Přírůstky

Jak přesunout rozšiřující balíček do The Sims 4

Mnozí se tedy více než jednou setkali s problémem nedostatku místa na systémovém disku.
Bohužel hra automaticky nainstaluje složku EA Games na plochu na systémový disk bez vašeho souhlasu. Obrovské přetížení této složky (pokud stahujete vlastní položky z internetu v přemrštěném množství) může vést k pádu Windows, což povede přímo k přeinstalaci Windows a zmizení této vzácné složky se všemi uloženými a staženými soubory (v některých případech ). Musím říct, že je to velmi nepříjemná skutečnost.
Existují minimálně tři možnosti:

Naposledy upravil Fimka, 18.09.2011 v 21:41.

Zkusil jsem to. Hrál jsem!!))) Nevím, co se stane po restartu. pah-pah-pah!!

Je možné přesunout složku C:My DocumentsEA GamesThe Sims 2 na jiný disk?

Složka Moje stažené soubory začala zabírat hodně místa, a tak vyvstala logická otázka — je možné nějak přesunout systémovou složku C: My DocumentsEA Games The Sims 2 na jiný pevný disk? Čili je to vůbec technicky možné a jak na to? Samozřejmě, že hra bude i nadále odkazovat na tuto složku. Předem moc děkuji.

chouette, můžete přesunout všechny mé dokumenty na jiný disk a složka s EA Games se přesune spolu s nimi. Klikněte pravým tlačítkem na moje dokumenty — vlastnosti — cílová složka — a tam je umístění konečné složky. Přepněte na jiný disk. To je vše. Už o tom psali někde na fóru, teď to budu hledat

Zajímavé:  Jak zakoupit doplněk pro The Sims 4.

Adresa: Ulice pojmenovaná po spisovateli, pětipatrová budova, třípokojový byt =))

Ale nemám cílovou složku ve vlastnostech Moje dokumenty. A další metody jsou pro můj mozek příliš nesrozumitelné.

Adresa: Ulice pojmenovaná po spisovateli, pětipatrová budova, třípokojový byt =))

Co když vezmete tytéž Moje dokumenty a jednoduše je přenesete na jiný disk. Nebo by to bylo příliš snadné?

SantaFulmine, to je PŘÍSNĚ () zakázáno))) (protože jsem to už zkusil, byl jsem hloupý)
Pokud tomu dobře rozumím, měli jste to samé, že na ploše byl zástupce „Moje dokumenty“, takže otevřete nabídku Start, je tam řádek „Dokumenty“, klikněte pravým tlačítkem na tento řádek a vyberte řádek „Zobrazit na ploše“, takže pokud jste měli zástupce na ploše, je lepší jej nejprve smazat, abyste nebyli zmateni), takže tam zaškrtneme.
Poté klikněte na „Moje dokumenty“ RMB (pravé tlačítko myši) a vyberte „Vlastnosti“, v zobrazeném okně vyberte kartu „Cílová složka“ a do řádku „Složka“ napište řekněme: „D: Moje dokumenty“, klikněte buď na „Použít“ nebo „OK“ (umístěné v pravém dolním rohu)
Celá složka „My Documents“ se začne přesouvat do zadané cesty)
Jen nerušte přesun, jinak se nic nepohne
Vše je připraveno) Pokud máte nějaké problémy, napište mi do PM nebo sem, pokusím se pomoci

Adresa: Ulice pojmenovaná po spisovateli, pětipatrová budova, třípokojový byt =))

Pokud je člověk idiot, pak na to neexistuje žádná léčba. Po přeinstalaci systému Windows jsem ve vlastnostech složky konečně získal kartu „Cílová složka“. No, zadal jsem novou adresu, kliknul na použít a pak jsem se vyděsil a kliknul na Storno. Poté se na mé ploše v „My Documents“ otevřela úplně jiná složka! Smazal jsem to z plochy a poslal jsem zpět „Moje dokumenty“. na plochu a. Všechno. Karta „Cílová složka“ zmizela. No, kdo jsem po tomhle? Pomozte mi prosím, jinak nejsme přátelé s počítačem

Zajímavé:  Jak krásně můžete udělat dívku v The Sims 4 s doplňky.

„V životě bude určitě všechno v pořádku, stejně jako ve filmech. Happy end, jak se říká. A pokud není všechno dobré, tak to není konec. Film ještě neskončil.» («Om Shanti Om»)

Je možné přesunout složku The sims 4.

Dobrý den, na jednotce „C“ nemám dostatek místa, ale to není otázka: mohu přesunout složku „Mods“ nebo „Electronic arts“ na jednotku „E“? Aby mi místo na disku C nezabíraly mody, jinak si s mody opravdu chci hrát! Když jsem jich nainstaloval několik, místo na jednotce „C“ se zmenšilo. Prosím, řekněte mi, zda je možné něco z výše uvedeného přenést na jiný disk. Mám piráta (není třeba psát: FU PIRATE!)

Všechny mé dokumenty můžete přesunout na jiný disk a složka EA Games se přesune spolu s nimi. Klikněte pravým tlačítkem na moje dokumenty — vlastnosti — cílová složka — a tam je umístění konečné složky. Přepněte na jiný disk. To je vše. Už o tom psali někde na fóru, teď to budu hledat

S největší pravděpodobností ne. Program obsahuje adresu složky s uložením na tomto disku. Můžete zkusit nainstalovat samotnou hru na jiný disk.

Bude stačit kliknout pravým tlačítkem na složku „Moje dokumenty“ na ploše, vybrat Vlastnosti a tam v poli Cílové umístění složky zadat nové umístění složky dokumentů. V důsledku toho zůstanou Dokumenty a Nastavení tam, kde byly, ale samotné dokumenty se přesunou na nové místo. Všechny normální programy (kancelář, moderní hry) to pochopí a budou si tam zapisovat své soubory.

Kde jsou uložená místa v Sims 4 a jak mohu přenést své uložené sejvy?

Uložení v Sims 4 se nachází ve složce Uložit. Najdete jej v části DocumentsElectronic ArtsThe Sims 4Saves. Tato složka se vytvoří automaticky po prvním spuštění hry. Mají ho všichni hráči bez výjimky. Bez ohledu na to, zda máte piráta nebo licenci.

Zajímavé:  Jak vytvořit vlastní doplňky k The Sims 4.

Přenos uložených položek do Sims 4 je velmi snadný. Zejména s ohledem na to, že nyní víte, ve které složce by měly být a jak ji najít. Stačí přesunout stažené soubory typu save (musí být ve formátu save nebo ver) do složky Saves. Jak jste již pochopili, nachází se podél cesty DocumentsElectronic ArtsThe Sims 4Saves. Tento způsob je vhodný pro instalaci hotových savů, které jste si stáhli zde, nebo pro jednoduchý přenos vlastních uložených souborů, například po přeinstalaci hry.

Co mám dělat, když je uložení staženo ve formátu zip, rar nebo 7z?

Jediný háček je v tom, že Sims 4 neumí číst archivní soubory. Před instalací tedy musíte archiv rozbalit a extrahovat z něj všechny soubory. K rozbalení můžete použít standardní archivátor Windows, WinRar, 7zip nebo jakýkoli jiný program, který umí číst soubory v těchto formátech.

Je možné přenášet soubory z jednotky C na jednotku D

Schválené rozhodnutí

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Pošlete e-mail příteli

U Sims 3 jsou kroky podobné.

Nepracuji pro EA.

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Pošlete e-mail příteli

U Sims 3 jsou kroky podobné.

Nepracuji pro EA.

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Pošlete e-mail příteli

únor 2017 – poslední úprava únor 2017

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Pošlete e-mail příteli

white-origin-promo

Potřebujete pomoc?

Pokud potřebujete pomoc s problémy souvisejícími s hrou, účtem atd., kontaktujte nás. Rádi pomůžeme.

ea-promo

Zabezpečte svůj účet

Ověříme, že jste to skutečně vy, zasláním kódu pro důvěryhodná zařízení.

ea-help-promo-2

Máte potíže s připojením ke hře?

Pokud máte potíže s připojením ke hrám EA, postupujte takto.

Jak nainstalovat předem vytvořené ukládání do Sims 4?

 • Černý pouštní rozbitý goblin amulet, komu ho dát
 • Archáž, co dělat po 50
 • Watch dogs 2 jak upgradovat všechny dovednosti
 • Kde najdete termální zahradu subnautica pod nulou
 • Resident evil 3 kde je mapa hvězd
Zajímavé:  Kde mohu nainstalovat The Sims 4 bez doplňků.

The Sims Wiki

Vítejte v The Sims Wiki! Nelíbí se vám reklamy? Pak vytvořit si účet ! Uživatelé s účty uvidí reklamy pouze na hlavní stránce a mají více možností než anonymní uživatelé.

Ještě nemáte svůj účet?
Inzerát

The Sims Wiki

 • Průvodce hrou The Sims 3
 • Průvodce hrou The Sims 4

Průvodce hrou: Instalace vlastního obsahu

Vlastní obsah byl vždy součástí The Sims série, alespoň pro PC a Mac hry v ní. Způsob instalace se však u jednotlivých her lišil a nebylo vždy zřejmé.

Čtenáři, kteří neznají komprimované archivní soubory (zip, RAR a 7z), by si měli přečíst část o archivních souborech.

Cesty k souborům uvedené v této příručce používají oddělovač «» («zpětné lomítko») standardní ve Windows. Počítače Mac mohou místo toho používat znak „/“.

Obsah

 • 1 The Sims
 • The Sims 2
  • 2.1 Soubory Sims2pack
  • 2.2 Povolení vlastního obsahu

  The Sims [ ]

  In The Sims, různé typy vlastního obsahu jsou umístěny v různých složkách v závislosti na jejich typu souboru. Se soubory s obsahem není třeba dělat nic jiného, ​​než je umístit do správných složek. Nejsou rozpoznány podsložky, s výjimkou složky Downloads používané pro objekty.

  Nejlepší je nastavit systém Windows tak, aby se přípony souborů zobrazovaly vždy. Při instalaci obsahu pro The Sims, ikony souborů a uvedené typy souborů by měly ne být považovány za spolehlivé, stejně jako mnoho rozšíření The Sims použití pro vlastní obsah používají také jiné programy a tato rozšíření mohou být s těmito programy spojena.

  Níže uvedené cesty k souborům předpokládají výchozí instalaci PC do C:Program Files. [1] Počítače Mac mohou nebo nemusí mít složku Program Files. Bez ohledu na umístění instalace a bez ohledu na to, zda je hra na PC nebo Mac, část cesty k souboru po „The Sims“ bude stejná.

  Objekty mají obvykle příponu .iff, ale občas použít .daleko . Obvykle jsou umístěny v:
  C:Program FilesMaxisThe SimsDownloads , a mohou být umístěny v podsložkách. Mohou být také umístěny v:
  C:Program FilesMaxisThe SimsGameDataUserObjects

  • Některé objekty, například výchozí náhrady, mohou mít specifické pokyny k instalaci.
  • Soubory, které upravují aspekty chování hry, také používají příponu .iff a mohou mít specifické pokyny k instalaci.

  Vzhledy pro Simíky i domácí mazlíčky mají rozšíření .skn a .cmx pro sítě. Textury jsou soubory BMP a mají příponu bmp. Tyto soubory jsou umístěny v:
  C:Program FilesMaxisThe SimsGameDataSkins

  • Vlastní animace, které používají rozšíření .cfp a .bcx.cmf, jsou také umístěny v této složce.

  Textury střechy jsou 32×32 BMP soubory a mají příponu bmp. Od textur kůže je lze odlišit jejich malou velikostí. Jsou umístěny v:
  C:Program FilesMaxisThe SimsGameDataRoofs

  Stěny včetně nástěnných maleb mají rozšíření .wll. Jsou umístěny v:
  C:Program FilesMaxisThe SimsGameDataWalls

  Podlahy mají přístavbu .flr. Jsou umístěny v:
  C:Program FilesMaxisThe SimsGameDataFloors

  Spousta je zvláštní případ. Jejich názvy souborů mají tvar HouseXX.iff, kde XX je jejich číslo šarže. Jsou umístěny v:
  C:Program FilesMaxisThe SimsUserDataXXHouses
  XX je dvoumístné číslo reprezentující okolí. Například Neighborhood 1 je UserData01 , Neighborhood 2 je UserData02 atd.

  The Sims 2 [ ]

  In The Sims 2, vlastní obsah byl zjednodušen. Existuje jedno hlavní rozšíření, .balíka jedna hlavní složka, Ke stažení, jehož umístění nezávisí na umístění instalace. Umístění složky „Stažené soubory“ je:
  Windows XP: Dokumenty a nastavení (Váš uživatelský účet) Moje dokumenty EA GamesThe Sims 2 ke stažení
  Windows Vista, Windows 7, Mac: Uživatelé (váš uživatelský účet) Dokumenty EA GamesThe Sims 2 ke stažení

  If Noční život nebo novější, může složka Downloads obsahovat podsložky.

  Soubory .package nebudou zpravidla spojeny s programem, pokud není nainstalován program určený k jejich čtení, jako je SimPE.

  Se soubory balíčku není třeba dělat nic jiného, ​​než je umístit do složky Stažené soubory nebo do její podsložky. Často je však nutné, aby hráči ručně vytvořit složku Stažené soubory. Při tomto postupu je třeba mít na paměti dvě věci. Jedním z nich je, pokud jde o The Sims 2 se týká názvu této složky is citlivý na velká písmena. První písmeno musí být velké «D» a všechna ostatní písmena musí být malými písmeny. Pokud byla základní hra nainstalována prostřednictvím kompilace, název základní složky v Dokumentech může být název kompilace namísto „The Sims 2“. Například v The Sims 2: Ultimate Collection, složka Stažené soubory je umístěna pod:
  DokumentyEA GamesThe Sims™ 2 Ultimate Collection .

  Hráči by si měli uvědomit, že určitý obsah je třeba umístit relativně k instalační složce hry nebo relativně ke složce pro nejnovější rozšiřující balíček. Pro Ultimate kolekce to je vždycky
  C:Program Files (x86)Origin GamesThe Sims 2 Ultimate Collection Zábava s PetsSP9 [1] [2]

  Soubory Sims2pack [ ]

  Nějaký obsah pro The Sims 2 jsou-li dodány v souborech s příponou .sims2pack . Soubor sims2pack je formou archivního souboru; formát byl navržen pro práci s instalačním programem [3], který je součástí všech verzí The Sims 2. Formát sims2pack lze použít pro jakýkoli typ obsahu a je standardním formátem pro doručování šarží, Simíků a vlastních plemen domácích mazlíčků. Je to proto, že instalační program je navržen tak, aby umístil pozemek, Simíka nebo plemeno do správného koše.

  Ve výchozím nastavení dvojitým kliknutím na soubor sims2pack vyvoláte instalační program hry. Otevře se dialogové okno s názvy a popisy všech souborů vlastního obsahu obsažených v sims2pack. (Zabalená šarže nebo Sim bude běžně obsahovat vlastní obsah používaný touto šarží nebo Simem.) Dialog má dvě tlačítka „Instalovat“ a „Zrušit“. Klepnutím na tlačítko Instalovat dojde k instalaci vše v sims2pack, bez ohledu na to, zda je již přítomen. Nemůže být řečeno, aby se instaloval do podsložky hlavní složky Stažené soubory, a může dát souboru nainstalovaného balíčku „nesmyslný“ název souboru, který je zdánlivě náhodným řetězcem písmen a čísel.

  Alternativou k instalačnímu programu sims2pack hry je Čistý instalační program Sims2pack od Mod The Sims. Tento program „spojuje“ rozšíření sims2pack se sebou, takže se spustí vždy, když dvakrát kliknete na soubor sims2pack. Umožňuje hráčům vidět, jaký obsah je v balíčku sims2pack, a vybrat si, které části nainstalovat. Při instalaci do složky Downloads umožňuje přehrávači vybrat podsložku. Hráči se mohou rozhodnout přepsat výchozí instalační složku a vyhledat složku, do které chtějí extrahovat. Hráči s Ultimate kolekce budou to muset udělat, pokud mají verzi starší než 1.6.22.0. [2]

  NB: Navzdory tomu, co hlavní stránka Clean Installer říká o nutnosti nainstalovat framework .NET, mělo by to být ne být nutné u Vista a novějších verzí Windows.

  Povolení vlastního obsahu [ ]

  In The Sims 2, nestačí správně nainstalovat vlastní obsah. Musí být výslovně povolena prostřednictvím dialogu, který se objeví při načítání hry. Pro hráče s Noční život nebo novější nebo jakýkoli balíček, toto dialogové okno se nezobrazí, pokud není povoleno v možnostech hry. V katalozích se také neobjeví objekty v režimu vlastního nákupu a režimu sestavení, pokud není možnost hry „Katalogy zobrazují vlastní obsah“ nastavena na On. Naštěstí je tyto věci potřeba udělat až po první instalaci hry nebo po přidání nového rozšiřujícího balíčku nebo balíčku.

  Kromě povolení vlastního obsahu musí hráči, kteří chtějí používat přebarvy Maxis, kupovat a stavět objekty, použít balíček pro aktivaci barev.

  The Sims 3 [ ]

  Instalace vlastního obsahu do The Sims 3 vyžaduje nějaký rámec. Vyžaduje také dodržování některých pokynů, které se liší v závislosti na typu instalovaného souboru. Instalace vlastního obsahu pro The Sims 3 je podrobně popsána zde a na odkazovaných stránkách.

  Existují tři hlavní typy souborů pro The Sims 3 vlastní obsah; .balík, .sims3pack, a .sim . Soubory .package a .sims3pack jsou ekvivalentní souborům .package a .sims2pack v The Sims 2, i když používají různé formáty. Rozšíření .sim se používá pro vlastní Simíky.

  The Sims 4 [ ]

  In The Sims 4, existují dvě vlastní složky obsahu: Podnos pro loty a Simíky a Mods pro jiný obsah. Obě tyto složky jsou umístěny v:
  Windows XP: Dokumenty a nastavení (Váš uživatelský účet)Moje dokumentyElectronic ArtsThe Sims 4
  Windows Vista, Windows 7/8, Mac: Uživatelé (Váš uživatelský účet) Dokumenty Electronic ArtsThe Sims 4

  Složka Mods může obsahovat podsložky. Pokud složka Mods neexistuje, lze ji vytvořit ručně. Složka Mods bude obsahovat soubor s názvem zdroj.cfg. Pokud je smazán, hra by ho měla znovu vytvořit. [4]

  Většina obsahu používá .balík rozšíření, i když se formát liší od formátu použitého v The Sims 2 a The Sims 3. Jako v The Sims 2, instalace souborů balíčků je jednoduše záležitostí jejich umístění do složky Mods nebo do její podsložky; není potřeba se soubory dělat nic jiného, ​​než je umístit. Archivní soubor by však neměl být umístěn do složky Tray.

  Lots a Sims používají několik různých typů souborů. Oba používají typ známý jako .zásobník . Hodně také používá .tisk a .pi soubory, zatímco Simíci používají .hhi, .sgi a .domácnostbinární soubory. Tyto soubory lze nainstalovat tak, že je extrahujete z archivního souboru, ve kterém se nacházejí, a umístíte je do složky Tray; není třeba jim dělat nic jiného.

  Mody skriptů přicházejí ve dvou případech. Jeden případ používá .pyo a musí být ponechán v archivu, aby fungoval (tj. samotný archiv je umístěn ve složce mods). Druhý případ používá .ts4script rozšíření a instaluje se stejným způsobem jako a .balík soubor. Mody skriptů musí být také výslovně povoleny v možnostech hry.

  Archivovat soubory [ ]

  Vlastní obsah pro hry v The Sims série je obvykle obsažena v tom, co je známé jako „archivní“ soubor, obvykle a . Zip, . Vzácněnebo . 7z soubor. V některých ohledech je archiv něco jako složka; má svůj vlastní název a umístění a může obsahovat další soubory a složky. Soubory v archivu jsou však komprimované, takže zabírají méně místa a jejich stahování trvá kratší dobu. Soubory v archivu musí být před použitím dekomprimovány a zkopírovány do umístění mimo archiv. Toto se nazývá „rozbalování“, i když soubor není odstraněn z archivu. U vlastního obsahu je problém vědět, které soubory extrahovat – a pro The Sims, do které složky je umístit.

  The Sims, The Sims 2, a The Sims 3 nerozpozná archivní soubory a nemůže je přečíst. Zatímco to vypadá, že The Sims 4 nerozpoznává soubory zip ve složce Mods, také se zdá, že očekává, že cokoli v nich bude součástí modu skriptu. Proto při stahování jakéhokoli obsahu Sims kromě skriptu pro The Sims 4, archivní soubory by měly ne lze stáhnout do libovolné složky hry, ale lze ji stáhnout do libovolné neprogramové složky, kterou si hráč vybere. Také není nutné uchovávat archivní soubory, jakmile byly soubory vlastního obsahu extrahovány; lze je odstranit nebo přesunout na externí úložné zařízení, jako je flash disk.

  Windows a OS X mohou extrahovat soubory zip (které Windows mohou nazývat „komprimované složky“), ale uživatelé budou potřebovat samostatný program pro extrahování ze souborů RAR nebo 7z. Existuje mnoho programů, které dokážou extrahovat z archivních souborů, a většina dokáže extrahovat ze souborů zip, RAR a 7z. [5] [6] Ceny a licence se liší, od komerčních, přes nagware až po free nebo open-source.

  Identifikace typů souborů [ ]

  Při instalaci vlastního obsahu je obecně užitečné umět identifikovat typy souborů, které jsou v archivu. Archivní soubor může obsahovat soubory, které by neměly být extrahovány. Může například obsahovat obrázky nebo textové soubory, které se týkají vlastního obsahu, ale nejsou jeho součástí.

  Identifikaci typu souboru je nejlepší provést pohledem na příponu souboru; část názvu souboru za poslední „tečkou“. Jiné metody, jako například pohled na ikonu souboru, mohou být zavádějící, zejména při instalaci obsahu pro The Sims. Ve výchozím nastavení systém Windows skryje přípony souborů, které jsou přidruženy k programu, i když je použito zobrazení Podrobnosti. To však lze změnit:

  1. Otevřete složku; je jedno který.
  2. vstoupit Možnosti složky:
   • V systému Windows XP: Klepněte na nabídku Nástroje a poté na Možnosti složky.
   • V systému Windows Vista: Tlačítko v levém horním rohu (vlevo od tlačítka Zobrazení) bude říkat „Rozvržení“ nebo „Uspořádat“. Klikněte na něj; poté klikněte buď na „Možnosti složky“ nebo „Možnosti složky a hledání“, podle toho, která se zobrazí.
   • Ve Windows 7: Klikněte na Uspořádat vlevo nahoře a poté vyberte „Možnosti složky a hledání“.
  3. V dialogovém okně „Možnosti složky“ klikněte na kartu Zobrazit. V seznamu vyhledejte „Skrýt přípony známých typů souborů“. Ujistěte se, že políčko u této možnosti je prázdné, bez zaškrtnutí, a potom klikněte na OK.

  Poznámky [ ]

  1. ↑ 1.01.1 64bitové verze systému Windows používají pro 86bitové programy „Program Files (x32)“.
  2. ↑ 2.02.1 Nápověda ke hře: Nejčastější dotazy k Ultimate Collection na Mod The Sims
  3. ↑ Toto je „PackageInstaller.exe“, formálně Instalátor balíčků The Sims 2 Body Shop.
  4. ↑Jak nainstalovat vlastní obsah do The Sims 4. SimsVIP.
  5. ↑ Formáty zip a 7z jsou otevřené. Dekomprese RAR je otevřená, i když komprese RAR je proprietární.
  6. ↑ Verze 5.0 WinRAR, vydaná v září 2013, představila novou verzi formátu RAR s názvem RAR5. Starší software nerozpozná tento nový formát a nebude moci otevřít soubory RAR, které jej používají.

  Externí odkazy [ ]

  • Nápověda ke hře:Stahování pro Fracking Idiots (pro The Sims 2 na Simswiki.info)
  • Nápověda ke hře:Stahování pro Downright Dunderheads (pro The Sims 3 na Simswiki.info)

  Zajímavé:  Jak získat přírůstek zvířátka v Sims 4.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»