Móda

Jak nainstalovat mody pro Sims 4 na Mac

Spusťte The Sims 4 a klikněte na „Možnosti“. V nabídce klikněte na „Možnosti hry“. Nyní z dostupných možností vyberte „Jiné“ a zaškrtněte možnost „Povolit vlastní obsah a modifikace“ a „Povolené modifikace skriptů“ a nezapomeňte uložit změny kliknutím na „Použít změny“.

Proč moje mody nefungují na macbooku Sims 4?

Otevřete The Sims 4 a klikněte na ‘Možnosti’: Klikněte na ‘Možnosti hry’: Klikněte na ‘Jiné’, povolte možnosti modifikace (‘Povolit vlastní obsah a modifikace’ a ‘Povolené modifikace skriptu’) a poté klikněte na ‘Použít změny’ (pokud se objeví nějaké varování, klikněte na zaškrtnutí):

Zajímavé:  Jak připojit mody k The Sims 4.

Zvládne Macbook Sims 4 s mody?

Tým oznámil, že The Sims 4 Mods a vlastní obsah jsou nyní k dispozici na platformě Curseforge pro Mac. Díky tomu si můžete stáhnout obrovskou galerii modů a CC ihned do vaší hry!

Jak získám přístup ke svým Sims 4 Mods?

Složka mod se obvykle nachází v: Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 > Mods.

Jak se instalují modifikace nástroje Sims 4 na Mac?

dvojitým kliknutím otevřete a uvidíte, že se zde zastaví složka souborů nástroje TMex. nyní otevřete další průzkumník souborů a přejděte na dokumenty Electronic Arts. the sims four a je tam složka s názvem mods. přetáhněte složku souborů nástroje t Max do složky mods a můžete jít.

Jak stahovat mody pro Sims 4 na Mac — úplný průvodce

Jak najdu složku Mods na Sims Mac?

Vaše složka Mods je v Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4, která je uložena lokálně na vašem Macu. To je oddělené od místa, kde je hra nainstalována.

Kam na svůj Mac umístím mody?

Nachází se v instalační složce Minecraftu. Toto je složka, do které vkládáte všechny své mody. Pokud složka „mods“ neexistuje, klikněte na Soubor v horní liště nabídky a poté klikněte na Nová složka. Přejmenujte novou složku „mods“ na malé „m“.

Proč se moje modifikace Sims 4 nezobrazují?

Oprava 1: Ujistěte se, že jsou povoleny mody

Ve hře Sims 4 je k dispozici možnost, která hráčům umožní povolit nebo zakázat modifikace ve hře podle svých potřeb. Pokud je tato možnost zakázána, určitě zaznamenáte, že se mody Sims 4 nebudou zobrazovat. Nejprve byste tedy měli zkontrolovat, zda jsou ve vašich Sims 4 povoleny mody.

Zajímavé:  Jak povolit moduly Sims 4.

Proč se moje složka Sims 4 Mods nezobrazuje?

Kam se musíte podívat, je Dokumenty>Elektronické umění. Měla by tam být složka s názvem «The Sims 4». To je vaše uživatelská složka. A v něm byste měli najít řadu souborů a složek, které obsahují mody, ukládání, snímky obrazovky, zásobník, přepisy atd.

Proč nemohu najít svou složku Sims 4 Mods?

Pokud si nejste jisti, kde tento obsah najít, načtěte hru do hlavní nabídky, klikněte na Načíst hru a poté najeďte myší na ikonu složky pod názvem vašeho uložení. Zobrazí se úplná cesta k tomuto uložení. Stačí tedy najít stejnou složku Sims 4 a uvnitř byste měli vidět složku Mods.

Jsou Macbooky vhodné pro Sims 4?

Pokud používáte minimálně následující, měli byste být schopni stáhnout Sims 4 do vašeho Macu: Doporučené požadavky pro MacOS: Mac OS® X 10.11 nebo novější. PROCESOR: Intel Core i5 nebo lepší. VIDEO KARTA: NVIDIA GeForce GTX 680, AMD Radeon RX 560 nebo lepší.

Je Sims 4 OK pro Mac?

The Sims 4 pro Mac je pouze digitální vydání. Instalační disky ve všech zabalených edicích The Sims 4 nejsou kompatibilní s Mac, ale hráči, kteří si zakoupí zabalenou verzi pouze pro PC, mohou využít kód v krabici a získat přístup k verzi pro Mac prostřednictvím Originu. Stáhněte si Origin pro Mac na Origin.com.

Proč nemohu povolit cheaty na Sims 4 Mac?

Chcete-li aktivovat jakýkoli cheat v The Sims 4, musíte nejprve otevřít cheatovou konzoli. Aktivace: Na PC podržte CTRL a Shift a poté stiskněte C. Na Macu podržte Command a Shift a poté stiskněte C.

Jak povolím mody na Sims 4 po aktualizaci?

Zkontrolujte, zda existuje aktualizovaná verze Mod. Znovu povolte mody prostřednictvím panelu možností. Nastavení lze nalézt v části „Možnosti hry > Jiné > Povolit vlastní obsah a modifikace“. Restartujte hru.

Zajímavé:  Jak zobrazit mody v The Sims 4.

Proč moje modifikace skriptů Sims 4 nefungují?

Ujistěte se, že nic se souborem skriptu není více než o jednu úroveň hluboko ve struktuře složek Sims 4 mod. The Sims 4 půjde do hloubky pouze o jednu úroveň, když bude hledat modifikace skriptů. Přejděte také do možností hry a ujistěte se, že jsou povoleny mody skriptů a vlastní obsah, a poté hru restartujte.

Jak restartujete Sims 4, abyste povolili mody?

Zkontrolujte, zda existuje aktualizovaná verze Mod. Znovu povolte mody prostřednictvím panelu možností. Nastavení lze nalézt v části „Možnosti hry > Jiné > Povolit vlastní obsah a modifikace“. Restartujte hru.

Proč se moje mody nezobrazí?

Pokud se vaše Mody nebo Playsety nenačtou do Launcheru, je to obvykle kvůli problému s antivirovým a ransomwarovým ochranným softwarem. Zkuste přidat cestu ke spustitelnému souboru vaší hry a spustitelnému souboru spouštěče (.exe) do seznamu výjimek vašeho antivirového softwaru.

Proč se mé mody stále zakazují?

Pokud se vaše předplacené mody neustále vracejí do stavu ‘Zakázáno’ (nezaškrtnuto v seznamu ‘Installed Workshop Mods’), je to pravděpodobně způsobeno vaším uživatelským nastavením. config je nastaven na ‘Pouze pro čtení’. To lze změnit: Stiskněte klávesu Windows + R.

Funguje Forge na Macu?

Chcete-li nainstalovat Forge pro Minecraft na Mac, stačí dvakrát kliknout na soubor Forge, který jste si stáhli. S největší pravděpodobností pak budete muset potvrdit nastavení zabezpečení tím, že přejdete na systémové preference, zabezpečení a soukromí, obecné a kliknete na ‘Otevřít’ vedle Forge v dolní části této karty.

Jak otevřu Předvolby systému na Macu?

Jak otevřít Předvolby systému Mac

  1. Hlavní nabídka Apple. Vyberte hlavní nabídku Apple a vyberte Nastavení systému pro otevření aplikace nastavení. .
  2. Použijte Finder. Otevřete nové okno Finderu > Aplikace > Nastavení systému/Předvolby systému.
  3. Dok. Ikonu aplikace můžete najít také v Docku.
Zajímavé:  Jak opravit mody v The Sims 4.

Je bezpečné stahovat z CurseForge?

Ačkoli je spouštěč CurseForge obecně považován za bezpečný, měli byste vždy použít svůj nejlepší úsudek, kdykoli stahujete soubory online. Dalším způsobem, jak hráči získávají malware, je stahování her z torrentových stránek. Torrenting používá ke stahování souborů síť BitTorrent.

Jak se dostanu do složky Mods?

Ze spouštěče Minecraftu přejděte na kartu Instalace v horní části. Umístěte ukazatel myši na vaši instalaci Forge a poté stiskněte ikonu Otevřít složku vpravo. V novém okně vyhledejte nebo vytvořte složku mods a zadejte ji.

Jak nainstalovat Sims 4 na Mac?

Jak stáhnout The Sims 4 do vašeho Macu

  1. Stáhněte si Origin pro Mac na Origin.com.
  2. Přihlaste se pomocí stejného účtu EA, který používáte pro hraní The Sims 4 na PC. .
  3. Vyberte kartu Moje herní knihovna a klikněte na The Sims 4.
  4. Klikněte na Stáhnout a The Sims 4 se začnou stahovat do vaší knihovny Origin.

Je lepší hrát Sims 4 na MacBooku Air nebo Pro?

Pokud jste mrtví na MacBooku Air, nebudete mít opravdu dobré zkušenosti s hraním Sims, pokud si nepořídíte 15″ MacBook Pro nebo lepší. To už u M1 Maců není pravda. Jsou fenomenální. Apple od roku 15 nevyrábí žádné 2019″ MacBooky Pro.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»