Odpovědi

V The Sims 4 se Simíkům nechce spát

Stáhnout Proč vaše postava nespí ve hře Sims 4: důvody a řešení

Problémy se spánkem jsou jednou z nejčastějších chyb ve hře. A přestože vývojáři chápou, proč postava v The Sims 4 nespí, s řešením tohoto problému nijak nespěchají. Faktem je, že tato chyba je spojena s mnoha možnými položkami a skripty. Proto je velmi obtížné jej ze hry odstranit.

Pro samotné hráče je však velmi snadné tento problém vyřešit. A v tomto článku si povíme, proč se to děje a jak přimět své Simíky, aby normálně usnuli.

Proč vaše postava nespí v Sims 4: hlavní důvody

Takto obvykle tento problém vypadá. Své postavě dáte akci Spánek kliknutím na postel. A tady se chyba vloudí. Buď si prostě nemůže lehnout (jako by mu něco bránilo přiblížit se k místu spánku), nebo si lehne, ale téměř okamžitě se probudí a vstane.

Pokud ve vašem případě vše vypadá přesně takto, může být důvod následující:

Pokud používáte vlastní postel (mod), může to vašemu Simíkovi bránit v používání položky. Obsah vytvářený uživateli je vždy prase v žitě. Po aktualizaci hry může být špatně vyrobena nebo se jednoduše rozbije. Zkuste dát Simíkovi jinou postel, nejlépe herní.

Standardní postele mohou také někdy selhat a znemožnit vám je používat. Nejčastěji se to děje u dětských postýlek. Dítě se k ní prostě nemůže přiblížit, ačkoli v místnosti kromě postele nemusí být vůbec nic. Zkuste poškozenou postel odstranit a koupit novou. Pokud problém přetrvává, restartujte hru.

Zajímavé:  Co můžete dělat v The Sims 4.

Sim nemůže spát kvůli hluku, ale není tam žádný moodlet. To se obvykle děje kvůli štěkajícím domácím zvířatům, zapnutému stereu, plačícím dětem nebo hlučným sousedům (pokud máte nainstalovaný doplněk City Living a postava žije v bytě ze San Myshuno). Vypněte všechny zdroje hluku, proklínejte své sousedy (nebo nastavte mod pro tiché sousedy v Sims 4) a uklidněte zvířata.

Vztah se Simíkem, který už leží na této posteli, není dostatečně vysoký. Musí být zapojeni do milostného vztahu nebo být blízkými příbuznými. Pamatujte, že ani nejlepší přátelé ve hře nemohou spát ve stejné posteli. Vyhoďte jiného Simíka z postele nebo vylepšete svůj vztah s ním, abyste mohli postel používat.

Nemůžete se přiblížit k posteli kvůli jiným předmětům, které nevidíte. Něco může být například umístěno na stěnu nebo strop. I jednoduchá nástěnná police nebo masivní dekorace mohou postavě zabránit v používání předmětu.

Dveře ložnice jsou pro tuto postavu zamčené. Dá se to pochopit, když se simík zastaví před vchodem do místnosti s postelí a máchne rukama, čímž vám dá najevo, že se nehýbe. Klikněte na dveře ložnice a vyberte akci „Povolit přístup“.

Simíci mají nějaký druh (neviditelného) zaseknutého předmětu, který jim brání ve spánku nebo jakékoli jiné interakci. To již lze vyřešit pouze pomocí cheatů. Jak je používat a jaké cheaty jsou potřeba, se dozvíte v další části.

Jak přimět Simíky znovu spát?

Pokud není zjevný viník chyby viditelný, pokuste se opravit vše najednou. Nadávejte svým mazlíčkům za hluk, aby vám už nerušili spánek. Vypněte televizi, stereo, sluchátka, zvonky. Ano, i když jsou v jiných místnostech.

Uklidněte děti a uložte je do postele. Odstraňte všechny předměty, které jsou v blízkosti postele (včetně polic, obrázků, lamp a skříní). Prodejte své staré místo na spaní a kupte si nové.

Zajímavé:  V The Sims 4 si postava něco přála a stala se duchem.

Pokud vše výše uvedené nepomůže, budete muset použít účinnější metody.

  • Otevřete cheat konzolu stisknutím kláves Ctrl + Shift + C. Do pole zadejte kód vývojáře testy jsou pravdivé. Nyní klikněte na svou postavu a zároveň držte tlačítko směna. Zvolte možnost «Obnovit objekt (ladění)». Udělejte totéž pro postel, kterou váš Simík nemůže používat.
  • Ukončete hru. Pokud máte nainstalovaný další obsah, odeberte složku Mods ze složky Sims 4. Poté hru restartujte.

Pokud to vše nefunguje, pak je s největší pravděpodobností problém ve vašem souboru typu save. Můžete to vyzkoušet tak, že se pokusíte uspat Simíky z jiných rodin. Pokud se problém opakuje, pak je to určitě problém. Zvláště pokud máte nainstalované takové globální mody jako Velící středisko nebo Zlé rozmary. Budete muset vytvořit nový soubor pro uložení.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»