zde. Najděte klid při procházce zahradou nebo plavání u vodopádu. Nezapomeňte odpovědět na uctivé pozdravy a zout si boty, když máte na sobě genkany – příslušné nápisy vám to připomenou.
Máte-li s sebou děti, určitě navštivte Festival mládeže na hlavním náměstí. Děti se s radostí setkají s městským maskotem Yamachanem a zúčastní se honu na vesmírné příšery. Když už jsou u toho, můžete si koupit sběratelské předměty z prodejních automatů nebo vyzkoušet festivalové palačinky!
Mimochodem, o jídle. Nutně zkuste jídlo vařené v hotpotu. Sukiyaki je moje oblíbené, ale hlavně proto, že je to perfektní jídlo pro večeři pro dvě osoby. Dá se připravit přímo na kotatsu stole, pod kterým budou vaše nohy v teple a pohodlí. A zde můžete a měli byste požádat o více! A další přísady! Zkus mě držet od druhé misky — uvidím, jak se ti povede!
Fakta o Komorebi: Většina místních jí hůlkami, ale výběr příboru je nakonec na vás. (Podle mého názoru je mnohem snazší nabírat rohlíky hůlkami.) A některá jídla, jako například lahodné taiyaki, lze jíst přímo rukama!

Zajímavé:  Jak získat cukrovou lebku v Sims 4.

L9wPi24.jpg

Jakmile to pochopíte, vydejte se výš do Senbamachi, což znamená „město tisíce listů“. Tato tradičnější vesnice se nachází přímo uprostřed přírody. Výhledy jsou zde idylické, malebné a klidné. Lidé se zde naučili žít přítomným okamžikem a přijímat život tak, jak přichází. Toto místo vám pomůže spřátelit se se svými emocemi a najít rovnováhu.
Moje oblíbená činnost je zde turistika s přáteli. Cedule na tranzitním místě uvádí všechna místa, kam můžete jít. A cestou je toho tolik k vidění! Jakmile si vyberete cíl, odpočiňte si a užijte si čas o samotě. Nejlepší na kempování je komunikace s rodinou a přáteli. Tady se zastavuješ, abys udělal fotku na mostě, tady křičíš v jeskyni a posloucháš ozvěnu. Vždy skvělé, kdy se můžete blíže sjednotit na základě okolních divů a krás.
Každý má samozřejmě své zkušenosti a dojmy. Na naší poslední túře jsme si s přítelem užívali přírodu, dokud jsme nenarazili na denki mushi – elektrické housenky. Zapomněla sprej, takže. trochu dobitý. Pořád je na mě naštvaný za ten výlet bez přípravy, ale to nevadí, později se odstěhuje. Spíše.
Až skončíte s túrou, ať už aktivní nebo meditační, zastavte se na Festivalu světel a obdivujte krásu kolem sebe. Jedná se o tradiční svátek památky zesnulých a chvály světla. Večer se tam odpaluje ohňostroj a po řece se plaví lampiony. Nezapomeňte si něco přát na strom Tanabata.
Fakta o Komorebi: Je velmi důležité uvědomovat si sebe a přítomný okamžik. Někdo rád chodí zamyšleně, jiný rád relaxuje při poslechu japonské lidové hudby. Najděte to, na co se potřebujete zaměřit.

agUfM3e.jpg

Obzvláště mnoho hostů přijíždí relaxovat do Yukimatsu. (Tam leží všechen sníh!) Yukimatsu má pro návštěvníky spoustu luxusních hotelů, protože tam se akce odehrává, ale to neznamená, že tam nejsou místní. Kdo odolá lákavému volání onsenových koupelí a zimních sportů?
Moje dětství bylo strávené na snowboardovém tréninkovém svahu. Samozřejmě jsem musel zpočátku hodně klouzat po zadku, ale teď jsem na svahu vidět minimálně několik hodin denně! Stalo se to součástí mého životního stylu – postupem času jsem si vytvořil návyk. Teď je pro mě těžké si představit den bez snowboardu pod nohama.
Ale nebojte se! Vítáni jsou zde lyžaři a snowboardisté ​​všech úrovní – jak na cvičném svahu, tak na čtyřech větších sjezdovkách. Pokud vás to stále děsí, nebojte se! Zkuste sáňkování. Prudké skoky můžete sjíždět sami nebo ve dvojici s někým dalším. Moje matka mě v raném dětství vždy brala s sebou a toto je jedna z mých nejmilejších vzpomínek.
Udělejte si čas na zábavu zde. Na lezecké cestě pro začátečníky se můžete naučit základy horolezectví a na sněhové túře prozkoumat jeskyni. Až budete hotovi, pravděpodobně prochladlí na kost, zamiřte do onsenu a zažijte relaxační zážitek jako nikde jinde na světě. Nepřeháním. Počítejte s tím, že zde strávíte alespoň pár hodin. Jakmile jste ve vodě, je to. se rozpustí. Všechny vaše obavy, strachy, traumata. nic z toho nebude v uklidňujícím teple záležet.
Fakta o Komorebi: každý má svůj vlastní způsob života a hora Komorebi nabízí pro každého něco. I při pouhé procházce po Yukimatsu uvidíte outdoorové nadšence vyrážející na túry, workoholiky přilepené k počítači, žrouty dostávající občerstvení z automatů a energické lidi (jako já!) létající z kopce. To, co vám udělá největší radost, může být hned za rohem.

Zajímavé:  Jak se zbavit blech v Sims 4.

DA2refV.jpg

Doufám, že jste si našli chvilku a vyzkoušeli si tu začátečnickou lezeckou cestu v Yukimatsu! Tyto dovednosti se vám budou hodit, pokud chcete vylézt na vrchol hory Komorebi. Skupinové výstupy obvykle začínají v onsenu, ale jakmile se vynoříte z vody, čeká vás jedinečná cesta. Teple se oblečte a vezměte si s sebou nějaké občerstvení.
Vyjeďte lanovkou až na začátek sjezdovek, kde se nachází první lezecká překážka. Poté na vás čeká celá řada překážek. Pokud jste ve sportu nováčkem, nenechte si ujít základní tábory po cestě, ale pokud jste zkušenější, prozkoumejte oblast dále! Cestou nahoru narazíte na jeskyně a další překvapení. (Například můžete najít odlehlé místo s možností rychle si pro něco vylézt s ohrožením života. Pro mnohé se takové šance jen zapínají!)

Ale neberte výstup na lehkou váhu! Čím výše půjdete, tím horší bude počasí a také vás může zastihnout bouřka se sněhem. Ano ano přesně tak. Bouřkové sněhové bouře se zde vyskytují uprostřed bouřky. A když udeří blesk, duní hrom a šlehá vítr. visící na skalnaté římse se stává velmi nebezpečným. A pokud spadnete z takové výšky. není třeba o tom ani přemýšlet. Zkrátka buďte opatrní.
Ale když se dostanete na vrchol, zdá se, že se vše zastaví. Můžu ti říct ze zkušenosti: když stojíš na vrcholu, díváš se na jiné hory a na mraky plující někde dole, všechno začíná něco znamenat. Ti, co šli s tebou, něco znamenají. Vaše cesta něco znamená. Toto město a tento svět s jeho krásou, vzrušením a klidem znamenají víc než cokoliv jiného.
Kdy tě mám očekávat?

Jak vylézt na horu Komorebi v The Sims 4 — «Sims 4 Snowy Expanses»?

Jak vylézt na horu Komorebi v rozšiřujícím balíčku The Sims 4 Snowy Expanses?

Zajímavé:  Jak používat kouzla v The Sims 4.

štítky: sims 4, doplněk, počítačové hry, sims 4, zasněžené plochy
Kategorie: volný čas a zábava
komentovat
K oblíbeným
2 odpovědi:
Jednoduché Ein [216K]
2 года назад

V doplňku Snow Expanses se postavy mohou vrhnout do dechberoucích zasněžených dobrodružství. Lyžování, snowboarding, lezení po skalách obklopené zasněženou asijskou estetikou.

Dostat se na vrchol hory Komorebi je jednou z etap k dosažení životního cíle „Extrémní milenec“.

K výstupu na vrchol potřebujete alespoň 2 postavy: průvodce a turistu.

Před výstupem na Komorebi je nutné se připravit.

Pro začátek musí mít vaši Simíci lezecké dovednosti alespoň 6. úrovně.

Batoh musí obsahovat vybavení. Lze jej snadno zakoupit přes počítač. Klikněte na Objednat.

Pak cestovní vybavení. Vybavení si můžete koupit za 450 Simoleonů.

Nezapomeňte si vzít stan a jídlo.

Chcete-li začít s výstupem, naplánujte si společenskou událost.

Horská výprava vás bude stát 200 Simoleonů.

Výprava začíná z Yuan Onsen.

Nyní musí hráč plnit různé úkoly. Když dosáhnete stříbrné medaile, můžete jít na další místo. Nezapomeňte se podívat na různé kameny a závěje. Dají se tam najít zajímavé věci.

A teď jste na vrcholu. Nezapomeňte čůrat jako správný šampion.

autor otázky zvolil tuto odpověď jako nejlepší
komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
kelly milen a [244K]
3 года назад

Schopnost lezení po skalách pro dobrodružné Simíky je k dispozici v rozšiřujícím balíčku hry The Sims 4 Snowy Expanses. Je lepší začít s velmi snadnými výtahy. Jsou umístěny zejména pro začátečníky, přímo u sjezdovek. Je třeba nainstalovat katalog „Fitness“ pro trénink, pak mohou postavy zvládnout důležitou dovednost lezení po skalách na lezecké stěně. Postupem času, později, po tréninku, budou vaši Simíci schopni vylézt na strmější hory. Budou moci dokonce vystoupat až na vrchol — vrchol hory Komorebi.

Zajímavé:  Jak začít nahrávat v The Sims 4.

Na základě úrovně lezeckých dovedností vašeho Simíka musíte zvolit správné přístupy k lezení: buď riskantní, nebo opatrné. Aby mohly postavy posoudit pravděpodobné šance na úspěch, musí nejprve prostudovat povětrnostní podmínky a zkontrolovat své vybavení. Existují 3 typy stěn, které mají 3 úrovně výšky. I bez této dovednosti může Simík začít lézt na nízké stěny. Nacházejí se v Yakimatsu, v blízkosti sjezdovek. Jsou určeny pro začátečníky.

Od 3. úrovně dovednosti lezení po skalách můžete začít zvládat a lézt středně vysokou stěnu. Nachází se vedle Bamboo Grove v Senbamachi. Na úrovni 6 lezecké dovednosti je postava schopna vylézt na nejvyšší stěnu. Pokud se chystáte po horských cestách, budete muset nejprve zdolat několik středně vysokých stěn a ještě jednu vysokou.

Je zde 10 lezeckých úrovní. K výstupu na vysokou horu je vyžadována minimálně dovednostní úroveň 6. Na horské výpravě to nebude jednoduché. Dokud postavy nezískají dostatečné zkušenosti s lezením po skalách, nebudou schopny zdolávat nejvyšší útesy. Příprava je v této věci velmi důležitá. Je dost možné, že postava nedosáhne až na samotný vrchol hory.

Jak se připravit:

  1. Horolezecké vybavení hraje důležitou roli v náročných výstupech. Prostřednictvím počítačového horolezeckého vybavení před začátkem výcviku. Zvýší bezpečnost při lezení a pomůže vašemu Simíkovi při náročných výstupech. Čas od času však vyžaduje výměnu, protože vybavení lezce se časem opotřebovává.
  2. Ne všechny základní tábory mají stany, takže se vyplatí vzít si vlastní. Také neuškodí vzít si s sebou pití a jídlo.
  3. Než vyrazíte na výpravu, nezapomeňte se informovat o povětrnostních podmínkách na horách na informačních stáncích ve městě. Například je velmi obtížné vylézt na horu po ledové krustě.
  4. Aby se postavy mohly vydat na horskou výpravu, musí si v nabídce telefonu naplánovat společenskou událost. Zde máte přístup k možnosti Expedice do hor. Zde musíte vybrat alespoň 2 znaky. Pojedou na výpravu. Za tímto účelem jdeme do onsenských lázní „Sutefani“. Lanovkou je potřeba vystoupat na horu k první skále a poté k značce vedoucí k dalšímu bodu trasy.
Zajímavé:  Jak změnit postavu The Sims 4.

Chcete-li pokračovat v expedici, musíte dosáhnout cílů uvedených vlevo nahoře. Jakmile dosáhnete stříbrné úrovně, vaše skupina může dosáhnout další části hory. Je nepravděpodobné, že postavy dosáhnou vrcholu, aniž by se zastavily, aby si odpočinuly, protože vylézt na horu není snadný úkol. Při výstupu na horu představují nevyspalé postavy nebezpečí pro sebe i ostatní. Po cestě, když budete mít štěstí, najdete jeskyni nebo stan k odpočinku.

Odměnou je sám o sobě pozitivní pocit z výstupu na vrchol. Na vrcholu se nezapomeňte rozhlédnout. Pravděpodobně budete moci vidět závěje, pod kterými se skrývají hodnotné odměny.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»