Dům

Jak zkombinovat dům v The Sims 4

Mody, cheaty a kódy pro stavbu na The Sims 4: doporučení od hráčů

Vzrušující simulátor života s názvem Sims se již rozšířil po celém světě a našel si fanoušky různých pohlaví a věku. Přestože je považována za hru hlavně pro dívky, milují toto mistrovské dílo počítačového průmyslu i chlapci. A je na tom hodně co milovat – s každým novým dílem přidávají vývojáři něco nového, co dodává chuť a výrazně usnadňuje hraní.

Sims 4 kódy pro stavbu

Rozsáhlá transformace hry

The Sims 2 měli skutečný 3D svět, vylepšený systém dovedností, panely přátel a přítomnost mnoha doplňků, díky kterým byla hra pestřejší a zajímavější. Ve hře Sims 4 byl vrcholem editor stylů, který vám umožňuje přebarvit jakoukoli věc tak, jak se hráči líbí, a také otevřený svět, s jehož pomocí mohli Simíci konečně uniknout ze svého domu a projít se. město. No a v The Sims XNUMX byl speciální inovací systém emocí, přepracovaný režim tvorby postavy a vylepšený konstrukční režim. O tom druhém se bude diskutovat v tomto článku.

Inovace

Aktualizovaný konstrukční režim může hráči nabídnout tak jednoduché a pohodlné nástroje, jako je možnost upravit výšku stěn, spojit několik místností do jedné, změnit velikost místností, přesunout je, kopírovat a otáčet. Za zmínku stojí i dostupnost hotových místností: vývojáři vytvořili hotové místnosti speciálně pro hráče – zbývá je pouze stáhnout a umístit na jakékoli vhodné místo. Nyní si hru můžete užít! Lze zakoupit i jednotlivé kusy nábytku. Nemusíte kupovat celý pokoj jen kvůli lustru nebo pohovce, která se vám líbí. The Sims 4 nám může nabídnout spoustu různých zajímavých funkcí. Níže se můžete dozvědět kódy a tajemství hry.

Zajímavé:  Kde najít cihlový dům v The Sims 4.

Stavební režim Sims 4: Cheaty a kódy

Všechny výše uvedené nástroje pro stavbu vašeho vysněného domova jsou prostě úžasné. Ale co když jich není dost? V tomto případě hráči pomohou kódy Sims 4 pro stavbu. Po přečtení informací níže budete moci hrát mnohem efektivněji a postavit si dům svých snů.

kódy sims 4 konstrukční režim

Tlačítka pro správu stavby

 • , /. – tato tři tlačítka vám umožní otáčet vybranou položku.
 • Lisování Z nebo Backspace vám umožní jej odstranit.
 • Chcete-li vybraný objekt přesunout do další buňky, stačí kliknout M.
 • Jednou ze skvělých věcí, které vývojáři zahrnuli do The Sims 4, jsou kódy pro konstrukci mimo síť. Chcete-li umístit položku mimo mřížku, podržte ji a klepněte Další. A pro otočení podržte stejnou klávesu a otočte vybraný objekt.

Když jsme se vypořádali s ovládáním, přejdeme k samotným kódům. Abyste mohli zadat kódy Sims 4, není nutné spouštět konstrukční režim. Stačí zavolat příkazovou konzoli. To lze provést současným stisknutím kláves během hraní Ctrl, směna и C. Po zavolání konzoly zadejte následující kódy:

 • bb.moveobjects – umožňuje křížit předměty mezi sebou. To bude velmi užitečné, pokud bylo plánováno nestandardní umístění předmětů v interiéru. Tento kód také umožňuje odstranit všechna omezení nastavená vývojáři. Jeho používáním můžete libovolně přesouvat objekty jak svisle, tak vodorovně. Můžete například umístit okno přímo na podlahu nebo zavěsit stojan na strop. S pomocí tohoto kódu se vaše nejdivočejší nápady splní! Kočárek ve vzduchu nebo nástěnná lampa hned vedle základní desky — nic není nemožné.

Sims 4 cheat kódy pro stavbu

 • bb.ignoregameplayunlocksentitlement – zadáním tohoto kódu do příkazové konzole získáte přístup ke všem odměnám za kariéru, včetně speciálních předmětů, které se dávají, když v určité kariéře dosáhnete určité úrovně. Odposlouchávací zařízení nebo neobvyklá knihovna — to vše se vám zpřístupní. Odemykají se i celé místnosti, jejich získání v normálním režimu závisí také na dosažení různých cílů.
 • Kódy pro «Sims 4» pro stavbu dokonce umožňují vidět něco, co v normálním režimu vidět nelze. Stačí zadat kód do příkazové konzole bb.showhiddenobjects, a všechny předměty skryté před zvědavýma očima budou viditelné. Můžete je najít otevřením vyhledávacího pole a zadáním slova „DEBUG“ do něj. Díky tomuto kódu se zapne režim ladění a budete moci nakupovat předměty, které se dávají za plnění různých úkolů, dokonce i sběratelských (například drahokamy nebo motýli, vzácné rostliny).
 • bb. povolit bezplatnou stavbu – tento kód vám pomůže provádět změny v těch objektech, které nelze ve výchozím nastavení upravovat. Například nemocnice, restaurace, knihovna a další veřejné budovy. Nyní můžete změnit tapetu ve své knihovně nebo vyměnit nudnou sochu v muzeu umění za krásnější a zářivější. Volba je na tobě. Tento kód také pomůže změnit skryté budovy. Uvidíte položky, které byly dříve nedostupné, a můžete je změnit, předělat je podle svých představ.
Zajímavé:  Prodal jsem svůj domácí úkol v The Sims 4.

Stavební kódy Sims 4 mimo mřížku

The Sims 4 kódy a cheaty jsou velmi zajímavé. Když je použijete moudře, můžete trávit čas ve hře mnohem ziskověji, protože se před vámi otevřou skvělé příležitosti. Nyní můžeme shrnout, že stavební kódy Sims 4 jsou opravdu skvělá věc. Ale to není všechno. Existují kombinace kláves, které vám umožní změnit velikost objektu, to znamená zvětšit nebo zmenšit. Chcete-li to provést, musíte stisknout tlačítko směna и [, pokud chcete zmenšit velikost vybrané položky. směna и ], naopak umožní jeho zvýšení.

Měňte věci podle svého. Z velkého oblouku můžete udělat malý oblouk, aby prošlo jen dítě. Nebo si naopak z malého plyšového medvídka můžete vyrobit obrovského medvěda a ozdobit jím náměstí v parku.

Nyní znáte všechny cheaty v The Sims 4 pro stavbu. Hranice hry se ještě rozšířily – co postavit tentokrát?

Stavební mody

Zjistili jsme stavební předpisy Sims 4, což je dobré. Kromě nich ale existují i ​​různé mody vymyšlené hráči, které umožňují posunout standardní hranice vytvořené vývojáři a užít si hru na maximum.

Neomezené možnosti

Existuje mod, který vám umožní odemknout všechny položky z režimu nákupu a výstavby. Dá se najít volně dostupný na internetu. Chcete-li jej nainstalovat, musíte si stáhnout soubory ke stažení a postupovat podle pokynů.

the sims 4 codes cheaty

Kromě toho existuje spousta různých modů vytvořených řemeslníky, které vám umožňují přemalovat stěny v jakékoli barvě, kterou chcete, a také vám dávají možnost změnit texturu tapet, dlaždic, čalounění pohovky atd. V The Sims 3 , tato možnost byla poskytnuta bez modů editorem stylů, ale pokud ji v Sims 4 nemáte, musíte použít mody.

Jednou z neobvyklých příležitostí, které nám móda otevírá, jsou skleněné stěny. Ano, v Sims 4 je možné postavit průhledný dům, byt nebo dokonce městský dům stažením speciálního modu!

Zajímavé:  Kde je domácí úkol v The Sims 4.

Jak nainstalovat mody?

Móda je rozhodně dobrá věc. Pokud po přečtení tohoto článku chcete do hry nainstalovat mod, pak by bylo užitečné zjistit, jak to udělat správně, aniž by došlo k porušení nebo poškození herních souborů.

Instalace mod

Než začnete s instalací, věnujte pozornost formátu modu. Tohle by mohl být ten typ .balík nebo archiv obsahující soubory jako .ruo (.ru). Pokud má mod první formát, musíte umístit všechny soubory s formátem .balík do složky Mods. Najdete ho na Dokumenty/Elektronické umění/The Sims 4/Mods. Toto je výchozí cesta, ale někdy může být složka Mods na jiném místě, než je výchozí.

Sims 4 kódy a herní tajemství

Pokud je mod v archivu, musíte jej umístit do stejné složky Modsa poté spusťte hru a v nastavení zaškrtněte políčko „Mody pro scénáře“. Poté by se hra měla restartovat.

To je vše. Užijte si hru!

Sims 4 kód pro kombinování předmětů

Hackované hry a cheaty

Při stavbě a zařizování svého domova se hráč často potýká s tím, že každý objekt má kolem sebe svou zónu, ve které nelze stavět jiné objekty. Například nábytek nebo interiérové ​​předměty nelze umístit kolem postele ve vzdálenosti jednoho čtverce. To je extrémně nepohodlné, a pokud chce hráč umístit více všeho potřebného do omezené oblasti, nemůže to udělat.

Kód umožňuje hráči umisťovat předměty co nejblíže k sobě, čímž odstraňuje omezení týkající se uspořádání nábytku a dalších věcí vodorovně i svisle (můžete například umístit umyvadlo do středu místnosti nebo zvednout knihovnu nebo pohovka nad úrovní podlahy). Kód pro kombinování objektů v Sims 4 – bb.moveobjects

Kombinování objektů Existuje mnoho užitečných kódů a funkčních příkazů, které vám pomohou vytvořit kreativní domácí uspořádání. Hlavní příkazy, které se nám budou hodit:

 • moveobjects je hlavní cheat, který odstraňuje omezení.
 • Klávesa 9 a 0 – poté, co hráč aktivuje hlavní cheat, vám tyto klávesy umožní pohybovat předměty v prostoru (nahoru/dolů).
 • Klíč (I) – Předměty, které se hráč rozhodne vzájemně kombinovat, nejsou vždy umístěny na správném místě. Tato klávesa zmenšuje nebo zvětšuje jakýkoli objekt ve hře.
 • Klávesy «» — objekt vybraný hráčem se pomocí těchto kláves otočí o 45 a 90 stupňů.
 • F5 – Aktivuje a deaktivuje schopnost, která hráči umožňuje umístit předměty mezi polovinu dlaždice nebo čtvrtinu podlahové plochy. Výsledkem je detailnější a jemnější spojení se stavebními buňkami ve hře.
 • Podržením klávesy „ALT“ může hráč postavit cokoli, dokonce i mimo stavební buňky, stejně jako otáčet a manipulovat s objektem v libovolném úhlu. Kromě toho tento klíč pomáhá přesněji umístit vnitřní předměty na stěny domu (pohybují se plynuleji a rovnoměrněji).
 • ignoregameplayunlocksentitlement – ​​Všechny odměny za kariéru budou dostupné v nákupním režimu.
 • showhiddenobjects – V nákupním režimu jsou skryté odměny, tento kód je zcela otevře. Týká se to především sběratelských předmětů.
Zajímavé:  Jak dostat dítě do domácího vězení The Sims 4.
Zbývá čas ke stažení sec

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»