Jak

Jak mohu přejít na The Sims 4?

Přejděte na „Správa světů“ v nabídce hry. Na obrazovce světa klikněte na svůj domov, poté klikněte na tlačítko „Více“ (. ), vyberte „Přejet» a vyberte dům, do kterého chcete jít pohybovat v jakémkoli světě.

Je možné přejít na The Sims 4?

Můžete přejít na The Sims 4 dvě cesty. Jeden může na objednávku přemístění po telefonu nebo na počítači. Na počítači vyberte položku „Rodina“ a poté položku „Přesunout rodinu“. . Nastěhujte se – vaše rodina a rodina žijící v domě se spojí.

Jak koupit nový pozemek v Sims 4?

Chcete-li to provést, musíte na mobilním telefonu jakékoli dospělé postavy vybrat funkci „Move Family“. Poté se otevře mapa města se všemi domy a pozemky, které lze zakoupit. Je třeba poznamenat, že při nákupu prázdného část hráč bude muset postavit dům pro své SIMS sám.

Jak přepínat mezi rodinami v Sims 4?

V městském režimu klepněte na dům své rodiny a vyberte Spravovat rodiny«. Zde vyberte požadovanou rodinu a klikněte na tlačítko se dvěma šipkami. V okně „Separation and Uniting of Families“, které se otevře, přesuňte pomocí šipek požadovanou postavu (postavy) do pravého okna a klikněte na „Create a new family“ (tlačítko plus).

Zajímavé:  Jak se dostat na místo činu v The Sims 4.

Jak udělat pohyb v Sims 4?

  1. Vstupte do nabídky a vyberte „Spravovat města“.
  2. Vyberte svou rodinu, v zobrazené nabídce klikněte na „VÍCE“ a poté na ikonu s náklaďákem („Přemístění«).
  3. Vyberte si pozemek a dům, který se vám líbí.

Jak přesunout jednu osobu ve hře Sims 4?

Chcete-li to provést, stačí kliknout na ikonu vytvořit novou rodinu. Tady už se ničeho nedotýkáme. Jakmile klikneme na osobu, která má být vystěhována charakter, aktivuje se šipka pro přesun doprava. Klikněte na něj a vyberte znak končí na pravé straně.

Jak přidat postavu do vaší rodiny v Sims 4?

  1. V hlavní nabídce vyberte možnost Spravovat města
  2. Dalším krokem je výběr města, kde je dům s aktivním rodina, který potřebujete přidat sim nebo skupina.
  3. V dolní části klikněte na tlačítko „Vytvořit“. rodina na stěhování»

Jak vytvořit postavu v Sims 4 během hraní?

Že vytvořit postavu na vchod do hra, v hlavní nabídce stiskněte „+“ (vytvořit nová rodina). Po krátkém načtení se otevře editor vytváření postav v Sims 4. To je naše pole působnosti.

Jak postavit nový děj v Sims 4?

Už při vzniku galerie měla 4 hrad Jakmile najdete, co potřebujete, klikněte na obrázek a poté klikněte na „Přidat příspěvek“ hodně“ v pravém dolním rohu. Jednou! Hotovo, užijte si to.

Jak změnit typ speciální oblasti v Sims 4?

Změnit typ webu, stačí vybrat jinou možnost — pokud hodně obydlený, výchozí bude „obytný dům“. Pokud to však chcete zveřejnit hodně, budete muset vzít v úvahu všechny požadavky — například, aby se restaurace, musíte dát na stránky stoly a židle, pokladna atd.

Jak koupit další nemovitost v The Sims 4?

Aby postava v The Sims 4 byly potřeba dva domy koupit dvě parcely. Na jednom z nich postavte dům a nastěhujte do něj rodinu, jejíž součástí je i postava. Na druhém místě v editoru města musíte zaškrtnout „Veřejné místo“ a postavit další dům.

Zajímavé:  Jak pracovat na raketě v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»