Jak

Jak umístit bójku v Sims 4

Relaxovat můžete u rybníka. Foto: The Sims 4

V The Sims 4 si můžete přizpůsobit svou polohu pomocí bazénu, stájí a mnoha dalších věcí. Dokonce i rybník s vegetací a možností chytat čerstvé ryby, aniž byste opustili osobní prostor Simíků.

Svěží jezírko je skvělým doplňkem vaší zahrady. To může dát vašemu domovu zvláštní nádech. Simíci se mohou poflakovat u jezírka, zapalovat ohně, grilovat maso a zeleninu, ryby a další.

Postavit si vlastní jezírko není tak jednoduché. Nejprve je třeba vybrat místo pro vytvoření vodní plochy, určit velikost a tvar.

Jak vytvořit rybník v The Sims 4

Vytvoření díry a vody. Foto: The Sims 4

Vytvoření díry a vody. Foto: The Sims 4

Musíte přejít do konstrukčního režimu a vybrat „Nástroje na šířku“ a ikonu lopaty. Jedná se o „Změny v krajině“. Chcete-li vytvořit díru, musíte vybrat nástroj šipka dolů, který se nazývá „Dolní krajina“.

Můžete si vyrobit jezírko libovolného tvaru. Například je to kruh a také čtverec. Hloubku jezírka lze nastavit tažením myši dolů.

Nejprve se udělá jen otvor, který je pak potřeba naplnit vodou. Musíte jít do sekce s dropem. Toto je «Nástroj pro plnění vodou». Můžete „Vyplnit podle výšky“ a zvýšit nebo snížit hladinu vody. Vodu z jezírka můžete také odstranit.

Dekorace jezírka

Jakmile se otvor zaplní vodou, můžete umístění dodat ještě lepší vzhled. Přidejte například flóru a faunu. V blízkosti jezírka mohou hráči pokládat dlaždice nebo natřít trávu v požadované barvě, umístit keře, lavičky, ohně a grily a vytvořit tak místo pro odpočinek postav z The Sims 4.

Ryby v rybníku. Foto: The Sims 4

Ryby v rybníku. Foto: The Sims 4

V záložce «Vodní dekorace (venkovní)» najdete všechny druhy jezírkových dekorací: polena, trávu a kameny. Pokud jde o vodu, existuje několik různých stylů: brakická voda, horký pramen, běžná bazénová voda s chlórem, zelená voda „Nebude čerstvější“ a další.

Zajímavé:  Jak zakázat adresáře v The Sims 4.

Aby bylo jezírko ještě realističtější, můžete do něj umístit komáry, hejno vážek, pulců a další faunu a flóru včetně aligátorů. To vše najdete v záložce „Efekty rybníka“. Můžete vybrat objekty pro jezírko. Například klády a fontány.

Abyste mohli rybařit, musíte umístit ceduli „Rybaření povoleno“.

Jak si vyrobit vlastní sklep v The Sims 4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»