Jak

Jak hrát Sims 4 společně

Neexistuje žádný oficiální multiplayer Sims 4, ale můžete si ho upravit

Sims 4 pro více hráčů

Hledáte multiplayerový mod Sims 4 a prozkoumáte Strangertown s kamarádem? Máš štěstí. V nabídce jsou různé modifikace Sims 4 a možnost upravit kooperativní režim do vaší hry je jen jedním z nich.

The Sims 4 je téměř deset let starý a za tu dobu naše modlitby za přidání multiplayerového prvku do hry padaly na hlavu EA. Vždy je tu oficiální oznámení Sims 5, které naznačuje „spolupráci“, aby vzbudilo náš zájem, ale prozatím se The Sims 4 může cítit jako osamělá existence. Máme pro vás šikovný mod, který to všechno může změnit za vás. Zde je návod, jak nainstalovat multiplayerový mod Sims 4 krok za krokem, pokud nemůžete vydržet na další generaci!

Sims 4 pro více hráčů

Co řeklo EA o multiplayeru Sims 4

Pokud jsou komentáře generálního ředitele EA Andrewa Wilsona nějakým náznakem – a musíte doufat, že tomu tak bude – online budoucnost je něco, o čem společnost uvažuje. Toto prohlášení pochází z výzvy EA za třetí čtvrtletí roku 2020 o příjmech.

Zajímavé:  Jak hrát The Sims 4 na slabém PC.

„Jak Maxis pokračuje v přemýšlení o The Sims pro novou generaci – o různých platformách a mraku sousedského světa, měli byste si představit, že my vždy zůstaneme věrni naší inspiraci, útěku, tvorbě, sebezdokonalování, motivacím – že tohle Představa o sociálních interakcích a soutěži, jako jsou věci, které byly ve skutečnosti přítomné v The Sims Online před mnoha mnoha lety – že se začnou v nadcházejících letech stávat součástí The Sims.

Jsme velmi nadšení. Toto je hra, která ve své kategorii opravdu nemá konkurenci, pokud jde o poskytování a naplňování těchto motivací pro hráče, a myslíme na ohromné ​​příležitosti růstu, které pro nás budou mít na mnoho let dopředu.»

Jak používat režim pro více hráčů The Sims 4

Sims 4 pro více hráčů

Komunita Sims vytvořila seriózní mod, který přináší multiplayer do The Sims 4. The Sims 4 Multiplayer mod je navržen tak, aby vám umožnil hrát s ostatními lidmi v reálném čase na místní síti. Mod v podstatě používá jeden počítač jako server, který umožňuje až 12 hráčům připojit se ke stejné hře.

To je asi tak blízko, jak můžeme doufat, že se dostaneme k režimu pro více hráčů Sims 4, alespoň prozatím. Můžete se podívat na mod na sims-multiplayer.com a tam je Patreon, pokud chcete projekt podpořit

Pamatujte, že se nejedná o oficiální produkt EA, takže při stahování a instalaci budete chtít být opatrní.

Přihlaste se k odběru newsletteru GamesRadar+

Týdenní přehledy, příběhy z komunit, které máte rádi, a další

Odesláním svých údajů souhlasíte s Podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů a jste starší 16 let.

Rachel Weber

Vedoucí redaktor, USA

Rachel Weber je americkou šéfredaktorkou GamesRadar+ a žije v Brooklynu v New Yorku. Do GamesRadar+ nastoupila v roce 2017, oživila zpravodajství a vybudovala nové procesy a strategie pro americký tým.

 • Leon Hurley Vedoucí editor pro průvodce
 • Jasmine Gould-Wilson Staff Spisovatel, GamesRadar+
 • Grace Dean spisovatelka na volné noze
Zajímavé:  Jak změnit jméno dítěte v The Sims 4.

Dvě JRPG inspirovaná klasikami si právě teď vedou skvěle na Kickstarteru – jedno skončilo z více než 750 % financování a druhé je plně financováno za méně než 48 hodin

20 let poté, co opustil Bethesdu, se veterán Morrowind vrací k funky RPG, aby vytvořil nové mody

O více než 50 hodin později jeden hráč Manor Lords postaví město tak velké, že „hra již není skutečně hratelná“ a dokonce i samotný vývojář je „ohromen“

Hrajte s přáteli pomocí Game Center

Posílejte žádosti o přátelství, spravujte svůj profil, získejte úspěchy a soutěžíte na všech zařízeních pomocí Game Center.

Vytvořte profil Game Center

Naučte se, jak vytvořit profil s personalizovaným obrázkem Memoji a vlastními iniciálami.

Na iPhonu nebo iPadu

Nastavení pro Game Center na iPhone. Můžete vidět svůj profil, přezdívku a další možnosti.

 1. Otevřete aplikaci Nastavení. Přejděte dolů na možnost Game Center a vyberte ji.
 2. Pokud je Game Center vypnuté, zapněte jej a přihlaste se pomocí svého Apple ID.*
 3. Klikněte na pole Přezdívka a zadejte jméno, které vaši přátelé uvidí při společné hře. Pokud vás nenapadá název, můžete si vybrat jednu z náhodně generovaných možností.
 4. Chcete-li přizpůsobit obrázek, který se zobrazí s vaší přezdívkou, klikněte na Změnit avatar. Zde můžete vytvořit obrázek Memoji, použít existující obrázek nebo upravit vzhled iniciál vaší přezdívky.

*Pokud již byla zadána přezdívka nebo jiné informace, možná již máte profil Game Center. Chcete-li se ujistit, že jste na iPhonu nebo iPadu přihlášeni pomocí svého Apple ID, přejděte do Nastavení a zkontrolujte své Apple ID. Chcete-li se ujistit, že jste na Macu přihlášeni pomocí svého Apple ID, vyberte nabídku Apple  > Předvolby systému, poté klikněte na Game Center a zkontrolujte své Apple ID.

Zajímavé:  Jak zadat kód v Sims 4 na PS3.

Na počítači Mac

Nastavení pro Game Center na macOS. Můžete změnit svůj profil, přezdívku a další nastavení.

 1. Vyberte nabídku Apple  > Předvolby systému a klikněte na Game Center.
 2. Pokud je Game Center vypnuté, zapněte jej a přihlaste se pomocí svého Apple ID.*
 3. Chcete-li zadat jméno, které vaši přátelé uvidí při společné hře, vyberte pole Přezdívka a začněte jej psát. Pokud vás nenapadá název, můžete si vybrat jednu z náhodně generovaných možností.
 4. Chcete-li přizpůsobit obrázek, který se zobrazí s vaší přezdívkou, vraťte se do aplikace Nastavení na iPhonu nebo iPadu. Přejděte dolů na možnost Game Center a vyberte ji. Zde můžete kliknout na „Změnit avatar“ a vytvořit obrázek Memoji, použít existující nebo upravit vzhled iniciál své přezdívky.

Přečtěte si další informace o používání profilu Game Center

Pomocí Game Center můžete přistupovat k uloženým hrám z libovolného zařízení.

Přidávání přátel

Do Game Center můžete přidat přátele.

Na iPhonu nebo iPadu

 1. Otevřete aplikaci Nastavení. Přejděte dolů na možnost Game Center a vyberte ji.
 2. Klikněte na «Pozvat».
 3. V Game Center zadejte telefonní číslo nebo e-mailovou adresu osoby, které chcete poslat žádost o přátelství. Můžete také kliknout na tlačítko Přidat a pozvat uživatele ze svého seznamu kontaktů. Když tato osoba přijme požadavek v aplikaci Zprávy, uvidíte ji ve svém seznamu přátel.

Na počítači Mac

 1. Vyberte nabídku Apple  > Předvolby systému a klikněte na Game Center.
 2. Chcete-li zobrazit svůj profil App Store, klikněte na Zobrazit profil.
 3. Klepněte na položku Přátelé.
 4. Vyberte přítele z navrhovaných nebo klikněte na „Pozvat“.
 5. Pokud jste klikli na „Pozvat“, zadejte v Game Center telefonní číslo nebo e-mailovou adresu osoby, kterou chcete pozvat jako přítele.

Jak odebrat přátele nebo nahlásit uživatele Game Center

Přečtěte si, jak zrušit přátelství s uživatelem Game Center.

Zajímavé:  Jak vylepšit dovednost modelky v The Sims 4.

Na iPhonu nebo iPadu

Nastavení přátel pro Game Center na iPhone. Odeberte přítele přejetím doleva. Zobrazí se možnosti hlášení a mazání.

 1. Otevřete aplikaci Nastavení. Přejděte dolů na možnost Game Center a vyberte ji.
 2. Klepnutím na své Apple ID zobrazíte svůj profil.
 3. Klepnutím na Přátelé zobrazíte seznam lidí, které jste přidali jako přátele, a lidí, se kterými jste v poslední době hráli.
 4. Přejetím prstem doleva po svém uživatelském jménu zobrazíte další možnosti.
 5. Kliknutím na „Odebrat“ odeberete uživatele Game Center ze svého seznamu přátel. Tím se také odeberete ze seznamu přátel daného uživatele. Chcete-li nahlásit profil z důvodu podvodu, nevhodného obsahu nebo jiného problému, klikněte na „Nahlásit?“. a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Na počítači Mac

 1. Vyberte nabídku Apple  > Předvolby systému a klikněte na Game Center.
 2. Chcete-li zobrazit svůj profil App Store, klikněte na Zobrazit profil.
 3. Klepnutím na Přátelé zobrazíte seznam lidí, které jste přidali jako přátele, a lidí, se kterými jste v poslední době hráli.
 4. Klikněte na jméno uživatele, kterého chcete odstranit.
 5. Klikněte na tlačítko «Více» v pravém horním rohu okna.
 6. Kliknutím na „Odebrat přítele“ odeberete uživatele Game Center ze svého seznamu přátel. Tím se také odeberete ze seznamu přátel daného uživatele. Chcete-li nahlásit profil z důvodu podvádění, nevhodného obsahu nebo jiného problému, klikněte na „Nahlásit přehrávač“ a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Informace o produktech, které nevyrábí společnost Apple, nebo o nezávislých webových stránkách, které společnost Apple nekontroluje ani netestuje, nepředstavují podporu ani podporu. Společnost Apple nenese odpovědnost za výběr, funkčnost nebo používání webových stránek nebo produktů třetích stran. Společnost Apple rovněž nenese odpovědnost za přesnost nebo spolehlivost informací zveřejněných na webových stránkách třetích stran. Pro více informací kontaktujte dodavatele.

Zajímavé:  Jak zkontrolovat těhotenství v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»