Kde

Kde získat krystal v The Sims 4

Krystaly lze nalézt na vykopávkách. Bohužel je nelze v The Sims 3 krájet jako drahokamy. Vytvářejí vzrušující atmosféru. Krystaly (jako kovy) jsou složeny ze specifických prvků. Ty lze zjistit zavoláním Geologické rady ohledně vzorku. Po odeslání krystalu radě obdrží postava další den poštou jeden z prvků, které krystal tvořily, ale samotný kámen bude ztracen. Postavy s logickou úrovní 8 mohou odebírat vzorky krystalů a studovat je mikroskopem a získávat mikrotisky. Můžete je také studovat a zároveň získat pozornou náladu (moodlet „Captivating Samples“ na 4 hodiny).

Ve hře Sims 4 Pusťte se do práce! Sestavení této sbírky se stalo jednodušším, ale především pro vědce. Mohou si od kolegů vyžádat kovy a krystaly a také je klonovat pomocí klonovacího zařízení. Mohou se také vydat na planetu Sixim a najít tam dva další prvky sbírky: crandestin a nititol. Mimochodem, ostatní postavy budou moci dokončit sbírku bez těchto dvou krystalů, pokud sesbírají všechny ostatní. Vědci používají krystaly k vytváření vynálezů. Chemický analyzátor je velmi užitečná věc pro každého sběratele. Rozborem nasbíraných krystalů často objeví další krystaly, které také skončí ve sbírce.

V The Sims 4 City Living můžete na bleším trhu rozšířit svou sbírku krystalů obchodováním s ostatními návštěvníky. Poměrně často se na pouličních výprodejích objevují postavy, které tuto kolekci prodávají téměř celou.

Prvky kolekce

číslo Ikona Jméno Vzácnost prvku Stát
(§)
Struktura popis Přidat.
1 Alabastr Normální 25 Selium, alkynit. Mléčně bílý kámen, který je měkký a hladký na dotek.
2 Tyrkysová Normální 20 Oksipin, alkinit. Neprůhledný kámen modré nebo zelené barvy, který je ceněný po mnoho staletí. Věří se, že přináší štěstí a ochranu.
3 Emerald Normální 20 Grachmal, sidrolin. Název krystal doslova znamená „zelený kámen“. A jeho barva je opravdu jedinečná! Kupte si tento kámen, aby ostatní sběratelé zezelenali závistí!
4 Kámen broskvové barvy Normální 15 Alkinit, sidrolin. Tento decentní kámen jemné broskvové barvy byl dlouho považován za ztělesnění nevinnosti.
5 Quartz Normální 30 Sidrolin, volenton. Dříve se věřilo, že křemen je neroztávající led, ale nyní se s jistotou ví, že jde o čtyřstěn vyrobený z křemíku a kyslíku. Ano ano.
6 Růžový křemen Normální 20 Phoson, perillium. Růžový křemen je považován za kámen bezmezné lásky a vyzařuje mír.
7 Rubin Normální 30 Sidrolin, perillium. Křišťál je velmi oblíbený díky své jasně červené barvě a představuje vášnivou lásku. Pozor, rubíny na botách vám nedovolí teleportovat!
8 Sapphire Normální 15 Melax. Je nemožné spustit oči z tohoto nebesky zbarveného safíru! Je považován za kámen pravdy a věrnosti.
9 Oranžový topaz Normální 15 Foson, selium. Docela běžný a odolný oranžový topaz se díky svému veselému odstínu stal symbolem přátelství.
10 Citrín Normální 25 Osinát, platium. Barva citrínu se mění od světle žluté po zlatou. Stejně jako citrusové plody. Možná právě kvůli barvě kamene se věří, že přináší bohatství a štěstí.
11 Diamond Neobvyklé 90 Platius, Phiraxius Tyto lesklé kameny jsou považovány za nejcennější na světě a často se používají ve šperkařství. Je to také nejpevnější materiál, který věda zná!
12 Ametyst Neobvyklé 55 Oksipin, Volenton. Jedná se o pravidelný fialový křemen. Jeho odstíny od jemné lila až po královskou fialovou závisí na množství železa v kameni.
13 Blistolit Neobvyklé 75 Alkinit, hodorium. Nejzářivější kámen ze všech! Nedívejte se na něj příliš dlouho, jinak vás jeho třpytivá stříbrná krása zhypnotizuje.
14 Hematit Neobvyklé 60 Hodorium. Přestože hematit vypadá jako černý kov, uvnitř je krvavě červený.
15 Požární opál Neobvyklé 70 Selius, Platius, Critax. Tyto neobvyklé opály se běžně vyskytují ve vulkanických horninách a jsou velmi ceněné pro své teplé, zářivé barvy.
16 Simanit Neobvyklé 60 Osinát, volenton. Jeden z mála kamenů pravé stříbrné barvy. Má široké využití jak v alchymii, tak při leštění kuchyňského náčiní.
17 Agate Vzácné 140 Hodorium, platium, plumbobus. Pro svou pochmurnou barvu se acháty běžně používají ve smutečních špercích. Málokdo ví, že tento kámen je vlastně zkamenělé dřevo!
18 Yonkilist Vzácné 145 Critax, phozon. Tento kámen je jako jiskřivá kapka slunce! Jeho jasně žlutá barva srší veselím!
19 Plumbit Vzácné 160 Fozon, plumbobus. Plumbites mají červené, žluté a zelené barvy, ale nejvíce ceněné jsou tmavě zelené kameny.
20 Duha Vzácné 150 Firaxium, perillium, melax. Vzácný a neobvyklý drahokam, raně zbarvený, ale s převládajícím červeným odstínem. A kupodivu se obvykle nachází na úpatí duhy!
21 Crandestin Normální 50 Xenopetrium, kritax. Červený mimozemský drahokam pocházející ze Siksimy. Na Zemi ji nelze nalézt.
22 Nitelite Normální 50 Xenopetrium, foson, volenton. Luminiscenční zelený krystal pocházející ze Siximy. Je tak jasný, že si můžete spálit oči, když se na něj podíváte příliš zblízka.
Zajímavé:  Kde je náhrobek v The Sims 4.

Kde získat krystal v The Sims 4

Nikdy nemůže být příliš mnoho krystalů! S katalogem «The Sims 4 Gem Shine» Hráči si budou moci osvojit novou dovednost Gemology sbírat barevné krystaly a kovy a následně z nich vytvářet různé předměty, které někdy ovlivňují náladu, vztahy, kariéry a životy Simíků! Ozdobte svůj domov krásně broušenými krystaly, použijte je k vytvoření úžasných šperků a nabíjejte své krystaly v měsíčním světle, abyste využili jejich sílu!

Můžete vytvářet cenné předměty, jako jsou ručně vyráběné snubní prsteny, šperky na zakázku nebo jedinečné sběratelské předměty, které lze prodat za Simoleony. Vše záleží na tom, co přesně mají vaši Simíci rádi.

Díky tomuto katalogu se budete věnovat ručním pracím a vytvoříte si šperky svých snů!

Sběr a výroba

Není nic lepšího než šperky vyrobené ručně a s láskou. Díky katalogu «Září drahokamů» Simíci budou moci vytvořit více než 1000 XNUMX kusů šperků a použít je jako stylové dekorace nebo zářivé dárky pro přátele.

Nejprve si však Simíci budou muset osvojit dovednost Gemologie. Tuto zářnou novou dovednost lze rozvíjet vytvářením předmětů na novém Gemologickém stole. Budete moci broušení drahokamů a výrobu šperků. Jak se dovednosti rozvíjejí, kvalita produktů bude stále lepší. Na novém Gemology Table budou Simíci moci řezat drahé kameny a vytvářet úžasné křišťálové předměty, včetně prstenů a snubních prstenů, náramků, náhrdelníků a náušnic.

Vaši Simíci, obklopeni barevnými šperky, se budou cítit jako skuteční klenotníci, protože vybírají krystaly a kovy, jako je stříbro, zlato nebo růžové zlato. Budete také moci použít všech 22 kovů z různých měst The Sims 4, včetně Baconite, Death Metal a Romantium. Předveďte svou lásku nebo hluboké přátelství výběrem dokonalého tvaru drahokamu z 10 různých střihů, včetně srdce, plumbobu a trpaslíka.

Zajímavé:  Kde jsou v The Sims 4 rybářské díry.

Simíci si budou moci rozvinout dovednost Gemologie přečtením Gemologického průvodce a pokračováním v tvorbě u Gemologického stolu. Vytvořené předměty si můžete nechat pro sebe, prodat nebo darovat jiným Simíkům.

Křišťálová energie

Máte rádi měsíční svit? Za nás moc! S potěšením to oznamujeme v katalogu «Září drahokamů» Je použit lunární cyklus z hlavní hry. To znamená, že v «Září drahokamů» Simíci si mohou koupit krystaly pomocí počítače nebo je vybrat z křišťálového stromu, rozřezat je a nabít výsledné šperky a drahokamy, aby využili sílu krystalů.

K tomu musí být předměty umístěny na křišťálovém stojanu. Po nabití budou moci Simíci nosit dekorace nebo je rozmístit po domě a zažít pozitivní nebo negativní účinky na vztahy, emoce a hru. Některé krystaly se časem vybijí a Simíci je musí dobít, aby mohli využít svou sílu.

Ve hře a všech jejích sadách je 27 krystalů, včetně 3 nových krystalů z tohoto katalogu – jantaru, nefritu a měsíčního kamene. Simíci mohou najít krystaly na různých místech! Běžné, neobvyklé a vzácné krystaly lze nalézt na hromadách a skalách v každém městě a oblasti; neobvyklé krystaly lze také zakoupit pomocí počítače nebo gemologického stolu; Vzácné krystaly se nacházejí pouze v určitých městech a rostou na křišťálovém stromě.

V různých městech lze nalézt různé krystaly The Sims 4:

  • Krystaly z hlavní hry The Sims 4: smaragd (běžný), citrín, křemen, alabastr, růžový křemen, broskvový křemen, rubín, oranžový topaz, safír, tyrkys, simanit (neobvyklé), blistolit, ametyst, hematit, diamant, ohnivý opál, yonkilist (vzácné), olovnice, kosatec, achát
  • Přidání «The Sims 4 Do práce!»: nititol (běžný), crandestin
  • Herní set «The Sims 4 Dobrodružství v džungli»: Amazonit (méně časté), alexandrit (vzácné)
  • Věci z drahokamů The Sims 4: Jade (běžné), Měsíční kámen (neobvyklé), Amber (vzácné)
Zajímavé:  Kde získat alchymistické komponenty pro The Sims 4.

Mystické halo

Ale co je to za křišťálové dobrodružství bez tajemství a intrik? Sbírejte barevné krystaly a noste barevné křišťálové pantofle nebo vykládané kožené boty. Navíc se podívejte na ručně vyráběné oblečení, včetně vest s košilemi na knoflíky a květinovými topy s nabíranými rukávy. Chcete-li zazářit ještě více, vyzkoušejte nové účesy s kovovými čelenkami a elegantními sponkami posetými drahokamy.

A po náročném dni hledání, řezání a prodeje drahokamů si odpočiňte v malém útulném domově s těmi nejměkčími pohovkami, obdivujte se v zrcadle zdobeném krystaly a pokračujte ve zdokonalování svých dovedností u gemologického stolu pod hvězdami.

Tým The Sims 4 se spojili s Arethabee a společně jsme vytvořili unikátní sadu šperků obsahující náhrdelník, prsten a náušnice. Je k dispozici v editoru Vytvořit znak. Její sofistikované a sofistikované kousky dokonale zapadají do tohoto brilantního setu. Milujeme spolupráci s tvůrci v naší komunitě a nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co vytvoříte s nablýskanými novými kousky.

Více o soupravě vám řeknou naši vývojáři «The Sims 4 Gem Shine» 28. února 2024 ve 22:00 moskevského času na oficiálních kanálech The Sims na Twitchi a YouTube.

Adresář «The Sims 4 Záře drahokamů» vyjde 29. února 2024 v aplikaci EA™ na PC, Origin a Steam® pro Mac®, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S a Xbox One. The Sims 4 je nyní oficiálně představen na Epic Games Store, kde bude možné tento katalog také zakoupit.

Adresář «The Sims 4 Záře drahokamů» vyžaduje nejnovější verzi hlavní hry The Sims 4, který je zdarma ke stažení na všech platformách. Viz minimální systémové požadavky pro doplněk.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»