Kde

Kde mohu získat semena přežvýkavců v The Sims 4?

Dnes budeme mluvit o „Proglotis Cannibalism“ nebo jednodušeji „Gum Plant“ v The Sims 4. Jedná se o vzácnou rostlinu, kterou lze nalézt na tajných místech, jako je „Sylvan Glade“, „Forgotten Grotto“.

The Sims 4: Proglotis Cannibal nebo Ruminant

Tajná lokalita Sylvan Glade se nachází ve městě Willow Creek poblíž lokality Boar Creek. Když se trochu vzdálíte, uvidíte velký strom se zakřiveným kmenem.

The Sims 4: Proglotis Cannibal nebo Ruminant

S tímto stromem budete muset komunikovat. Nejprve asi 3x klikněte na „Sledovat“, poté klikněte na „Mluvit o listech“ atd., poté se vám otevře pasáž a musíte kliknout na „Prozkoumat“. Dále uvedu pořadí akcí, které budete muset provést. První z nich je „Follow the sound“, poté „Walk down the stream“, pak „Enter the mlha“ a nakonec „Go into the clearing“. A už jste v Sylvan Glade.

The Sims 4: Proglotis Cannibal nebo Ruminant

Dále musíte jít k jezeru s vodopádem a rybami a pak chytíte bobule „Proglotis Cannibalism“. Toto je první způsob.

The Sims 4: Proglotis Cannibal nebo Ruminant

Zde je druhý způsob. K tomu budete muset zajet do města Oasis Springs a navštívit lokalitu Affluista Mensch (žije tam rodina Landgraabů) nebo park Desert Flowers. Tam musíte najít opuštěný důl. (Abyste se tam dostali, budete potřebovat 10 mechanických dovedností. Pokud tuto dovednost máte, klikněte na důl a vyberte hack.)

The Sims 4: Proglotis Cannibal nebo Ruminant

Zde je pořadí kroků, které musíte dodržet. První je „Vyberte širokou cestu“, poté „Vyberte schody“ a nakonec „Jděte na útes“. Nyní jste již v tajné oblasti „Zapomenutá jeskyně“. Dále se musíte, stejně jako v první metodě, přiblížit k jezeru a začít lovit, abyste chytili bobule „Proglotis Cannibalism“.

The Sims 4: Proglotis Cannibal nebo Ruminant

Třetím způsobem získání této rostliny je křížení dvou rostlin. První je Pitaya. Druhým je Snapdragon. A abyste získali Pataya, musíte zkřížit výhonky Strawberry a Snapdragon. Abyste mohli sklízet výhonky z rostlin, budete potřebovat sedmou úroveň zahradnické dovednosti.

Zajímavé:  Kde získat opalovací ručník pro The Sims 4.

Když najdete semeno „Proglotis Cannibalism“, můžete je zasadit. Tato rostlina má čtyři růstové fáze. První z nich je bobule. Za druhé — Rohy rostou. Za třetí — Objeví se hlava. A za čtvrté — stonek roste.

The Sims 4: Proglotis Cannibal nebo Ruminant

Postava s «Proglotis Cannibalism» má několik akcí. První je pohladit rostlinu. Druhá je – Hrajte si s rostlinou. Rostlina vás může nalákat i dortem. Když kliknete na «Eat Cake», rostlina vás spolkne. Ale pokud má postava dobrou náladu, tak to vaše postava přežije, rostlina ji vyplivne. Také „Proglotis Cannibalism“ lze krmit a následně dojit. Pak dostanete lektvar štěstí.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»