Kde

Kde najít semena v Sims 4

Zahradnictví v The Sims 4: Jak vydělat peníze zahradnictvím?

Zahradnictví v The Sims 4: Jak vydělat peníze zahradnictvím?

Když vyšel The Sims 4: Roční období, dovednost Zahradnictví se dočkala obrovské aktualizace, díky čemuž byla ziskovější. Rostliny byly upraveny tak, aby rostly rychleji a odplevelení a zalévání lze provést pro více rostlin jedním kliknutím. Také si všimnete, že rostliny jsou synchronizované: hra každý Simík v 6 hodin ráno kontroluje, zda rostlina nepotřebuje pozornost, takže péči o rostliny na konci dne můžete prodloužit mezi zavlažováním.

Vylepšené zahradnické dovednosti však přicházejí s některými dalšími výzvami, které musíte překonat, abyste je zvládli. Zde je vše, co potřebujete vědět o zahradničení s Seasons.

Začínáme v zahradnictví:

Semena můžete zasadit buď do květináče nebo přímo do země, což znamená, že vše, co potřebujete, abyste mohli začít, je pár balíčků semínek nebo pěstovat rostliny z celého světa. Ty lze získat kliknutím na květináče a výběrem semen k nákupu nebo si je můžete objednat pomocí počítače nebo telefonu. Pokud proběhne Harvestfest a vy uklidníte své trpaslíky, dostanete také dostatek semen, která vašemu Simíkovi vydrží na celý život.

Většina semen může být zasazena buď do malých kulatých květináčů nebo velkých čtvercových. Výjimkou je ovoce, jako jsou jablka a banány, protože z nich vyrostou velké stromy. Většinu stromů je potřeba zasadit do země nebo do velkých čtvercových květináčů. Pokud se pokusíte zasadit strom do vany, která je příliš malá, zobrazí se chybová zpráva, že semínko nevyklíčilo.

Zajímavé:  Kde najít telefon v The Sims 4.

Rostliny a počasí:

Zahradnictví v The Sims 4: Jak vydělat peníze zahradnictvím?

Největší změnou, ke které došlo u ročních období, je to, že rostliny jsou nyní sezónní, pokud nevlastníte pouze základní hru. Každé roční období má specifickou sadu rostlin, které lze v tu dobu sklízet. Některé rostliny lze sklízet více než jednu sezónu, ale všechny mají období vegetačního klidu. To dodává hře realističnost, ale může to být frustrující, pokud nemáte na zahradě mnoho místa.

Naštěstí existuje způsob, jak se tomu vyhnout vytvořením skleníků nebo jiných úkrytů. Přidání střechy nad rostlinou přinutí hru zobrazit předmět „uvnitř“ a již není ovlivněno počasím a ročními obdobími. O své rostliny v interiéru se budete muset starat častěji, protože je také nemůže zalévat déšť.

Pokud jsou vaše rostliny venku, déšť je zalije a můžete také použít meteorologický stroj, který jim dodá dávku H2O, než se spustí časovač. Jen mějte na paměti, že zimnice jsou pro rostliny špatné a během krutých zim vykvete jen málo z nich.

Sezónní sklizně:

Zahradnictví v The Sims 4: Jak vydělat peníze zahradnictvím?

Jak již bylo zmíněno dříve, rostliny lze nyní sklízet pouze v určitých ročních obdobích. Níže je uveden seznam všech dostupných druhů ovoce, bylin a květin a ročních období, kdy budou kvést.

Hlavní hra: rajka, zvonek, mrkev, heřmánek, houba, orchidej, petržel, růže, hledík, jahoda, tulipán.

Roční období: Krokus, zelený hrášek. ulice přístřeší: Ohnivý list, smrž. Začít: tesák květ

Hlavní hra: bazalka, ostružina, zvonek, rajka, třešeň, chryzantéma, lilie, petržel, jitrocel, rajče.

Roční období: paprika, begónie, zelené fazolky. Venkovní rekreace: heřmánek, černý bez, světlý list, borůvka, smrž. Dobrodružství v džungli: černé fazole. Začít: Pírko.

Hlavní hra: jablko, bazalka, mrkev, chryzantéma, dračí ovoce, hrozny, houby, cibule, hruška, růže, hledík.

Zajímavé:  Kde je složka videa v Sims 4.

Roční období: begónie, jiřiny, zelené fazolky, cesmína. Kempování: černý bez, borůvka. Dobrodružství v džungli: černé fazole.

Hlavní hra: květina smrti, cibule, orchidej, hruška, granátové jablko, brambor, špenát.

Roční období: Vánoční růže, krokus, cesmína, sněženka. Začít: zářící koule.

Hlavní hra: poupata bonsají, brusinky, ovocnářství, citron, šalvěj, odpadky, UFO.

Roční období: Peníze strom. Dobrodružství v džungli: emoce bobulí. Kočky a psi: kočičí máta. Upíři: česnek, past na komáry, plazmové ovoce, vlkodav.

Patchy The Scarecrow:

Zahradnictví v The Sims 4: Jak vydělat peníze zahradnictvím?

Dalším přírůstkem do Seasons je Patchy. Je to strašák, který nejprve zamrzne ve svém stromě a poté, co se spřátelí, ožije. Stačí si s ním párkrát během pár dní promluvit a nakonec vstane a půjde. Když s ním budete komunikovat na jeho stromě, najdete také možnosti, jak požádat o zahradnické rady a hledat v jeho kapsách balíčky se semeny. To může být užitečné pro vylepšení vaší zahrady.

Jakmile bude chodit, můžete si s ním vybudovat vztah jako s jakýmkoli jiným Simíkem. Bude se i nadále toulat po vašem domě, odpočívat a zahradničit. Můžete si ho přidat do svého domova a dokonce s ním založit rodinu.

Zahradnické dovednosti:

Existuje řada různých výzev, které zlepšují zahradnické dovednosti. To zahrnuje výsadbu, plenění, vývoj, hnojení a hubení hmyzu. Zahradnické dovednosti můžete získat také mluvením s rostlinami (pokud jsou k dispozici), čtením knih a péčí o bonsaje.

Evoluce je možná pouze tehdy, když jsou vaše rostliny zdravé a šťastné. Rozsvítí se a vy si budete moci vybrat evoluci, která zvýší jejich kvalitu a umožní vám vyrábět předměty, které se prodávají za více Simoleonů.

Jak budete zlepšovat své dovednosti, získáte i další schopnosti, které vám značně usnadní život. Zde je to, co se odemkne na každé úrovni dovednosti.

 • Úroveň 2: Průzkumné zahradnictví
Zajímavé:  Kde je počítadlo životů v The Sims 4.

Tím se zlepší vaše soustředění, což vám pomůže rozvíjet vaše zahradnické dovednosti o něco rychleji.

 • Úroveň 3: Rostlinné hnojivo

To znamená, že vaše rostliny mohou růst rychleji. Kdykoli je to možné, přidejte hnojivo, abyste rychleji zlepšili kvalitu.

 • Úroveň 4: Promluvte si s rostlinami

Rozhovor s rostlinami podporuje sociální potřeby a zahradnické zkušenosti. Na této úrovni můžete zakoupit i podzimní a jarní semena.

 • Úroveň 5: Prořezávání a roubování

Nyní budete moci vzít řízek z jedné rostliny a naroubovat jej na jinou, čímž se v procesu otevírají nové rostliny. Můžete si také zakoupit zimní a letní semena.

 • Úroveň 6: Plenění AOE

Když plejete, budou z toho mít prospěch i blízké rostliny, takže úkol bude mnohem rychlejší.

 • Úroveň 7: Péče o zahradu

Schopnost starat se o zahradu znamená, že váš Simík automaticky zalévá a pleje zahradu jediným kliknutím. To znamená, že již nemusíte kontrolovat každou rostlinu, abyste zjistili, co je potřeba. Prostřednictvím telefonu nebo počítače si také můžete zakoupit semena farmářských a neobvyklých semen.

 • Úroveň 8: Super výprodej

Schopnost Super Sell vám umožňuje prodat více rostlin najednou a vydělat tak rychlé peníze.

 • Úroveň 9: Lepší účinnost

Simíci rychleji zalévají rostliny a plevele trávu.

 • Úroveň 10: K dispozici vzácná semena

Nyní si můžete zakoupit balíčky vzácných semen a doplnit tak svou sbírku rostlin.

Jak vydělat peníze v zahradnictví:

Zahradnictví v The Sims 4: Jak vydělat peníze zahradnictvím?

Klíčem k vydělávání peněz na zahradničení je výběr správných rostlin. Zatímco některé cenné rostliny může být obtížné najít, existuje překvapivé množství snadno dostupných květin a plodů, které přinesou zisk. Zde jsou naše nejlepší tipy.

V sezóně budou teprve na podzim, ale nyní je lze nalézt v balíčcích se semeny a prodávat je za 33 Simoleonů.

Zajímavé:  Kde v obchodě najít semena kanibalismu Proglotis v The Sims 4.

Další snadno dostupné ovoce sezóny, ostružiny dozrávají v létě. Jedná se o pomalejší ovoce, ale sklizeň dává 55 Simoleonů.

Lze je nalézt v balíčcích vzácných semen a lze je také získat roubováním lilií a hledík, které jsou velmi běžné. Orchideje pokvetou jak na jaře, tak v zimě a vyplní mezery v jiných možnostech. Prodávají se za 22 Simoleonů a mají rychlé období růstu.

Můžete si koupit strom peněz za 5000 bodů spokojenosti a doslova na stromech pěstovat simoleony. Pokud ji přesunete do svého inventáře, zatímco je plná jídla, může vám dát i semínko. To vám pomůže vybudovat zahradnickou sbírku a vypěstovat další strom, aniž byste utráceli více bodů spokojenosti.

Roubovací zařízení pro zisk a pohodlí:

Dosažení úrovně dovednosti 5 stojí za to, protože zde se štěp odemkne a výrazně pomůže vašemu hospodářskému výsledku. Roubování cenných rostlin na rychle rostoucí rostliny vám totiž zajistí častější sklizeň. I když na jednu sklizeň získáte méně cenných rostlin, rychlost se může vyplatit.

Zelené fazolky jsou nejrychleji rostoucí běžnou rostlinou a lze je snadno najít v balíčcích se semeny. Jsou také za rozumnou cenu a rostou za pouhých 12-24 hodin. Jahody jsou další dobrou volbou, protože jejich růst trvá asi 24 hodin a jsou také za rozumnou cenu. Pro ty, kteří venku pěstují borůvky, borůvky a ohnivce, trvá produkce sklizně asi 18 hodin, ale všechny mají nízkou hodnotu.

Všechny rostliny lze nyní nalézt v balíčcích se semeny, při rybolovu nebo v přírodě. Roubování jablek a třešní je však stále nejjednodušším způsobem výroby granátových jablek, zatímco tulipány a chryzantémy produkují rajské ptáky a sedmikrásky a hrozny vytvářejí poupata bonsají. Pokud není balíček se semeny ve váš prospěch, zvonky a jahody vám dají hrozny.

Zajímavé:  Kde jsou úspory v The Sims 4.

Dračí ovoce můžete také roubovat kombinací jahod a hledík. Zkombinujte dračí ovoce se spoustou hledík a získáte brusinky.

Zahradnické tipy v The Sims 4:

Vydělávání peněz zahradnictvím závisí většinou na čase a trpělivosti. Zasaďte co nejvíce a jednou denně svou zahradu kontrolujte. Pokud vyvinete rostliny co nejdříve, budou také rychleji vydělávat více peněz. Zde je několik tipů na závěr, které vám pomohou vytěžit ze zahrady maximum.

 • Zahradnictví je skvělé pro scénáře hadry k bohatství, protože můžete sbírat rostliny z celého světa a zasadit je přímo do země, což znamená, že nejsou vyžadovány žádné počáteční investice.
 • Květiny lze nejen vydělat přímým prodejem produktů, ale lze je také použít k aranžování – nová dovednost v Seasons.
 • Při roubování dbejte na to, abyste k nejrychleji rostoucí rostlině přidali řízek z druhé rostliny a ne naopak. Doba růstu roubovaných rostlin se bere z rostliny, na kterou jsou rouby naroubovány.
 • K zemi lze přidat postřikovače, které jednou denně zalévají rostliny v dosahu pomocí časovače. Jen se ujistěte, že jste při jejich umístění zkontrolovali, jak daleko sahají, a cestu vašeho Simíka ke každé rostlině.
 • Zahradníci mohou také pomoci dohlížet na rostliny, ale jejich pronájem stojí peníze. Pro více podrobností si s nimi promluvte telefonicky.

Rozsáhlá revize zahradnictví učinila tuto dovednost ziskovější a jednodušší než kdykoli předtím. Popadněte tedy naběračku, kterou mají zjevně všichni Simíci v kapsách, a pusťte se do sázení.

Kde najít semena v Sims 4

Dělám Gardening Aspiration a hledám rostliny dostupné v každé čtvrti (až do balíčků, které jsem vlastnil).
Neustále aktualizace ve velmi velmi velmi pomalém tempu.

Odměna
Přidat do oblíbených
Oblíbené
Odstranit
podíl
Tato položka byla přidána mezi vaše oblíbené.

Zajímavé:  Kde získat kov v Sims 4.

Tvůrci:
Smilin
Offline
Kategorie: Úspěchy, Tvorba, Základy hry, Návody, Workshop
Jazyky: angličtina
Přidat
Změněno
27. října 2020 ve 4:24
14. července 2023 ve 2:09

2,119 unikátní návštěvníci
86 přidáno do oblíbených

Informace o rostlině

Park Magnolia Blossom

Pohled na kyvadlo

Komentáře
Zahradnické dovednosti

Neřekl bych, že je to něco užitečného, ​​jen malý úvod. Neváhejte a přeskočte na další část průvodce.

Úroveň 1:
Nic zvláštního, jakákoliv zahradnická interakce vyvolá získání zahradnických dovedností, včetně interakce s divokými rostlinami.

Úroveň 2:
Zalévejte všechny rostliny v okolí. Také, výzkumná dostupná akce. Poznámky k výzkumným rostlinám budou v telefonu v pravém dolním rohu. Ukazuje, k čemu lze tuto rostlinu použít, jako je jídlo, aranžování květin a roubování. Ukazuje také, čím lze rostlinu naroubovat a co získáme.

Úroveň 3:
Možnost hnojení. Ryby a sklizené rostliny lze použít jako hnojivo, hnojivo zvyšuje kvalitu rostliny, přírůstek závisí na použitém hnojivu.

Úroveň 4:
Akce „Harvest All“ odemčena (sklizeň blízkých rostlin). Akce ‘Promluvte si s rostlinou’ odemčena, schopná naplnit sociální potřeby.

Úroveň 5:
Jsou odemčeny akce ‘Take Cutting’ a ‘Graft’, což je sada. Budeme muset vzít řízek k naroubování do rostliny. Nejdůležitější interakce pro odemknutí více rostlin. Poměrně velké množství rostlin lze získat roubováním, včetně vzácné Cowplant a Death Flower.

Úroveň 6:
‘Plevel oblast’ k dispozici. (říkalo to plevelné rostliny na větší ploše, nejsem si jistý, jestli se to týká zaplevelené plochy, nebo akční plevelová plocha pokrývá větší plochu. Zkontroluji to později).

Úroveň 7:
Nyní si můžeme koupit balíčky Uncommon Seed Pack a Farmer Seed Pack. Akce „Spray for Bugs“ také pokrývá více oblastí. Později také zveřejním, co je k dispozici v balíčcích Uncommon a Farmer Seed Pack.

Zajímavé:  Kde najít detkl pro vylepšení kuchyně v The Sims 4.

Úroveň 8:
K dispozici je interakce „Super Sell“, která Simíkům umožňuje okamžitě prodat vše, co lze sklízet v 5 buňkách kromě vybrané rostliny. Existuje také interakce pro prodej všech okolních rostlin jeden po druhém. Simíci mohou nyní také ořezávat rostlinu bonsají.

Úroveň 9:
Interakce „Tend Garden“ odemčena. Toto je pravděpodobně jedna z nejpohodlnějších interakcí při péči o rostliny. Simík odplevelí, postříká brouky a zalije všechny okolní rostliny.

Úroveň 10:
Není velký rozdíl. Simíci si nyní mohou koupit balíčky vzácných semen, které také později aktualizuji dostupné rostliny.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»