Kde

Kde najít platformu ve hře Sims 4

Veřejná prostranství a volnočasové aktivity mimo domov

A v Oasis Springs A Willow Creek — dvě města Sims 4 Existuje několik míst, která můžete volně navštěvovat (například pro účely trávení volného času nebo pro zlepšení svých dovedností). Chcete-li navštívit jakékoli místo, stačí zadat telefon a vyberte „Navštívit. “ (jít sám) nebo „Navštivte s. “ (na návštěvu místa s ostatními Simíky). Můžete také vybrat «Navrhnout rande» a jít na vybrané místo na rande se svým milencem nebo milenkou. Chcete-li se pohybovat po místech ve městě, můžete také použít klávesu [. M ].

V nabídce, která se otevře, budete muset vybrat požadované místo, které se nachází v kterémkoli ze dvou měst ( Oasis Springs и Willow Creek). Většina z těchto lokalit jsou pozemky pro bydlení – buď prázdné a dostupné ke koupi, nebo již zakoupené jinými lidmi (v takovém případě můžete navštívit jejich vlastníky). V obou městech je pět veřejných prostranství. V každý z nich má koupelnu с toaleta a dřez (a v tělocvičnách jsou také sprcha).

Veřejná místa The Sims 4 Willow Creek:

Veřejná místa The Sims 4 Oasis Springs :

Parky mají také rekreační zařízení, jako je dětské hřiště, gril a rybářská místa na březích nádrží.

Willow Creek: Knihovna

Pokud chcete číst, můžete sem přijít knihy , ale nechci je kupovat. Je jich mnoho police na knihy , sim může také použít počítač . V přízemí je koupelna.

Willow Creek: Tělocvična

Posilovna Willow Creek je dobře vybavená. V přízemí jsou tři boxerny hrušky , tři běžecké pásy a pět simulátory. V posledním patře je sociální zařízení, sprchové kabiny a Sedací soupravy, kde si váš Simík může po aktivním cvičení odpočinout.

Zajímavé:  Kde najít městské plakáty v The Sims 4.

Willow Creek: Noční klub

Noční klub Willow Creek je poměrně skromně zařízený. Hlavní místo je bar , kde si můžete objednat nápoje a občerstvení. Navíc je zde pokoj s klavír , tabulky a krbem. V horním patře je koupelna. V klubu Willow Creek není nic zajímavého.

Willow Creek: Muzeum

Muzeum obsahuje mnoho uměleckých děl — většinou obrazy (expozice zabírá horní a spodní patro). Na terase je klavír a zcela nečekaně bar , na kterém si Simík může míchat a připravovat různé nápoje. Ve spodním patře jsou dvě vodovodní jednotky. Na území muzea je také poměrně velká zahrada s tabulky. Toto je dobré místo pro večírky.

Park Willow Creek

V parku se můžete věnovat mnoha aktivitám. Například obsahuje schody и dětská hřiště pro děti. Kromě toho je zde gril, tabulek , šachové stoly a rybářská místa na jezeře. Samozřejmě existují také toalety nachází se po obou stranách parku.

Oasis Springs: Bar

Toto místo má opravdu co nabídnout. kromě bar jsou vám k dispozici tabulky s židle , Sedací soupravy , kde může váš Simík relaxovat, tv , Hudební automat, expres kávovar. Pokoje s koupelnou jsou umístěny v zadní části budovy.

Oasis Springs: Tělocvična

Tělocvična Oasis Springs je o něco lepší než ta ve Willow Creek. Má čtyři boxy hrušky, čtyři běžecké pásy a až deset simulátory . Kromě nich máte k dispozici Sedací soupravy pro relaxaci, hudební systém a ТВ a, samozřejmě, sprchové kabiny.

Willow Creek: Koktejlový bar

Pokoj se nachází v nejvyšším patře budovy. Až na bar obsahuje Sedací soupravy , stoly a židle a hudební systém. Koktejl bar je vybaven čtyřmi koupelnami.

Oasis Springs: Muzeum

Muzeum Oasis Springs se nachází v třípatrové budově. V přízemí se nachází bar a toalety , je zde také několik vystavených sochy . Jste očekáváni v horních patrech sochy и obrazy .

Zajímavé:  Kde je neobvyklý krystal v The Sims 4.

Oasis Springs: Park

Oasis Springs Park má samostatnou budovu s bar , pohovky , krb и knihovna.

V parku jsou dvě rybářská místa: na břehu jezera a rybníka. Navíc je zde prostor pro gril s obědem tabulky и šachové stoly . Pro volný čas dětí existují hřiště и schody .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»