Kde

Kde najít stůl pro streamování v Sims 4

Jak streamovat a získávat předplatitele v Sims 4: Střední škola

Vývojářský tým hry se inspiruje moderní popkulturou a trendy v rozšíření High School for The Sims 4. Dospívající a dospělí Simíci si mohou užívat vše, co internet nabízí – sociální sítě, zábavné aplikace, blogy a hry pro více hráčů. Patří sem také nové kariéry nebo práce na částečný úvazek.

Základní hra The Sims 4 nemá možnost přímého přenosu, ale pokud mají hráči herní balíček The Sims 4: Rise to Fame, mohou streamovat pomocí dronu, aby zvýšili svou slávu. DLC se středoškolskou tématikou však Simíkům umožňuje živě streamovat videohry za účelem zisku a získání následovníků a fanoušků. S The Sims 4: Střední škola mohou hráči vytvořit slavného hráče a uživatele internetu.

Jak streamovat v Sims 4

Simíci mohou hrát videohry a živě streamovat tím, že se připojí k postrannímu shonu Video Game Streamer. Hráči by se měli připravit na práci na částečný úvazek tím, že se ujistí, že mají počítač nebo notebook. Zde jsou kroky, jak se stát streamerem videohry:

  • Klikněte na svůj počítač, notebook nebo mobilní telefon
  • Vyberte modul Kariéra. Na mobilním telefonu to bude ikona aktovky
  • Když se otevře kariérní portál, přejděte dolů, dokud se neobjeví práce na částečný úvazek jako streamer videohry
  • Vyberte si ranní nebo noční směnu
  • Klikněte na zaškrtnutí v pravé dolní části Kariérního portálu a začněte pracovat na částečný úvazek

Režim Build/Buy obsahuje řadu položek, které jsou ideální pro hráče k vytvoření prostředí snů: v krabici jsou k dispozici nové počítače, LED světla a oficiální herní židle. Hráči mohou poslat své Simíky do práce, pracovat z domova nebo si vzít volno, když je čas začít směnu. Simíci obvykle potřebují živě streamovat hru nebo chatovat s přáteli, když pracují z domova. Chcete-li to provést, klikněte na svůj počítač nebo notebook a vyberte modul Kariéra. Tím se otevřou další možnosti, jako je živé vysílání určitých her, reklamní streamy, výběr avatara a ověřování sledujících. Vyberte hru, kterou chcete živě vysílat, a ta se automaticky spustí.

Zajímavé:  Kde získat osobní počítač pro studenty Sims 4.

Jak získat sledující v Sims 4

Získat následovníky je poměrně snadné, ale hráči se musí věnovat své herní kariéře. Pokaždé, když Simíci živě vysílají hru, počet jejich odběratelů poroste. Vše začíná minimálním počtem, nejspíše 3-4 přijatými odběrateli na jedno vysílání. Čím vyšší jsou herní dovednosti Simíka, tím více sledujících získá streamováním. Hráči si také mohou procvičit svou podnikatelskou dovednost, dovednost úrovně 4 exkluzivně pro The Sims XNUMX: Střední škola, a zvýšit tak svou sledovanost. Jakmile dovednost Podnikatel dosáhne úrovně XNUMX, Simíci budou moci inzerovat své streamy online, aby získali sledující. Čím více sledujících má Simík, tím větší příjmy má ze streamování.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»