Móda

Jak nainstalovat mody v Sims 4, pokud neexistuje složka mods

Pokud hrajete The Sims 4 pak ty určitě víšže obsah vytvářený uživateli může výrazně zlepšit herní zážitek. Pro instalaci mody a další obsah v The Sims 4 nutné použijte složku Mods. Ale co dělat, pokud to nevidíte složky? A jak správně nainstalovat Móda? Pojďme na to přijít.

 1. Jak najít složku Mods v Sims 4: základní kroky
 2. Co dělat, když v Sims 4 pirát není složka Mods
 3. Co dělat, když Sims nevidí složku Mods
 4. Jak přidat mody do hry Sims 4
 5. Užitečné tipy a závěry

Jak najít složku Mods v Sims 4: základní kroky

Po prvním spuštění hry by se ve složce Dokumenty měla objevit složka Electronic Arts. Chcete-li najít složku Mods, přejděte do Electronic Arts, poté vyberte složku The Sims 4 a nakonec složku Mods. Pokud tuto složku nevidíte, měli byste zkontrolovat nastavení složky v počítači. Chcete-li to provést, otevřete Průzkumník souborů a klikněte na nabídku „Nástroje“ a „Možnosti složky“ v horní části. Poté klikněte na tlačítka „Použít“ a „OK“.

Co dělat, když v Sims 4 pirát není složka Mods

Pokud používáte pirátskou verzi hry, může nastat situace, kdy složku Mods nevidíte. V tomto případě postupujte stejně jako u původní verze hry – otevřete Průzkumníka souborů, klikněte na „Nástroje“ a „Možnosti složky“, poté použijte nastavení a otevřete složku Electronic Arts.

Co dělat, když Sims nevidí složku Mods

Pokud jste nainstalovali složku Mods a nahráli do ní mody, ale ve hře se nezobrazují, problém může souviset s mezipamětí hry. Chcete-li to vyřešit, otevřete složku hry The Sims 4 ve složce Dokumenty, přesuňte složky s mody, zásobníkem a složkami na bezpečné místo v počítači a poté celou složku The Sims 4 smažte z Dokumentů. Poté spusťte hru — vytvoří novou, čerstvou složku a můžete znovu přidávat mody.

Zajímavé:  Co dělat, když mody v Sims 4 nefungují.

Jak přidat mody do hry Sims 4

Jakmile najdete složku Mods a vyřešíte problém s jejím zobrazením ve hře, můžete začít instalovat mody. Chcete-li to provést, přejděte na webovou stránku autora modu a ujistěte se, že tato úprava funguje s nejnovější verzí hry. Stáhněte si novou verzi modu, pokud je k dispozici. Mody můžete nainstalovat ze hry povolením vlastního obsahu a modů na panelu nastavení hry v části Nastavení hry > Jiné > Povolit vlastní obsah a modifikace.

Užitečné tipy a závěry

 • Ve složce Mods v Sims 4 je možné nainstalovat jako stažený Móda, tak a uživatelsky generovaný obsah.
 • Pokud se mody nezobrazují ve hře, zkuste to vyčistit cash games a restartujte jej.
 • Nezapomeňte zkontrolovat kompatibilitu modů s nejnovější verzí игрыvyhnout se možnému chyby nebo konflikty.
 • Nezapomeňte zálohovat důležité data, abyste v případě problémů se hrou nepřišli o svůj uložený postup.
 • Používání obsahu vytvářeného uživateli může výrazně zlepšit herní zážitek proces, ale nezapomeňte na původní obsah hry – ten je také velmi důležitý pro vytvoření jedinečného herního zážitku.

Takty víšjak používat složku Mods ve hře Sims 4 like nainstalovat nové úpravy a jak řešit běžné problémy. Doufáme, tato informace bude užitečné pro vás a pomůže to udělat hru ještě zábavnější.

 • Je možné zrušit objednávku na Ozon ze zahraničí?
 • Jak změnit svůj tarif na Phoenix
 • Jak přejít na jiný tarif v motivu

Pokud jste hru Sims 4 spustili poprvé, ale nenašli jste složku mods, nepropadejte panice! Nejprve zkontrolujte složku Electronic Arts, měly by tam být složky The Sims 4 a Mods. Ale pokud tam nejsou, musíte provést několik akcí. Otevřete Průzkumníka souborů a z nabídky nahoře vyberte Nástroje a Možnosti složky. Poté klikněte na Použít a OK. To pomůže zobrazit skryté složky, které může váš operační systém skrýt. V Electronic Arts byste měli vidět složky The Sims 4 a Mods. Abyste se v budoucnu vyhnuli problémům, můžete si ve složce The Sims 4 vytvořit vlastní složku modů a umístit do ní úpravy pro hru. Nyní můžete instalovat a používat mody v The Sims 4 s důvěrou!

Zajímavé:  Jak nainstalovat mody pro Sims 4 na wineskin.

Všechna práva vyhrazena © 2015-2024

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»