Móda

Co dělat, když mody v Sims 4 nefungují

Instalace dalšího obsahu, postav, domů a veřejných prostranství ve hře.

Kromě popsaných metod můžete použít:

Instalace souborů .package

1. Stáhněte si položku, která se vám líbí.
2. Pokud je stažený soubor ve formátu zip, rar nebo 7z (tj. v archivu), rozbalte jej: klikněte pravým tlačítkem na archiv a vyberte jednu z možností „Extrahovat“.
3. Soubory s příponou .balík dát to do složky Mods na: DocumentsElectronic ArtsThe Sims 4. Můžete vytvořit samostatné složky pro soubory ve složce Mods, hra je také dokonale rozpozná.
4. Hledejte nainstalované objekty v příslušných částech editoru tvorby postavy, režimu nákupu, konstrukce atd.

Nastavení postav

Montáž rodinných domů, obecných pozemků

Instalace skriptových modů, hacků, modů jako balíčku (tuning XML mod)

Na rozdíl od oblečení mohou mít mody a hacky pro The Sims 4 různé pokyny k instalaci v závislosti na typu modu a souboru, ve kterém jsou dodávány. Vždy si pečlivě přečtěte pokyny autorů modů, jak správně nainstalovat a odinstalovat jejich mod! (V příspěvku ke stažení si obvykle děláme poznámky, ale nemusí být vždy podrobné.)

Zajímavé:  Jak umístit mody do složek v Sims 4.

Varování:
1. Mody a hacky mohou být v konfliktu, pokud ovlivňují stejné herní soubory. Pozorně si přečtěte komentáře autorů modů k této záležitosti.
2. Když jsou vydány aktualizace hry (záplaty), mody a hacky mohou přestat fungovat nebo způsobit závady. Možná si budete muset stáhnout aktualizovaný mod, sledujte stránky autorů vašich modů.

Přečtěte si také Řešení bikvadratické Pascalovy rovnice

Instalace skriptových modů bez extrakce

Instalace modů jako balíčku (tuning XML mod)

Poznámky

Je důležité, aby se:
1. Vlastní materiály (oblečení, móda atd.) přidáváte do hry na vlastní nebezpečí a riziko. Nekompatibilní položky nebo nesprávná instalace nebo odstranění mohou způsobit závady a poškodit vaši hru. Pečlivě si přečtěte pokyny autorů modů a objektů. Instalace skriptu a globálních modů se může lišit od obvyklého postupu popsaného výše.
2. Buďte opatrní s výchozími nastaveními: hra nemůže mít více než jednu náhradu stejného objektu najednou. Pokud nastavíte dvě výchozí hodnoty pro nahrazení jednoho objektu, jedna z nich se nezobrazí. Vážnější následky zatím nebyly hlášeny, ale závady jsou možné. (Pro informaci: různé barvy jedné věci jsou různé předměty.)
3. Objekty vytvořené pro demo CAS mohou selhat v plné verzi Sims 4 a naopak.
4. Ve složce Mods je soubor Resource.cfg, nemusíte se ho dotýkat.

Bylo zjištěno, že hra „nevidí“ třetí úroveň vnoření složek do Mods. Například soubory v podsložce ModsCreator se ve hře nezobrazují. Ještě nebyly prozkoumány všechny možnosti, ale pokud na ně narazíte, přesuňte své soubory blíže ke kořenovému adresáři.

Rada: pokud stahujete hodně věcí, seřaďte soubory do samostatných složek a přidejte obrázky stažených věcí spolu se soubory – to vám usnadní orientaci ve stahování.

Zajímavé:  Jak nainstalovat mody v Sims 4, pokud neexistuje složka mods.

Obecná doporučení:

1. Po stažení archiv otevřete.

2. Podívejte se, zda existuje soubor(y) s příponou „.balík“, mod je třeba rozbalit a umístit do složky „Mods“.

3. Pokud existují soubory s příponou “.pyo«,».py“, není třeba nic rozbalovat, archiv hodíme do složky „Mods“.

Čtěte také: Kolik zápalek je v krabičce?

4. Velmi zřídka se setkáte s mody, většinou s rozšířeními uvedenými v odstavci 4 (obvykle označeny modderem), které je třeba hodit do složky „Mods/unpackedmod“

Varování! Existují pouze tyto tři způsoby instalace modů v této hře! (v podstatě, pokud modder nic nepokazil, měly by v této složce fungovat všechny soubory s příponou «.pyo», «.py»).

Pokud vám něco nefunguje: stažený mod hoďte do obou složek v rozbalené i rozbalené podobě, hra si vybere formát, který potřebuje a kterému rozumí a jelikož mody zabírají málo místa a nefunkční se ve správcích nezobrazují , to vám nijak neublíží .

Tyto složky jsou umístěny podél cesty:

Windows XP: Dokumenty a nastavení (uživatel aktuálního účtu) Moje dokumenty Electronic Arts The Sims 4 Mods

Windows Vista / 7/8 / 8.1: Uživatelé (uživatel aktuálního účtu) Dokumenty Electronic Arts The Sims 4

 • Toto je výchozí cesta, která se vytvoří během instalace Windows, pokud jste sami nic neupravovali.

NEZAPOMEŇ aktivujte zaškrtávací políčko „Mods pro scénáře“, které se nachází v nastavení hry v nabídce „Další“

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Přihlaste se k odběru RSS kanálu
 • Odkaz na příspěvek
 • vytisknout
 • Pošlete e-mail příteli
 • Stěžovat si

Mám nainstalované Sims 4, vše je v pořádku, ale hra nevidí některé mody. Mám Windows 10. Tento problém prostě nedokážu vyřešit a je škoda, že nemohu používat mnoho skvělých modů. Pomozte mi, prosím

Zajímavé:  Do kterých složek byste měli nainstalovat mody pro drogy Sims 4.

Re: Některé mody nefungují

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Přihlaste se k odběru RSS kanálu
 • Odkaz na příspěvek
 • vytisknout
 • Pošlete e-mail příteli
 • Stěžovat si

Máte antivirus? Vypněte to.

Nejsem zaměstnanec EA.

Re: Některé mody nefungují

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Přihlaste se k odběru RSS kanálu
 • Odkaz na příspěvek
 • vytisknout
 • Pošlete e-mail příteli
 • Stěžovat si

Přečtěte si také Oprava bannerů DIY

@NekoTilisaChan ahoj. Některé mody nemusí být vidět, protože verze hry a mod se neshodují. Je však také triviální, že zaškrtávací políčko modů pro skripty nemusí být aktivováno. Zkontrolujte, zda je povoleno.

Nepracuji pro EA. Jsem obyčejný hráč, který pomáhá ostatním na základě osobních zkušeností.

Pokud jste za nákup zaplatili, ale hra se na vašem účtu nezobrazila, přečtěte si téma. Tam najdete informace, které potřebujete.

Hráči často postrádají standardní funkčnost hry a chtějí si hru zpestřit pomocí modů. To však není vždy možné, protože z nějakého důvodu mody odmítají fungovat. Nejčastějším důvodem je nesprávná instalace modu. Před instalací té či oné úpravy si pozorně přečtěte pokyny. Mělo by uvádět pořadí instalace a rozbalení souborů, pokud toto pořadí porušíte, nebudete moci tento mod použít. Pokud tedy vaše mody nefungují, zkuste je přeinstalovat nebo stáhnout jiné.

Co dělat, když mody v Sims 4 nefungují

Sims xnumx je oblíbená hra, která vám umožní vytvořit virtuální svět a ovládat životy postav. Jedním z nejoblíbenějších a nejúžasnějších aspektů hry je možnost používat mody, které vám umožňují provádět různé změny ve hře. Mnoho hráčů má však problémy s fungováním modů a v tomto článku se podíváme na hlavní důvody a možná řešení tohoto problému.

Zajímavé:  Jak spustit moduly Sims 4.

První a možná nejčastější příčinou problémů s mody v The Sims 4 je nekompatibilita modů s aktuální verzí hry. Vývojáři her neustále vydávají aktualizace, které mohou provádět změny v herních souborech. Mody vytvořené pro dřívější verze The Sims 4 proto nemusí po aktualizaci hry fungovat. Zkontrolujte, zda jsou vaše mody aktuální a aktualizované na nejnovější verzi. Pokud ne, měli byste aktualizovat mody nebo najít alternativní řešení, která jsou kompatibilní s aktuální verzí hry.

Další častou příčinou problémů s mody jsou konflikty mezi různými modifikacemi. Pokud máte nainstalovaných více modů, které provádějí změny ve stejných herních souborech, může dojít ke konfliktu a mody již nebudou správně fungovat. Chcete-li tento problém vyřešit, musíte odstranit nepotřebné mody nebo najít speciální mody navržené tak, aby spolupracovaly.

Někdy mody přestanou fungovat kvůli nesprávnému umístění souborů. Při instalaci modu je důležité řídit se pokyny od autora modu. Některé mody vyžadují speciální umístění souboru ve složce hry. Pokud soubory neumístíte správně, mod nemusí fungovat. Ujistěte se, že jste správně umístili všechny potřebné mod soubory a restartujte hru.

Nedostatek aktualizací modů

Pokud mod v The Sims 4 přestane fungovat nebo způsobí konflikty s jinými mody nebo herními součástmi, důvodem může být nedostatek aktualizací modu. Mody pro hru jsou průběžně aktualizovány, aby byly kompatibilní s novými verzemi hry nebo aby opravovaly chyby a problémy, které mohou při používání modu nastat. Pokud narazíte na problémy, zkontrolujte, zda je pro váš mod k dispozici aktualizace.

Chcete-li zkontrolovat aktualizace modů, možná budete muset navštívit oficiální web vývojáře modu nebo stránku modu na jednom z online herních zdrojů. Na webu vývojáře nebo na stránce modu najdete informace o nejnovější verzi modu a komentáře a zpětnou vazbu od ostatních hráčů.

Zajímavé:  Jak vymazat mody v The Sims 4.

Pokud je k dispozici aktualizace modu, nainstalujte novou verzi podle pokynů. Aktualizace modu obvykle zahrnuje stahování a instalaci nových souborů, nahrazení nebo odstranění starých souborů modu.

Pokud aktualizace pro váš mod nejsou k dispozici, zkuste kontaktovat vývojáře modu. Pošlete jim zprávu s popisem problému, který máte, a požádejte je, aby zvážili řešení tohoto problému v budoucích aktualizacích. Vývojáři modů jsou obvykle otevřeni zpětné vazbě hráčů a mohou nabídnout pomoc nebo opravy v budoucích vydáních svých modů.

Kroky k vyřešení problému s neaktualizací modu:
1. Navštivte oficiální web vývojáře modu nebo stránku modu na online herním zdroji.
2. Zkontrolujte, zda je pro váš mod k dispozici aktualizace.
3. Pokud je k dispozici aktualizace, postupujte podle pokynů k instalaci nové verze modu.
4. Pokud aktualizace není k dispozici, kontaktujte vývojáře modu a nahlaste problém.

Nekompatibilita modů s verzí hry

Jedním z hlavních důvodů, proč mody nefungují správně v The Sims 4, může být jejich nekompatibilita s verzí hry. Vývojáři pravidelně vydávají aktualizace, které mohou změnit kód hry, což může způsobit nefunkčnost modů. Pokud mod nebyl aktualizován od vydání nové verze hry, pak je vysoká pravděpodobnost, že to prostě nebude fungovat.

Chcete-li zjistit, zda je mod kompatibilní s vaší verzí hry, musíte si přečíst popis modu na webu, kde jsou obvykle zveřejňovány. Některé mody mohou být navrženy speciálně pro konkrétní verzi hry, a pokud se vaše verze liší, bude mod vyžadovat aktualizaci.

Pokud váš mod není kompatibilní s aktuální verzí hry, můžete vyzkoušet následující řešení:

 • Zkontrolujte, zda na webu vývojáře nebo na jiných populárních stránkách s mody není aktualizace pro mod;
 • Zanechte zprávu na fóru nebo v komentářích k modu, abyste zjistili jeho kompatibilitu s vaší verzí hry;
 • Počkejte, dokud vývojář modu nevydá aktualizaci, která bude kompatibilní s vaší verzí hry;
 • Zkuste použít jiný mod, který je kompatibilní s vaší verzí hry;
Zajímavé:  Jak opravit mody v The Sims 4.

Chyby při instalaci modů

Instalace modů v The Sims 4 může někdy způsobit chyby, které mohou bránit správnému fungování hry nebo bránit správnému fungování modů. Zde jsou některé běžné chyby při instalaci modů a jak je vyřešit:

1. Chyba při načítání modu: Pokud při instalaci modu narazíte na chybu načítání, ujistěte se, že jste si stáhli správnou verzi modu, která je kompatibilní s vaší verzí hry. Také zkontrolujte, zda je soubor mod ve správné složce Mods ve složce Electronic ArtsSims 4.

2. Konflikt modů: Někdy mohou mody vzájemně kolidovat, což může způsobit chyby nebo nefunkčnost modu. Zkuste zakázat všechny ostatní mody a zkontrolujte, zda problematický mod funguje samostatně. Pokud ano, pak je problém v konfliktu s jinými mody.

3. Zastaralý mod: Pokud byla vaše verze hry aktualizována, ale mod zůstává starý, může přestat fungovat nebo způsobit chyby. Zkontrolujte, zda je na oficiálních stránkách nebo na fóru vývojářů aktualizovaná verze modu.

4. Nesprávné umístění souborů mod: Pokud jsou soubory mod ve špatné složce nebo mají nesprávné názvy, mohou způsobit chyby. Ujistěte se, že soubory mod jsou ve správné složce Mods a neobsahují žádné zbytečné podsložky.

5. Chyba po instalaci: Pokud po instalaci modu hra hlásí chybu nebo spadne, zkuste mod odebrat a ujistěte se, že hra funguje i bez něj. Mod může být nekompatibilní s vaší verzí hry nebo způsobit jiný problém.

Pokud máte stále potíže s instalací modů, vyhledejte pomoc na Sims 4 a na fórech nebo webech o úpravách. Jsou to místa, kde vám odborníci a další hráči mohou pomoci najít řešení pro vaši konkrétní situaci.

Zajímavé:  Jak vložit mody do The Sims 4.

Konflikty mezi mody

Když dojde ke konfliktu mezi mody, může to způsobit neočekávané chyby ve hře, včetně pádů, poškozených funkcí nebo nesprávného zobrazení objektů a postav.

Pokud narazíte na problémy s konflikty mezi mody, zde je několik doporučení:

1. Odeberte nedávno nainstalované mody

Pokud k problému dojde po instalaci nových modů, zkuste je dočasně odebrat a zkontrolovat, zda hra funguje i bez nich. Pokud hra začne normálně fungovat, může to být známka konfliktu mezi těmito úpravami. Zkuste najít alternativní mody nebo kontaktujte vývojáře s žádostí o pomoc.

2. Zkontrolujte kompatibilitu modu

Ujistěte se, že všechny vaše mody jsou aktualizovány na nejnovější verzi a jsou kompatibilní s aktuální verzí hry. Vývojáři modů obvykle vydávají aktualizace, aby opravili problémy s kompatibilitou, takže aktualizace pravidelně kontrolujte a instalujte je.

3. Zkontrolujte pořadí, ve kterém jsou načteny mody

Pokud máte nainstalovaných mnoho modů, je důležité věnovat pozornost pořadí, ve kterém jsou načteny. Některé mody mohou záviset na jiných modech nebo vyžadují specifické pořadí načítání. Zkontrolujte informace a pokyny poskytnuté autory modu a ujistěte se, že spolu správně fungují.

4. Používejte mody vytvořené jedním autorem

Pokud narazíte na problém s konfliktními mody, doporučujeme použít mody vytvořené stejným autorem. Je to proto, že různí autoři mohou používat různé metody k úpravě hry, což může způsobit konflikty mezi jejich mody.

Řešení konfliktů mezi mody může být náročné. Pokud nemůžete problém vyřešit sami, požádejte o pomoc komunitu fanoušků Sims 4 nebo vývojáře modů. Mohou nabídnout doporučení nebo opravy, které vám pomohou spustit hru s vašimi mody.

Nesprávné načítání úprav

Pokud mody v The Sims 4 nefungují, jedním z důvodů může být nesprávné načtení úprav. Pro správnou instalaci modů je důležité dodržovat určité kroky:

 1. Ujistěte se, že stahujete mody ze spolehlivého zdroje. Zkontrolujte, zda jsou mod soubory neporušené a kompatibilní s vaší verzí hry.
 2. Zkopírujte soubory mod do správné složky. Chcete-li to provést, otevřete složku Mods v instalační složce Sims 4. Obvykle se nachází v následujícím umístění: Documents/Electronic Arts/The Sims 4/Mods.
 3. Zkontrolujte, zda soubory mod mají správnou příponu. Musí být ve formátu .package nebo .ts4script. Pokud byly soubory zkomprimovány, rozbalte je.
 4. Spusťte hru a zkontrolujte fungování modů. Pokud mody stále nefungují, zkuste deaktivovat jiné uživatelské mody a zkontrolujte, zda mody fungují samostatně.
 5. Pokud žádný z modů nefunguje, problém může být ve hře samotné. Zkuste aktualizovat Sims 4 na nejnovější verzi a zjistěte, zda to problém vyřeší.
Zajímavé:  Jak správně nainstalovat mody v The Sims 4.

Následující kroky vám pomohou správně stáhnout a nainstalovat mody pro The Sims 4 a vyhnout se možným problémům s jejich provozem.

Problémy s nastavením hry

Nesprávné nastavení hry může někdy vést k tomu, že mody v Sims 4 nefungují. Zde je několik problémů s nastavením, které mohou nastat, a jejich řešení:

1. Zakázaný uživatelský obsah a úpravy:

Možná jste omylem zakázali vlastní obsah a úpravy v nastavení hry. Chcete-li to vyřešit, otevřete nabídku nastavení ve hře, přejděte na kartu Možnosti hry a ujistěte se, že je povolena možnost Povolit vlastní obsah a mody.

2. Aktualizace hry:

Pokud máte nainstalované mody pro starší verzi hry, mohou se stát nekompatibilními s novou aktualizací. Zkontrolujte, zda jsou na oficiálních stránkách aktualizace pro vaše mody a nainstalujte je, aby nadále fungovaly s novou verzí hry.

3. Poškozený uživatelský obsah nebo úpravy:

Někdy se může uživatelský obsah nebo soubory úprav poškodit nebo poškodit, což způsobí, že nebudou fungovat. Zkuste odstranit problematické mody nebo obsah vytvářený uživateli a nahradit je novými funkčními verzemi.

4. Konflikty mezi mody:

Některé mody mohou mít mezi sebou konflikty, což vede k jejich nefunkčnosti. Zkuste zakázat všechny mody a vlastní obsah a poté je postupně znovu povolte, abyste zjistili, který mod způsobuje problém.

Pokud máte problémy s mody v The Sims 4, zkontrolujte nastavení hry, aktualizujte mody a vlastní obsah a vyřešte problémy s konfliktními mody. To vám může pomoci užít si hru s povolenými mody.

Chyby v samotné hře

Někdy mody nemusí fungovat kvůli problémům ve hře samotné. Zde jsou některé běžné chyby, které se mohou vyskytnout:

1. Aktualizace hry. Zpravidla se po aktualizaci hry mohou vyskytnout problémy s provozem modů. Vývojáři modů obvykle rychle vydávají aktualizace, aby opravili chyby, které se vyskytnou. Po instalaci nové verze hry zkontrolujte, zda existuje aktualizace pro vaše mody.

Zajímavé:  Jak zobrazit mody v The Sims 4.

2. Mod konflikt. Některé mody mohou vzájemně kolidovat a způsobit chyby. Zkuste vypnout všechny mody a postupně je znovu povolit, abyste zjistili, který mod způsobuje problém. Pokud najdete konflikt, kontaktujte vývojáře modu a požádejte ho o další pomoc.

3. Nesprávná instalace modů. Pokud jste moduly nainstalovali nesprávně, mohou se vyskytnout chyby. Ujistěte se, že jste postupovali podle pokynů pro instalaci modů a správně umístili soubory do složky Mods. V případě potřeby přeinstalujte mody podle pokynů vývojáře.

4. Omezení modů. Některé mody mohou být zastaralé a nekompatibilní s nejnovějšími verzemi hry. Než začnete hrát, ujistěte se, že jsou vaše mody aktuální a kompatibilní s vaší verzí The Sims 4. Pokud mody stále nefungují, navštivte web vývojáře a zkontrolujte, zda nejsou známé problémy s vaší verzí hry.

5. Nekompatibilita s jinými programy. Některé programy, jako jsou antivirové programy nebo zálohovací programy, mohou blokovat fungování modů. Zkuste takové programy dočasně deaktivovat a spusťte hru znovu. Pokud mody začnou fungovat, budete muset tyto programy nakonfigurovat tak, aby neblokovaly soubory mod.

Pokud jste prošli všemi těmito kroky a vaše mody stále nefungují, může být užitečné obrátit se o pomoc na podporu modů nebo na komunitní fóra Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»