Móda

Jak získat zdarma další mody v The Sims 4

Jak stahovat mody v The Sims 4 na PlayStation 4. Jak správně nainstalovat mody ve hře Sims 4 na PlayStation 4

Pokud chcete zlepšit herní zážitek ze hry Sims 4 způsob doplňky mody, hráči PlayStation 4 plechovka čelit určitým omezením. Je jich několik důležitých podrobnosti, což musíte vzít v úvahu při instalaci modů na PS4.

  1. Krok 1: Příprava na instalaci modů
  2. Krok 2: Vyhledejte a stáhněte si mody
  3. Krok 3: Instalace modů
  4. Užitečné tipy a závěry

3. Dále otevřete The Sims 4 na PlayStation 4 a v nastavení povolte vlastní mody. Chcete-li to provést, přejděte do nabídky hry, vyberte „Nastavení“, poté „Hraní“ a zaškrtněte políčko vedle „Povolit vlastní obsah a mody“. 4. Poté hru restartujte. Nyní si můžete užívat nové mody na PlayStation 4 v The Sims 4. Nezapomeňte sledovat aktualizace a kompatibilitu modů s vaší verzí hry, abyste předešli možným problémům. Hodně štěstí!

Mohu nainstalovat mody na PlayStation 4

Instalace modů na PlayStation 4 bohužel není podporována. Mody lze nainstalovat pouze prostřednictvím Steam Workshop, který není dostupný na konzolích PlayStation.

Mohu nainstalovat mody na jiné konzole?

Pokud vlastníte Xbox, nebude také možné nainstalovat mody. Mody nejsou certifikovaný software a nelze je nainstalovat na Xbox.

Jak nainstalovat mody ve hře Sims 4

Pro ty, kteří hrají The Sims 4 na PC, je možné nainstalovat mody. Prvním krokem je najít web, který poskytuje mody pro hru. Poté se hráč musí ujistit, že vybraný mod je kompatibilní s nejnovějšími aktualizacemi hry. Pokud existuje nová verze vybraného modu, měli byste si ji stáhnout. Ve hře musíte prostřednictvím panelu nastavení povolit vlastní obsah a mody.

Zajímavé:  Jak vytvořit mody pro animaci Sims 4.

Kde si mohu stáhnout mody pro hru Sims 4

Pokud se rozhodnete nainstalovat mody na The Sims 4, ty informace mohou být užitečné o spolehlivé a důvěryhodné zdroje pro stahování modů. Některé z nich zahrnují The Sims Výzkumné, LoversLaba SimsBase. Při výběru stránky ke stažení mody, je důležité se ujistit jeho bezpečí a spolehlivost.

В závěr, Důležité zapamatovat siže instalace modů může změnit hratelnost proces a některé aspekty hry. Proto před instalací mody, hráči by měli být opatrně a pozorný.

Globální mody pro The Sims 4

XML Injektor

Verze XML Injector je jednou z nejoblíbenějších knihoven modů pro The Sims 4, která je základem většiny herních modů. S ním můžete vytvářet mody bez použití skriptů. Instalace: — Přeneste stažený soubor do složky „Mods“ jako standardní obsah CC; — V nastavení hry povolte modifikace scénáře; — Restartujte hru. Ve složce jsou dva soubory: ve formátu .package a skript. První použijte pro kontrolu funkčnosti modu, druhý pro instalaci. Pokud smažete druhý soubor ze hry, mod přestane fungovat. Soubor .package lze smazat ihned po ověření. Jak zkontrolovat, zda mod funguje: — Umístěte soubory do složky „Mods“; — Spusťte hru s povolenými mody scénáře; — Najděte testovací interakci kliknutím na poštovní schránku, telefon, počítač nebo jakoukoli postavu; — Pokud mod funguje, objeví se upozornění: „XML Injector je nainstalován správně a funguje normálně.“ Pro běžné hráče XML Injector jednoduše aktivuje mody a běží na pozadí.

21. srpna 2023 | Ver. 4

Vyprávění Kariéra Mega Pack

Velký mod pro The Sims 4, který přidává velké množství nových typů práce (jmenovitě úřední práce, profese). Všechny tyto profese jsou však na stejné úrovni, takže jsou vhodné pro krátkodobý nebo trvalý příjem, nikoli však pro neustálý kariérní růst. Celkem balení obsahuje 53 lomů. Mezi nimi: terapeut, sonograf, právník, manažer, inženýr, oftalmolog, pilot, lékař, IT manažer atd. Samostatně si můžete stáhnout povolání z původního odkazu na stránce autora. Překlad je převzat od skupiny Origamika, za což jim patří velký dík!

Zajímavé:  Jak aktivovat mody v The Sims 4.

18. října 2021 | Ver. 07.10.2021

Farm Town Hiden Hills / The Sims 4 - Zemědělská půda

Hlavní mod pro The Sims 4 přidává velké farmářské město Hiden Hills. Brzy vyjde aktualizace s farmářským komponentem od samotných vývojářů hry, ale tvůrci modů nespí a nadále aktivně vytvářejí mody pro Sims 4 Nové město má svou historii a tuto historii se dozvíte během hry. Vyjde najevo spousta zajímavých a tajemných věcí. Ve městě je samozřejmě co dělat, protože je to zemědělské místo. Najdete zde pole a pláně, radnici, nové bary, banky, hřbitovy a mnoho, mnoho dalšího. Chcete-li najít nové město, měli byste zamířit do Brindleton Bay, jehož hranice byly výrazně rozšířeny. Ve vlastním příběhu se seznámíte s novou postavou a zjistíte příčinu záhadného požáru. Nebudeme spoilerovat, ale poprvé ve hře uvidíte něco podobného, ​​jako je zápletka. Pokud vás navíc tato parcela nijak zvlášť nezajímá, můžete jít rovnou na magistrát, stát se tam licencovaným farmářem, koupit pozemek a začít hospodařit. Pozornost! Samotný překlad je převzat od skupiny Origamika, za což jim patří velký dík. Toto je jen překlad modu. Samotný mod je placený (zatím) a lze jej stáhnout pouze v případě, že jste předplatitelem Patreonu autora.

13. října 2021 | Ver. 13.09.2021

LGBT Mod / LGBT Mod (18+)

LGBT mod pro The Sims 4 přidává do hry nové funkce pro realističnost. Nyní může vaše postava přiznat svou sexualitu svému partnerovi, jehož reakce může být zcela odlišná, od překvapení až po zklamání. Nebo možná stále můžete zůstat přáteli a partner se na vás nebude zlobit, ale naopak vás podpoří. Inovace: – Pochybnosti o vlastní orientaci a genderové identifikaci. Vaše postava se bude ptát sama sebe, když si začne všímat postav svého vlastního pohlaví. Dokáže se poznat a sdílet to, co cítí, se svými přáteli, nebo se stáhne do sebe? – Pokud jste na straně LGBT komunity, pak nyní můžete napsat článek o ochraně jejich práv. – Pokud takové komunity vůbec neznáte, jděte k počítači! Koneckonců, nyní si můžete posvítit a řádně prošetřit problém, který se vás týká. – Přibyl nový životní cíl – LGBT aktivista. Tento cíl je určen postavám, které se chtějí postavit za práva LGBT komunit. Dosáhnout slávy a být slyšen všemi. Akce Drag Show dává ďáblům a simoleonům: 650 $ / 1000 2 $ Nyní se vaše postavy mohou stát asexuálními, pansexuálními, bisexuálními, gayi, lesbami, transgender a homofobními. Vlastnosti můžete přiřadit libovolnému NPC jednoduše podržením SHIFT na postavě s povoleným testovacím kódem. Každá z těchto postav bude mít jedinečné moodlety. Pokud je například lesbická postava ve vztahu s běžným Simíkem, bude mít odpovídající negativní náladu. Pokud vaše postava patří do LGBT komunity, pak se může pokusit přesvědčit homofoba, aby změnil názor. Ve hře budou nejen XNUMX nové party (Coming Out a LGBT Community Meeting), ale také kalendářní tradice oslav LGBT Day. Budou k dispozici nové vlastnosti pro oblasti, kde mohou vaše postavy bezpečně uspořádat párty nebo se jen tak poflakovat s přáteli. Funkci můžete přiřadit například klubu, kde se budou scházet pouze asexuálové, homofobové nebo lesbičky. Nové funkce: Aromantický asexuální bisexuální gay lesbický homofob Nebinární pansexuál transsexuální přetahovací královna/král Funkce transhomofobního webu: komunitní stránka pro LGBT stránky pro gay stránky pro lesby Sociální události: LGBT setkání LGBT charitativní párty LGBT protest Vychází Drag show Holiday Tradition: Spirit of Hrdost Tato sváteční tradice je umocněna používáním LGBT interakcí s ostatními Simíky, takže si můžete udělat svou vlastní dovolenou. Poznámky: Po instalaci modu v herním režimu provedeme následující: Zavolejte na příkazový řádek (Shift + Ctrl + C) a napište testovací cheaty na Další, chcete-li dát Simíkům LGBT rys, musíte podržet Shift a kliknout na Simíka, kterého chcete chcete dát vlastnost. V nabídce LGBT Mod si můžete vybrat, kterou vlastnost (vlastnosti) svému Simovi dát. Stejným způsobem můžete také odebrat vlastnost (rysy) Simíkovi.

Zajímavé:  Jak nainstalovat mody pro Sims 4 na Mac.

13. října 2021 | Ver. 14.09.2021

Vražda/extrémní násilí

Pozornost. Pokud je vám méně než 18 let, opusťte stránku. Varujeme vás, že mod obsahuje mnoho násilných scén! V žádném případě nepodporujeme násilí nebo zločin! Mod přidává realistické zabíjení vaším Simíkem nebo jinými. Dává vám možnost hrát za sériového vraha. — Obsahuje více než 20 unikátních interakcí; — Simíci se sami nezabijí, ale můžete to povolit v možnostech modu; — Animace je doprovázena zvuky a efekty; — Můžete si vybrat mezi smrtícími interakcemi a naopak; — Váš Simík si užije smrt svého cíle; — Simíci budou reagovat na události odlišně v závislosti na situaci a po jakékoli smrtící interakci utečou před zabijáckými Simíky. Vlastnosti modu: Policie Postavy, které jsou svědky trestného činu, nyní mohou zavolat policii. Policie dorazí na místo a zatkne vraha, pokud: — Svědci řekli policii o vrahovi; — Svědci se v přítomnosti policie báli vraha; — Policie byla svědkem vraždy; — Přítomnost krve na vrahovi vzbudí podezření u policie, ale pokud nebudou splněny výše uvedené podmínky, postavu nezatknou. Když je postava zatčena, policie ji odveze vrtulníkem a nechá ji ve vězení (králičí nora) na 24 hodin, poté bude postava poslána zpět domů. Interakci „Ve vězení“ můžete zrušit, pokud chcete dostat svou postavu domů brzy. Poté se vrátí a vy dostanete upozornění, že postava utekla z vězení a postava bude mít odpovídající moodlet. Udání na postavách Postavy můžete kdykoli nahlásit policii. Chcete-li to provést, musíte kliknout na policistu a vybrat interakci „Informovat o postavě“ v nabídce „Extrémní násilí“. Policie zatkne postavu, která byla nahlášena, pokud byly splněny výše uvedené podmínky nebo pokud byla postava zarámována pomocí interakce „Rámovat“ z nabídky „Nenásilné interakce“. Pokud ve hře nechcete mít policisty nebo nechcete, aby byla určitá postava zatčena, můžete to nakonfigurovat v možnostech modu: Zakázat/Povolit policisty Zakázat/Povolit zatčení této postavy Dostupné násilné akce: Smrtící interakce: Strč nůž do zad Roztrhni břicho Uškrtit Udusit plenkou Bodnout mačetou Zpomaleně bodnout mačetou Střelba brokovnicí Podřízni hrdlo Zapal to! Rozsekejte na kusy mačetou Propíchněte saisem Prosekejte hlavu sekerou Bodnutí do čelisti Bodnutí rukojetí Rozbijte hlavu pažbou Střílejte kulometem Rozsekejte motorovou pilou Srazte na kolo a zastřelte Vykročte krk Spálit plamenometem Smrt z nebe Škrtit smaženým sýrem Bodnout do hrudníku Bodnout do krku Zasáhnout švihem netopýra Otevřená střelba – pomocí této interakce může vaše postava zabít každého, kdo stojí před ní. Nesmrtící interakce Tahání vlasů Úder do obličeje Pohlavek — Děti po této interakci omdlejí. Zmlátit Rozbít hlavu lahví Hit Hit do břicha – pokud trefíte těhotnou postavu, potratí. Úder do slabin Provádějte údery taekwondo Nenásilné interakce Rám Ukončete zločinecké partnerství Požádejte o to, abyste se stali spolupachatelem zločinu Stalking Ukrást peníze Informace o hacku Sebevražda Roztrhnout žaludek Podřezat zápěstí Gangy S tímto modem se ve hře objeví dva gangy, „Totty “ a „Tvrdé dřevo“. Oba gangy můžete do města pozvat v menu „Gang“ a také se k nim můžete připojit prostřednictvím tohoto menu. Členové Behavior Crew budou autonomně provádět nesmrtící interakce s postavami, které nejsou součástí jejich gangu. Vaše postava bude také provádět tyto interakce autonomně, když se připojí k jednomu z gangů. Členové gangu Totty zabijí členy gangu Hardwood a naopak a oba zabijí i policisty. Pomocí nabídky „Gangy“ můžete nezávisle přidat jakoukoli postavu do konkrétního gangu. Totti Gang ženských postav. Milují svádění ostatních a pak na ně útočí. Tento gang pochází ze zhýralého prostředí a jeho členové pracují na tyči, když jsou mimo město. Totties budou twerkovat o peníze, svůdně tančit, fackovat, bít pěstí, tahat ostatním vlasy, napichovat ostatní členy gangu sai, svádět a bodat policisty. Hardwood Gang mužských postav. Rádi zastrašují ostatní netopýry a svými velkými svaly a pak zaútočí. Tento gang pochází ze sportovního prostředí a jeho členové obvykle hrají basketbal nebo cvičí v tělocvičně, když jsou mimo město. Hardwoods předvedou své svaly, budou bít, bít pěstí, zastrašovat ostatní postavy, házet pálkou na ostatní členy gangu a zabíjet policisty pomocí interakce „smrt z nebes“. Oblečení gangu Každý gang má své vlastní jedinečné oblečení. Můžete ji vybavit na jakoukoli postavu, i když není součástí gangu. Gangové outfity můžete vypnout, pokud je najednou chcete obléknout jinak. Útoky na členy gangu Pokud vaše postava zaútočí na člena gangu, bude mít značku šikany a členové gangu se zaměří na šikanu vaší postavy. Pokud vaše postava zabije člena gangu, bude označen za smrt a členové gangu ho pronásledují, aby ho zabili. Order a Kill Můžete zaplatit kterémukoli členovi gangu, aby někoho zabil (2500 Simoleonů). Vaše postava nebude z ničeho podezřelá, ale člen gangu ponese následky. Sláva a reputace Postavy, které se dopustí jakýchkoli násilných činů před svědky, ztratí body slávy a reputace, a to jak v doplňku „Cesta ke slávě“, tak v modu „Cesta ke slávě“ postavy ztratí body v závislosti na počtu svědků než Čím více postav kolem, tím více bodů bude ztraceno. V možnostech můžete povolit/zakázat získávání slávy a reputace. Systém sebeobrany Každému zabití nebo úderu se dá vyhnout. Je 80% šance, že atentát/útok bude úspěšný. Pokud má postava, na kterou útočí, vyšší schopnost Fitness než útočník, bude mnohem pravděpodobnější, že se útoku vyhne. Postavy, které se vyhýbají smrti, mohou: Utéct Zaútočit zpět Zabít zpět Postavy s dobrými vztahy utečou, místo aby zaútočily zpět, a postavy se špatnými vztahy budou mít tendenci útočníka zabít. Postavy, které se vyhýbají útoku, mohou: Utéct Zaútočit zpět Systém sebeobrany lze deaktivovat v možnostech modu Životní cíl „Psychopat“ Postavy, které splní tento cíl, se stanou zabijáky, kterých se každý bojí. Tento životní cíl má dodatečnou charakterovou vlastnost „Mistr/Mistr převleku“ Po splnění životního cíle získá vaše postava jako odměnu vlastnost „Hrůzné zastrašování“. Známá závada Někdy, když jedna postava zabije druhou, zatímco se třetí pokouší o interakci s vrahem, zemře tato třetí postava místo druhé. Autor stále nechápe, proč se to děje a nadále se to snaží napravit. Instalace: Archiv obsahuje všechny potřebné mody. Stáhněte si mod, rozbalte archiv a vložte soubory do složky Mods.

Zajímavé:  Kde studovat historii módy The Sims 4.

13. října 2021 | Ver. 2.3.2

Turbo Careers Mod Pack

Pokud jste naštvaní, že váš Sim jde do králičí nory za zajímavými úkoly, aniž byste mohli vidět, co dělá a jak probíhá jeho pracovní den, pak je tento globální mod pro vás. — Mod otevírá všechny možné kariéry. — Pokud je k dispozici kariérní stránka, budete moci Simíka sledovat a „pracovat“. Každá kariéra bude mít cíle, které musíte splnit do konce dne. — Všechny kariéry podporované modem mají různé sady cílů a požadavků, které se budou s postupem Simíkovy kariéry měnit. Také na vysokých úrovních budete čelit výzvám (práce v terénu). Pro nové typy stránek si musíte stáhnout novou verzi Venue List Mod Poznámky: Aby mod fungoval správně, budete muset ve městě vytvořit příslušné stránky, kde bude váš Simík fungovat. Můžete si je stáhnout z galerie her nebo si je vytvořit sami (k tomu musíte splnit příslušné požadavky).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»