Jak

Jak jít na vysokou školu v Sims 4

Se zavedením rozšíření Na univerzitě mohou vaši Simíci pokračovat ve vyšším vzdělání. Jak vstoupit na vysokou školu?

Než se přihlásíte na univerzitu, podívejte se na programy obou univerzit. Otevřete v počítači kartu Univerzita.

Na výběr jsou 2 univerzity: Foxbury a Britchester.

Postavy mohou od mládí jít na univerzitu.

Než se zapíšete, ujistěte se, že si rozvinete potřebné dovednosti pro zvolené povolání. Bez dostatečných dovedností a znalostí se Simík nebude moci zapsat do prestižních univerzitních programů.

Po upgradu svých dovedností můžete zkusit požádat o přijetí na univerzitu. Žádost stojí 75 Simoleonů.

Nezapomeňte si před nástupem na vysokou školu zažádat o stipendium. Pomůže vám ušetřit náklady na školné. Možná stipendia.

autor otázky zvolil tuto odpověď jako nejlepší
komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Yurah aU [129 tis.]
3 года назад

Na konci roku 2019 byl vydán doplněk pro The Sims 4.Na univerzitě“, pro tento dodatek, stejně jako pro všechny ostatní, jsme vytvořili herní místo – Britchester je hrdý. Na místech tohoto města jsou dvě univerzity s veškerou infrastrukturou, stejně jako obytné pozemky a veřejné prostory. První univerzita je pojmenována po městě a druhá se nazývá Foxbury.

Studentem těchto dvou univerzit se může stát postava od „mladého“ až po staršího člověka. Teenageři mají pouze příležitost začít se připravovat na vstup na univerzitu.

Zajímavé:  Jak porodit trojčata v The Sims 4.

Nyní o tom, jak vstoupit na univerzitu. Chcete-li to provést, musíte podat žádost, kterou lze provést kliknutím na příslušnou možnost v počítači nebo odesláním prostřednictvím poštovní schránky. Jen nezapomeňte, před odesláním přihlášky na konkrétní univerzitu si je důkladně prostudujte (jaký diplom lze získat, jaké prestižní programy existují atd.)!

Stav své přihlášky na univerzitu můžete zkontrolovat pomocí počítače nebo telefonu. V každém případě budete o tom informováni poštou, protože doba zpracování žádosti je pouze jeden SIM den!

The Sims 4: Jak se přihlásit na univerzitu

Podání přihlášky na univerzitu je jedním z nejstresovějších období v životě mnoha mladých dospělých a může tomu tak být i v The Sims 4. Musíte udělat tolik rozhodnutí, kterou školu budete navštěvovat a kam půjdete. žít, že to všechno může být trochu ohromující.

Tento průvodce se ponoří hluboko do procesu přihlášky na univerzitu v The Sims 4 a naučí vás, jak přesně se přihlásit, abyste dosáhli maximálního úspěchu.

Pokud jste zde, předpokládám, že jste již četli náš článek o stipendiích a požádali jste o všechna platná stipendia pro vašeho simíka. Pokud ne, zamiřte tam hned a odstraňte to z cesty, než se váš simík přihlásí.

Podívejte se na video

Dopis o přijetí na univerzitu Sims 4

Jak se zaregistrovat

Když váš simík po celodenním čekání konečně obdrží akceptační dopis, může se nyní skutečně zapsat do školy a začít svá dobrodružství.

Na Univerzitu se můžete zapsat přes stejnou nabídku, kterou jste použili při přihlašování, buď na počítači nebo ve schránce. Když kliknete přihlásit se na univerzitu uvidíte velké vyskakovací okno, které vás provede procesem výběru školy, výběru titulu, rozhodování, kde bydlet a jak za to platit. Pojďme na to všechny jednotlivě.

Zajímavé:  Jak si objednat jídlo v The Sims 4.

Výběr školy

V The Sims 4: Objevte univerzitu jsou na výběr 2 samostatné univerzity, z nichž obě mají své výhody, pokud vás přijmou do některého z jejich významných titulů.

průvodce zápisem na univerzitu vyberte univerzitu

Obě školy nabídnou všechny běžné obory, které vám umožní jít, kamkoli si vyberete, pokud váš simík nechce být výjimečný. Budou však mít specifické rozlišené tituly, které jsou k dispozici pouze na jedné škole.

Můžete si vybrat, kterou školu chcete, a pokud se rozhodnete, po skončení semestru můžete školu změnit!

Výběr titulu

Druhé a pravděpodobně nejdůležitější rozhodnutí, které váš simík učiní, je, jaký stupeň si zvolí pro svou budoucnost. Toto je také stránka, kde si vyberete své kurzy a kolik jich budete absolvovat.

Je důležité, abyste se ujistili, že zvolený titul bude odpovídat kariéře, kterou bude váš simík v budoucnu chtít. Můžete si to přečíst v podrobnostech pro každý obor a přesně vám to řekne, které kariéry budou s kterým stupněm spojeny.

V tuto chvíli máte stále možnost vrátit se a vybrat si opačnou univerzitu, abyste zjistili, zda je to pro vašeho simíka vhodnější.

průvodce zápisem na vysokou školu výběr titulu

Poté, co si simík vybral požadovaný titul, si nyní může vybrat, kolik tříd bude absolvovat. Toto je opravdu důležité rozhodnutí, protože tým Sims udělal s plným nasazením 4 tříd opravdu těžké, pokud chcete dělat dobře.

Pokud váš simík chce mít prosperující společenský život a připojit se k organizaci nebo možná a tajná společnost, mohou chtít absolvovat 2 nebo 3 lekce, aby měli více volného času. Váš simík potřebuje k absolvování 12 kreditů, takže se budete muset rozhodnout také podle toho, jak dlouho chcete být ve škole, přičemž každý semestr má 5 dní v týdnu.

Zajímavé:  Jak vložit poznámku do The Sims 4.

Můžete si také vybrat volitelný předmět, který se započítává do vašeho titulu, ale není třídou ve vašem oboru. Můžete si vybrat, o jakou třídu se jedná, a tyto třídy poskytnou vašemu simíkovi další dovednosti podle toho, jakou třídu si vyberete. Můžete si například vybrat kurz vaření a získat kuchařské dovednosti!

Výběr Kde žít

Třetí rozhodnutí, které váš simík bude muset udělat, je místo, kde bude bydlet, zatímco bude studovat. Mají několik možností a mohou si vlastně vybrat žít v jakémkoli světě, nejen v něm Britechester.

průvodce zápisem na univerzitu, kde bydlet

První možností je, aby váš simík zůstal ve svém současném domově, to ho nebude stát žádné peníze a umožní mu bydlet s mámou a tátou, dokud získají diplom.

Druhou možností je přestěhovat se do jiného domova mimo kampus v jakémkoli světě. Můžete si vybrat, zda budete bydlet v bytě v San Myshuno, nebo v upířím světě Forgotten Hollow, je to zcela na vás. Musíte si však být schopni dovolit hodně sami, protože na to neplatí studentské půjčky.

Nakonec máte možnost vybrat si univerzitní bydlení. Můžete se přestěhovat do situace na koleji, kde toho budete mít tuny spolubydlící, nebo si můžete vybrat jedno z menších bytů v kampusu, kde budete mít jen pár spolubydlících.

Každá z těchto možností univerzitního bydlení bude stát jiné množství peněz, takže to při svém rozhodování zohledněte.

Placení školného

Vaše čtvrté a naštěstí konečné rozhodnutí, které musíte učinit, je, jak budete platit za univerzitní školné. Toto je také obrazovka, která vám ukáže, kolik vás každá třída bude stát, a také kolik platíte za ubytování.

Pokud jste o nějaké požádali stipendia zobrazí se zde také a budou odečteny z vašich celkových nákladů. Pokud vaše stipendia nepokryjí celkové náklady na školu, budete se muset rozhodnout.

Zajímavé:  Jak porodit chlapce v The Sims 4.

Stránka s možnostmi platby průvodce zápisem na univerzitu

Váš simík si může vybrat, zda bude školné platit z prostředků své domácnosti, nebo se může rozhodnout, že bude platit školné studentské půjčky. Tyto půjčky jsou povinny splácet počínaje okamžikem, kdy váš simík dokončí školu, a jsou vám také účtovány úroky z těchto půjček, pokud je nezaplatíte, přijde si pro vás repoman.

Závěrečné myšlenky

Váš simík je konečně zapsán na univerzitu! jsi nadšená? Užiješ si spoustu legrace. Pokud máte pocit, že nám něco uniklo, dejte nám vědět v komentářích!

Taylor O’Halloran

Hraji The Sims od vydání první hry, když mi bylo pouhých 5 let. Je to moje obrovská vášeň už dvě desetiletí a miloval jsem každou jeho minutu. Také miluji psy. A sendviče s grilovaným sýrem. A myslím, že já a Bob Pancakes bychom mohli být přátelé.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»