Jak

Jak pracovat jako model v The Sims 4

V bezplatné aktualizaci hry 1.51.75.1020 ze dne 16.04.2019. dubna XNUMX dostaly postavy příležitost pracovat nezávislí pracovníci v oblasti psaní, programování a grafického designu. S vydáním katalogu The Sims 4: MOSCHINO tento seznam byl doplněn o jednu další kariéru — Módní fotograf.

Stát se Módní fotograf, použijte svůj telefon nebo tlačítko na panelu kariéry a vyberte kariéru Freelancer a poté Agenturu Future Style Photography Agency.

Vybavení pro fotoateliér

Než začnete shánět rezervace, měli byste se ujistit, že vaše studio má vše, co k natáčení potřebujete: kameru, studiový stativ, značky na modely, kulisu na fotografie a správné osvětlení. Všechny tyto položky můžete snadno najít filtrováním objektů pomocí katalogu „MOSCHINO“, kromě fotoaparátů – ty jsou dostupné v základní hře.

Studiový stativ — to je povinný objekt, je to ten, který otevírá nové příležitosti fotografická dovednost, které bude vaše postava potřebovat, aby fungovala. Konkrétně se jedná o možnost střílet až ze tří postav, používat tagy pro modely a samozřejmě požádat modelky, aby pózovaly ve stylu, který chcete. Více o možnostech studiového stativu se dočtete v obecném přehledu katalogu The Sims 4: MOSCHINO.

Hledání práce na částečný úvazek

Jakmile vybavíte své pracoviště, můžete začít pracovat. Pomocí možnosti „Hledat práci na částečný úvazek“ na panelu kariéry, na počítači nebo telefonu bude postava moci obdržet zakázku. Někdy vám brigádu nabídne i samotná agentura. Každý den bude k dispozici deset různých možností, které se liší podle úrovně fotografických dovedností postavy. Čím vyšší je, tím vyšší platební příkazy může přijímat. Níže jsou uvedeny příklady každodenních úkolů pro módního fotografa.

Zajímavé:  Jak otevřít šablony oblečení Sims 4.

V zásadě jsou všechny kariérní úkoly přibližně stejné:

  • vyfotografujte postavu, která má na sobě určité oblečení nebo určitý styl;
  • zaslat fotografie zákazníkovi ke schválení;
  • zveřejněte fotku na módním simstagramu.

Poté, co postava nastoupí na částečný úvazek, na panelu kariéry se objeví seznam úkolů a termín dokončení. U složitějších zakázek může být počet úkolů větší — zpravidla se počet úkolů pohybuje od tří do čtyř. Pokud postava nesplní úkol ve stanoveném čase, sníží se její produktivita a nedostane platbu. Pokud nesplní všechny úkoly z objednávky, pak zákazník naopak zaplatí jen část částky. Pokud postava dokončí práci před termínem, obdrží platbu a určitý bonus. Pokud si špatně vyložíte přání zákazníka a pošlete mu špatné fotografie, o které požádal, pak je s největší pravděpodobností neschválí a bude požadovat nové focení, takže buďte opatrní. Jako vždy můžete objednávku jednoduše zrušit kliknutím na ikonu koše, ale to negativně ovlivní produktivitu postavy.

Při plnění úkolů věnujte pozornost tomuto bodu. Když pošlete fotky zákazníkovi ke schválení, dostanete od něj odpověď za pár hodin, ale schválenou fotku vám pošle až druhý den běžnou poštou. Takže nebudete moci dokončit svou první práci na částečný úvazek, dokud nezískáte fotografii, která by měla být zveřejněna na módním simstagramu. A nepleťte si to s běžným Simstagramem — k dokončení úkolu použijte speciální možnost na vašem počítači na kartě „Na volné noze“).

Ale pak můžete tento nepříjemný okamžik obejít — stačí uložit alespoň jednu již schválenou fotografii do zavazadla vaší postavy a znovu ji publikovat pro další práci na částečný úvazek. Úkol se započítá a vy už nebudete muset čekat na pošťáka.

Zajímavé:  Jak přidat pouze aktualizaci Sims 4 Mac.

Při práci, odesílání fotografií zákazníkovi a jejich publikování na módním simstagramu dostane váš fotograf následující moodlety:

Modely pro natáčení

Pokud vaše postava žije sama, pak s největší pravděpodobností budete mít otázku — kde získat modely pro plnění zakázek? Je to jednoduché – umístěním „Mark for Models“ do studia a kliknutím na něj si můžete najmout model za malé množství 100 Simoleonů. Nebudete si moci vybrat vzhled, bude generován náhodně hrou, ale můžete jí snadno vybrat oblečení a doplňky pomocí možnosti „Vyberte oblečení“ a „Požádejte o převlečení“ v „ Freelancer“, dostupné po kliknutí na model.

Mimochodem, i vaše modelky budou během focení zažívat různé emoce:

Při hledání stylu

Někdy váš fotograf narazí na úkoly, ve kterých se potřebujete setkat a komunikovat s Style Setterem – ukažte mu své fotografie, diskutujte o módních blozích a podobně.

Nejprve s ním chatujte online pomocí příslušné možnosti na vašem počítači v nabídce „Na volné noze“. Poté se Style Setter objeví v seznamu známých a kliknutím na jeho portrét ho můžete pozvat domů.

Při takové schůzce bude v pravém horním rohu indikován postup plnění úkolů jako u společenských akcí. Jediný rozdíl je v tom, že úkolů bude málo a za toto setkání nedostanete žádné stříbro a hlavně zlato, což je škoda — za takovou akci by bylo zajímavé dostat odměnu.

Téměř všechny potřebné interakce pro úkoly jsou umístěny v nabídce „Freelancer“, která je přístupná kliknutím na Style Setter. Snad kromě vyhlášení přípitku. Mimochodem, ano, nezapomeňte si koupit barový pult.

Komunikace s tak vlivnou osobou nebude marná a dá vaší postavě moře inspirace.

Propagační akce v kariéře módního fotografa

Obecně je pracovní proces poměrně monotónní, stejně jako v jiných pobočkách Freelancer, ale umožňuje vám vydělat dobré peníze. A stejně jako v jiných pobočkách, po prvním vyplnění stupnice produktivity váš módní fotograf získá odměnu:

  • Ocenění za výjimečnou práci na volné noze
  • Bezzrcadlový fotoaparát «Frame 25»
  • Zvýšení výše odměny za splnění úkolů
Zajímavé:  Jak otevřít oblečení v The Sims 4.

Na rozdíl od jiných odvětví kariéry Freelancera to však nekončí. Za druhé povýšení stupnice produktivity, obdržíte fotorámeček „Koláž ve fotorámečku“. Za třetí povýšení odemknete možnost upravovat náladu svých fotografií na počítači (všimněte si, že pokud se vám to nepodaří, fotografie bude zničena, proto si udělejte kopie). Čtvrté povýšení vám poskytne digitální rámeček „Portréty“ od společnosti Shchelk. A nakonec pro páté povýšení získáte digitální rámeček „Landscapes“ od společnosti Click a možnost zaslat své fotografie na casting na obálky módních časopisů (možnost bude dostupná po kliknutí na fotografii visící na zdi). A samozřejmě s každou akcí dostanete více peněz za dokončení objednávek.

Existuje jedno malé „ale“ s obálkami časopisů. Když nám je ukázali v oficiálním videu, všechno bylo krásné — postava je v popředí, titulek titulku se nachází za ní. Ve skutečnosti je to naopak – překrývá se nad postavou, což samozřejmě nevypadá moc dobře. Zdálo by se to jako maličkost, ale je to nepříjemné. Vybírejte tedy úhly, kde to bude méně nápadné.

Všechna další navýšení nepřinesou nic zajímavého kromě navýšení odměn za plnění objednávek a dalších peněžních bonusů až do výše 2000 simoleonů.

To je asi vše, co lze o nové specializaci na volné noze říci. Doufáme, že vám tato recenze pomohla pochopit specifika kariéry módního fotografa, a přejeme vám příjemnou hru!

5 myšlenek na „Kariéra módního fotografa v The Sims 4: MOSCHINO“

Jak odevzdat tuto práci?! Můj Simík dokončil všechny úkoly s předstihem a nic se neděje. Čekal jsem do stanoveného času a stále se nic neděje. Nechápu, kam kliknout a co mám dělat

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»