Odpovědi

V The Sims 4 vám během stavby překáží střecha.

Všiml jsem si, že mnoha lidem toto téma chybí a začínají o něm diskutovat kdekoli. Máte-li dotazy nebo problémy s režimem výstavby a nákupu, srozumitelně je vysvětlete.

1. Otázka:
Kde mohu získat prázdné pozemky pro město?
Odpověď: Přejděte do režimu změny města, klikněte na tlačítko editoru města a z nabídky vyberte prázdné pozemky libovolné velikosti. Po umístění můžete změnit jeho účel (rezidenční/veřejný)

2. Otázka: Jak otočit dlaždice, rohy bazénu (z The Sims 3 Late Night)?
Odpověď: Pomocí kláves < a >(jinak kláves B a Yu)

3. Otázka: Jak rozšířit podkrovní byt (s The Sims 3 Late Night)?
Odpověď: Tutorial

4 otázka: Jak přesunout předměty na stěnách?
Odpověď: Vyberte požadovaný objekt, ukažte na stěnu, podržte levé tlačítko myši, pohybujte objektem nahoru/dolů a podržte ALT pro vypnutí mřížky stěny.

! Než položíte otázku, podívejte se na seznam výukových programů! Možná mají odpověď na vaši otázku.

essvi

Ověřeno
Zprávy 157 Úspěchy 170 Ocenění 23

s_serega_s, ve smyslu neviditelný? Jo, já vím, viděl jsem to, použil jsem to k vytvoření vtipných speciálních efektů, když se objevila mumie D

Naguall

Ověřeno
Zprávy 4 Úspěchy 0 Ocenění 0

Řekněte mi prosím něco užitečného o stavbě schodů. Chci si postavit na kopci u domu malý altán — žádné stěny, jen podlahové desky, pár sloupů a zábradlí. A k tomuto altánku veďte žebřík. Pořád se snažím spočítat výšku kopce, aby ty schody měly správnou výšku, ale prostě to nedokážu. Postavil jsem to a spodní plošina se zdá být zarytá do země, oblast u paty schodiště není rovná, ale zapuštěná dolů. Jak se tomu vyhnout? Nebo jak vypočítat správnou výšku kopce?

Zajímavé:  Oblečení není zobrazeno v The Sims 4.

Druhá otázka je trochu mimo. Četl jsem velmi zajímavé návody na stavbu. Řekněte mi, je možné použít různé kódy s oficiální verzí hry? Jsou kódy platné a zmizí po další aktualizaci hry?

Susie_Rose

Ověřeno
Zprávy 4.298 Úspěchy 170 Ocenění 5.090
Melida řekla:
Abyste se vyhnuli „díře pro povětrnostní události“, zakryjte další patro běžnou střechou.

Meliada, jsem úplně tmavý, ničemu jsem nerozuměl. Jak to všechno bude vypadat? Mohl bys být trochu podrobnější? Faktem je, že takovou střechu s okny jsem chtěl udělat už dlouho, ale zastavila mě až „děra počasí“. A Severinka řekla, že průhlednou podlahu jako v Sims 2, která by v tomto případě imitovala okenní sklo, v Sims 3 vyrobit nelze.
A tak si moji Simíci v zásadě nikdy nestěžovali na zakřivené stropy, dostali se ke všemu a zevnitř vypadají krásně.

Meliada

Ověřeno
Zprávy 1.537 Úspěchy 80 Ocenění 629
Naguall řekl:
Pořád se snažím spočítat výšku kopce, aby ty schody měly správnou výšku, ale prostě to nedokážu.

Pokusím se to vysvětlit bez screenshotů.

1. Zarovnaná oblast.
2. Umístěte žebřík tak, aby zem klesla o 4 schody
3. Ze snížené země položte druhý žebřík také o 4 schody dolů
4. Strhnout schody dolů
5. Umístěte kus zdi nebo sloupu na nejnižší „úroveň“
6. Zakryjte podlahou
7. Vybourejte sloup (stěnu), nedotýkejte se podlahy.
8. Vezměte si nástroj na zvedání půdy (doporučuji čtvercový střední) a zvedněte půdu pod podlahou, jak jen to hra dovolí.
9. Strhnout podlahu.
Vaším výsledkem by měla být výška maximálně jednoho schodiště (4 schody)

Susie_Rose, bude to bez příplatků vypadat křivě, jako díra ve stropě(. Ale pokud najdete (i když nefunkční) okno, které je instalováno šikmo, tak to bude paráda.
Mít ale.
Pokud se podíváte na tento strop se střechou (tedy v dalším patře), „podklad“ střechy bude bránit výhledu z okna.
Na rubové (horní) straně zůstane střecha beze změny, tzn. To nebude mít žádný vliv na exteriér, i když to také závisí na dekoru okna. Pokud existují řemeslníci, kteří vyrobí tlusté rámy, které přesahují střechu, horní část je například zrcadlová, takže část dlaždice viditelná přes „sklo“ je zakryta a spodní část je průhledné „sklo“, pak venku i uvnitř se ukáže v tom nejlepším světle) . Ale znovu, při pohledu dovnitř musíte zahrnout pouze podlahu, na které se nacházíte, ale ne nad.

Zajímavé:  Stažené oblečení mizí v pokladně v The Sims 4.

simka22

Ověřeno
Zprávy 103 Úspěchy 140 Ocenění 1

Všechny nejlepší iniciativy při stavbě jejich domů zabíjí chyba „strop je příliš nízký“ nebo například chci nainstalovat schodiště, ale je červené a není nainstalováno a není napsána žádná chyba. Ví někdo, jak problém vyřešit?

Moira

Ověřeno
Zprávy 104 Úspěchy 140 Ocenění 6

Je možné nějak snížit již postavený dům z kopce? Stáhl jsem si dům pro sebe, vše je v pořádku, ale jeho výška je příliš velká pro každodenní život Simíků, jsou tam snad kilometr schodů, tato verze je vhodná spíše pro televizní seriály, pro pohledy. Je tedy možné nějak srovnat krajinu, aniž by to ovlivnilo architekturu domu? Pokud tam nejsou žádné triky, tak moje úroveň terénu klesá, ale pouze kolem domu a zůstává nahoře

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»