Móda

Obsah

Zajímavé:  Jak nainstalovat mody na The Sims 4.

The Sims 4 nemá složku s mody.

Silverkomp.ru

The Sims 4 je jednou z nejpopulárnějších her v žánru simulací. Mnoho hráčů se však potýká s problémem chybějící složky mods, která je nezbytná pro instalaci dalších herních prvků.

Chybějící složka může mít mnoho důvodů: nesprávně nainstalovaná hra, chyby při načítání, konflikty souborů atd. Ale nezoufejte, protože existuje několik způsobů, jak tento problém vyřešit.

1 způsobem: zkus hru úplně přeinstalovat. Než to uděláte, nezapomeňte uložit všechna data a úložiště, abyste neztratili pokrok. Instalační program zkontroluje a obnoví všechny potřebné součásti hry, včetně složky mods.

2 způsobem: Zkontrolujte mody ve složce Documents/Electronic Arts/Sims 4/Mods. Pokud tato složka neexistuje, vytvořte ji ručně. Přidejte tam potřebné mody a restartujte hru. Poté by se ve hře měla objevit složka mods.

Je důležité si uvědomit, že instalace modů může vést k nestabilnímu provozu hry, takže musíte sledovat aktualizace a správně nainstalovat soubory.

3 způsobem: Pokud problém nelze vyřešit, požádejte o pomoc technickou podporu hry. Specialisté vám pomohou vyřešit problém s chybějící složkou mods a nabídnou individuální přístup k řešení případných problémů ve hře.

Chybí složka Mods v Sims 4: řešení problému

Možné důvody chybějící složky mods

Hra The Sims 4 má speciální složku, do které musíte ukládat mody. Tato složka však není vždy na začátku ve hře přítomna. Možné důvody chybějící složky mods:

 • Spuštění hry bez potřebných nastavení;
 • Chyba při načítání hry;
 • Aktualizace hry bez provedení přípravných opatření;

Jak přidat složku mods do Sims 4

Chcete-li přidat složku mods, musíte provést následující:

 1. Spusťte hru The Sims 4;
 2. Stiskněte klávesu Esc a vyberte „Nastavení hry“;
 3. Přejděte na kartu «Obecné»;
 4. Aktivujte možnost „Režim vývojáře“.
Zajímavé:  Jak povolit moduly Sims 4.

Po dokončení těchto kroků se složka mods automaticky objeví ve složce dokumentů hry.

Jak ručně vytvořit složku mods

Pokud se složka mods nevytvoří automaticky, můžete ji vytvořit ručně podle následujících pokynů:

 1. Otevřete složku dokumentů v počítači;
 2. Otevřete složku «Electronic Arts»;
 3. Vytvořte složku «Sims 4»;
 4. Vytvořte složku «Mods» a definujte ji jako složku mods.

Po dodržení těchto pokynů bude složka mods připravena k použití a uložení modů pro hru Sims 4.

Vzhled problému

Potřeba složky mods v Sims 4

The Sims 4 je hra, kde si uživatelé mohou užít vylepšenou grafiku a efekty díky různým modům, které do hry přidávají nové funkce a objekty. Současně, aby mody fungovaly, je vyžadována speciální složka „Mods“ nebo „Modifications“.

Chybí složka Mods

Jedním z častých problémů při práci s mody je chybějící složka «Mods» v Sims 4. To se může stát z různých důvodů, například v důsledku neúspěšné aktualizace hry nebo po přenesení hry na jiný počítač.

 • V důsledku tohoto problému hráč nemůže používat mody a vylepšení, které výrazně zlepšují herní zážitek.
 • Absence složky mods ztěžuje jejich instalaci a odstranění, protože bez speciálních složek se hledání a správa modů stává obtížným úkolem.

Chcete-li tento problém vyřešit, musíte provést několik kroků k obnovení složky mods v Sims 4.

Kontrola příslušné složky

1. Ujistěte se, že cesta ke složce mods je správná

Než začnete kontrolovat, otevřete složku mods a ujistěte se, že cesta k ní je správná. Výchozí cesta ke složce mods je DocumentsElectronic ArtsThe Sims 4Mods. Pokud jste hru nainstalovali na jiný disk nebo do jiné složky, bude cesta odpovídat vaší volbě.

2. Zkontrolujte, zda existuje složka mods

Pokud víte jistě, že cesta je správná, měli byste zkontrolovat, zda existuje samotná složka mods. Někdy jej lze omylem smazat, přejmenovat nebo přesunout do jiného adresáře. Chcete-li zkontrolovat složku modů, otevřete složku The Sims 4 a ujistěte se, že tam je složka Mods.

Zajímavé:  Jak vymazat mody v The Sims 4.

3. Zkontrolujte, zda existuje soubor resource.cfg

Ve složce mods by měl být soubor resource.cfg. Tento soubor je potřeba, aby hra mohla načíst mody. Pokud tento soubor není přítomen, nebudete moci stáhnout žádné úpravy. Ujistěte se, že je ve vašem adresáři. Pokud tam není, najděte si jej na internetu, stáhněte si jej a umístěte do složky mods.

4. Zkontrolujte, zda jsou ve složce mods složky s mody

Pokud jste si jisti, že cesta ke složce mods je správná, složka mods existuje a je v ní soubor resource.cfg, zkontrolujte, zda v ní nejsou složky s mody. Mod soubor musí mít připojenou složku, která musí být umístěna ve složce mods. Pokud tam je, měl by se do hry načíst mod.

Vytvořte složku mods

Krok 1: Najděte cestu ke složce Sims 4

Nejprve musíme najít cestu ke složce Sims 4 ve vašem počítači. To se může u každého uživatele a OS lišit, ale obecně cesta ke složce Sims 4 vypadá asi takto:

 • Pro uživatele Windows 10: C:Users DocumentsElectronic ArtsThe Sims 4
 • Pro uživatele MAC OS: DocumentsElectronic ArtsThe Sims 4

Krok 2: Vytvořte složku mods

Jakmile najdeme cestu ke složce Sims 4, musíme v tomto adresáři vytvořit novou složku s názvem „Mod“ (bez uvozovek). Chcete-li to provést, musíte provést následující:

 1. Otevřete složku Sims 4 pomocí cesty, kterou jste našli dříve.
 2. Vytvořte novou složku ve složce Sims 4 a nazvěte ji „Mod“ (bez uvozovek).

Krok 3: Zkontrolujte fungování složky mods

Nyní, když je složka mods vytvořena, musíme zkontrolovat, zda funguje. Chcete-li to provést, přejděte do hry Sims 4 a spusťte ji.

 • Pokud složka mods funguje správně, uvidíte během načítání hry indikátor načítání modů.
 • Pokud se indikátor neobjeví, problém může být způsoben buď nesprávně vytvořenou složkou, nebo je třeba hru restartovat.
Zajímavé:  Jak používat mody v The Sims 4.

Je důležité, aby se: Pokud jste před vytvořením složky „Mod“ nainstalovali mody, doporučujeme přesunout všechny úpravy do nově vytvořené složky, aby hra nepřestala správně fungovat.

Aktivace uživatelského obsahu

1. Zkontrolujte vlastní obsah ve hře

Než začnete s aktivací obsahu vytvářeného uživateli, musíte se ujistit, že takový obsah máte. Obvykle jej lze stáhnout z internetu, na specializovaných fórech, webových stránkách a sociálních sítích. Po stažení musíte všechny soubory rozbalit do složky Mods.

2. Aktivujte uživatelský obsah

Chcete-li aktivovat vlastní obsah, musíte hru otevřít a vybrat „Nastavení hry“. Dále musíte přejít na kartu „Ostatní“ a najít sekci „Uživatelský obsah“. Zde musíte nastavit nastavení „Povolit uživatelský obsah“. Poté bude uživatelský obsah aktivován.

3. Zkontrolujte složku Mods v Sims 4

Pokud v Sims 4 nemáte složku Mods, musíte ji vytvořit. Předtím musíte hru ukončit a přejít do složky, kde je hra nainstalována. Dále musíte vytvořit novou složku a pojmenovat ji Mods. Nyní můžete začít stahovat a instalovat vlastní obsah.

4. Chyby a problémy s uživatelským obsahem

Při používání obsahu vytvářeného uživateli mohou nastat chyby a problémy. Pokud se s nimi setkáte, můžete zkusit nainstalovat nejnovější aktualizace hry, zkontrolovat aktualizace vlastního obsahu a restartovat hru. Doporučuje se také číst recenze a komentáře ostatních uživatelů k tomu či onomu obsahu.

Kontrola funkčnosti modů

1. Zkontrolujte aktualizace pro mody

Před kontrolou funkčnosti modů se musíte ujistit, že jsou aktualizovány na nejnovější verzi. Pokud je nainstalovaná verze modu zastaralá, existuje šance, že to může způsobit pády ve hře. K aktualizaci modů obvykle používáte launcher klienta, přes kterého byly nainstalovány.

2. Povolte režim ladění hry

Povolení režimu ladění hry umožňuje hráčům zobrazit další informace o selhání hry. Chcete-li to povolit, přejděte do nastavení hry a do pole „console“ zadejte příkaz: testingcheats true. Poté bude ladicí konzole dostupná během hraní.

Zajímavé:  Jak upravit mody v The Sims 4.

3. Zkontrolujte, zda jsou moduly správně nainstalovány

Před kontrolou funkčnosti modů se musíte ujistit, že byly správně nainstalovány a hra je dokáže načíst bez závad. Zkontrolujte, zda jsou všechny soubory mod ve správném umístění a zda nebyly poškozeny nebo změněny žádné soubory.

4. Zkontrolujte fungování modů ve hře

Chcete-li otestovat funkčnost modů, můžete vytvořit nové uložení a přidat jeden nebo více modů, které vyžadují testování. Poté spusťte hru a zkontrolujte, zda jsou všechny mody načteny správně a nezpůsobují pády ve hře.

Pokud výše popsané metody nefungují, zkuste odebrat všechny mody a znovu nainstalovat hru. Měli byste také zkontrolovat všechny aktualizace hry a další obsah, abyste předešli pádům a chybám ve hře.

Žádáme o pomoc

Získejte pomoc od komunity hráčů

Pokud máte potíže s chybějící složkou modů v The Sims 4, nezoufejte! Všechno se dá opravit. Poskytněte si přístup k neomezeným zkušenostem komunity hráčů, kteří se s tímto problémem již setkali a najdou řešení.

Zeptejte se na herních fórech a uvidíte, že ve svých potížích nejste sami. Zkušení hráči vám rádi pomohou překonat překážky na vaší cestě za Sims 4.

Kontaktujte technickou podporu EA

Pokud nenajdete řešení na fórech nebo byste raději kontaktovali profesionála, můžete kontaktovat přímo technickou podporu EA. Navštivte prosím webovou stránku EA, kde najdete podrobnosti o tom, jak kontaktovat technickou podporu a získat pomoc.

Nechoďte pozdě na své oblíbené hry Sims 4 Bez ohledu na to, jak složitý je váš problém, vždy existuje pomoc a podpora pro hráče. Neváhejte požádat o pomoc, abyste si mohli nadále užívat svou oblíbenou hru Sims 4.

Otázka-odpověď

Jak najít složku mods v Sims 4 na vašem počítači?

Složka mods se nachází ve složce Moje dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4. Pokud ji nemůžete najít, mohla být složka přesunuta nebo odstraněna. V tomto případě budete muset ve složce The Sims 4 vytvořit novou složku s názvem „Mods“.

Co mám dělat, pokud se složka mods nevytvoří automaticky?

Pokud se složka mods nevytvoří automaticky, můžete ji vytvořit ručně. Jednoduše vytvořte novou složku s názvem „Mods“ ve složce The Sims 4.

Co mám dělat, když se složka mods po aktualizaci hry nezobrazí?

Pokud se složka mods po aktualizaci hry nezobrazí, mohla být přesunuta nebo odstraněna. V tomto případě budete muset ve složce The Sims 4 vytvořit novou složku s názvem „Mods“.

Mohu přejmenovat složku mods v Sims 4?

Ano, můžete přejmenovat složku mods v Sims 4, ale to může vést k problémům s načítáním úprav, takže to nedoporučujeme.

Jak nainstalovat mody, pokud se složka mods nezobrazuje v Sims 4?

Pokud se složka mods v Sims 4 nezobrazí, musíte ji vytvořit ručně. Jednoduše vytvořte novou složku s názvem „Mods“ ve složce The Sims 4 a nainstalujte do ní své mody.

Jak mohu zkontrolovat, zda moje mody fungují v Sims 4?

Můžete zkontrolovat, zda vaše mody fungují v The Sims 4 spuštěním hry a výběrem možnosti Nastavení hry. Poté vyberte kartu Mods a ujistěte se, že se v seznamu zobrazují všechny nainstalované mody.

Jak odstranit mody ze Sims 4?

Chcete-li odebrat mody ze Sims 4, musíte přejít do složky mods a odstranit požadované soubory. Jednoduše přejděte do složky The Sims 4 > Mods a odstraňte soubory modů, které již nechcete používat.

Zajímavé:  Jak fungují mody v The Sims 4.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»