Jak

Jak hrát na bicí v Sims 4

Sims 4 Drums Mod – stáhněte si tyto hratelné bicí ještě dnes!

Bicí Mod

Věděli jste, že klavír se počítá jako bicí nástroj? Je to klasifikováno tímto způsobem, protože zvuk je vytvářen kladivy bicími (údery) do strun. Věděli jste, že klavíry jsou také jediným perkusním nástrojem v? The Sims 4? Zvláštní, že? Máme několik smyčcových nástrojů jako součást základní hry as balíčkem Vampires Game Pack získáte další dechový nástroj ve varhanách, ale stále nemáme základní bicí nástroj: bicí. Objevili se v The Sims 2 a The Sims 3, ale pokud je chcete nyní, budete muset použít bicí mod.

The Sims 4 Play Drum Mod

Naším řešením tohoto hrubého nedostatku bicích ve hře je Play Drums Mod od Cepzida. Přeměna Bicí souprava Marvin Beats mesh od TS3, bicí sada přichází se všemi náležitostmi: basový buben, tom-tomy, floor-tom, malý buben, crash činely a hi-hat činely.

Tento nástroj umožní simákům ve věku dítěte a starším „cvičit“ na bicí s připojenou skutečnou animací a hudbou (také staženou z TS3). Jakmile dosáhnou úrovně 5 v dovednosti Drum – ano, má také svou vlastní specializovanou dovednost – mohou simíci „hrát“ na bubny. Nebo můžete dovednost podvádět pomocí speciálního cheatu pro bicí mod: stats.set_skill_level Major_Drum 5 maximalizuje dovednost.

Bohužel zde nejsou žádné možnosti hraní za tipy a ostatní simíci nebudou reagovat na vašeho simíka, který hraje. I když předpokládám, že to není nutně špatná věc, pokud rádi cvičíte ve svém bytě s tenkými stěnami…

Zajímavé:  Jak vyrobit dvojčata narozená v Sims 4.

Podívejte se na Drums Mod v akci v tomto šikovném videu:

hudební mody sims2 1

Závěrečné představení

Pozvedněte své faux-bandy a dejte těmto hudebníkům novou dovednost, kterou si osvojí s modem Drums od Cepzida! Nechte svého simíka procvičit si řadu písní, šplhejte po dovednostech a hrajte podle svého srdce (nebo uší)! Vaši sousedé možná nepřestanou tleskat, ale neměli by si přestat stěžovat! Máš nějaký oblíbený nástroj? The Sims 4 nebo takový, který byste chtěli přidat v budoucnu? Dejte nám vědět do komentářů, udržujte rytmus a šťastné simming!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»