Jak

Jak získat spoustu přátel v The Sims 4

Cheaty na přátelství Sims 4 – Snadná cesta k přátelství!

Je váš sim osamělý? Potřebujete vylepšenou sociální lištu? Zoufale chcete, aby si s nimi někdo zahrál stolní fotbal? Zní to, jako by se jim hodili přátelé. Pokud je váš simík samotář nebo společensky nešikovný nebo prostě příliš zaneprázdněný na to, aby se sám spřátelil s ostatními, mohou vám pomoci podvody na přátelství!

Cheaty na přátelství Sims 4

Jedna věc, kterou si mnoho dlouhodobých hráčů sims ze starších her určitě nenechá ujít, je požadavek mít [X] počet přátel, aby mohli být v zaměstnání povýšeni. Dává to smysl pro jistý kariéry, nebo možná, když se spřátelíte jistý sims (jako váš šéf), ale z velké části to sloužilo spíše jako překážka pro rychlé povýšení než cokoli jiného. I když už se nemusíme potýkat s tímto problémem, je stále příjemné mít přátele! Dělají mnoho činností zábavnějšími a někdy je příjemné mít jen někoho, s kým si můžete popovídat.

Použijte Friendship Cheaty k nalezení svého dalšího nejlepšího!

Projdeme si 3 různé cheaty, které vám usnadní spřátelit se s jinými simíky s různou mírou zapojení. Ať už chcete napsat jediný cheat a začít nebo přesně přizpůsobit každý vztah, můžete to udělat pomocí cheatů pro přátelství. Nezapomeňte si nejprve zapnout testingcheaty!

Zajímavé:  Jak přenést oblečení do The Sims 4.

Představit Všem Ostatním

Představit 2

Tento podvodník na přátelství toho moc nedělá při získávání nových přátel, ale umožňuje vašemu simíkovi poznat každého dalšího simíka na světě. Je to užitečné, pokud si chcete vybrat, s kým se spřátelí, ale ještě jste nenarazili na konkrétního simíka, kterého jste hledali, abyste navázali známost. Otevřete cheatovou konzoli a zadejte:

relationship.introduce_sim_to_all_others

A pak čekáme. Pokud máte starší počítač nebo mnoho simů v souboru pro uložení, bude pravděpodobně chvíli trvat, než je hra dokončí načítání všech, ale nakonec se panel vztahů vašich simíků rozběhne s řadou nových známých. Odtud můžete pokračovat v budování vztahů s požadovanými simíky staromódním způsobem nebo používat jiné podvody na přátelství k posílení vašeho vztahu.

Vytvořte Cheat pro přátele

Toto je zdaleka nejjednodušší cheat k použití, protože většina práce je již hotová za vás. Zadáním tohoto cheatu způsobíte, že se vaši simíci spřátelí s náhodným dospělým simíkem, který se okamžitě objeví na vašem pozemku, aby se poflakoval s existujícím přátelským vztahem. I když nemáte pod kontrolou, kdo přesně se objeví, je to velmi pohodlný cheat pro simíky, kteří se chtějí spřátelit:

relations.create_friends_for_sim

Hlavní nevýhodou tohoto cheatu je, že se omezuje na generování dospělých simů, takže pokud si hrajete s dítětem nebo dospívajícím, kterému chcete dát nějaké věkově přiměřené přátele, vaše práce ještě neskončila. Nejjednodušším řešením je to, že poté, co pro svého simíka vygenerujete nějaké nové přátele, přejděte na Spravovat domácnosti a použijte stárnoucí cheat ke změně nových přátel simíka na odpovídající věk. Jen mějte na paměti, že dětští simíci budou potřebovat strážce a speciální NPC budou nahrazeny.

LTR_Friendship_main

LTR

Pokud chcete nastavit přesnou úroveň přátelství mezi dvěma simíky až do přesného bodu, LTR Friendship cheat bude vaší nejlepší sázkou. Tento cheat vám umožňuje nastavit dlouhodobý vztah (LTR) mezi dvěma simíky od nejlepších kamarádů až po úplné nepřátele. V textovém poli níže budou [SIM 1] a [SIM 2] vyplněny úplnými jmény všech zúčastněných SIM a [ÚROVEŇ RELATIONSHIP] je číslo od -100 do +100.

Zajímavé:  Jak zabíjet v The Sims 4.

modifikace vztahu [SIM FIRSTNAME LASTNAME 1] [SIM 2 FIRSTNAME LASTNAME] [RELATIONSHIP LEVEL] LTR_Friendship_main

Pokud jednomu ze simíků, se kterými pracujete, chybí příjmení, mělo by fungovat zadání pouze jeho křestního jména. Tento cheat také funguje s domácími mazlíčky; stačí vyměnit»LTR_Friendship_main«S»LTR_SimtoPet_Friendship_Main“ v cheatovém kódu.

K dispozici je verze tohoto cheatu i pro romantické vztahy.

Řešení problémů s cheaty na vztahy

Pokud zjistíte, že tyto cheaty nemůžete správně fungovat, zkontrolujte následující:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»