Dům

Jak přestěhovat svůj dům v The Sims 4

Pokud je dostatek peněz, může si rodina vybrat vhodný dům nebo pozemek a nastěhovat se do něj. Chcete-li to provést, musíte na mobilním telefonu jakékoli dospělé postavy vybrat funkci „Move Family“. Poté se otevře mapa města se všemi domy a pozemky, které lze zakoupit.

Jak přestěhovat svou rodinu a dům v Sims 4?

Poté přejděte do «Galerie» a vyberte svůj dům v «Moje knihovna» a poté umístěte zařízený dům (tlačítko v pravém dolním rohu okna s podrobnostmi o domě). Vraťte se do Spravovat města, vyberte svou rodinu, klikněte na Přesunout a přesuňte ji, nezařízenou, k sobě domů na větší pozemek.

Jak přestěhovat svůj dům do jiného města v Sims 4?

Na počítači vyberte položku „Rodina“ a poté položku „Přesunout rodinu“. Na telefonu se vše dělá úplně stejně. Když vyberete „Move Family“, otevře se mapa města, ve kterém aktuálně žijete. V The Sims 4 se můžete přestěhovat do jiného domu, který se nachází ve stejném městě.

Zajímavé:  Kde je myčka v The Sims 4.

Jak přejít na Sims 4 bez celé rodiny?

Je možné, aby se jedna postava pohybovala?

Dále se otevře editor se čtyřmi městy, musíte kliknout na „rodinný editor“ v pravém horním rohu obrazovky a otevřít panel „přesunout postavy mezi rodinami“, kde musíte vybrat jednoho Simíka, kterého chcete přesunout.

Jak přenést postavený dům do The Sims 4?

Je to docela jednoduché — vezměte nejnižší polopříčku a nainstalujte ji po celém otevřeném obvodu vany. Nyní už zbývá jen vybrat si dům, který se vám v této či jiné lokalitě líbí. Mimochodem, s galerií The Sims 4 bude snazší přesunout váš dům na jiný pozemek, včetně většího.

Jak přenést dům v Sims 4 na jiný počítač?

Chcete-li to provést, v Originu na obrázku se Simíky klikněte na „i“ a poté na kartu Region. Skladování, zaškrtněte políčko. 2. možnost (je lepší, aby nedocházelo ke konfliktu s ukládáním) Chcete-li to provést, přejděte na C: Uživatelé Uživatelské jméno Dokumenty Electronic Arts The Sims 4. Zkopírujte tuto složku a přeneste ji do jiného počítače.

Lze dům v The Sims 3 přesunout na jiný pozemek?

Rodinu můžete přestěhovat, aniž byste opustili herní režim (tj. přestěhovat se), k tomu vyberte na telefonu možnost „Přesunout“ > „Vedle“ (nebo „Přesunout“ > „Vedle“ na počítači), pak budete muset vybrat rodinné simíky, kteří se stěhují.

Jak se v The Sims přestěhovat do jiného města?

 1. Vstupujeme do režimu „změnit město“;
 2. Vyberte požadovanou rodinu Simíků a klikněte na jejich dům;
 3. V okně, které se zobrazí, vyberte funkci „Uložit kopii do knihovny“.

Jak se přestěhovat do jiného města v Sims 4?

1. V režimu mapy klikněte na dům s rodinou, objeví se okno se zprávou, kde budete vyzváni k vystěhování rodiny nebo k nastěhování, zvolíte se přestěhovat. 2. Dále potvrďte svou volbu, vyřešte problém s nábytkem z vašeho předchozího domova a kliknutím na zaškrtávací políčko přesunete.

Zajímavé:  Jak maximalizovat Simíka v Sims 4 pomocí kódu.

Jak se přestěhovat do jiného domu ve hře Sims?

 1. Vstupte do nabídky a vyberte „Spravovat města“.
 2. Vyberte svou rodinu, v zobrazené nabídce klikněte na „VÍCE“ a poté na ikonu s náklaďákem („Pohyb“).
 3. Vyberte si pozemek a dům, který se vám líbí.

Jak přesunout jednu postavu v Sims 4?

 1. Po aktivaci karty „Editor rodiny“ se před vámi objeví okno s názvem „Správa rodin“. .
 2. Po výběru požadované rodiny klikněte na ikonu se šipkami „Přesunout postavy mezi rodinami“.
 3. Gratulujeme!

Jak přivést postavu zpět k životu v The Sims 4?

Chcete-li použít tuto metodu ke vzkříšení Simíka, jeho duch musí být přátelský. Když jste si jisti, že jste splnili všechny podmínky, musíte umístit „Knihu života“, abyste po přepnutí na ovládání ducha mohli vybrat záložku „Přivést do života“.

Jak požádat o nastěhování k vám v Sims 4?

 1. Spřátelte se se spolubydlícím toho, koho máte na očích, nabídněte mu, že se k němu nastěhujete, a „nastěhujte“ drahocennou postavu podle dohody. .
 2. Přejděte do režimu změny města, vyberte rodinu postavy, o kterou máte zájem, rozdělte ji a přesuňte ji do svého domu.

Jak přestěhovat dům do The Sims 2?

Maria, jdi do hry, na městském panelu v „Houses and Lots“ vyberte dům, který chcete přenést do nové hry. Umístěte jej, klikněte na něj levým tlačítkem myši, v okně klikněte na „Exportovat sekci“ V okně, které se objeví, zaškrtněte políčko vedle „Exportovat do souboru“.

Jak zadávat kódy v Sims 4 za peníze?

Cheaty na peníze v The Sims 4. Jako v každé podobné hře, pro zadání kódu musíte zavolat na konzoli. Chcete-li to provést, současně podržte několik tlačítek (Ctrl + Shift + C) a do zobrazeného okna zadejte požadovaný kód. Konzolu můžete zavřít jednoduše stisknutím klávesy Enter nebo Esc.

Zajímavé:  Jak uvolnit všechny domy při přechodu na The Sims 4.

Jak přesunout svou rodinu do knihovny v Sims 4?

 1. Klikněte na tlačítko «Galerie» v pravém horním rohu.
 2. Klikněte na záložku «Galerie».
 3. V KATEGORIE vyberte «Rodiny».
 4. Uložte svou rodinu nebo postavu do Moje knihovny.
 5. Klikněte na «Umístit rodinu» v pravém dolním rohu.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»