Jak

Jak docílit mladistvého vzhledu pleti v The Sims 4

Jedním z úžasných aspektů hry je schopnost vytvořit a ovládat jedinečného hrdinu. Můžete si vytvořit svého vlastního Simíka a dokonce ho vést ke kariérnímu úspěchu nebo sestavit jakýkoli scénář. Co když však vaše postava stárne a chcete jí vrátit mládí? Nebojte se, v tomto článku se s vámi podělíme o několik způsobů.

Použijte lektvar

Lektvar mládí si můžete koupit v obchodě s odměnami, jeho cena je 1500 bodů. Poté se vrátí do mládí a jeho věk bude resetován. Ujistěte se, že tuto metodu použijete, než se vaše postava změní ve staršího člověka, hra nepočítá s tím, aby se starší lidé stali mladšími.

Omlazovací kód

Tato metoda je vhodná pro každého. V režimu ovládání stiskněte tlačítka Ctrl + Shift + Cpro otevření konzole. Pak napište testy jsou pravdivé a stiskněte vstoupit. Zbývá pouze zadat příkaz: cas.fulleditmode a podržet tlačítko SHIFT na klávesnici přesuňte kurzor myši na znak, který potřebujete. V nabídce, která se otevře, musíte vybrat — Změnit v SP. Nyní jej můžete změnit v CAS pro jakýkoli věk.

Použijte nastavení

Chcete-li zpomalit proces stárnutí vašeho Simíka, přejděte na Možnosti hry, poté na Hraní, vyberte možnost Životnost postavy a nastavte ji na Vysoká, aby žili co nejdéle.

S úpravami

Existuje mnoho modů, které vám pomohou omladit vaši postavu nebo ji učinit nesmrtelnou. Nainstalujte ten, který vám vyhovuje, a postupujte podle pokynů. Jedním z nich je oltář mládí, který najdete na našem webu.

Omlazení vašeho hrdiny je tedy celkem jednoduché, stačí si vybrat způsob, který vám vyhovuje, a postupovat podle pokynů. Hodně štěstí ve hře!

Zajímavé:  Jak vzkřísit upíra v The Sims 4.

Sdílet s přáteli:

  • Nainstalujte soubory v Sims 4
  • Jak nainstalovat doplňky sims3pack
  • Jak nainstalovat doplňky balíčku

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»