Kde

Kde je obchodní menu v Sims 4?

Zajímá vás, jak může váš Simík vyplňovat hlášení? Pomůžeme ti. Kariéra v The Sims 4 má každodenní úkoly, které mohou vaši Simíci splnit. Díky tomu zlepšují svůj výkon a mohou být povýšeni mnohem rychleji.

Ve skutečnosti se tato možnost ve hře hledá poměrně obtížně. Vzhledem k tomu, že v kariéře Business to budete muset dělat denně, je nejlepší věnovat pozornost tomu, jak to udělat.
Dokončení denního úkolu pomůže vašemu Simíkovi rychleji povýšit, takže se vyplatí věnovat tomu čas co nejčastěji.

Jak začít podnikatelskou kariéru

Vyplňování zpráv je každodenním úkolem obchodní kariéry. Chcete-li se připojit k obchodní kariéře, musíte si najít práci buď na počítači, nebo na telefonu svého Simíka.

Obchodní kariéra má dvě větve a budete se muset rozhodnout, které z nich se chcete věnovat, jakmile dosáhnete určité úrovně. Můžete pokračovat větví „Management“ nebo „Investor“. Ať už si vyberete cokoli, váš Simík začne pracovat jako poštovní technik a bude vydělávat 17 Simoleonů za hodinu.

Jak vyplnit zprávy

Jakmile začnete svou novou práci jako Poštovní technik v obchodní kariéře, dostanete každodenní úkol, který musíte splnit. V tomto případě obdržíte denní úkol nazvaný „Completing Reports“ a musíte jej splnit před začátkem vaší další pracovní směny.

K dokončení tohoto úkolu potřebujete pouze přístup k počítači, takže ani nepotřebujete mít vlastní počítač. Pokud nemáte moc peněz, můžete jednoduše zajít do knihovny a místo toho úkol splnit z domova.

Na počítači existuje mnoho různých interakcí. Váš instinkt je pravděpodobně hledat možnost vyplňování zpráv na kartě Kariéra, ale ve skutečnosti ji nenajdete.

Zajímavé:  Kde žijí mimozemšťané v The Sims 4.

Zprávy v The Sims 4 můžete vyplnit tak, že přejdete do počítače a vyberete kartu „Internet“, poté najdete možnost „Vyplňovat zprávy“. Tímto způsobem můžete dokončit každodenní úkol vaší práce.

Stejně jako u každé denní výzvy se s dokončením procento zvýší z 25 % až do dokončení. Dokončení 25 % úkolu zabere přibližně 30 minut ve hře, což znamená, že dokončení sestav zabere přibližně dvě hodiny. Doufám, že vám to pomůže zorganizovat si čas, abyste mohli dokončit úkol před začátkem směny.

Jakmile skončíte s questem pro dobro, váš Sim obdrží personalizační quest „Čísla“ pro dokončení hlášení. To zlepšuje některé dovednosti ve hře, takže může být docela užitečné.

Kde je obchodní menu v Sims 4?

Dvě postavy oblečené v červeném mluví se serverem ve spoře osvětlené restauraci.

**08.06.2016 Grant Rodik

Pokud jste si vybrali «The Sims 4 Restaurant Game Pack» ,* pravděpodobně už jste své Simíky vzali na zaslouženou večeři do luxusní restaurace. Ale co když si chcete vytvořit vlastní restauraci? Níže je několik tipů pro vytváření 5hvězdičkových restaurací pro vaše Simíky.

Koupit a provozovat restauraci. Před podáváním prvního chodu je nutné restauraci zakoupit. Postavte restauraci (nebo si ji získejte z Moje knihovna) a pak si vyberte Simíka, který si ji koupí. Klikněte na tlačítko «Vlastnictví» v pravém dolním rohu obrazovky, vyberte možnost «Koupit restauraci» a vyberte pozemek.

Oficiální trailer

Najděte finanční prostředky. Rodinný rozpočet se liší od rozpočtu podnikání. Nezapomeňte kliknout na tlačítko «Převést prostředky» na panelu «Vlastnictví» a investovat prostředky do podnikání. Tyto peníze budou potřeba na nákup nábytku, zaplacení reklamy a výplaty mezd zaměstnancům. Pokud chcete v budoucnu uspět, budete muset dobře investovat!

Nejprve najměte levné pracovníky. Klikněte na tlačítko «Spravovat zaměstnance» na panelu «Vlastnictví» a najměte zaměstnance. Budete potřebovat alespoň jednoho kuchaře, jednoho správce a jednoho číšníka. Můžete najmout zkušenější pracovníky, ale budou stát více, což může být pro novou restauraci obtížné. Navíc můžete zaměstnance školit a udělat z nich skutečné profesionály.

Zajímavé:  Kde vidět e-mail Sims v Sims4.

Zhodnoťte dovednosti kuchaře. Při tvorbě jídelního lístku pro restauraci je zkrátka potřeba brát ohled na dovednosti šéfkuchaře! Některé recepty budou náročnější na přípravu, jak je vidět na panelu úprav menu. Pokud šéfkuchař neodvádí dobrou práci při přípravě složitých jídel, strávníci budou nešťastní. Musíte si vybrat, za co jste ochotni utratit peníze. Dobrý kuchař může být skvělou investicí.

Sledujte proces. Budete muset sledovat zaměstnance v akci, abyste pochopili, jak věci fungují. Pokud jejich chování není příliš jasné, sledujte reakce nad hlavami návštěvníků. Uvidíte více či méně hvězd, záleží na práci personálu. Nezapomeňte napomínat zaměstnance, pokud se chovají neuctivě, nebo investujte do dalšího školení, abyste v budoucnu napravili chyby. Pokud někdo z personálu dělá hroznou práci, nestyďte se a ukažte mu dveře!

Inspirujte své zaměstnance! Pracovníci také potřebují podporu. Nezapomeňte často používat možnost „Dejte inspirativní projev“, abyste je připravili pro skvělé služby v restauraci. Čím více hvězdiček návštěvníci dají, tím lépe restaurace funguje a tím více Simoleonů získáte!

Investujte do reklamy. Když otevřete restauraci, vaši Simíci nebudou vědět, jak úžasné je vaše zařízení! Investujte do reklamy na panelu Vlastnictví kliknutím na tlačítko Reklama. Čím více utratíte, tím vyšší je šance, že do restaurace přijde více zákazníků. Ale buď opatrný! Nezahlcujte restauraci zákazníky, pokud nejste připraveni je všechny obsloužit. Pokud vašemu personálu chybí zkušenosti, uděláte špatný dojem. A to znamená, že je to nutné.

Platit za školení. Za školení pracovníků můžete zaplatit pomocí možnosti Spravovat pracovníky na panelu Vlastnictví. Zkušenější pracovníci budou schopni uspokojit potřeby zákazníků, dělat méně chyb a časem vydělají pro restauraci více Simoleonů. Pokud investujete nyní, vyděláte v budoucnu více. Výběr správného času pro investici bude zásadním rozhodnutím, které musíte pro svou restauraci udělat.

Zajímavé:  Kde najít Erwin Sims 4.

Chceme vidět restaurace vašich Simíků v akci! Nezapomeňte se s námi podělit o své restaurace na Twitteru pomocí hashtagu #DineOut.

Zůstat v kontaktu! Sledujte nás na Twitteru a Instagramu, dejte like naší facebookové stránce a odebírejte náš YouTube kanál.

K HRANÍ VYŽADUJE SIMS 4 (PRODÁVANÉ SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY AKTUALIZACE HRY.*

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»