Jak

Jak hrát o zlato jako herečka v The Sims 4

Kariéra herce v rozšiřujícím balíčku The Sims 4 Cesta ke slávě

Podíl na Tumblr

Tweet o tom na Twitteru

Podíl na VK

Reflektory jsou nahřáté, kamery nastaveny a vše připraveno k natáčení zblízka. Musíte vdechnout život slovům scénáře a přimět publikum, aby věřilo vašemu hrdinovi.

Obecné informace o kariéře herce

Herec je otevřená kariéra, která přichází s přidáním The Sims 4 Cesta ke slávě. Jeho hlavním rozdílem od ostatních otevřených boxů je absence pevného harmonogramu. Hráč si vybere, kdy jeho postava půjde do práce. Zatímco začínající herec se pravděpodobně chytne první role, která přijde, superstar si občas může dovolit relaxovat.

Hereckou kariéru si můžete vybrat jako každou jinou, pomocí nabídky práce, telefonu nebo počítače.

Při hraní za herce má smysl pravidelně se dívat na kariérní panel, protože zde budou sepsány všechny požadavky, váš rozvrh a je zde také tlačítko nutné pro splnění některých úkolů, které pozvat režiséra a herce na návštěva.

Většina kariér již nevyžaduje zvláštní stav mysli k úspěšnému výkonu, ale aktivní kariéry jej stále vyžadují. Zejména v herecké kariéře si vaše postava bude muset zachovat sebevědomou náladu. Existuje mnoho různých způsobů, jak získat důvěru ve hru, například čištěním zubů si můžete být jisti na 4 hodiny, a pokud máte nainstalovanou sadu „SPA Day“, můžete získat moodlet na celých 12 hodin bahenní koupel.

Zajímavé:  Jak můžete vydělat peníze v The Sims 4.

A bez toho se skutečný herec samozřejmě neobejde hereckou dovednost. Čím vyšší dovednost, tím zajímavější role budou nabídnuty vašemu herci a tím větší je pravděpodobnost úspěšného absolvování konkurzu, získání role a skvělého provedení před objektivem kamery na place.

Herecké agentury a konkurzy

Jakmile si zvolíte cestu herce, je třeba kontaktovat některou z hereckých agentur (novinka v telefonu) – budou to právě ony, kdo bude vyhledávat a nabízet vaše postavy konkurzy na role. Nejprve vám budou k dispozici pouze Extras at the Party agency a AI ​​recruitment agency, ale po dosažení 4. fáze kariéry získáte přístup k agentuře Baldy Atfield Actor Base a agentuře Congeniality. Každá agentura má svou specializaci a funkce, takže si můžete přečíst, která se k vaší postavě nejlépe hodí tento článek.

Dalším krokem pro začínajícího herce je přihlásit se na konkurz. Každá ze čtyř agentur vám každý den představí jiné možnosti. Na prvních stupních jich bude velmi málo – na samém začátku pouze dva. Ale jak budete postupovat na kariérním žebříčku, výběr rolí se bude rozšiřovat. O konkurzech, které máte k dispozici, se můžete dozvědět pomocí telefonu nebo počítače (volba „Zeptejte se na vystoupení“) nebo kliknutím na ikonu na panelu kariéry.

Nečekejte, že hned získáte roli v trháku, budete muset začít s rolemi v reklamách a nízkorozpočtových televizních seriálech a postupně se posouvat k zajímavějším projektům. Můžete si přečíst více o dostupných konkurzech zde.

V popisu každého konkurzu váš Simík obdrží podrobné informace o platbě, čase a datu vystoupení a také o tom, jaké dovednosti jsou pro roli potřeba. Požadované dovednosti mohou zahrnovat:

Na přípravu na konkurz má herec zhruba den. Je důležité dostat dovednost na požadovanou úroveň. Pro herce také dává smysl, aby si vyčistil zuby bezprostředně před konkurzem, protože se tak dostane do sebevědomého rozpoložení potřebného k úspěšnému získání role. Mějte na paměti, že konkurz může selhat, proto je důležité splnit všechny podmínky. Pro vaše pohodlí budou všechny informace o konkurzu a požadavky zobrazeny na kariérním panelu.

Zajímavé:  Jak vychovat Simíka v The Sims 4.

Najednou se můžete přihlásit pouze na jeden konkurz. Pokud si to ale rozmyslíte, vždy to můžete zrušit a vybrat si jinou. Zrušit můžete prostřednictvím telefonu nebo přímo na panelu kariéry kliknutím na ikonu koše.

Natáčení ve filmovém studiu

Takže konkurz byl dokončen, herec dostal roli. Do natáčení zbývá ještě více než den a během této doby je ještě potřeba splnit řadu požadavků. V závislosti na roli se tyto požadavky mohou lišit, ale lze je rozdělit do několika kategorií.

  • Vylepšete dovednost (zde není nutné vylepšovat dovednost na další úroveň, sledujte počítadlo na panelu kariéry);
  • Studujte určitou náladu (uveďte svého Simíka do dané nálady, klikněte na ni a vyberte „studijní náladu“ a poté provádějte akce charakteristické pro tuto náladu);
  • Spřátelte se s jinou hvězdou (na panelu kariéry bude tlačítko — „pozvat režiséra a další hvězdy k návštěvě“, pokud na něj kliknete, režisér a herci vás přijdou navštívit, komunikujte s nimi, dokud počítadlo nezapadne stav „dokončeno“);
  • Zkoušet scény (často vyžadující vysokou úroveň hereckého umění a partnera);

Přejděme k natáčecímu dni. Svého Simíka můžete do studia poslat sami (nezapomeňte mít sebevědomou náladu), nebo se k němu můžete přidat.

Studio je plné života – herci se učí své role, komunikují a neustále něco přežvykují. Ano, bufet je neomezený a zcela zdarma! Pracovníci studia mají také plné ruce práce se svými záležitostmi. Setkáte se zde s režiséry, kameramany, specialisty na speciální efekty, maskérkami a kostýmními výtvarníky. Obecně je vše vážné a téměř jako ve skutečném studiu.

Vývojáři nám slíbili dvě filmová studia, ale ve skutečnosti je jen jedno, jen s pokročilejší produkcí jsou další dvě místnosti pro hvězdu a lepší jídlo v bufetu a také více natáčecího vybavení. Mějte na paměti, že salonky pro celebrity může využívat pouze váš herec a pouze v době natáčení. Tím, že po práci zůstane ve studiu, o tuto možnost přichází.

Zajímavé:  Jak se připojit k The Sims 4.

Před začátkem natáčení musí herec projít rukama maskérky a kostýmního výtvarníka. Pokud si však na třetí úrovni slávy váš herec vybere bonus „Uznání“, může být natočen ve formě, v jaké si hráč přeje, a to neovlivní produktivitu. Také s tímto bonusem bude moci přeskakovat konkurzy a získávat role automaticky.

Musíte také splnit řadu malých úkolů, které se zobrazí na panelu průběhu pracovního dne.

Tyto úkoly se liší natáčení od natáčení a mohou být tak jednoduché, jako je jíst, klábosit, dávat komplimenty, nebo být profesionálnější (zkoušet s jinou hvězdou, ptát se režiséra na názor). Pozorně si přečtěte rady, které se objeví, když najedete kurzorem na problém, některá řešení nejsou tak zřejmá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Když jsou všechny úkoly splněny, musí herec informovat režiséra, že je připraven natáčet. Upozorňujeme, že aby se tato funkce objevila, musí se herec a režisér navzájem znát.

A konečně proces natáčení! Herec stoupá na jeviště. V závislosti na složitosti projektu bude muset hrát ve třech nebo více scénách, sám nebo v tandemu s dalším hercem. Scéna se spouští kliknutím na svítící kříže na podlaze (značky pro hraní na jevišti) nebo na svítící předmět.

Mějte na paměti, že partneři jsou vybíráni náhodně a někdy může dojít k nečekaným překvapením – například partner v romantické scéně nemusí být vůbec takový, jaký jste si představovali. Ale skuteční profesionálové nevěnují pozornost takovým maličkostem!

Mimochodem, je velmi skvělé, že filmový štáb během natáčení skutečně pracuje, jak se očekávalo — to dodává realističnosti toho, co se děje.

Každá scéna může být přehrána úspěšně nebo riskantně. Riskantní scéna může selhat, pokud váš herec není na natáčení dokonale připraven, ale za úspěšnou realizaci stojí dvojnásobek bodů. I „úspěšná“ hra však může selhat, pokud je váš Simík ve špatné náladě nebo fyzické kondici. Mezi scénami můžete stav svého Simíka korigovat (vzít ho na záchod, najíst se atd.), ale sledujte počítadlo času.

Zajímavé:  Jak se vytvořit v The Sims 4.

Po skončení natáčecího dne dostane herec odměnu v Simoleonech a body slávy. Se správnou přípravou může Simík po každém natáčecím dni získat povýšení a poměrně rychle stoupat po kariérním žebříčku.

Na konci pracovního dne má herec možnost zůstat ve studiu, ale není v tom žádný velký přínos, kromě zlepšení jeho dovedností herectví s dalšími herci nebo použijte místní videosystém a vylepšete další novou dovednost — mediální produkce. Mimochodem, na rozdíl od jiných aktivních kariér, kde jste mohli zůstat v práci jen pár hodin, v kariéře herce tato doba není omezena.

Ocenění za hereckou kariéru

Každý pokrok ve vaší kariéře odemkne nové kariérní odměny – kostýmy, místnosti s dekoracemi a také štítky pro hraní na pódiu. Tagy jsou velmi zajímavým objektem, který vám umožní zpřístupnit téměř jakoukoli produkci ve vaší kariéře na vašem domácím pozemku. Najdete je v režimu nákupu v sekci Šperky/Ostatní.

Navíc je mohou používat všichni Simíci s hereckými dovednostmi alespoň na úrovni 2. Při natáčení ve studiu má štítek obvykle pouze možnost potřebnou pro danou produkci, ale umístěním doma si můžete vybrat z různých možností: souboje, přestřelky, šermířské souboje, romantika a dokonce i scéna smrti. A jakmile budete mít přístup ke všem scénám a kostýmům na jevišti, můžete pořizovat úžasné inscenované snímky obrazovky na téměř jakékoli téma.

Mimochodem, veškeré vybavení pro natáčení je k dispozici také v režimu nákupu a vaše postavy s ním mohou interagovat, takže pokud chcete zcela znovu vytvořit atmosféru filmového studia na jakémkoli jiném pozemku, vše je ve vašich rukou!

The Sims 4: Jak vydělat zlato na hereckých koncertech

Herecký koncert The-Sims-4-earn-Gold

Pokud je váš Simík ctižádostivý herec nebo herečka, může za herecké vystoupení vydělat šílené množství Simoleonů. Simíci, kteří dostanou zlato, vydělají nejvíce peněz.

Zajímavé:  Jak zvýšit parametry v potřebách Sims 4.

Věděli jste, že 5hvězdičkové celebrity, které mají vysokoškolský titul v oboru drama a mají výhodu slávy Easy Street, mohou vydělat až 20 XNUMX $ za herecké vystoupení?

Zde je to, co musíte udělat, abyste získali zlato na jakémkoli hereckém vystoupení v The Sims 4.

Jak vydělat zlato na komerčním hereckém vystoupení

Chcete-li získat zlaté hodnocení na komerčním hereckém vystoupení, dostaňte svého Simíka do sebevědomé nálady. Ujistěte se, že splníte všechny požadované úkoly a pusťte se do riskantních tahů.

Riskantní hraní vám dá zlato na komerčních hereckých koncertech.

Vyberte aktivity, o kterých víte, že v nich máte vysoké dovednosti, jako je fitness, tanec, zpěv a tak dále.

Provádění riskantních hereckých pohybů vyžaduje vysokou úroveň dovedností, abyste je správně vytáhli.

Například na koncertě, kde potřebujete bojovat s monstrem ve vězení, váš Sim potřebuje vynikající kondiční schopnosti, aby boj vyhrál.

Požádejte svého Simíka, aby vypil láhev lektvaru sebevědomí těsně před provedením riskantních scén.

Pro rychlé připomenutí, lektvar sebevědomí můžete získat z obchodu Aspiration Rewards Store pomocí svých bodů spokojenosti.

Mějte na paměti, že před koncertem budete požádáni, abyste si procvičili určité dovednosti. Tento krok nepřeskakujte a než se vydáte na komerční herecký koncert, procvičte si požadované dovednosti.

Udělejte to a váš Simík úspěšně provede riskantní interakce bez problémů.

Jak vydělat zlato v hereckém vystoupení v televizní show

Chcete-li získat zlato v hereckém vystoupení v televizní show, musíte maximálně využít herecké dovednosti svého Simíka a dostat ho do sebevědomé nálady.

Stojí za zmínku, že 5hvězdičkové slavné herce neustále získávají zlato na hereckých vystoupeních v televizních show.

Pokud váš Simík není hercem na úrovni 5 hvězdiček, ujistěte se, že jste před hraním dokončili všechny úkoly a během hraní provádějte riskantní možnosti.

Zajímavé:  Jak uspokojit své potřeby v The Sims 4.

Pro rychlé připomenutí, hercovy platby za koncerty do značné míry závisí na tom, jak jsou slavní a jaké výhody mají. Získejte výhodu Easy Street co nejdříve.

Tato výhoda zdvojnásobí příjem a zanechá vašeho Simíka šťastného, ​​když se vrátí domů z práce.

Jak vydělat zlato na filmovém hereckém vystoupení

Mít titul v herectví zvyšuje šance vašeho Simíka vyhrát zlato ve filmovém hereckém vystoupení. Perk Easy Street ze stromu slávy a odměna za aspiraci světově proslulé herečky také zvyšují vaše šance na výhru zlata.

Všichni Simíci v kariérách založených na zábavě dostanou vyšší výplaty, dokud bude tento NAP aktivní.

⇒ Mimochodem, věděli jste, že v The Sims 4 můžete chodit s celebritami?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»