Jak

Jak počít chlapce v The Sims 4

Vyrůst v roli hrdiny je ve hře Sims 4 důležitou fází, ale než vyroste, bude muset dítě v The Sims 4 projít mnoha zajímavými úkoly, jít do školy, setkat se se svými vrstevníky a získat první dovednosti, které mu pomohou. ho v budoucnu. Za zmínku také stojí, že tvůrci čtvrté části hry zcela vymýtili kódy pro dospívání, čímž zvýšili realističnost simulace života. Máte dva způsoby, jak vyrůst a oba závisí na vašich narozeninách!

Zajímavé:  Jak se přestěhovat do nového bytu v The Sims 4.

Jak otěhotnět teenager v Sims 4?

Bohužel, standardně nemohou dospívající otěhotnět. Z nějakého důvodu se vývojáři rozhodli tento nepříjemný aspekt skutečného života před hráči skrýt. A neexistují žádné kódy, které by vám tuto příležitost otevřely. To ale neznamená, že taková možnost vůbec neexistuje. Existuje, ale lze jej přidat pouze pomocí modů. A o některých z nich vám povíme.

velící středisko

Tento globální mod přidává mnoho nových herních funkcí, včetně ovládání počasí, vývoje zápletky ve městě, dědění peněz a dokonce i plynutí času! Dnes nás ale zajímá jiná možnost: s její pomocí můžeme přidat možnost těhotenství náctiletých. A nejen to! Díky němu nebudou potřeba žádné další kódy. Budete z něj moci ovládat situaci, měnit pohlaví nenarozeného dítěte i počet budoucích dětí v břiše těhotné ženy.

WickedWhims

Známější jako woohoo mod, který do hry přidává spoustu nových mechanik. Přirozeně se obvykle stahuje speciálně pro realistické woohoo, se spoustou pozic a animací. Ale také vytváří realistickou hratelnost tím, že do hry přidává těhotenství dospívajících. A samotný proces se stane realističtějším, s antikoncepcí, menstruačním cyklem a systémem romantických preferencí.

Těhotenské kódy v Sims 4: kompletní seznam cheatů

Těhotenské kódy v Sims 4 jsou potřeba, aby vám usnadnily získávání nových Simíků. S jejich pomocí můžete situaci urychlit, abyste nečekali na konec třetího trimestru. Můžete dokonce změnit způsob, jakým těhotná žena prožívá toto období! Například přidat další toxicitu. To je skvělá příležitost, jak ovládat porod ve hře bez instalace speciálních modů nebo přerušení hry.

Narozeniny po dosažení dospělosti

Narozeniny jsou okamžikem, kdy se Simík přesune do nové etapy života. V den, kdy dosáhnete dospělosti, byste rozhodně měli uspořádat oslavu a pozvat své přátele a rodinu. Pokud je vaše postava plachá, pak není nutné vytvářet velkolepou oslavu, stačí upéct dort a pozvat pár hostů. Pro veselejší a sociální Simíky můžete uspořádat velkou párty tím, že najmete kuchaře, barmana a hudebníka. Taková oslava bude samozřejmě vyžadovat spoustu peněz, ale výrazně zvýšíte svou oblíbenost a náladu, která bude trvat dlouho.

Zajímavé:  Jako kříženec b2 oken na 1 stěně Sims 4.

Úspěch oslavy přímo závisí na dokončených úkolech, například na včasném přípitku nebo vypití několika šálků koktejlů, a na to vše je přiděleno 6 hodin. Pozvat lze maximálně 15 osob.

Narozeniny, aniž by prošly růstovou fází

Pro ty, kteří přemýšlí o tom, jak přimět dítě, aby v The Sims 4 za pár dní vyrostlo, je tu druhá možnost. Pokud uspořádáte narozeninovou oslavu, upečete dort a sfouknete ho, váš Simík automaticky vyroste, bez ohledu na to, zda dokončil dospělou fázi nebo ne. Ale tímto způsobem nezískáte úrovně dovedností, kterých by bylo možné dosáhnout během dětství.

Výkon

Je na vás, abyste se rozhodli, kdy přejdete z dětské fáze, ale stojí za to zvážit, že dospělí Simíci mají skvělé příležitosti, ale také nové výzvy. Mladý hrdina si potřebuje najít práci, oženit se, mít děti a vyřešit mnoho složitých problémů.

Jak porodit chlapce ve hře Sims 4: 5 způsobů, které fungují

A je v pořádku, pokud na pohlaví budoucího člena rodiny nezáleží. Ale co když chceš syna? Naštěstí stále existuje několik účinných způsobů, jak dosáhnout narození chlapce.

Těhotenské kódy All Sims 4: kompletní seznam

Pamatujte, že před použitím cheatů, které budou uvedeny níže, musíte vstoupit do režimu vývojáře.

Chcete-li to provést, stiskněte kombinaci kláves Ctrl + Shift + C. Otevře se konzole (tenký bílý proužek v levém horním rohu obrazovky), do kterého je třeba napsat: testingcheats true. Stiskněte Enter. Připraveno! Nyní můžete používat cheaty.

Kód pro urychlení těhotenství ve hře Sims 4

Kód pro urychlení těhotenství v Sims 4 je nutný k tomu, aby žena mohla otěhotnět na požadovanou dobu. Pokud například nechcete čekat, až vaše Simík porodí sama, můžete jednoduše stisknout jedno tlačítko a silou vyvolat porod. Nebojte se: dítě bude vypadat normálně a nebudou tam žádné chyby.

Zajímavé:  Jak vypěstovat rostlinu, která by vás mohla sežrat v The Sims 4.

Cheat kód můžete použít k vyvolání porodu kdykoli během těhotenství. Není nutné čekat do třetího trimestru ani si jeho nástup přivodit cheatem.

Pamatujte, že pokud ve vašem případě dítě nosí mužská postava, budou cheaty jiné.

Cheaty pro mužské těhotenství v Sims 4

A nyní ke kódům, kterými můžete ovládat muže v pozici. Ve skutečnosti se liší od ženských. Buďte proto opatrní a nepleťte si cheaty.

Další těhotenské kódy v Sims 4

Kromě výše uvedeného existují další cheaty na těhotenství. Neovlivňují příliš proces, ale umožňují vám udělat hru realističtější a přidat problémy vašim postavám.

Průvodce Sims 4: jak porodit chlapce?

Všichni máme sny a všichni si představujeme ideální prostředí: dvoupatrový dům s balkonem a krbem, garáž se třemi auty, obrovský dvorek se zahradou, hřiště, bazén a samozřejmě partnera, se kterým žijete v harmonii. Ale ne každý je na to připraven a někteří s největší pravděpodobností ani nemají příležitost. Právě pro tyto lidi je tu řada vynikajících simulátorů reálného života zvaných Sims. Tuto sérii her zná několik generací teenagerů — tisíce hodin strávili vytvářením odlehlého koutu pro svého Simíka, v místních klubech se odehrávaly stovky intrik a byly tam zlomeny desítky srdcí.

The Sims, stejně jako každá jiná hra, má své vlastní triky, triky a triky, které vám pomohou získat něco oblíbeného a požadovaného. A dnes zjistíme, jak porodit chlapce v The Sims 4. Ano, ve hře můžete také ovlivnit tento průběh událostí, ale k tomu potřebujete znát několik tajemství.

Pokud v předchozí verzi hry bylo všechno jednodušší (aby se narodila dívka, musí Sim jíst melouny, pro chlapce jablka), pak se zde budete muset snažit trochu víc.

Zajímavé:  Jak se dostat k policii v The Sims 4.

Jak porodit chlapce v Sims 4?

Ve hře prošel proces těhotenství některými změnami. Díky tomu se narození nového člena rodiny stalo reálnějším.

Přestože vývojáři tvrdí, že volba pohlaví dítěte se provádí náhodně, hráči si všimli některých vzorů. A v důsledku toho můžete nezávisle ovlivnit narození chlapce v Sims 4.

Ale to platí nejen pro chlapy: můžete také přimět svého Simíka, aby porodil krásnou dívku. O tom, jak ovlivnit pohlaví dítěte, aby bylo ženské, jsme si povídali v tomto článku: Jak porodit dívku v Sims 4: tipy

A je to extrémně jednoduché! Během procesu početí nebo těhotenství stačí dodržovat několik jednoduchých doporučení, abyste dosáhli toho, co chcete.

Zároveň však musíte zajistit, aby těhotná žena neprováděla několik zakázaných akcí, které povedou k negativnímu výsledku.

Existují v Sims 4 cheatové kódy, jak mít chlapce?

Jen takový cheat code. Prostě neexistuje.

Proto doporučujeme používat obvyklé metody manipulace s pohlavím dítěte. Nenarušují hru a fungují bezchybně!

Vyberte si správný čas k početí

Jezte mrkev a jablka

Jídlo se v sérii The Sims vždy rozlilo na podlahu budoucích členů rodiny. Je jasné, co inspirovalo vývojáře: koneckonců v reálném životě existují určitá přesvědčení, že strava těhotné ženy ovlivňuje děti. A pokud to ve skutečnosti ještě nikdo nepotvrdil, pak v Sims 4 existují přímé vzorce. A fakt: pokud Simka v těhotenství často jedla mrkev nebo jablka, nejspíš bude mít syna, ne dceru. Zkus to!

Co byste ale rozhodně jíst neměli, jsou jahody nebo vodní melouny. Působí negativně a provokují vzhled dívky.

Poslouchejte alternativní hudbu

Hlavní novinkou, která ovlivňuje pohlaví budoucích dětí, je hudba. Mluvili o tom samotní vývojáři. A hráči si vlastně něčeho všimli: pokud chcete mít v Sims 4 kluka, poslouchejte častěji alternativní hudbu a tancujte na ni.

Zajímavé:  Jak vytvořit účet v The Sims 4.

Dbejte ale na to, aby těhotná neposlouchala pop music! Bude to mít opačný účinek a začne pozitivně ovlivňovat vzhled dívky.

Další způsoby, jak mít chlapce v Sims 4

Někteří tvrdí, že pro narození chlapce stačí splnit pouze první podmínku, protože proces výběru pohlaví se provádí již v okamžiku početí. Ostatní hráči dodržují všechna doporučení najednou, takže se jistě narodí syn. Můžete dělat všechno najednou.

Ale abyste si byli zcela jisti, můžete zkusit jiné metody. Mají mnohem menší dopad, ale čím více opatření přijmete, tím vyšší je šance, že?

Modrá kolébka
Iniciativa v woohoo

Poté, co jste se seznámili s teorií, jak porodit chlapce v Sims 4, měli byste vyzkoušet její akci ve hře. V každém případě narození dítěte vždy vyvolává radostné emoce a má pozitivní vliv na míru štěstí novopečených rodičů.

  • Jak porazit velkého psa v podkresu
  • Sims 4 co dělat, když vaši Simíci chybí
  • Kde jsou uloženy nahrávky GTA 5?
  • Red Dead Redemption 2 jak vyloupit obchod se zbraněmi v Saint Denis
  • Jak poznat dívku na internetu zdarma a bez registrace s petrohradským telefonním číslem

Co musí Sims 4 porodit kluk?

Za prvé, musíte počít chlapce od 7:12 do XNUMX, to se musí udělat. Dále vždy a všude dávejte svému Simíkovi mrkev – měla by být vždy ve stravě postavy. A za druhé, stačí poslouchat alternativní hudbu. Navíc je potřeba nejen zapnout stereo, ale také tančit do jeho rytmu.

Co potřebuje Simka jíst, aby měla kluka?

Aby Simka měla holčičku, potřebuje jíst melouny a pro kluka jablka. Zjistit pohlaví nenarozeného dítěte je také docela jednoduché, měli byste se seznámit s genetickým inženýrem, je to zaměstnanec v kariéře medicíny.

Zajímavé:  Jak ukončit The Sims 4 na plochu.

Jak porodit chlapce v Sims?

Chcete-li mít chlapce, nechte postavu sníst alespoň tři jablka. Podle průvodce strategií hry Prima, pokud postava sní během těhotenství tři jablka, zvýší se pravděpodobnost, že bude mít chlapce.

Jak porodit dva chlapce v Sims 4?

  1. Nechte svou SIM kartu sledovat dětské kanály alespoň 2 hodiny denně.
  2. Když vaše simička začne porodit, neposílejte ji do nemocnice k porodu. .
  3. Před porodem kupte miminku ne jednu, ale hned dvě nebo tři postýlky, tím se také zvýší šance na dvojčata.

Jak změnit pohlaví dítěte v Sims 4?

Můžete také změnit pohlaví dítěte pomocí cheatu. A pak cas. fulleditmode, podržením Shift a výběrem potomka můžete upravovat jeho parametry.

Jak přimět dceru, aby se narodila v Sims 4?

Ukázalo se, že je to jednoduché — abyste porodili dívku v The Sims 4, musíte během těhotenství jíst jahody a poslouchat pop music. Když tedy váš Simík začne vykazovat známky těhotenství (neustále chce jít na záchod, cítí se špatně atd.), okamžitě si kupte další jahody a krmte jimi Simíka tak často, jak je to jen možné.

Jak zjistit, zda jste těhotná v Sims 4?

The Sims 4. V The Sims 4 vývojáři poprvé opustili zvonění zvonů, které doprovázelo úspěšné početí. V této verzi může postava jednoduše jít na záchod a udělat si těhotenský test na 15 Simoleonů.

Jak přimět chlapce, aby se narodil v Sims 4?

  1. Za prvé, musíte počít chlapce od 7:12 do XNUMX, to se musí udělat. Dále vždy a všude dávejte svému Simíkovi mrkev – měla by být vždy ve stravě postavy.
  2. A za druhé, stačí poslouchat alternativní hudbu.
Zajímavé:  Jak převést objekt na doplněk pro The Sims 4 Studio.

Jak zjistit pohlaví dítěte v The Sims?

S doplňkem „Get to Work“ může Sim Doctor určit pohlaví dítěte těhotné ženy. Počínaje šestým kariérním stupněm (registrovaná sestra) má tuto možnost lékař. Chcete-li to provést, musíte kliknout levým tlačítkem myši na těhotnou SIM kartu a vybrat možnost „Určit pohlaví dítěte“.

Jak odstranit cenzuru v Sims 3?

Do řádku zadáme „setConfig (zde zapíšeme vybranou možnost pro muže nebo ženy) true“. Pokud odstraníte cenzuru z mužů, pak v řádku dostanete „setConfig NoNudityCensorM true“. To je vše, po této akci pošlete postavu do duší a ujistěte se, že je odstraněna cenzura.

Je možné mít v The Sims 4 dvojčata?

Svůj příběh tak můžete ve hře vyprávět do nejmenších detailů. Hráči mají dokonce určitou kontrolu a vliv na to, kolik dětí se z každého těhotenství narodí. Pokud jste vždy chtěli mít dvojčata nebo vědět, jaké to je mít trojčata, The Sims 4 to umožňuje. Těhotenství pro Simíka je docela jednoduché.

Jak porodit trojčata v Sims 4?

Chcete-li porodit trojčata, kupte si „Multiple Children“ v obchodě s odměnami za 3000 bodů nebo jej přidejte pomocí kódu: Vlastnosti. equip_trait Fertile (nezapomeňte nejprve zadat kód vývojáře v Sims 4). A také dejte oblasti, kde vaše rodina žije, charakterový rys „Na linii“.

Co potřebujete jíst, abyste měli dceru v Sims 4?

Porodit holčičku v Sims 4 je docela jednoduché – potřebujete, aby nastávající maminka poslouchala pop music a jedla hodně jahod. Jahody najdete ve Willow Creek téměř všude.

Jak změnit svého psa v Sims 4?

V rozšiřujícím balíčku The Sims 4: Cats & Dogs můžete změnit věk svého mazlíčka a vzkřísit ho. To se provádí v obou případech buď návštěvou veterinární kliniky (kterou nevlastníte), nebo použitím chemické laboratoře k výrobě léků, což vyžaduje vysokou úroveň veterinárních dovedností.

Zajímavé:  Jak získat dovednost veterináře The Sims 4.

Jak mohu přimět mého Simíka k rychlejšímu porodu?

Jediný způsob, jak urychlit početí, je pomocí cheatu zlepšit vztahy, dovést vztah na maximum a následně počít dítě. Více o tomto cheat kódu si můžete přečíst zde. A nechybí ani kód pro odstranění tuku na břiše – sims. add_buff Pregnancy_InLabor.

Jak si vybrat pohlaví v Sims 4?

Nejprve vyberte jméno a příjmení svého Simíka. Pokud si nemůžete vybrat sami, můžete je vygenerovat náhodně (ikona kostky). Poté vyberte své pohlaví.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»