News

Jak přidat hodně přátel do The Sims 4

Jak přidat přátele do Sims 4. Jak zvýšit počet přátel v Sims 4

Otevřete nabídku na pravé straně obrazovky игры a vyberte kartu «Komunikace». Poté přejděte na kartu „Pozvat“. přátelé»přidat nové přátele do hry.

Chcete-li přidat přátele do hry Sims 4, musíte otevřít nabídku na pravé straně herní obrazovky. Poté otevřete kartu „Komunikace“. Poté vyberte kartu „Pozvat přátele“. V okně, které se objeví, vám budou nabídnuty možnosti, jak pozvat přátele: přes sociální sítě, přes Origin nebo e-mailem. Vyberte si způsob, který vám vyhovuje, a podle pokynů na obrazovce přidejte přátele do hry. Poté můžete spolu hrát, komunikovat a sdílet herní zážitky. Přidání přátel do The Sims 4 pomůže učinit hru zajímavější a vzrušující, protože můžete vytvářet nové vztahy, trávit spolu čas a společně vyvíjet herní postavy.

Jak zvýšit úroveň přátelství v Sims 4

Chcete-li změnit vztahy mezi postavami ve hře, můžete použít speciální kód pro úpravu vztahu. Při zadávání tohoto kódu uveďte celá jména obou postav, úroveň vztahu (0 až 100) a typ vztahu (například přátelství_hlavní pro přátelství a romance_main pro romantické vztahy).

Jak přidat novou rodinu do The Sims 4

Chcete-li do hry přidat novou rodinu, otevřete nabídku „Správa měst“ a vyberte „vytvořit novou rodinu, kterou chcete přestěhovat“ (ikona vpravo dole). Postavy můžete také přidat do aktuálních rodin otevřením „Správa měst“, výběrem „Editor rodiny“ a úpravou požadované rodiny v CAS.

Zajímavé:  Kde najít police v The Sims 4.

Jak představit Simíka všem ostatním Simíkům

Pomocí kódu Relationship.introduce_sim_to_all_others seznamte vybraného Simíka se všemi ostatními postavami ve hře. Můžete také povolit testovací režim pomocí TestingCheats pro přístup k dalším funkcím.

Užitečné tipy pro správu vztahů v The Sims 4

  1. Snažte se udržovat dobré vztahy mezi postavami, abyste vytvořili zajímavější herní scénáře.
  2. Využijte možnosti úprav rodiny a města k vytvoření jedinečné rodinné dynamiky.
  3. Hrajte s kódy a testovacím režimem, abyste prozkoumali různé aspekty hry.

Závěry

Správa vztahů a přidávání nových postav do The Sims 4 dává hráčům příležitost vytvářet jedinečné a zajímavé herní scénáře. Pomocí dostupných funkcí rozšiřte herní svět a spojte postavy do jedinečných vztahů.

Závěr

Použijte poskytnuté instrukce и tipyodemknout potenciál игры a vytvářet poutavé herní scénáře s jedinečnými vztahy mezi postavami. Užívat si hra a experimentujte s různými aspekty řízení vztahů v The Sims 4.

The Sims 4: Jak získat dvacet přátel za jeden den?

světový přítel

Podíl na Tumblr

Tweet o tom na Twitteru

Podíl na VK

Životní cíl World Friend vyžaduje, aby měl váš Simík neuvěřitelných 20 přátel! To je strašně moc, že?

Existuje však způsob, jak to udělat velmi rychle – za jediný den! Jak přesně je popsáno v tomto krátkém videu od Leaselmary_Sims.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»