Jak

Jak hledat byty v galerii Sims 4

Aktualizujeme galerii The Sims 4 a zefektivňujeme funkci vyhledávání.

The Sims 4 by bez vás, našich hráčů, neexistovali, a my chceme poděkovat každému z vás za zveřejňování svých výtvorů a používání galerie. Nikdy jsme nečekali, že uvidíme tolik neuvěřitelných a kreativních struktur. Abyste mezi tolika úžasnými materiály našli to, co jste potřebovali, museli jste dlouho hledat, což mnoha hráčům působilo potíže. Ale už to dělat nemusíte!

No, pojďme rovnou k věci a prodiskutujeme fantastické změny v galerii! Za prvé je nyní mnohem jednodušší obsah vyhledávat a publikovat. Ikony se zvýrazní, když je něco nového, a aktualizované karty usnadní procházení obsahu. Aktualizace tím nekončí, ale ještě neprozradíme všechna tajemství!

Zahrajte si The Sims 4 podle vlastních pravidel

Jednou z nejdůležitějších věcí na hrách The Sims je schopnost vyjádřit se a mít ve hře úplnou kontrolu. Proto vás kromě aktualizace galerie zveme k vytváření vlastních sbírek! To znamená, že si můžete vybrat libovolné sady, které se vám líbí, a vytvořit si vlastní kolekci. Podrobnosti zde.

Máme také další vzrušující novinky, o které se můžeme podělit: nyní se můžete stát členem Origin Access Premier! S Origin Access Premier získáte nové hry na PC dříve, než kdokoli jiný, zahrajete si více než 100 her v The Vault a získáte 10% slevu na DLC The Sims 4 včetně rozšiřujících balíčků, herních balíčků a balíčků obsahu k nákupu jakýchkoli her Původ. Získáte také přístup ke hrám z knihovny her The Vault a budete si moci vyzkoušet nové produkty od EA, než budou uvedeny do prodeje! A to vše za 14,99 $ měsíčně nebo 99,99 $ ročně

Zajímavé:  Jako ve staveništi Sims 4.

Uvidíme se v Galerii! Sledujte novinky The Sims 4 na Fórech, Twitteru a Instagramu, dejte like naší facebookové stránce a přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube. Přihlaste se k odběru zpravodaje The Sims 4 a získejte e-mailové aktualizace, exkluzivní nabídky a další (včetně dalších produktů EA, novinek, událostí a akcí) a získejte kytaru zcela zdarma!

*K hraní vyžaduje The Sims 4 (prodává se samostatně) a všechny aktualizace hry. Viz minimální systémové požadavky pro doplněk.

Související zprávy

Jak tým The Sims a jeho partneři zlepšují rozmanitost a zastoupení v.

The Sims 4
25.03.2024

Aktualizace: 06.03.2024

The Sims 4
06.03.2024

Aktualizace: 28.02.2024

The Sims 4
28.02.2024

The Sims 4 The Sims FreePlay Simulace The Sims Mobile od EA tiktok instagram twitter discord youtube twitch facebook Knihovna her Předplatné aplikace EA Informace Dostupnost Nápověda Rakousko Belgie Bulharsko Chorvatsko Kypr Česká republika Dánsko Estonsko Finsko Francie Německo Řecko Maďarsko Island Irsko Itálie Lotyšsko Lichtenštejnsko Litva Lucembursko Malta Norsko Polsko Portugalsko Rumunsko Slovensko Slovinsko Nizozemsko Španělsko Švédsko Švýcarsko Rusko Spojené státy americké Spojené království Austrálie Francie Deutschland Itálie 日本 Polska Brazílie Španělsko 대한민국 繁體中文 Právní informace a soukromí Uživatelská smlouva Pravidla pro soukromí a identifikace uživatelů (vaše soukromí v rámci služby YouTube) Používejte Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky Google

Kde jsou moje věci? Hledání výtvorů v galerii The Sims 4

Máte problémy s hledáním výtvorů v Galerii The Sims 4? Pomůžeme vám to najít.

Února 22, 2017
29752
facebook
X
Google+
Pinterest
WhatsApp
— Reklama —

Pokud jste aktivním uživatelem Online galerie The Sims 4 nebo někdo, kdo rád tvoří a sdílí, pravděpodobně jste se divili, proč v galerii nemůžete najít určitý obsah. Totéž platí pro YouTubery/Sorytellery/Bloggery a další, kteří chtějí, aby jejich následovníci a spolužáci našli a používali jejich výtvory.

Zajímavé:  Jak se točit v Sims 4.

Pro začátek při procházení Galerie The Sims 4 založená na prohlížeči hledat výtvory, ujistěte se, že vy deaktivujte políčko „Maxis Curated“. než budete hledat. Z nějakého důvodu je tato možnost ve výchozím nastavení povolena a bude zobrazit výtvory, které byly „oblíbené“ oficiálním účtem galerie Maxis. Pokud výtvor nemá své „oblíbené“, nenajdete ho.

Další důležitá věc, kterou je třeba pamatovat při používání Galerie The Sims 4 založená na prohlížeči, je to, že budeš nikdy najít výtvory, které zahrnují vlastní obsah nebo mody. Když tehdy aktualizovali galerii, záměrně vyloučili jakýkoli modifikovaný obsah (a filtr na něj). Hráči tak nebudou moci přímo odkazovat na sdílené výtvory CC/Mod v galerii.

Nyní k tomu Galerie ve hře The Sims 4. Naštěstí galerii ve hře není nastavte výchozí možnost na „Maxis Curated“, takže budete moci vidět všechny výtvory každého hráče, který své výtvory nahrál. Pokud však váš oblíbený tvůrce (nebo vy sami) nahraje obsah, který zahrnuje vlastní obsah, pomocí jednoduchého vyhledávání jej nenajdete.

Jak vidíte výše, budete muset přejít na další krok, abyste otevřeli kartu „Upřesnit“ a vybrali možnost „Zahrnout vlastní obsah“, protože je ve výchozím nastavení vypnuta. Pokud toto políčko nezaškrtnete pokaždé, když používáte galerii, nenajdete žádné výtvory CC/Mod.

Konečně, Aplikace Galerie Sims 4. Pokud můžete, vyhněte se tomu jako moru. Neexistuje žádné prediktivní vyhledávání, žádný vlastní filtr obsahu, existující filtry se nikdy nepřilepí, žádná možnost obnovení pro stejnou stránku a nemá smysl ji používat, když můžete do hry jen skočit.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»