Jak nastavit

Jak postavit Mystery Shack v The Sims 4

Oslavte Halloween 2020 postavením upířího sídla v The Sims 4

Strašidelné sídlo The Sims 4

Halloween v roce 2020 vypadá trochu jinak, ale jako oddaný zastánce všeho strašidelného jsem odhodlán to oslavit jakýmkoli možným způsobem. Jasně, nemůžu si obléknout kostým Tildy Swinton Snowpiercer do místního baru a pít, dokud nezačnu křičet «Já patřím dopředu, ty patříš do ocasu,“ namátkou patroni, ale nenechám se odradit od oslavy mého oblíbeného svátku.

Oslavou mám na mysli zavřít se do 10hodinového (a stále přibývajícího) strašidelného domu v The Sims 4, ze kterého hrozilo, že mi budou krvácet oči. Nechtěl jsem jen postavit nějaké staré strašidelné sídlo v gotickém stylu, těžké na věži. Chtěl jsem postavit strašidelné sídlo v New Orleans, protože jsem masochista. Tak to je duch Halloweenu. Takže v roce, kdy jsou domácí večírky zakázány, triky jsou sociálně distancované a procházení nočních můr v barech je víc než jen snění, takhle jsem oslavil Halloween v The Sims 4.

Obludná múza

The Sims 4 Halloween

Ve Forgotten Hollow (svět představený v The Sims 4: Vampires) jsou již předpřipravená čtyři sídla v gotickém stylu a nechtěl jsem s tím mít nic společného. Rozhodl jsem se tedy shromáždit reference tím, že zamířím do Google Maps a začnu se procházet virtuálními ulicemi New Orleans, protože jsem tam nebyl od svého svatebního dne (to je děsivý příběh na jindy). Příběhy říkají, že New Orleans je tak strašidelné, protože zde není žádná pevná půda, pod kterou by mrtví mohli odpočívat, takže duše vidí měkkou půdu a potulují se po ulicích nebo chodbách starých městských domů. Ať už je to American Horror Story: Coven nebo dům královny upírů z Louisiany v True Blood, na představě strašidelného sídla v New Orleans je něco obzvláště strašidelného.

Zajímavé:  Jak postavit plot v The Sims 4.

Většina budov v New Orleans má velmi specifický architektonický styl zvaný kreolský, který mísí španělskou, karibskou a francouzskou architekturu s prvky ovlivněnými horkým a vlhkým klimatem NOLA. V Big Easy jsou vystaveny tuny různých domácích architektonických stylů, od domů s dvojitou brokovnicí až po sídla řeckého obrození, ale já jsem se usadil v americkém městském domě, který je pouze kreolským městským domem bez komerční nemovitosti v dolním patře (kreolské městské domy zahrnují velká část nechvalně známé Francouzské čtvrti).

Americký městský dům má litinové balkony, obdélníková okna, prvky italského designu a dokonale symetrickou fasádu. Při plánování tohoto sídla jsem měl směs historického domu Garden District, jako je American Horror Story: Coven house, a samostatnou verzi Sídlo LaLaurie na mysli. LaLaurie Mansion je jedním z nejznámějších architektonických prvků v New Orleans a možná nejstrašidelnějším místem ve městě. Pokud jste viděli American Horror Story: Coven, budete si pamatovat Madame LaLaurie, nechvalně proslulou svou pověstí kruté otrokyně v polovině 1800. století.

Nechtěl jsem (a nemohl) postavit přesnou repliku sídla LaLaurie nebo domu Covenů, ani jsem nechtěl postavit postavu kolem té příšerné ženy (Madison Montgomery, lol). Místo toho jsem čerpal inspiraci od Sophie-Ann LeClerq z True Blood, královny upírů z Louisiany. Ale sídlo Sophie-Ann není to pravé pro moji vizi – upřímně řečeno, je to bolest v očích ve srovnání s jinými kusy architektury ve městě. A tak jsem se rozhodl, že Sophie-Ann LeClerq si pořídí svůj vlastní strašidelný městský dům ve stylu NOLA, postavený na zakázku od vás, a to jak z lásky, tak i pro práci. Věř mi.

Posvátné pozemky

Strašidelný dům The Sims 4

Nejsem ani zdaleka profesionální stavitel (neuvidíte mě v žádné sezóně The Sims Spark’d), ale tohle byla ta nejpodrobnější a nejpropracovanější stavba, jakou jsem kdy v The Sims 4 udělal – a kdysi jsem vytvořil Středomořská vila s nádvořím uprostřed pozemku a bazénem vybaveným zapuštěným posezením uvnitř. Poté, co jsem se rozhodl o půdorysu této budovy s halloweenskou tématikou a začal jsem rozkládat okna a sloupy, byl jsem okamžitě ohromen konceptem dalšího navrhování domu. Prvních pár hodin jsem strávil prací na pozemku.

Zajímavé:  Jak správně postavit dům v The Sims 4.

Přihlaste se k odběru newsletteru GamesRadar+

Týdenní přehledy, příběhy z komunit, které máte rádi, a další

Odesláním svých údajů souhlasíte s Podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů a jste starší 16 let.

Pečlivě jsem ručně maloval kamenné zdivo pomocí terénního nástroje, místo pouhého vyplnění plochy vybranou povrchovou úpravou podlahy. To mi umožnilo vzbudit dojem, že areál byl kdysi celý dlážděný krásnými dlažebními kostkami, ale od té doby převzala vládu plazivá bažinatá vegetace New Orleans. Zručně jsem namaloval několik dlažebních kostek pokrytých trávou, pak jsem přešel na trávu v mrtvém, matně hnědém a tečkovaném mezi kameny, pak jsem přešel na jiný styl dlažebních kostek, které jsem jemně namaloval směrem k okrajům pozemku. Nikdy mi to nepřišlo úplně správné, ale vzal jsem si mentalitu Boba Rosse a nechal nedokonalosti po dvou hodinách práce zůstat.

Byl jsem rozhodnutý postavit Sophie-Ann bazén, ale místo bujného vnitřního bazénu, který má v True Blood, jsem se rozhodl, že pro ni udělám bažině zelený bazén, který bude obklopovat strašidelné sochy. Znovu jsem chtěl, aby to bylo jako v New Orleans, a ve městě, které je často dusnější než sauna, jsou bazény venku. Na opačném konci dvorku jsem postavil samozřejmě hřbitov. Garden District v NOLA je domovem tří hlavních hřbitovů, takže bych byl nedbalý, kdyby dvůr Sophie-Ann nezahrnoval jeden. Později několik mrtvých keřů růží a desítky plazivých trnů a už jsem se nemohl vyhnout práci na základech samotného domu.

Plíživá smrt (a ostružiní)

Strašidelný dům The Sims 4

Byl jsem jen pár minut do zdobení, když jsem si uvědomil, že je nemožné vytvořit strašidelný kreolský městský dům, který by vyhovoval mým standardům, aniž bych udělal trochu podvod. Chtěl jsem celý exteriér pokrytý plazivými ostružiníky a krvavě rudým břečťanem, s interiérem, který by byl majestátní a elegantní, ale v havarijním stavu. Ale The Sims 4 vám nedovolí vrstvit většinu věcí na sebe, což znamená, že jsem nemohl zakrýt dvojitá kreolská okna hustým ostružiním nebo umístit škrábance na dveře vedoucí do sklepa. Zde vstoupil do hry cheat „přesunout předměty“ a zapnul jsem ho, protože jsem si byl dobře vědom, že by to mohlo narušit mou hru tím, že znemožní procházení určitých tras.

Zajímavé:  Jak postavit město v The Sims 4.

Dokonce s jedním z Sims 4 podvádí aktivované, to bylo stále pracné úsilí. Musel jsem na venkovním břečťanu sám strávit více než čtyři hodiny, lopotit se s plazivými ostružiníky a choulostivými pavučinami, neustále na sebe vrstvit stovky kusů břečťanu a ostružiní, dokud jsem nezískal vzor. akorát. Dvakrát nebo třikrát jsem změnil názor na barvu a složení břečťanu, což vyžadovalo, abych smazal každý jednotlivý zatracený kousek, který jsem umístil (v jednu chvíli jsem to úplně vzdal a prostě jsem na stávající věci navrstvil další břečťan, ale což skončilo tunou náhodného břečťanu plovoucího uprostřed místnosti).

Když jsem s tím byl konečně spokojený, výsledek navodil iluzi krvavě rudého hororu číhajícího v zadní části domu, který pomalu (ale neúprosně) přebírá vládu nad celou budovou. Zdrojem hrůzy je podzemní doupě se dvěma rakvemi uvnitř – alias ložnice Sophie-Ann. Abych byl upřímný, interiér zabral mnohem méně času než exteriér – a pravděpodobně nevypadá tak dobře by jak jsem začínal přecházet oči. Ukázalo se, že trávíte příliš mnoho času sledováním obrazovky bez přestávky is špatné pro vaše oči.

Stěny jsou pokryty odhalenou omítkou, obřími vodními skvrnami a záhadnými škrábanci. Všude po zemi a v rozích neskutečně vysokých stropů jsou pavučiny. V prosklených vitrínách jsou podivné lebky, obří varhany, záchod, ve kterém rozhodně straší, a celý prostor je kriminálně podsvícený. Pokud jste krátkozraký jako já, hodně štěstí v tomto domě. Nakonec je hotový produkt – no není dokončený, protože pokaždé, když se pokusím přejít do živého režimu a skutečně hrát jako Sophie-Ann, skončím zpět v režimu sestavení a provádím úpravy.

V The Sims 4 jsem uvězněn ve strašidelném domě, ale mám na starosti alespoň výzdobu interiéru.

Zajímavé:  Jak postavit nákupní centrum v The Sims 4.

Alyssa Mercante

Alyssa Mercante je editorkou a autorkou funkcí v GamesRadar se sídlem v Brooklynu, NY. Před vstupem do tohoto odvětví získala magisterský titul v oboru moderní a současná literatura na univerzitě v Newcastlu s disertační prací zaměřenou na současné nezávislé hry. Většinu času tráví hraním soutěžních stříleček a podrobných RPG a nedávno byla na panelu PAX o nejlepších barech ve videohrách. Ve volném čase Alyssa zachraňuje kočky, cvičí italštinu a hraje fotbal.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»